Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Robert

Jakby to była prawda to ludzie którzy sprawdzili się w Curverze z HRC byliby przyjęci na umowę bez żadnych problemów.Prawdopodobnie prezesi (usunięte przez administratora)ma inne wytyczne z Izraela skąd dostaje wytyczne od właściciela.

Zatrudniona

Nic nie kłamią - ja już pracuję drugi miesiąc i mam umowę o pracę. Każdy nowy który przychodzi też dostaje taką umowę. Pewnie przez HRC się zgłosiłeś Misiu a nie bezpośrednio przez Curver.

nie polecam!

Nie ciągły nabór - tylko kłamią w ogłoszeniach, niby umowa o pracę, a w rozmowie, że umowa o dzieło, tylko na miesiąc czasu itd. Nie polecam- jak już kłamią w samych ogłoszeniach, aby nałapać łosi. I te 3 zmiany na dobę - brak życia prywatnego!

Kamil

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Taka jest prawda że z firmą w pojedynkę się nie wygra, potrzeba do tego więcej ludzi. Dużo osób nie chce stracić pracy. Firma oczywiście zarabia podwójnie przyjmując osoby ze statusem ucznia/studenta. Odradzam firmę :/

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie jak i przez agencję HRC. Takiego chamstwa przez 24 lata swojego życia nie widziałem nawet na filmach. Pracowałem AŻ dwa tygodnie zatrudniony przez HRC, żadnego przyuczenia, szkolenia. Totalny brak szacunku do osób młodszych, nikogo nie obchodzi, że jesteś od niedawna i pierwszy raz na oczy widzisz daną maszynę, masz tam harować jak byś się urodził tylko do tego, a kiedy prosisz o pomoc słyszysz tylko bluzgi i darcie ryja wszechmocnych pracowników z większym stażem, którzy sobie co pół godziny chodzą zapalić czy zrobić przerwę. Ogromny brak organizacji, brak zaklejarek, kamizelek czy naklejek, na które musisz czekać a są konieczne do rozpoczęcia zmiany. Te straszenie czerwonymi kartami czy grzywnami zawartymi w umowie jest żałosne jak cała praca dla tej (tfu!) firmy. Doradzam omijanie tego obiektu jak najszerszym łukiem.

Miś

Ciągły nabór, potrzebują więcej ludzi do pracy na stałe i stawki godzinowe podnieśli.

majacze

Co się dzieje w tym zakładzie? Od tygodnia bombardują portale ofertami pracy: pakowacz, magazynier, operator wtryskarki? Tak źle płaca, że ciągły nabór?

dzik

ciekawe który to majster na pewno nie orzeł

Majster

Masakra!!!

dzik

A JA TAM TYRAM I MAM SUPER MISTRZA I RESZTĘ MAM GDZIEŚ 8 GODZIN I DO DOMU

Czra

Rozwiń to znęcanie się i presję, podaj przykłady, zgłoś to przełożonym tego mistrza i ustawiacza zamiast użalać sie na forum. Dobrze by było także spróbowac sił w innych okolicznych firmach - nie trzeba od razu wyjeżdżać z tego kraju. Pozdro

Arcz

Witam wszystkich pracujących lub ubiegających się o pracę w firmie Curver Poland Sp. z o.o. Słupsk. Mam skończone 18 lat i nadal się uczę w technikum z braku kasy postanowiłem podjąć pracę dorywczą w tej firmie, Moje spostrzeżenia są takie, iż jest to obóz pracy i pracują tam nie odpowiedzialni ludzie, którzy nie powinni zajmować takich stanowisk jeden z mistrzów oraz ustawiacz, którzy to znęcają się nad nami wulgarnie się odzywają oraz wywołują na nas ogromną presję strasząc jakimiś czerwonymi kartkami itp. Nie dosyć ze zarabiam grosze haruje tam jak wół i staram się jak mogę wykonując swoje powierzone mi obowiązki oczekując również jakiegoś wsparcia z strony kadry kierowniczej to jednak traktują nas jak śmieci bez szkoły, To oni sami powinni wziąć się za naukę i zmienić swoje postępowanie. Panie Prezesie proszę coś z tym zrobić, bo inaczej wszyscy wyjedziemy z tego kraju za pracą jak będziecie nas tak traktować i poniżać. Chciałbym przy okazji nadmienić ze pracownicy, którzy tam pracują również narzekają na tych ludzi, ale nic nie mówią bojąc się o swoją prace. Bardzo im współczuję ze trafili tam do pracy i życzę im spokoju oraz wytrwałości . Podejmijcie walkę z tymi ludźmi i nie dajcie się tak traktować.

NiepolecamHRCiCURVERA

Tylko dlatego,ze ta osoba probowala sie dowiedziec kiedy w koncu przerwa po 6 godzinach pracy. Ta samo babsko blond z zebami jak krolik na drugi dzien podczas odprawy do z tak zwanym Orlem, zaczela bluzgac, straszyc ponownie wyzej wymienionego pracownika. Mistrz nie zareagowal a ni nie ukaral w zaden sposob pracownika Curver mimo,ze pracownicy HRC maja taki same prawa i status w firmie. Ogolnie nie polecam.

NiepolecamHRCiCURVERA

Zgodze sie z wiekszoscia wypowiedzi powyzej,ze nie polecam firmy Curver jak i samego HRC z prostych kilku rzeczy. Mianowicie firma HRC na rozmowie rekrutacyjnej chwalila sie powszechnie jak to wielkiej liczby pracownikow zatrudnia na terenie Slupska i zawsze istnieje bezproblemowa mozliwosc ustalenia grafika oraz pojscia na ustepstwa, kompletna bzdura! Juz po kilku dniach pracy i pojscia do pracy w zastepstwie innego pracownika poprosilem o dzien wolny w ramach rekompensaty za dzien , ktory pracowalem za kogos innego zostalem zastraszony warunkami z umowy na temat kar finansowych. Wczesniej zawarlem umowe ustna z Pania Alicja, ktora byla odpowiedzialna za grafiki w okresie wakacji 2014,ze mam zagwarantowany dzien wolny w ramach tego,ze wyreczylem firme HRC. W pozniejszym czasie mialem pare innych sytuacji w ktorych np Pani Alicja oznajmila,ze nie dostane swoich pieniazkow, ktore ciezko pracowalem. Na owe pieniadze czekalem od lipca do pazdziernika 2014. Na szczescie udalo sie odzyskac wieksza sume, nie zostaly mi policzone wszystkie godziny mimo wypisanych wszystkich godzin i podpisanych przez "mistrzow". Co do samego zakladu to tez nie mozna sobie chwalic ludzi, wiekszosc ludzi to frustraci i wiesniaki, ktore zawitaly do miasta. Wielka laske robia,ze wytlumacza podstawy, nikogo nie interesuje,ze robisz to pierwszy raz i moze tobie zajac troche chwile dluzej nauka podstaw. Co do Panow w czerwonym, ktorym brak kultury osobistej jak i momentami nie wyparzony pysk tylko dlatego,ze maszyna sie jebie z nie z twojej winy,ale trzeba kogos opierdolic bo co to za dzien bylby. Co do przerw nie ktore pracownice byly wyrozumiale i przychodzily o czasie albo szlo sie po prostu dogadac. Zapamietalem jedna blondyne gdzie bylem swiadkiem jej dyskuji z mlodym chlopakiem gdzie nie miala zadnych argumetow po swojej stronie, po wybuchy frustracji zaczela machac nozem do plastiku przed twarzem i straszyla przetraceniem nog. Tylko dlatego,ze ta osoba probowala sie dowiedziec k

xyz

Mam pytanie. Czy przyjmuja tam osoby w wieku 15/16lat? Albo ktoswie gdzie przyjmuja mlodziez?

HRC

A JA TAM NA NA ORŁA NIE NARZEKAM . JESLI SIE WYDZIERAŁ NA CIEBIE TO STRASZNA PIZDA Z CIEBIE MUSIAŁA BYC. POTRAFISZ TYLKO NARZEKAC . SIEDZ U MAMUSI NA GARNUSZKU I NIE NARZEKAJ

rhezus

Do ADAMBGC* z orzelkiem to się zgodzę kawał chuja,ale gdyby to najlepszy mistrz.Pewnie przez hrc pracowałeś i musiales ładny lewus byc skoro gruby się na Ciebie darl.Z tych hrc to tylko kilka ludzi ogarniętych reszta to same sieroty.Pracy nie polecam jak się człowiek wykaże to potem żyje jak dzik

ADAMBGC

Szczerze ?, Nie polecam pracowałęm tam w okresie wakacji 2014 , praca cięzka , często bez przerw , odciski gwarantowane nieczucie rak tez ,Musisz ogarniac 2-3 maszyny nikogo nie obchodzi to ze nie wyrabiasz ,I nie chodzi tu o jakieś obijanie sie w pracy czy cos maszyny sa tak ustawione abys ledwo wyrabiał Przykład : W jednego dnia miałem dwie maszyny na jednej w ciagu 8 godzin zrobisz 1000 misek( musisz ja wyczyscic m pobcinac resztki plastiku nakleic logo , na drugiej małę koszyczki 4700 sztuk prze 8 godzin na każdej obcinasz punkt wtrysku ,klejisz logo curveru, opalaszi wkladasz po 20 sztuk do kartonów) JEdnak to nie jest najgorsze , pracowałem w kilku zakłądach ale nigdzie nie spotkałem się z takim chamstwem kierownicy zmian Gruby i Orzełek to zwykłe gbury drą gębe na każdego , a jak sie nie wyrabiasz to już w ogóle masz przejebane .Reszta starszycch pracowników (nie dotyczy to nowych , uczniów studentów ,i kilku wyjątków) uważa się za niewiadomo kogo w tym zakładzie ,wożą się po nim jak panowie , czesto bezpodstawnie potrafia cie podjebac . Co do zarobków w okrresie w ktorym tam pracowałem uczen dostawał za pierwsza i druga zmiane 11,50 /h/brutto a za nocke 13.80 brutto NIE POLECAM /OMIJAC Z DALEKA

bolo

Orientujecie się ile tam aktualnie płacą na rękę. Ponoć praca na 3 zmiany, dają jakiś dodatek za nocki? Zadzwonili do mnie z agencji, żeby pójść do nich na spotkanie, dają chyba umowę zlecenie. Nie wiem czy warto tam iść?

bobo

Mario głupoty opowiadasz bo akurat kasa w tym zakładzie jest zawsze na czas. nie mówie że jest spora ale zawszze terminowo

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.