Opinie o Poltrans w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Poltrans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Poltrans o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltrans w Siedlce

Kempes123 Nowy wpis

Witam. Czy są przyjęcia do pracy na stanowisko kierowcy c+e. Czy w ogóle warto się starać o przyjęcie.

Krzys Nowy wpis
@Kempes123

Zalezy w jakiej lokalizacji mieszkasz, czasem im się plany zmieniają, o których zwykly kierowca pojęcia nie ma, wiec warto pytać u źródła. CV zawsze możesz podesłać, a czy warto? Najwyzej po wakacie w poltransie docenisz przyszłego pracodawcę:)

Czy Poltrans organizuje staże dla studentów?

Natalia

Czy firma zapewnia wczasy pod gruszą?

Eldorado Nowy wpis
@Natalia

Odkąd firma powstała, nikt nigdy nie dostał żadnego socjalu. Firma porażka….

Tomasz

ta firma zatrzymała się 20 lat temu z podejściem do kierowców i podejściem do transportu . przyjmując się tam Miałem wrażenie jakbym wrócił do lat 90 . szybko jak zresztą większość kierowców się zwolniłem

@Tomasz

Tomasz ,dobrze się znamy jak wnioskuje po nicku, wiem o co chodzi, w latach 90 tych płacili jeszcze cały ZUS, a te firmy w obecnych latach, płacą dalej najniższy, za przyzwoleniem Państwa. Nadmienię ryczałty, delegacje bez podatku. Na domiar żądają podawania rejestracji samochodów prywatnych, przypuszczam,że wykazują w kosztach jakieś dojazdy pracowników na szkolenia , ale to moje wyłącznie moje przypuszczenia.

@Tomasz

Człowieku to poco wracasz trzy razy do tej firmy, i pytasz o robotę,Ty sam do siebie szacunku nie masz , jak można w jednej firmie błagać o robotę żałosne Tomasz S, brak słów.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Poltrans? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak długo trwa proces awansu w Poltrans?

Modo

Co znaczy proces awansu, z kierowcy na dyspozytora , kierownika , dyrektora , czy prezesa, no mrzonka , dwa tygodnie góra , żałosny jesteś.

@Modo

Czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mile widziane są w tej firmie? Moje pytanie odbiega trochę od tego, o czym piszecie, jednak liczę na pomoc.

@Andrzej

Młode nabytki są za wsze mile widziane. Chłopie każdy z nas kiedyś zaczynał. Są jakieś wymagania , nie od firmy a od zleceniodawcy , ale dają radę,

Beata

Ile zarabiają dyspozytorzy w firmie ?

Leszek

Rzadko ostatnio zaglądacie na forum ale pewnie dlatego, że dobrze sie pracuje?

IK
@Leszek

Jest dużo lepiej..praca spokojniejsza..można się dogadać...podobno nowy sprzęt ma się pojawić.

@Leszek

Pracujemy jak zawsze na 100 procent.

tt

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwolnic dyspozytorów z pszczyny

@tt

Myślę że nie oni też mają rodziny, albo zaczną równo traktować wszystkich albo , no właśnie to albo , w miarę możliwości sprawiedliwie rozdzielać robotę. W ich mniemaniu jest wszystko ok.Dać im jeszcze szansę, jak nie to czas na dyspozytora nie zależnego bez wpływów na jego decyzje kierowców zaznaczam nie których.Tak w nawiasie nie macie podglądu w planowanie,proszę o odpowiedż z kierownictwa

tt
@Modo

no wlasnie żeby zaczeli wszystkich kierowcow traktować równo a jak wiesz ze tak niema sa rowni i równiejsi chyba wiesz o kim mowie

@tt

Wiem , obserwujemy, archiwizujemy zapisujemy, jak będzie potrzeba to przedstawimy.

@Modo

13 .11 2018 ,8.01 2020 i nic się nie zmieniło, do kierownictwa , czy zaczniecie coś działać

pp

zgadzam się w 100 procentach z Rafaelem dodam jeszcze ze aby rozładować butle to trzeba samemy zjechać z koszem z butlami z auta paleciakiem i potem samemu wciągać ten kosz który waży 1 tonę i tak parę razy dziennie . i to za tak niską pensje NIE POLECAM TEJ FIRMY

@pp

Nie dodałeś elektrycznym, teraz wszystkie samochody do 8 ton mają paleciaki elektryczne , i jeżdżą w podwójnej obsadzie.

Rafael
@Modo

Niedodalem bo wtedy nie miały elektrycznych

@tom, postaraj się proszę rozwijać swoje wypowiedzi w miarę możliwości. Merytoryczne i rzetelne opinie są bardzo istotne dla użytkowników forum. Każdy przykład poparty argumentami brzmi także wiarygodniej w oczach użytkowników. Czy aby na pewno nie da się powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? Może warto wypowiedzieć się także od tej strony?

@Michał

Można, dwa pozytywy żeby nie było że tylko negatywy , to że nie pracuje się w soboty i niedziele, nic się nie robi przy sprzęcie od tego są warsztaty, są jakie są, myślę że to na pozytyw, kto się ze mną nie zgadza niech napisze że tak nie jest.

Byly pracownik

Najgorsza praca jaka kiedykolwiek miałam ludzie to sama (usunięte przez administratora)kierownicy boją sie niektórych pracownikow. Prezes firmy nie potrafi szanować ludzi krzyczy A kiedy się zwolnisz to nie wypłaca całej pensji. Po prostu tragedia nie polecam nikomu tej firmy

krzysiek

witam chciałem się przyjąć do tej firmy w Pszczynie .trochę się dopytałem od znajomych trochę poczytałem i się zastanawiam co z wami jest nie tak . nosicie butle po piętrach ciągacie palety paleciakiem które ważą tone a można ciągnąc do 400 kg macie ZUS opłacany z niskiej stawki za urlopy i L4 wam nie płacą wypłaty wypłacane 3 miesiące póżniej na święta dostajecie kalendarz ścienny zamiast kasy kierowca który jeżdzi za granice podpisuje że odbiera za to pieniądze a ich niedostaje , dlatego zrezygnowałem z tej pracy i wiem że nawet Ukrainiec by tej pracy nie podjął .Współczuje Wam że robicie w takiej firmie ; może to jest wasza wina że się tak dajecie traktować;

@krzysiek

To dobrze zrobiłeś Ja poszedłem do tej firmy bez żadnej informacji , dwóch dyspozytorów tak mi chwalili tą robotę. Po miesiącu jak to wszystko zobaczyłem i posłuchałem to od razu się zwolniłem do tej pory jak sobie o tym pomyśle że tam robiłem , to dostaje odruchu wymiotnego

Oxio
@krzysiek

Masz dobre informacje,i masz rację, już uzasadniam,ponieważ nie ma jedności wśród kierowców,nadmienię nie wszyscy jak to mówią w ''kupie siła''ale tu to nie działa ,część bierze na przeczekanie, a może inni za mnie załatwią sprawę, a ja na tym skorzystam,taka jest mentalność.

Modo

Honorata , sorry , to do Ciebie było z całym szacunkiem ,bo z tego co wnioskuję , jesteś przedstawicielem firmy , i dobrze.Tak myślę , że czas wam napisać ,prawdę,nie widzę wpisów obecnych kierowców , dlatego te moje wypowiedzi są tylko wyłącznie moje.

@Modo

Nie jestem przedstawicielem firmy, ani jej pracownikiem. Dobrze, że dzielisz się swoimi opiniami na forum, jednak warto byś robił to w sposób kulturalny i zgodny z zasadami serwisu. Na forum wypowiadają się użytkownicy i pracownicy - a w swoich wpisach odnosisz się do konkretnej grupy, jak mniemam do szefostwa. Może zatem warto zwrócić się bezpośrednio do adresatów Twoich komentarzy? Na forum nie masz pewności, że którakolwiek z opisanych osób je przeczyta.

@Honorata

Honorata , pytam co w moich wypowiedziach je nie kulturalne.

@Honorata

Honorata jesteś w błędzie tyle napiszę.

@Honorata

Chcesz to podyskutujemy , piśmiennie , skoro nie jesteś pracownikiem , to co Cie tak interesuje nasze forum.

@Honorata

Honorata to jest opinia,to się wypowiadamy pracownicy ,mamy do tego prawo ,masz rację może nie przeczytają , ale inni zainteresowani może tak, i taki jest nasz cel. Jeszcze raz może się powtarzam, gdzie obrażam na forum , daj przykład niech wszyscy znają, . Zastanawia mnie jedno , skoro nie jesteś z firmy , to po Twoje wypowiedzi i się tu angażujesz.

@Honorata

Napiszę tylko tyle zarzucasz mi że nie kulturalnie się odnoszę daj przykład [irytujesz mnie], zastanawia mnie jedno skoro nie jesteś pracownikiem [ w co wątpię], to po co tak się tu wypowiadasz. Czy na innych forach jest tak samo, jesteś tak aktywna, chodzi mi o firmy czy tylko w Poltransie. Dla Twojej świadomości, opinie to wypowiedzi byłych i obecnych pracowników. w Twoim mniemaniu kto się tu wypowie.To są właśnie nasze opinie.

@Honorata

Czekam na Twoją wypowiedż, jeżeli ich nie masz , proszę moja jedna wypowiewdż.w niezgodna z regulaminem.Dawaj kobieto albo mężczyzno pod nickiem Honorata.

@Modo

Proszę byś wstrzymał się od oceniania osób trzecich na forum. Forum nie jest "Wasze" - kogokolwiek masz na myśli. Forum jest miejscem, w którym mogą dyskutować wszyscy. Wobec tego zarówno byli jak i obecni pracownicy, użytkownicy serwisu, klienci, osoby planujące aplikować jak i te, które dopiero rozważają aplikację. Nie masz obowiązku odpowiadać na moje komentarze, jeśli nie chcesz. Wypowiadanie się na forum jest przede wszystkim dobrowolne. Wyciągnie błędnych wniosków również nie jest dobrym pomysłem. Decydowałeś się zachować anonimowość na forum, zatem pozwól ją zachować innym. Po raz kolejny zaznaczam, że nie pracuje w firmie ani dla firmy. Jeśli masz wątpliwości co do tego, które z Twoich wypowiedzi są zgodne bądź niezgodne z regulaminem, ponownie zapoznaj się z zasadami działania serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Honorata

Czy Ty panujesz nad emocjami , po pierwsze nie oceniam ,a pytam to różnica, którą ty nie widzisz, możesz nie wierzysz naprawdę przeczytałem regulamin, ,nie mam obowiązku ale chcę, i dalej nie odpowiedziałaś na moje pytanie, gdzie złamałem regulaminem ,nie znalazłem nieprawidłowości , może Ty znalazłaś.A co myślałaś że , ujawnię swoją tożsamość, podobnie jak Ty.Forum, czy ja pisałem że jest nasze ? jest dla wszystkich jak piszesz dlatego dyskutujemy to po co ta sugestia . Proszę jeszcze raz , podaj punkt regulaminu który złamałem. Zwrócę uwagę czytelników, że ta Pani kolejny raz nie ma argumentów tylko odnosi się do regulaminu.

@Modo

Sorry złamałem regulamin w mojej wypowiedzi.

@Modo

Ciesze się, że zrozumiałeś, w jaki sposób złamałeś regulamin wypowiedzi. Skupmy się teraz na pracy w Poltransie. Komentarze w tym miejscu czyta wiele młodych osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Niekiedy, mają oni niezbędne kwalifikacje do pracy, jednak nie posiadają dużego doświadczenia. Czy uważasz, że takie osoby będą mogły zdobyć doświadczenie w Poltransie? Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

@Honorata

Kobieto miałem na myśli moją wypowiedż w którą ,wkradł się chochlik , jaka Ty nie ogarnięta jesteś, aż przykro.Nie ciesz się , ponieważ nie dałaś w dalszym ciągu odpowiedzi na moje pytanie, nadmienię ,skoro złamałem regulamin to chyba zrozumiałe ,że administrator by to zablokował, czy to tak trudne dla Ciebie.Odpowiadam na Twoje pytanie Honorata, mogą pod warunkiem że będą chcieć,doradzimy, pomożemy jak tylko umiemy, my starzy kierowcy, tylko niech chcą, sami od siebie, jak wiesz my wieczni nie będziemy ktoś nas musi zastąpić.

@Honorata

Honorata ,reasumując , analizowałem moje i Twoje wypowiedzi,tylko Ty i Ja , podejmowaliśmy dyskusję, może powiedziałem za dużo tak sądzę, dlatego uznałem że to moja ostatnia wypowiedź. Może w firmie nie do końca jest dobrze, ale my nie dyskryminujemy młodych wręcz przeciwnie , próbujemy nowym nabytkom pomóc.Honorata my naprawdę nie jesteśmy żli, jak wejdzie w zespół to i żarty są na miejscu. Moim zdaniem ta załoga która jest jest ok.Z wyjątkami.Honorata pozdrawiam.

@Modo

Miała być moja ostatnia wypowiedź, ale muszę tylko dodać, że nie jesteśmy malkontentami z pewnymi wyjątkami jak B , N dla wtajemniczonych wiedzą o kogo mi chodzi, tak poza tym myślę, że zdominowaliśmy forum opinie, dajmy szanse innym się wypowiedzieć, jak ich na to stać i maja odwagę cokolwiek napisać.To już naprawdę moja ostatnia wypowiedź, teraz będę bierny , i tylko analizował wypowiedzi, jak takowe się pojawią.

IK

Pracuje w tej firmie jako kierowca od kilku lat i jestem zadowolony. Kasa mogła by być lepsza ale to tylko kwestia czasu przy obecnej sytuacji z kierowcami-zaczekam bo praca na miejscu w Pszczynie. Co do pracy to każdego dnia klika miejsc do rozładunku ale powrót na miejsce i spanie w domu.

Tomasz
@IK

Ciekawy jestem czy jak przejdziesz na emeryturę też będziesz zadowolony , przy tym ZUSIE który Ci opłacają , no chyba że nie myślisz o przejściu na emeryturę . pozdrawiam Były pracownik teraz Mam ZUS opłacany 4000 brutto a nie 2100 brutto

@IK

IK pracujesz na cysternach , czy na butlowozach, tyle możesz zdradzić,zazdroszczę Ci nie wszyscy podzielają Twoją opinie, poczekamy na emeryturkę czy wtedy będziesz zadowolony, wtedy będziesz cały czas w domu i czekać na listonosza lub przelew, mniemam 8oo a 1000 .Mam rozumieć że bierzesz to na przeczekanie.

meco

Widzę, że zdania podzielone a możecie jakoś rozbudować swoje wypowiedzi @andrzej? A w ogóle to prawda, że można liczyć na 4 tyś netto?

sergiej
@meco

można liczyć na 2 tys ale brutto.

@meco

Można meco , ale jak pójdziesz na urlop to przykro , nie będziesz miał. Na razie tyle wywalczyliśmy, nadmienię że tu nie jesteś nie tylko kierowcą ,rozładunkowym, doręczycielem na piętra wózkowym przy rozładunku,i biuralistom a dokumentów dużo i skanowanie poszczególnych butli , jak żle to będziesz pisał wyjaśnienia, tak to to działa. ot cała o tej robocie.

@sergiej

No tysiąc masz od zawsze , netto, przychodż, takich poltrans potrzebuje.Twoja wypowiedż to porażka. Po co piszesz , jaja se robisz odpuść.

Modo

Czy wy nie ,widzicie problemu, nie płacicie na czas za urlopy które nam się należą nie wypłacacie ,za zagranicę to samo, czy twoim zdaniem jest to w porządku.Tak piszą poprzednicy, dlatego się z nimi zgadzam,nadmienię może przyjrzeć się planowaniu , tak jak pisali poprzednicy/nadmienię że duży wpływ na dyspozytorów mają poszczególni kierowcy,tak nie może być/A tak w ogóle , czy wy, we obecnej sytuacji na rynku pracy, zdołacie cokolwiek zrobić, wątpię

Modo

Jestem pracownikiem firmy Poltrans SIEDLCE , i muszę przyznać rację, mało tego dodam , nie szanują kierowców których jeszcze mają, nad mienie że rozważam zmiany w moim życiu nie polecam tej firmy.Pozdrawiam jeszcze pracownik..... hmm może/ parobek /.

@Modo

W swojej wypowiedzi używasz także liczby mnogiej. Jak rozumiem, w pewien sposób reprezentujesz swoich współpracowników na stanowisku kierowcy? Jeśli tak, to czy myślałeś o tym by wspólnie z innymi pracownikami podjąć rozmowy z kierownictwem na temat wspomnianego traktowania kierowców? Jeśli wielu pracowników widzi ten problem, być może będziecie wstanie wpłynąć na tę sytuację?

wujo

amatorzy , dziad firma i jeszcze (usunięte przez administratora) nigdy więcej takich firm

@wujo

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja opinia o firmie pamiętaj, by nie używać zwrotów niecenzuralnych i nie obrażać innych użytkowników forum. To ważne między innymi dlatego, by forum nie stało się miejscem do powielania negatywnych emocji. Jak rozumiem, nie jesteś już pracownikiem firmy?

na szczęście już nie

Rafael

praca w tej firmie to była moja największa porażka jest to rozwózka butli około 12 punktów dziennie po przyjeździe do klienta przeważnie są to szpitale lub przychodnie trzeba brać butle na plecy i nosić po piętrach szpitala lub kulać butle a na dużych autach wózkiem podwieszonym na naczepie sciągać . Po paru miesiącach każdy odchodzi płacą najniższy ZUS wiec jak idziesz na urlop lub chorobowe to na kąto wpływa 1400 zł Jak przerobisz cały miesiąc to około 3600 .Dyspozytorzy nie mają najmniejszego pojęcia o transporcie. Jak się zwolniłem to przerobiłem cały miesiąc a zapłacili mi tylko 2000 zł jak tam dzwoniłem to powiedzieli że tak wyszło . zresztą co miesiąc trzeba do nich dzwonić i prosić się o swoje pieniądze większość kierowców dostaje wypłaty z 3 miesięcznym opóżnieniem . NIGDY WIĘCEJ TAKIEJ FIRMY

dami

w tak beznadziejnej firmie jeszcze nie pracowałem . wieczne proszenie się o swoje pieniadze. naprawdę jak najdalej od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltrans - Siedlce

• Jak się pracuje w Poltrans?

Zobacz opinie na temat firmy Poltrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poltrans