Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

TajemniczyKlient

Załadunki w państwa firmie w Słupsku to jest dramat.... Dlaczego kierowcy którzy przyjeżdżają na umówioną godzinę muszą odstać nieraz po 6h na załadunek zamiast być od razu podstawieni pod rampy + czas załadunku także pozostawia wiele do życzenia bo raz jak kierowca stanął pod rampą o 22 to wyjechał następnego dnia po 10:00..... Magazynierzy twierdzą że mają związane ręce bo jak twierdzą informacje nie docierają do nich na czas... Kto ma za to odpowiadać ? Z kim trzeba rozmawiać żeby ładować bezproblemowo samochody ?!

@TajemniczyKlient

A to szefostwo obydwu firm nie powinno się odnośnie tego dogadywać? U siebie tego nie zgłaszałeś?

Anonim#2

Witam, zakład będzie stał w tzw. Majówkę, tylko czemu zamiast postojowego pracodawca bierze to z naszego urlopu a jak ktoś go nie posiada bo pracy nie ma i szef wysyła do domu(oczywiście wszystko z naszego urlopu gdzie prawnie pracodawca może "wziąć" maksymalnie połowę naszego ulripu) a jak ktos nie posiada urlopu to bezpłatny wpisują? Jak mamy opłacić rachunki, kredyty itp? Za co żyć? Nie ma pracy? To może wyślijcie Ukraińców do domu, którzy w miesiącu robią ponad 200h a nie swoich pracowników na urlopy bezpłatne a później ciężko przeżyć od 10 do 10-tego :). Proszę kadry, Biuro o zajęcie się tym, bo to co robicie jest bezprawne.

Mariusz
@Anonim#2

Masz racje. Ale to chyba nie pierwszy taki postój w firmie. W zeszłym roku też były takie przestoje i wysyłali ludzi na urlopy? Jak tak to chyba można się było tego spodziewać, nie? Przestój był bo nie było zmówień czy robili w tym czasie konserwacje maszyn?

Rolo
@Mariusz

Taaa były

Dominika
@Rolo

Możesz jaśniej?

Dominika
@Rolo

A aktualnie się znów jakieś zbliżają postoje, czy się już uspokoiła ta kwestia?

Lukasz

Witam chciałbym spróbować tu pracować jeśli potrzebują do pracy czy ktoś może wyjaśnić kto pracuje czy warto i jak jest w firmie keter ?

Renata
@Lukasz

Ale na jakim stanowisku chcesz pracować?

Lukasz
@Renata

Produkcja

FRESH PLASTIC

Chciałbym odnieść się do wypowiedzi przedmówcy w kwestii sytuacji panującej w "naszej" firmie. Wzmiankowany post uważam za wartościowy i merytoryczny,z pewnością niewielu pracowników nie zgodziłoby się z jego treścią.Zaznaczam że nie jest moją intencją obrażanie kogokolwiek a jedynie wyrażenie subiektywnej opinii. Więc do rzeczy: Problem -w dużym uproszczeniu-nazywa się NADGODZINY: W zeszłym roku o ile dobrze pamiętam-w październiku-doszło do spotkania z kierownictwem magazynu podczas którego załoga uzyskała słowną gwarancję nienaruszalności premii.Pracownicy wyrażali słuszne obawy, że po wprowadzeniu podwyżek (tak, przełożeni chełpili się wówczas że będziemy mogli chwalić się przed znajomymi wysokością zarobków, że walczyli o wzrost stawek dla załogi jak lwy,że teraz każdy będzie chciał u nas pracować a ogólnie to idą dobre czasy ) premie zostaną zredukowane do minimum i wyjdzie na to samo co wcześniej.Kierownictwo zaprzeczało ,niektórzy pracownicy uwierzyli.Po 12 miesiącach premie które są pokaźną częścią naszych dochodów sięgają 50% swojej ówczesnej wysokości.Możliwość przyjścia do pracy w tzw.DW (dzień wolny od pracy z reguły przysługujący na 1szej zmianie w 6 dniowym tygodniu pracy-proceder praktykowany w firmie od lat i mam wrażenie że dobrze widziany przez kierownictwo)została zawieszona.Oznacza to w praktyce obniżenie zarobków o 500-600 złotych w skali miesiąca,przy niskich premiach różnica może sięgać tysiąca złotych lub więcej, ale to kwestia indywidualna.Zakaz nadgodzin został wprowadzony bez jakichkolwiek konsultacji z załogą, tak jakby nic się nie stało, ale przy całkowitym braku komunikacji z kierownictwem to nawet nie dziwi.Nasza curverowska świecka tradycja.Nie wiem jak mam rozumieć takie posunięcie,ponieważ opierać mogę się jedynie na plotkach i domysłach.Jedna z takich plotek mówi że jest to kara za nadmierne wykorzystywanie nadgodzin przez niektórych pracowników. Oznaczałoby to w praktyce że kierownictwo absolutnie nie kontroluje kto na jak długo przychodzi do pracy i dopiero pod koniec miesiąca przy rozliczeniach łapie się za głowę -"Jezu zeżarli wszystkie nadgodziny". Druga plotka mówi że to okropny wzrost cen surowców spowodował cięcia i właśnie my jesteśmy jego ofiarami,chociaż jeżeli prześledzimy ceny tworzyw sztucznych od września zeszłego roku ciężko będzie się z tą teorią zgodzić. Tyle pogłoski, natomiast fakty są takie że załoga nie jest informowana o kondycji firmy w której pracuje, nikt nie ma pojęcia na jakiej zasadzie przyznawane są premie,co trzeba zrobić aby otrzymać wysoką premię albo od jakich czynników jej wysokość zależy.Każdy widzi ile jest pracy, ile samochodów wyjeżdża codziennie w świat z towarem produkowanym przez Curver/Keter i że taki stan rzeczy generuje większy dochód.Ale zależy dla kogo,wszak równomierna dystrybucja dóbr to utopia.Kiedyś w przypływie naiwnego idealizmu myślałem, że kiedy chce się odebrać ludziom kilkadziesiąt procent ich dochodów, przynajmniej dla pozorów zwołuje się zebranie i brzmi to mniej więcej tak-"Panie i Panowie, nasza firmę dotknął okropny kataklizm,próbujemy ratować Wasze miejsca pracy, ale musimy podjąć radykalne kroki , itd,itp,bla bla bla....". Tak, tylko do takich wyczynów potrzeba trochę cywilnej odwagi i szacunku do ludzi a brak zajęcia przez firmę jakiegokolwiek stanowiska przy złamaniu danych wcześniej obietnic kojarzy mi się jedynie z pogardą dla naszej pracy i traktowaniem pracownic i pracowników jak imbecyli.Ot,przylezą, pomarudzą a i tak będą robić.Bo jakie mają inne wyjście?Ta hołota. Przewidywane skutki?Takie jak zwykle,kapitalizmu nie wymyślono wczoraj-obniżenie jakości pracy, na co zakład w mojej opinii nie zwróci zbytniej uwagi, wszak w odwodzie czeka kilka dywizji HRC (nie przeczę że są wśród nich sumienni pracownicy godni dostąpienia zaszczytu przejścia na umowę). Przed podwyżkami firmę opuściło naprawdę sporo wartościowych pracowników, czy ktoś się tym przejął?Czy ktoś zaproponował im lepsze warunki, próbował zatrzymać?Nie, bo firma ma to gdzieś, kolejne przedsiębiorstwo "stawiające na jakość" gdzie ilość i tak wygrywa.Mój przedmówca słusznie zwrócił uwagę że strategia firmy polegać może na tzw."tresurze McDonaldowskiej". W skrócie-"zobaczymy czy są w stanie zrobić 150% tego co wcześniej w tym samym czasie, potem będą robić 120% za 75% zarobków a my ich skarcimy za to że się nie wyrabiają i powiemy żeby się cieszyli że jeszcze mają pracę, bo to święta wartość.Albo nic nie powiemy, tak nawet będzie lepiej."Mylę się?Być może, to ludzka rzecz,przecież i tak nikt nie rozwieje moich,naszych wątpliwości.Tylko jedno "ale"-to poważny cios dla wielu pracowników, często z wieloletnim stażem i ich rodzin,zadany z premedytacją.Nie ma tego w umowie?Rzeczywiście.Czytałem.Ani słowa o przyzwoitości.

Tygrysek
@FRESH PLASTIC

Zgodzę się z przedmówcami premia coraz mniejsza a roboty więcej niż przed pandemia , , nadgodzin niema chociaż pracownicy HRC normalnie mogą robic, słyszałem że to wszystko przez to że wrócił stary dyrektor firmy niejaki pan H. Za którego czasów wszyscy się zwalniali miały być podwyżki a jest jak zwykle chyba trzeba szukać czegoś innego :P

@FRESH PLASTIC

Dzień Dobry, Dziękujemy za Twoją opinię. Kilka słów wyjaśnienia: nadgodziny pracowników są z góry regulowane przez Kodeks Pracy, co oznacza, że Pracodawca musi się dostosować do jego zapisów, nie ma tutaj dowolności. W kwestii nagrody (nie mamy premii) - osobą pierwszego kontaktu dla pracownika w przypadku pytań i wątpliwości dotyczących jego nagrody jest Kierownik Magazynu, a jeśli zajdzie taka potrzeba - Kierownik Logistyki. Od ustaleń z października 2019 r., zasady przyznawania nagród nie uległy zmianie i w 2020 roku były dokładnie takie same. W skrócie: pula nagród jest ustalana i zależna od ilości wysłanych palet z magazynu. Pula następnie jest dzielona na każdego pracownika w zależności od oceny jego pracy przez bezpośredniego przełożonego (frekwencja, jakość pracy, zaangażowanie). Każdy pracownik może zgłosić się do Kierownika Logistyki oraz do Działu HR, w przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości lub sugestii do czego zachęcamy. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

@Curver Poland Sp. z o.o.

Tylko że nadgodzin nie można robić wcale przez pana wypowiedź rozumiem że była jakaś aktualizacja kodeksu pracy i teraz zakazane są nadgodziny przez pracowników???. Tak samo kwestia stawki pracowników rok temu było wielkie wydarzenie pod tytułem podwyżki jak to uwczesny dyrektor powiedział że wprowadzają system rang i wraz z doświadczeniem jak i umiejętnościami stawka będzie się powiększać (usunięte przez administratora)za przeproszeniem żadnej większej stawki ludzie nowi którzy przychodzą mają większą stawkę od starych pracowników doświadczonych. Komedia doslownie. Siedź sobie dalej przy tym biurku(usunięte przez administratora) a zobaczysz jak powoli będą wszyscy uciekać do innych firm bo za takie pieniądze i pracę na 3 zmiany to serio w biedronce więcej się zarobi i 2 zmiany tylko :)

Asdf
@Tygrysek

Widzę, że nic sie nie zmieniło. Ja za pana H. odeszłam wraz z 7 osobami. Tak obiecywali złote góry, że aż prawie uwierzyłam. Niestety, nie będzie lepiej.

Leszno
tic

Pracodawca stabilny, wypłata na czas, bogaty socjal, opieka medyczna, produkty firmy, prezenty na święta, nagrody jubileuszowe.

Maria
@tic

A co z tą majówką było, co Anonim się skarżył? Faktycznie odbijają Wam z urlopów? No i wygląda że brakuje pracy dla wszystkich pracowników....

Maja
@tic

Dokładnie tak - stabilnie, bogaty socjal, w centrum miasta.

A.
@Maria

Tak, wszystko poszło z naszego urlopu..

@A.

no ale w koncu jak ktos che miec wolne dodatkowo np. tego 2.05 to czemu ma to nie isc z urlopu ?

A.
@Ewa

Chce, nie chce.. To nie od pracownika zależy. Produkcja stanęła, fabryka zamknięta to powinni postojowe zapłacić a nie z urlopu.

Renata
@A.

To majówkę też dotyczy postojowe? Zawsze myślałam że takie coś jest możliwe tylko jak firma w wyniku jakichś problemów nie produkuje.

@Anonim

Tak to właśnie jest, robią co chcą.. Przydałaby się jakaś kontrola bo to co robią to cyrk jest jakiś.

ochrona_zdrowia

4 fala Corona Virusa zbliza sie wielkimi krokami. Zdjelismy maseczki, wypelnilismy ankiety o przywrócenie DW oraz nadgodzin ale co z tego skoro znowu nas zamkną, znowu bedziemy musieli nosic maseczki nawet w toalecie. Przez to ze jest tak slabo musze dorabiac sobie w castoramie a tam juz są gotowi na przybycie Virusa nie tak jak u nas w Keterolandi

@ochrona_zdrowia

No i jak ile osób zwolnili po wypełnionej ankiecie, jak tam zadymiarze?! Nie ziściły się Wasze czarnowidztwa.

Olga
@XYZ

A ty tam pracujesz może?

@Olga

Tak pracuje.

Gucio

Byłem na rekrutacji. Powiem tylko, że z politowaniem patrzyłem na gimnastykują się panią od rekrutacji, żeby zachęcić mnie do pracy. Kilka rzeczowych pytań i woda w usta, wymijanie tematu, zdawkowe odpowiedzi, wyuczone regułki na temat tego, jaka super to firma, zero minusów. Powiedziałem, że mam już coś lepszego i stawka i warunki nie są zadowalające, po czym pożegnałem się i do drzwi. Kompletnie amatorskie podejście do rekrutacji to na wstępie zły znak, a z tego co widzę tutaj, nic nie straciłem.

XXX
@Gucio

Na jakie stanowisko byłeś na tej rekrutacji? Na jakie pytanie nie otrzymałeś odpowiedzi? Skoro miałeś coś lepszego to po co zawracałeś komuś głowę. Piszesz żeby trochę pomącić, a nawet nie zacząłeś pracy w tej firmie. Nie obrażaj ludzi, bo akurat Pani od rekrutacji jest bardzo rzeczowa, konkretna a przede wszystkim szanowana w firmie.

Ktosiek.

W tej firmie nie szanuje się ludzi. Zwalniają ludzi z dnia na dzień.

!!!
@Ktosiek.

dokładnie tak jest

IZZ
@Ktosiek.

Ciekawe kogo i dlaczego?! Może zwalniają bo ludzie nie szanują pracy.

XyZ

Ta firma to (usunięte przez administratora) ręka rękę myje. Poważne sprawy zamiatane pod dywan byle by na GoWork się głupie wpisy nie pojawiały bo PR firmy się psuję..... A jak już się za dużo na GoWorku przykrych wpisów pojawi to nagle każdy zaczyna widzieć problem i tworzone są zebrania byle by uspokoić ludzi by dalej grzecznie "pracowali" i zamkneli buzie. Nie polecam miejsca nikomu kto ceni swój czas i pracę.

Rapapara
@XyZ

Prawda, święta prawda. Nie to co (usunięte przez administratora) prawda "pana" kierownika!

@XyZ

A jakieś fakty? Nie wiesz co napisać, to piszesz byle co.

Czy osoba na emeryturze 62 l .energiczna aktywna może podjąć w Curver pracę na 3/4 etatu bez nocek?

Keter

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu z naszym działem HR +48 609 462 370. Dobrego dnia, Zespół HR Keter

Dzień dobry, jestem studentką, chciałabym pracować, do kogo można się zwrócić z tym pytaniem

Keter
@Monika

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z działem HR +48 609 462 370. Dobrego dnia! Zespół HR Keter

Jak wygląda praca dorywcza w firmie? Pełno takich ogłoszeń w portalach społecznościowych, z góry dziękuję za odpowiedź

Ataner
@Kandydat

Raz w tygodniu podajesz osobie odpowiedzialnej grafik w jakie dni możesz podjąć prace. Praca dorywcza przez agencje pracy.

Monnn133
@Ataner

Jak można zapakować lub złożyć CV o tą pracę dorywcza??

ataner
@Monnn133

Np: Agencja pracy HR Consulting

Zaneta

Czy potrzebuja teraz tam do pracy?i cxy mozna dogadac sie aby pracowac tylko na jedna zmiane?

@Zaneta

Potrzebują do pracy, praca na 3 zmiany w systemie ciągłym. Jeśli ktoś potrzebuje bardziej elastyczny grafik to zatrudnienie przez agencję pracy.

Żenada

3 dzień w pracy i zostałem poniżony przez Panią Brygadzistke na temat moich paznokci stanęła za mną obserwując mnie i dosłownie powiedziała taki tekst "obgryza paznokcie FUUU" najlepszy jest fakt, że nigdy w życiu nie obgryzalem paznokci a moje paznokcie mają się dobrze. Na szczęście jestem na tyle ogarnięty, że jej pojechałem. Róbcie to samo to się od was odczepią. Zastanawia mnie kto takie osoby zatrudnia do zarządzania ludźmi. Tej pani to miotła by się przydała a nie takie brzmienie. Już pomijam sam fakt, że nie mogłem się tej kobiety nic zapytać bo kazała mi się odsunąć od siebie. Nie wiem co jej chodzi po głowie ale jeszcze jedna taka sytuacja sprawa znajdzie się gdzieś wyżej. A umowa zostanie wypowiedziana z winy firmy bo ona ja reprezentuję.

Czy w Curver Poland Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Jakiego stanowiska dotyczy pytanie ?

BolO

Dzień dobry. W związku z ofertą pracy na portalach również społecznościowych będę podejmował pracę w Keter Poland. Okres próby na razie 3 miesiące, stawka 21zl na godzinę brutto, jeśli nauczę się więcej mogę starać się o podwyżkę już po 6 miesiącach. Bardzo dobre warunki zatrudnienia i socjal dla nowo przyjętych.

Soup de Kuroń
@BolO

W chwili obecnej pracownicy z ponad 5 letnim stażem otrzymują 21,50 na godzinę więc ubiegać się mozesz ale na bank nie dostaniesz.

Soup de Kuroń

Jednym z najobrzydliwszych aspektów pracy w tej firmie jest fakt że zarobki nie wzrastają wraz ze stażem.Nie ma właściwie żadnej ściezki rozwoju.Po 5 latach pracy otrzymuje się laurkę(!).Po 20 bon na 200 zł jak dobrze pójdzie.Motywacja pracowników przez zakład jest zerowa,ustawowy dodatek zmianowy to jakaś kpina zważywszy na fakt jak po latach nocne zmiany odbijają się na zdrowiu i jakości życia.Podsumowując-pragniesz pracować na 3 zmiany za mniej niż 3000 (kwota netto z premią i śmiesznym dodatkiem za nocki)-to zapraszamy!

HR helper

Ty Nie nie, a co ty jesteś jakiś Spiderman od spraw go work? To szfciu nie ma jaj żeby sam wyjaśniał sprawy?

Hr represantative

Hr ma pytanie do władz. Dlaczego najświeżsi brygadziści stosują wobec nas działania powszchnie uznawane za mobbing? Tyczy się to zarówno obszaru produkcji jak magazynowego. Czy nie zostali przeszkoleni do pełnienia swojej funkcji, czy mają pozwolenie by tak robić? Prosimy o zebranie w tej sprawie. Zdawkowy wpis na tym portalu nie wystarczy. Pozdrawiam

HR helper

Weź się Krystian do pracy a nie się czepiasz, sam nic nie umiesz

Operator paleciaka

W dalszym ciągu nadgodziny oraz przychodzenie w "dw" jest zakazane dla pracowników magazynu wysylkowego oprócz brygadzistow :) Pracownicy magazynu wysokiego składowania aż są proszeni o przychodzenie w dni wolne oraz robienie nadgodzin więc o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi?? Jeśli jest ktoś tutaj kompetentny proszę o ta podstawę prawną gdzie jest napisane ze "my" nie możemy przychodzic i sobie dorobić a inni tak :) bo na tym ostatnim zebraniu z panią i naszym kierownictwem było mydlenie oczu i 0 konkretów. Czekam na ta podstawę prawną :)))

nie nie
@Operator paleciaka

(usunięte przez administratora) Trzeba było zapytać jak była ku temu okazja.

Potantosso

Mija rok, mijają lata a w Curwerze zabronieni są tylko liderzy zmiany, mistrzowie, fanatycy kierowników. Curwer to jak etap szkoły w życiu do przesjcia w etap dorosły, dostajesz co roczne podwyżki 20 gr, liczysz na dobrą premie bo znasz już każdy sposób na załadunek każdej firmy, potrafisz zebrać 60 palet w tym 32(pełne) w ciągu jednej znany i chciałbyś za to profit Bo zrobiłeś dobrą robotę. Jednakże Curwer nie daje możliwości awansu, bo niby gdzie miałbyś awansować? Jako przykład podam magazyn. Młodszy "robotnik magazynowy" awansuje na "robotnika magazynowego" a ten zaś na "starszego robotnika magazynowego" z koleji ten na "lidera robotnika magazynowego" nie brzmi to ani ładnie ani tak żeby pochwalić się przed rodziną, ani wypłatą ani umową. Kumoterstwo związków między kobietami a brygadzistami oraz starszymi pracownikami wybierającymi sobie "lepszą-lzejsza" robotę jest na początku dziennym. Nowo zatrudniony po 2-3 dniach jest pozostawiony sam sobie i uczy się od innych patrząc jak HR leży na kartonach i gra na telefonach, jak zatrudnienione kobiety obgadują każdego kto przejdzie obok za (tanie buty), wózkowy który znika na 4 godziny i ogląda telewizję na stołówce, albo Pana Ziemniaka czy Buraka co to mówi że ogarnia wszystko na wszędzie później jest "narąbane", mało jest osób uczciwie pracujących. Nawet jeśli ktoś chce być wydajny, pracuje jak potrafi to starszy Pan Brygadzista, nie pamiętam imienia mówi że jest (zastępca kierownika) i jego prawa ręka i mówi że mało zrobione jest w porównaniu do "jego dziewczyn". Brzmi jak (usunięte przez administratora)czyli faworyzowanie pracownikow odmiennej płci. Chętnie dowiem się gdzie i jak można awansować w firmie w której się nigdy nikt nie rozwija ...czekajmy tylko na lepszą wypłatę, za każdym razem porównując z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.