Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

XD

CO Z HREM? KIEDY WRACA DO PRACY? CZY W OGÓLE WRACA?

@XD

Jeżeli chodzi o pracowników z agencji zatrudnienia to niestety na ten moment sytuacja jest trudna do przewidzenia i zależy w głównej mierze od ilości zamówień od klientów. Pozdrawiamy Zespół HR

Milena

Jaki jest nr do Pani Kasi z HRC? Dziękuję

Asia
@Milena

Kt

Czy mogę zostać zatrudniony przez HRC, jeśli nie jestem studentką?

Asia
@Kt

Możesz. Pani Kasia jest codziennie od 13 w firmie. Pytaj o nią na ochronie.

@Kt
@Asia

Jaki jest nr do pani Kasi?

Bradley

10 powodów dla których nie powinieneś pracować na magazynie firmy Curver/Keter. (usunięte przez administratora) 2.Nadgodziny mogą być realizowane tylko przez wybrane osoby, często pracujące dłużej niż 5 lat (nowe osoby są zazwyczaj eliminowane przez kierownika). 3.Nagrody (premia pracownika) nie jest poprawnie uzasadniona, np. Każdego miesiąca masz inną premie i nie wiesz dlaczego jest wyższa czy niższa. 4.Faworyzowanie wybranych osób przez brygadzistów i kierownika. (wiąże się to z tym, że im bliżej jesteś brygadzisty tym lepiej dla Ciebie), np. brak odpowiedzialności za źle wykonaną pracę lub jej nie wykonanie. Inna osoba współpracująca w danym dniu z kumplem brygadzisty lub pupilka kierownika dpowiada za wszystko. 5.Częste pomyłki w ocenie kompletacji związane ze zrzucaniem winy za reklamację na osoby nie odpowiedzialne za błąd, np. Duże komplementacje na zachód robi kilka osób a nawet zmian. W razie reklamacji uznawane jest prawo "Pomylił się ten kto ma najwięcej reklamacji". 6.Nie uczciwe podejście do pracowników przy selekcji pracy na wybranej zmianie, np. Przez kumplowanie się z brygadzistą jedni mogą z nim przesiadywać godzinami w biurze plotkując oraz śmiejąc się z innych przeglądając nagrania z kamer. Inni w tym czasie muszą nadrabiać to czego nie zrobili i nie zrobią kumple brygadzisty. 7.Brak możliwości awansu, ścieżka awansu oraz podwyżek nie jest podparta żadnymi zasadami, np. Nigdzie i od nikogo nie dowiesz się jak dostać podwyżkę lub awansować. 8.Ciagle nękanie ze strony kierownika, który oglądajacego kamery będąc w domu, np osoby czekające na towar na bramie gdzie odbywa się lub ma się odbyć zaladunek nie mogą tam stać bo powinny wykonywać inne prace w tym czasie i nie jest istotne, że kiedy towar przyjedzie a kierowca czeka a my wykonujemy inną pracę w tym czasie, bo taka jest wola kierownika. 9.Osoby zatrudnione, które przepracowały 10 lub 20 lat mają taką samą stawkę na godzinę co osoby świeżo zatrudnione np. Z chęci dalszego kształcenia jeden z młodych magazynierów który przepracowal rok, postanawia się zwolnić. Wraca po kilku miesiącach i podpisuje umowę ze stawką godzinową taką samą jak magazynier z 20 letnim stażem pracy. 10.Czeste opisywanie przez pracowników HRC odzwierciedla 9 wyżej wymienionych przeze mnie powodów dla których nie warto podejmować pracy na magazynie firmy Curver/Keter. (usunięte przez administratora)

@Bradley

Dzień Dobry, Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pracownicy naszej firmy czuli się częścią większej całości poprzez wzajemny szacunek, docenianie wykonywanej pracy oraz transparentność w działaniach. Pana opinia bardzo nas zaniepokoiła dlatego prosimy o skontaktowanie się z Działem HR w celu umówienia spotkania i wyjaśnienia wszystkich ww. punktów na spotkaniu, w obecności przedstawiciela Działu HR oraz Kierownika Magazynu. Pozdrawiamy Zespół HR

Sebastian

Witam, chciałbym się zatrudnić. Ale nie wiem czy lepiej jest przez firm Curver, czy moze przez jakąś inną firme rekrutującą. Proszę o pilną odpowiedź :D

@Sebastian

Witaj, Pracownicy zatrudnieni w firmie Keter pracują na podstawie umowy o prace co powoduje, że mogą liczyć na udogodnienia związane z samą formą umowy oraz dodatkowe benefity m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, dofinansowanie przed świętami, paczki dla dzieci pracowników itd. Każdy pracownik firmy Keter musi pracować według sztywno ustalonego grafiku. Grafik dla pracowników agencji jest nieco bardziej elastyczny, ale jest to kosztem wcześniej wspomnianych benefitów. Pozdrawiamy Zespół HR

Iza

Czy jest możliwość pracować tylko na pierwszą zmianę od poniedziałku do piątku?

@Iza

Z tego co wiem przez agencje można.

@Iza

Pani Izo, Jeśli pyta Pani o pracę na produkcji to niestety nie ma możliwości pracy tylko od poniedziałku do piątku na pierwszą zmianę. Pozdrawiamy Zespół HR

Katarina

Witam Jak wygląda praca w wekendy jaka stawka za godz.czy też 17.50zl. Ile godzin w miesiącu i jak wyplata. Prosze o odpowiedz.

Studentka
@Katarina

Ja pracuje tylko w weekendy i mam stawkę 18 zł na rękę za godzinę w dzień i 19 zł za godzinę w nocy.

@Katarina

Dzień Dobry, Stawka to 17,5 zł/h brutto. Za pracę w godzinach nocnych jest dodatek do wspomnianej stawki. Liczba godzin w miesiącu zależy od dyspozycyjności pracownika oraz ilości zamówień na produkcji do realizacji więc nie możemy określić tego jednoznacznie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej firmy osobiście. Pozdrawiamy Zespół HR

Joanna
@Curver Poland Sp. z o.o.

Zatrudniacie na same weekendy?Tak wynika z Państwa odpowiedzi.

Ola
@Studentka

Kłamiesz 17,50 brutto masz a nie na ręke

Studentka
@Ola

Jestem zatrudniona przez HRC i dokładnie tyle zarabiam ile napisałam. Widzisz mój nick? Daje Ci to do myślenia... studentka, mniej niż 26 lat. Jeszcze jakieś podpowiedzi dać?

Piotr S.

Komentarze, które opisują prawdziwą prace na tym magazynie są usuwane. Dlaczego? Czyżby kierownik z rozdwojoną osobowością obawiał się że prawda wyjdzie na jaw? Może Brygadziści obawiają się, że opinia trafi do szefa? Niestety tak czy siak opisywana przeze mnie sytuacja zatrudnienia na zlecenie nie była złą opinią a wręcz zachęcającą do podjęcia pracy przez taką formę umowy ponieważ odpowiedzialność jaką ponosi zleceniobiorca jest znikoma za źle wykonywaną pracę w porównaniu do pracownika zatrudnionego na umowę. Dlatego polecam moim kolegą, którzy chętnie przychodzą na magazyn bo my, zleceniobiorcy nie musimy się wykazywać. Za to szanuję te firmę, za dobry podział pracowników i brygadzistów, którzy przymykają oko na nas bo nie jesteśmy z firmy. Pozdrawiam szczególnie brygadzistę D. Przed kolejnym usunięciem mojej opinii proszę się zastanowić czy jest negatywna. Polecam prace na magazynie w firmie Keter przez zatrudnienie przez HR :)

@Piotr S.

Dziękujemy za informację. Przyjrzymy się opisywanej sytuacji na magazynie oraz pracownikom zatrudnionym przez HRC. Prosimy również o maksymalnie merytoryczne wypowiedzi.

18mcy

Prawda jest taka że swojego czasu pracowała tam stała ekipa zatrudniona przez HR, chłopaki z ratownictwa i inni. Każdy z nas miał świetny kontakt z brugadzistami a i kierownik wiedział komu IQ starcza więcej niż tylko na oddychanie. Pracowało dużo chłopaków z Ukrainy którzy nierzadko robili dużo więcej niż młode chłopaki którzy przyszli dorobić mieszkając z rodzicami. I dopóki prawo nie ograniczyło nas to było chyba w miarę okej. Każdy ze wspomnianej ekipy wiedział kiedy jest robota i trzeba pracować a kiedy możnawl wrzucić na luz. Myślę że w tamtym okresie względnie każdy z HR-u, brygadzisci byli zadowoleni (zaznaczam że mówię tutaj o wybranych chłopakach którzy nie często robili dużo lepszą robotę niż Niektórzy na umowach a i zaufanie wśród Brygadzistów mieli też większe). Grunt to nie być leserem i wiedzieć kiedy można sobie na to pozwolić że jednak jest to praca a nie spotkanie towarzyskie. ✋ Piona :)

Gucci

Chciałbym sprostować swoją wypowiedź, by nie urazić kolegów z Hru, bo nie wszyscy są tacy sami. Ci którzy faktycznie robią dobrą robotę, jest ich moim zdaniem może 5. A reszta pewnie popisuje się tutaj.

A gdyby...

A gdyby młodzież tego zakładu wzięła się uczciwie do pracy? Naprawdę niewiele potrzeba żeby praca i atmosfera w każdym zakładzie wyglądała inaczej. Wystarczy nie narzekać, sumiennie wykonywać swoje obowiązki i nie (usunięte przez administratora) się w pracę innych- jeśli nie jesteś brygadzistą lub kierownikiem. Chcesz coś zmienić na lepsze- sam rusz (usunięte przez administratora) Pokaż, że byłbyś lepszym kierownikiem :) Uważam, że potrzebna jest poważna rozmowa Brygadzista-Brygada-HR. Przełammy tendencję, że młodzież tego kraju nie potrafi rozmawiać z innymi, jak tylko ze znajomymi na messengerze, snapchacie i forach typu (usunięte przez administratora)

Najlepiej na suszarkach

Praca w kurverze mogę ja opisać że nie jest dobrze, ale nie jest też źle, można powiedzieć że jest spoko... A jak jest spoko to super. Pewnie że super ale HR ma w większości wywalone. Kierownik chciałby wiele rzeczy zrobić Ale tylko wtedy jak jest audyt... wtedy to sam nawet strecz zbierze. Firma chce uchodzić za światową A w środku PRL.

HR guest

Ogólnie polecam zatrudnienie na magazynie przez HR. Praca przypomina bardziej przebywanie na kafejce internetowej z otwartym bufetem i przestrzenią na papieroska. To prawda co jest napisane, mówię o magazynie.. nie ma żadnych wymagań i konsekwencji.. raczej panuje opinia, że pracownik słaby, ale przynajmniej jest w pracy(usunięte przez administratora)Jest nas kilku co "ogarnia", ale reszta nawet nie próbuje sprawiać pozorów, że im zależy, (usunięte przez administratora) to nie ma co narzekać. (usunięte przez administratora)

Latarnia.

Witam chcem się dowiedzieć jak wyglada praca w weekendy,jaka stawka jakie zarobki i ile sie godzin pracuje. Proszę o odpowiedź

Piotr S.

Witam pracowałem w tej firmie przez około 2 lata, zatrudniony przez tzw HR. Polecam zatrudnienie na zlecenie na magazynie ponieważ jesteśmy nie zależni, nie tykalni i nie jesteśmy odpowiedzialni za zebrany towar czy załadunki tak jak pracownicy, którzy odpowiadają nawet za źle owiniętą paletę. Szczególnie polecam zmiane z Darkiem (brygadzistą) jest młody i na jego zmianie możemy robić co chcemy. Polecam dla osób młodych nie umiejących zbyt wiele jak ja:) Ja jeszcze tam wrócę. Sawek :)

Paweł J.
@Piotr S.

Uważam, że wszyscy brygadziści są w miarę okej. U każdego się serio dawało radę. Kwestia roboty i ile było osób na zmianie. W firmie przez HR pracowałem bardzo długo, ale przyszedł ten czas i stwierdził, że ta firma jest dla mnie odpowiednia. Dlatego przeszedłem na umowę stałą i szczerze nie żałuję i każdemu polecam.

YmalyY

praca w systemie 3 zmianowym ale atmosfera jest przyzwoita

@YmalyY

dziękujemy za docenienie naszych starań :)

@YmalyY

Potwierdzam bardzo dobra atmosfera szczegolnie w HR :)

Przemek

Witam wszystkich to nie jest tak jak piszecie wszyscy robisz na jedenej maszynie pozniej przechodzisz na nastepna maszyne bo na czterech maszynach nikt nie da rady pracowac ludzia sie niechce poprostu pracowac najlepiej przyjsc do pracy posiedziec 8h isc do domu a wyplata zeby sie zgadzala to fakt ze panie sa nie mile te co szkola ale jak one maja przeszkolic pracownika jak one na to czasu nie maja praca sama w sobie jest ciezka nie powiem ze nie i moim zdaniem stawka jest nie odpowiednia do pracy za duzo obowiazkow jest na glowie moim zdaniem powini cos tym zrobic bo jeszcze troche i ludzie przestana tam sie zatrudniac a wtedy to bd wielki problem dla firmy

Cv

Jak na chwilę obecną wygladaja zarobki w firmie na produkcji?

Ona
@Cv

17,50zl/h brutto

Chciałbym się zatrudnić w firmie Curver. Proszę o prawdziwe opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.