Opinie o Wirplast Więcek sp.j. w Babienica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wirplast Więcek sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wirplast Więcek sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wirplast Więcek sp.j. w Babienica

Jola

Absolutny brak szacunku dla człowieka, który kawał drogi jedzie na rozmowę rekrutacyjną... Obiecany feedback nie nastąpił. Nie polecam!

@Jola

A duża była różnica między tym co Ci zaproponowali, a tym czego Ty oczekiwałeś? Nie można było poprowadzić negocjacji? Czy ta osoba zadawała jakieś inne pytania niż tylko o zarobki? Jeśli coś przychodzi Ci do głowy to daj proszę znać.

Praca w firmie Wirplast Więcek sp.j. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 10000 PLN. Czy to prawda?

@Byly pracownik

Wow, no właśnie to jak ktoś nie chciał pracować te 10 godzin, to przed kim trzeba się tłumaczyć? Przed przełożonym, czy szefem całej firmy? Przed osobą z HR? I poza tłumaczeniami, to czy są inne konsekwencje, jak ktoś nie chce tyle pracować, np. obcinają premie?

Kandydat Nowy wpis

Cześć! Jak obecna sytuacja w firmie? Obecne zarobki na produkcji? Atmosfera podobno się polepszyła po odejściu kilku osób? Może warto by było w takim razie pomyśleć o zatrudnieniu…Jak opinie obecnych pracowników?

Pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Zarobki zależne w głównej mierze od stanowiska, stażu i czy są nadgodziny…widzę że sytuacja jest ci znana, faktycznie po zwolnieniu kilku toksycznych osób polepszyło się, kierownik też sie chwali po całej firmie, że idzie służyć Ojczyźnie, także chyba szykują się zmiany…

No ja na produkcję składałabym CV i nie mam doświadczenia. To jaka byłaby pensja dla świeżaka? I czy osoby, które dopiero zaczynają tez mają zmiany nocne lub weekendowe? Ciekawa jestem też premii, takie nowe osoby mają jakąś premie np. za wyniki?

Rekrutację wspominacie dobrze, mam ochotę podesłać swoje CV jako przedstawiciel handlowy, więc dobrze wiedzieć. Nie widzę wolnych wakatów ale jak to w pracy bywa, może się coś zwolni. Samochód służbowy, komórka, laptop zawarte są w ofercie a jakieś inne dodatki? Pakiet medyczny, Multisport i wisienka na torcie np wczasy pod gruszą?

Agata K

Firma i pracownik rekrutujący robiły naprawdę bardzo dobre wrażenie

@Agata K

Super, super. Na jaką posadę to była rekrutacja? Bo może i ja niedługo będę przez nią przechodzić. Osoba rekrutująca, to była osoba z działu kadr czy manager z danego działu? Dobre wrażenie, to tyczy się tez pytań, jakie padają podczas rozmowy? Dacie przykład, jakie pytania padają?

Byly pracownik

Nie w tej firmie ???? tam kazdy (usunięte przez administratora) za najniższa krajową a do pracy trzeba bylo lazic na 10 godzin bo jak po 8 chciales isc to musisz się tłumaczyć..

@Byly pracownik

Firma Wirplast Więcek sp.j. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czarna
@Jola

A po jakim czasie mieli się odezwać? Na jaki etat próbowałeś się dostać? Tak w ogóle opowiesz trochę o samej rekrutacji, o co Cię pytali i czy ustalane były wysokość wynagrodzenia?

@Czarna

Przedstawiciel handlowy. Rozmowa z młoda osobą, która nie wiadomo jakie stanowisko piastuje w firmie - nic o sobie nie powiedziała. Było pytanie o zarobki. Osoba rekrutująca nie ustosunkowała się do moich oczekiwań finansowych.

Malwa

Ma ktoś porównanie tej pracy jako przedstawiciel handlowy u nich do innych firm, opłaca się odpowiadać na ofertę? Zwłaszcza pod kątem zarobków. Niby w ofercie podali 15 tysięcy maks ale czy to realistyczne?

Elżbieta

Niestety mało w wątku tematu pracy na produkcji? Zna ktoś aktualną sytuację jeżeli chodzi o zatrudnienie? Jakie zarobki? Na godzinę będzie ze 22 zł netto? Jaka umowa na początek, zlecenie?

Czy Wirplast Więcek sp.j. zapewnia kartę multisportu?

pudziaankoxxl

Tak ale na terenie zakładu bo mioteł, wideł , łopat, taczek ,wiadra , grabji albo wideł nie brakujre. Roboty w utrzymaniu obejscia i ogrodów nie brak to po co tam gdzieś jechać jak płacone tu jeset . Te konie będą wkońcu ? . Gimnastyka jest i owoce co miesiąc i mleko

Witajcie, Chcę zapytać o wasz pogląd w odniesieniu do pracodawcy Wirplast Więcek sp.j.. Czy firma daje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Bardzo dziękuje za pomoc.

Anonimus

Haha nie nie daje dodatków. Prócz tych w grudniu nie dostaniesz nic

Natalia

Koperty firmowe? Ja wiem, że u nich tragicznie sytuacja wygląda z tego co piszesz, ale strasznie mnie to rozbawiło. Popatrz jak profesjonalnie do tego podeszli.xdd Jak to lepszej nie miałeś? To co w niej było takiego najlepszego, bo po tych negatywach to ja chyba nie załapałam. :(

Byla pracownica

Niestety ja sie tam naraziłam Panią Brygadzistkom z Pakowalni i jednej Pani beksie bo to jej wychodzi wysmienicie,jest obgadywanie wyśmiewanie sie z każdego zajmowanie czyimś życiem jest u nich codziennoscią, bo swoje mają zbyt nudne .Odradzam prace na wysyłce(pakowalni)no i oczywiscie brak szacunku do pracownika kopneli mnie w dupe bez mrógniecia okiem tyle jest człowiek wart w tej firmie .Jezeli lubisz fałszywosć to sie do nich nadasz.Produkcja oczywiscie super tam pracują normalni ludzie którzy nie podkładają człowiekowi świni w przeciwieństwie do pań brygadzistek z pako.

Prawda w oczy kole

Zgadzam się z ta opinia

Stały pracownik
@Byla pracownica

Witam :) Pisze stały pracownik zakładu. Praca sama w sobie super, jeśli chodzi o atmosfere totalna porażka. Wytykanie palcami fałszywość, obgadywanie. Najgorsze jest to ze szefostwo super a pracownicy obgaduja i wymyślają głupoty!

@Byla pracownica

Nie wiem ile w sobie trzeba mieć jadu żeby koleżance załatwić nie przedłużenie umowy,zmiana brygadzistek wyszło by na dobre firmie, jest tam dziewczyna która by byla odpowiednia bo nie bawi sie w pierdoły.

Anonimus

A czy koleżanka ma wpływ na to czy szef przedłuży Ci umowę? Raczej nie Jak drzesz się i robisz haje na pol zakładu to nie rozumiem do kogo masz pretensje o nie przedłużoną umowę.

@Anonimus

Odezwała sie lojalna osoba pomyślałby kto ,ja przynajmniej nie płacze za każdym razem żeby wzbudzić litość osób naiwnych.

Anonimus

A tu się myslisz bo akurat nie jestem Martusia która beczy żeby na nocki nie chodzic

@Anonimus

Opowiedz o tej Martusi, czy niemoralnych metod się dopuszczała żeby unikać nocki?

Pülok

Atmosfera w pracy jest naprawdę fantastyczna. Ludzie są wspaniali. Są dla siebie życzliwi, jeden drugiemu ochoczo pomaga. Codziennie rano i popołudniu każdy z każdym radośnie się wita, nie ma spuszczania czy odwracania głowy. Nie ma też mowy o nawet najmniejszej złośliwości czy nieuprzejmości, nie ten adres, to nie u nas. Jesteśmy jak jedna duża kochająca się rodzina. Darzymy się ogromnym szacunkiem i zrozumieniem. Podkładanie świni, robienie sobie na złość, obgadywanie ? – wykluczone, to nie u nas. Bezinteresownie pomagamy sobie w każdej nawet najdrobniejszej sprawie. Nie ma mowy o obgadywaniu, oczernianiu czy donoszeniu. Takie zachowania byłyby tu niewybaczalne i natychmiast potępiane, a osoby zachowujące się w ten sposób byłyby wytykane palcami i alienowane. Nigdy także nie doszłoby tu do żadnej przemocy psychicznej czy fizycznej. Sprawcy byliby natychmiast dotkliwie, przykładnie i surowo ukarani ze zwolnieniem włącznie. Nigdy publicznie nie zwracamy sobie uwagi, nasi przełożeni też tego nie robią. Jak już to robią to tylko i wyłącznie na osobności zachowując przy tym wysoką kulturę osobistą i ogromny szacunek używając przy tym słów, których nie powstydziłby się nawet Mickiewicz. Pracuje nam się tu jak w baśniowej krainie, jak w nibylandii. Jesteśmy wszyscy równo traktowani przez swoich przełożonych. Pracujemy wszyscy na nasz wspólny sukces po tyle samo godzin. Jesteśmy zatem podobnie wynagradzani. Nie ma mowy o jakiejś dużej różnicy czy przepaści w zarobkach, załoga natychmiast by się zbuntowała. Pracuje nam się tu doskonale. Z ochotą i uśmiechem na ustach przyjeżdżamy do pracy i ze smutkiem go opuszczamy. Jest mnóstwo imprez integracyjnych, wspólnych kolacji, wyjazdów, pikników rodzinnych. Jesteśmy tak zżyci ze sobą, że ze smutkiem i jakby za karę chodzimy na urlopy. Chcielibyśmy z naszymi przyjaciółmi, braćmi spędzać jak najwięcej czasu w tak cudownej atmosferze. Mamy bogato wyposażoną stołówkę w sprzęty rtv i agd, o których nie jeden bogacz może tylko pomarzyć. Palarnia też jest mądrze wydzielona i zagospodarowana. Idziemy na dymka bez obawy o to, że jest nam coś potrącane czy coś w tym stylu – to nie u nas, nie ten adres. Zarabiamy najwięcej na śląsku, konkurencja naprawdę może się schować. Zastanawiamy się zatem czy nie wystąpić z petycją o obniżenie zarobków i rezygnację z premii rocznych i kwartalnych. W naszym mniemaniu nie zasługujemy na nie, są tylko zbędnym wydatkiem. Premie comiesięczne też wydają nam się zbędne, czujemy się tu jak w rodzinie i nie chcielibyśmy jej naciągać na koszty. Być może w przyszłości wystąpimy z żądaniem żeby pracować charytatywnie lub nawet by móc opłacać jakieś składki członkowskie, jak w zespole, klubie, jak w rodzinie. Polecam z całego serca.

Ilona
@Pülok

Skąd w Tobie tyle sarkazmu? Nie sądzę by było tak jak piszesz, może napiszesz prawde?

Pülok
@Ilona

Tam jest naprawdę bardzo dobrze. Jak komuś coś nie pasuje niech się zwolni:) Ludzie narzekają a w innych pracach nie byli:) A niech ludzie sami między sobą załatwiają sprawy.a nie męczyć szefa. Ludzie sami srają do swojego gniazda:) Według mnie już będzie lepiej :) Chory psychicznie czlowiek się zwolnil. Lubił dręczyć ludzi. Na szczęście już go nie ma:) I znowu będzie tam jak napisałem:) Trzeba być dla człowieka czlowiekiem:) Jak macie problem na początku idźcie do Adama obojętnie jakiego:) i będzie dobrze. Pozdrawiam Życzę wszystkim samych sukcesow

@Pülok

Faktycznie chyba masz rację, że po tym zwolnieniu się wszystko poprawiło, bo z tego co widzę nikt już na forum nie narzeka. Ogólnie to wiadomo może czy w najbliższym czasie będą kogoś szukać?

Na smyczy
@Natalia

Nie narzekaja , baa a nawet chwala i wiele niewygodnych opinni poznikalo, przypadek ?

Natalia

Czy ja dobrze zrozumiałam, że on dostawał pieniądze za każde doniesienie na kogoś? Skąd wy o tym wiecie?

TreleMorele

Skoro masz taką wiedzę, to chciałem zapytać, czy masz informację jak było z tym L4, czy nagrywanie przyniosło skutki, udało się nakryć chorego pracownika na innej robocie ? Przypuszczam, że nic nie wiesz na ten temat, bo to Cię nie interesuje;) za to inne pierdoły bardzo.

@TreleMorele

Nie sprowadzaj śledzenia pracownika z kamerą do rangi piergoły, za które to srogi grozi paragraf, łatwo do wyegzekwowania na drodze prawa w procesie karnym. Nikt nie sugeruje, że pracownik mógł wykonywać inną pracę podczas zwolnienia, posiadasz jakąś wiedzę w tym temacie?

Córka proboszcza

To pizza po imprezie była :) oficialnie ten filmik nie istnieje i nie wiem kto to na youtabie wrzucał

@Natalia

No ale w końcu to prawda z tym nagrywaniem kogoś pod własnym domem czy nie?

NN

Dajcie już spokój ! To już sie zrobiła przegadywanka między ludźmi i wyciąganie brudów do niczego to nie prowadzi!! Teraz każdy napisze coś na każdego? I po co to? Dziecinada naprawde. Powiedzcie komu co chcecie prosto w oczy a skończcie już z tą stroną. Na początku może to i było śmieszne ale teraz już nie jest.

Lubię lizać jak ty
@NN

Nie krzycz kiedy jest śmiesznie. Przegadywanka, ot zwykła taka sobie międzyludzka, luźna, forma dialogu, forum; wykreowane w czasach Starożytności i utrwalone na przestrzeni wieków, stosowane po dziś dzień; nie międzyzwierzęca, chyba że usiłujesz dołączyć do tej drugiej? Poziom Twojej pisowni sugeruje przynaneżność do właściwej jej w sobie.

Aktualny pracownik

Dzień dobry. Obserwuję wpisy oraz pracowników Wirplastu i nie mogłem się powstrzymać do sprostowania chorobliwych opinii. NAPRAWDĘ JEST MI WAS BARDZO ŻAL, znam wszystkich i mógłbym wymienić nazwiskami, kto kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego na PILNE, a jest blisko taki zakładJ. Dotyczy to też byłych pracowników, których znałem. PO PROSTU NIE MOGĄ SIĘ POGODZIĆ, ŻE NIC NIE OSIĄGLELI W ŻYCIU I JUŻ NIE OSIĄGNĄ Chore spiski, brak przyjaciół i poważny problem sam ze sobą J Nie życzę nikomu takiego życia hahahaha. Powiem krótko na temat „LUBLINIEC”

@Aktualny pracownik

Też pozwolę się wtrącić. Podejrzewam że na leczenie jest za późno bo kiedyś każdy byl dla siebie wporzadku a teraz każdy każdemu robi smród bo myśli ze zapunktuje u Tomasza a może nie daj Boże u brygadzisty który też podwala ludzi i zamiast bronić pracownika to robi mu większy gnój. GRATULUJE tylko tym co nie potrafią sobie swojego życia ułożyć i pchają się do cudzego. Taka mała rada ZAJMIJCIE SIE PRACA W PRACY A NIE SIEDZENIEM NA TELEFONACH

Zaciasnybialykaftanik
@Aktualny pracownik

Przykro mi z powodu niewygód podczas ostatniego turnusu w zakładzie psychiatrycznym LUBLINIEC ale mi nie ŻAL hahahaha perełko lublinieckiego biznesu w ciasnych butach po bracie ?? Coś tpanie T. osiągną robaczku ty by tłuczku nie powiedzieć bez szkoly jak chcesz wytykac innym i czy poldewać już umiesz albo zagrabiac kupy po (usunięte przez administratora) albo mech drapać nożem z kostki czy pracownicy dalej zmuszani som do prac przy obejściu , w deszcz i na wysokości muc okna ? Aha i poza terenem folwarkju obowiązuje kultura i dobre wychowanie a nie darcie japy i rzucanie wzystkim bo przy czyszczeniu kibli wszyjscy rowni . Polecam kupic i wytresowac pPSA to uczy szacunku i spokoju tleczy z natręctw i pomaga pojąc ze zła tresura poskutkuje ostrym pogryzieniem wlasciciela bo twoj "Kejrownik" to chyba nawet poziomu kundla nie jest godzin bez szacunku do siebie ?

nieAktualny pracownik

Powstrzymać to się można od czegoś. Nie sprostowałeś niczego. LOL. XD

Prosty człowiek

A mi się tu dobrze robi, robota lekka czysta nawet posiedzieć idzie 8h ciepło jest zima latem też. Ubrania są prane co tydzień, buty jak zgnite dają nowe, szafki na klucz dawają, przerwy 15m ale jest czajnik i mikro, tylko oszczędzać rękawic trzeba albo noża i lepiej mieć swoje i się nie uzyrać. Nie wolno telefonem się bawić i palić papierosów, jest miła atmosfera i dużo dziewczyn na zakładzie :)

skarpetowy grzybiarz
@Prosty człowiek

No dokładnie mi też nawet jak jest dobrze to ludzie beda szukac zlego i po co . Wszedzie bedzie jest (usunięte przez administratora) i zawisc i ludzie beda sie pieklic jak to idzie z gory nie rowne traktowanie a tu (usunięte przez administratora) za bardzo nie ma i porzadek jest wazniejszy niz stan na magazynie i ilosc sprzetu do utrzymania go na prawde robi wrazenie taka dziwna filozofia ale madrzejsi te reguly ustalali a jest to dobrze i idzie przyzwyczaic . W ogrodzie robic nie musialem ani nikt normalny nie robi (sa do tego specjalni ludzi i maja placone ekstra i dodatki obiadowe i inne przywileje i tak to jest no i starczy trzymac sie z daleka od dyskusji nie robic chaje bo lepiej robic swoje i miec spokoj i patrzec na to jak od gory wbijany jest gwozdz do trumny tego wszystkiego ze sobie mysla ze lepiej sie rzadzi motlochem jak sie kloci i kotluje . Dobrze ze Słoma odszed do plastika skonczyl sie niepokuj i wydziwianie i czary mary no i te karne misje specjalne i z brygadzistami jak z normalnymi ludzmi idzie pogadac i zalatwic duzo rzeczy . Moze kierownika tam nie potrzebuje jeszcze od nas zabrac ?? Na produkcji karane jest psuc i niszczyc drogiego sprzetu wszedzie sa naklejki ponalepiane o wlasnosci firmy Wirplast i ze jak poniszczysz to placisz co zrozumiale bo nikt za darmo nie kupil a ludzie psuli i nie dbali i widzialem jak robili specjalnie zle i kradli i wynosili nawet . No i urlop tez idzie dostac nie jak kiedys od razu wniosek kierowniki potargali albo gnietli i rzucali lacina teraz czuc poszanowanie dla pracownika ale tak jakby wymuszone i kiedys moze zakumaja ze dla nich to jest dobre i tez z korzysciami bo po co gnoic i siac metody (usunięte przez administratora) Z kurzeniem jest problem bo nie wolno ale na szczescie przymykaja oko a te widzi duzo bo pelno kamer na zakladzie . A i na co tyle jadu ktos wylewa na prawde zmuszali do pielenia ogrodka to wydaje mi sie ze jak sie nie podoba to sie siada i rozmawia albo sa miejsca ze idzie to zglosic jak ktos sie zneca bo tak nie mozna robic i powiem ze chyba jeszcze nie robiliscie w firmie gdzie szef mial stajnie i alpaki mial i konie albo zaklad rybny a w obuwniczym na spalarni odpadow skur wiec to naturalne jest szukanie innego srodowiska jak nie pasuje bo chetnych jest bardzo duzo bo duza podwyzka byla ostatnio i dobry bedzie ten nowy pakiet dokarmiania dla dzieci z bonami do sklepu i ekstra dla pracownikow ryz i majonez za darmo do sniadania plus salata zielona ma byc plus owoce beda bo woda mineralna juz jest i ciasto choc stare ale czesto jeszcze dobre ze pracownicy zabieraja nawet do domu dla rodziny tak duzo jest a i te talony na paliwo beda dla osob z dalsza bo to niesprawiedliwe jedzdzic z daleka jak miejscowi sobie jedzdza na rowerkach jak dzieci do szkoly za darmo . Pozdrawiam i zycze wszystkim spokoju

robol

Pracując w firmie ponad rok, i czytając komentarze, sam napiszę parę słów ode mnie. Jak dla mnie obsługa maszyn przez 8godzin to nie jest jakiś szczyt ambicji, dlatego z wypłatą szału nie było. To co mi się podobało, to misje specjalne(usunięte przez administratora)

Bartosz
@robol

O, opowiesz mi o tym Kilerze? Co takiego się stało z tym operatorem? Będę wdzięczny za info!

Zgadzam się z opinią.

Poszkodowany

Jak nazywa sie te psełdo biuro rachunkowe, co takie coś zrobiło i rozlicza to , no bo ci sami by na to nie wpadi?

@Anonimus

Ja chyba nie rozumiem tych nadgodzin. To ich tutaj jest na tyle mało, że ludzie musieliby jak już się o nie bić? I one w sumie bywały takie dobre, że tylko vipom je dawali? Bo zazwyczaj ludzie narzekają na dłuższy pobyt w robocie

@Natalia

Bo kiedyś zmuszali do tego jak były płacone jak normalne i wkońcu wybuchła mega afera i bunt na zakładzie, kilku sie zwolniło wtedy, to jak w końcu mieli płacić po ludzku jak się należy to się okazało że firmy nie stać i się skończyło, a mimo to wielu było chętnych coś dorobić. Wiadomo płacone pod stołem i lewe karty czasu pracy ale to wszędzie tak było i to żaden argument. "Najlepsza" była 2ga zmiana 12-22 czyli tydzien z życia. Potem nawet soboty się skończyły z (usunięte przez administratora) w ogródkach. Oczywiście nie dla wybranych przylizanców kierownika z gwoździem w czaszce który sam dalej wali w uja 12 godzin? Dobrze że odeszłem i że w mojej firmie teraz nie ma takiej powiem kulturalnie "pani biórwy" co chyba siwym seatem jezdzi co "ustawiała" robotę i godziny.

Niebieski
@Anonimus

Takie pisanie że bunt czy przymuszenia jest śmieszne i bez sensu bo nikt nikogo za rękę nie trzymał. Nie podobalo się to droga wolna a nie wylewanie żalów po latach.

@Niebieski

Ale czemu od razu tak niemiło? Widocznie coś leży na serduszku i kamyczek czasami trzeba zrzucić. :( Czyli tak naprawdę niczego co napisał nie negujesz?

Administrator nr2137

Natychmiast przestać fermentować na FIRME bo wasza aktywność jest zbierana monitorowana i magazynowana i adresy JPv2 są zabeezpieczone ujawnione osobniki przykładowo zostaną zbadane i SUROWO UKARANE karami wedlug punktow rególamibu też odsyniete od przywilejow i strategicznych działań na FIRMIE mogą co jedynie wykazać co się dorobili w życiu przy pracowaniu W OGRODZIE!!!!!!

Mateo
@Administrator nr2137

Jak dla mnie ta wiadomość brzmi bardziej jak zachęta dla tych bardziej roztropnych. Chyba nie dacie sobą tak pomiatać? A jeśli chodzi o pracę w ogrodzie.. ma się rozumieć że chodzi o ogród jednego z szefów? Bo nie wierzę, że dalej to praktykujecie i ludzie dobrowolnie się na to zgadzają. Pamiętam mój sprzeciw na pracę w prywatnym ogrodzie szefa, który przecież nie był moim miejscem pracy. Co szef na to? "Jak Ci się nie podoba, to się zwolnij". Co na to powiecie? To nie podchodzi pod (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie? Od tego się też będziecie wybielać? Pamietajcie, że nie miałem pracować tam sam. I w sumie inni robili co im kazaliscie, prócz mnie. Przecież jest inny taryfikator na prace, które tam kazaliscie mi wykonywać. Temu też zaprzeczycie? Albo sprostujecie prostackim jak wówczas "w innych zakładach jest tak samo"? Bo tu Was zdziwie - nigdzie nie spotkałem się z ludźmi z tak rozbuchanym ego co u Was jest w zwyczaju. A to tylko jeden z wielu przykładów. Jest mi szkoda tylko Waszych pracowników, którzy tutaj niepotrzebnie wskakują sobie do gardeł.. ale to efekt długofalowy spowodowany długotrwałym przebywaniem na Waszym zakładzie. Niestety. To nie wzięło się z niczego. Przykładem może być każda, ale to KAŻDA osoba, która dla Was pracowała. Pokażcie statystyki. Ilu ludzi odeszło od Was bo już psychicznie nie wytrzymało? Ilu ludzi konsekwentnie niszcyliscie swoim zachowaniem? Przecież Wy nie zwalniacie pracowników - oni sami się zwalniają. Ciekawe jak teraz będziecie uciszać swoich pracowników. Może prokuraturą będziecie grozić? Weźcie się ogarnijcie, bo wielu normlanych ludzi może przez Was popaść w depresję. To tyle. Już więcej nie piszę. Mam nadzieję na choć raz ludzkie zachowanie z Waszej strony wobec pracowników i zrozumienie, że to po Waszej stronie leży wina. Niestety. A wystarczy być człowiekiem dla człowieka

Dobrzeżycząca

Chciałam się odnieść do opinii, które zostały wystawione przez byłych i aktualnych pracowników. Uważajcie na siebie, ponieważ nie jesteście anonimowi w internecie, nawet wymyślając sobie przezabawne nicki. Mam nadziej, że zdajecie sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie za sobą propagowanie nieprawdy, oszczerstwa i obrażanie. Jeśli ta sprawa ujrzy światło dzienne, czy wtedy będziecie w stanie wytłumaczyć (usunięte przez administratora) i inwigilacje, jaką zostaliście dotknięci w tej firmie? Życzę Wam wszystkim spokojnego wieczoru oraz więcej dystansu do siebie…

Byla pracownica

Weź sie za swoje życie a nie cudze cie interesuje posprzątaj swój gnój a co do Moniki jest pełnoletnia ma swój rozum w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora)to powinno obchodzić podaj mój adres to cie zgłosze palancie na policje.Renata.K

twoja staro

Podpisałeś się tytanie intelektu aha bo przed wypłatął czy transport do rusa jedzie kolejny a twoj szef lubi takie akcje poklepie po plecach czy 50gr do? Fajnie sie w tam dzieje tyla jadu obozy beksy kapusie i jeszcze Putiniok w tle. LUBLINIEC jak szef wspomnio ł za kara tam robicie?

Mateo

Hahahahahahahaha! No poezja dla moich oczu! Jak Wy jeszcze możecie na siebie wszyscy patrzec a nawet ze soba pracowac? Nie rozumiem jak mozna siebie tak nie szanować i emitowac pieniądze dla takich osob.. trudno bedzie Wam wszystkim odnalezc sie w nowej - normalnej - rzeczywistości. Powodzenia życzę tak czy inaczej.. brak slow

Oczywensza

Witam powiem tak ,praca jeśli się coś potrafi nie leci w kulki to szefostwo to widzi i po czasie doceni ,wypłaty na czas z ciuchami też bez problemu.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wirplast Więcek sp.j. - Babienica

• Jak się pracuje w Wirplast Więcek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wirplast Więcek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wirplast Więcek sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wirplast Więcek sp.j.?

Kandydaci do pracy w Wirplast Więcek sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wirplast Więcek sp.j.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stawowa 9A
    42-287 Babienica