Poltrans Jerzy Puda

Żywiec

Opinie o Poltrans Jerzy Puda

Henio

Witam, widzę, że ostatnie wpisy dodawane były bardzo dawno temu, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Poltrans Jerzy Puda, bo nie chcę sugerować się opiniami z 2013 roku. Może ktoś z aktualnych pracowników napisze kilka słów?

jimmy

syf kila i mogila kiedy puda byl normalnym czlowiekiem?nie piszcie glupot ze u Pudy jest ok.paranoja

bez żadnego sensu

Iwonko piszesz jak mężczyzna....zresztą niedouczony ....nie ma sensu podszywać się pod inna osobę !!! no chyba, że jesteś pracownikiem "kadry zarządzającej\" rodzinnej firmy Poltrans ;)

jacek

To chyba się tam zatrudnię bo to byłby cud na skale światową.... W innych firmach kicha....Płaca połowę na lewo, obcinąją premie, a tu takie cacko i zupełnie niedaleko aż się wierzyć nie chce

były poltransowiec

Prezes....? To może powstał nawet zarząd...? Śmiechu warte.....

były poltransowiec

To chyba mówimy o innym Poltransie....

zar

zarobki spoko, mi za km wychodzi około 0.40 PLN , tylko sama międzynarodówka ale idzie wytrzymać atmosfera niezła gdy prezesa nikt nie wkurw..

Zostaw opinię o Poltrans Jerzy Puda - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltrans Jerzy Puda