Opinie o Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł w Szczecin

Gah

marvin

UWAGA: Ta firma działając w pełni prawa naciąga ludzi na zapłatę faktur za wykupienie domeny. Jeśli ktoś posiada domenę .pl to dostaje od tej firmy fakturę (bez wyjaśnień) na wykupienie domeny .com.pl W pośpiechu łatwo przeoczyć różnicę. Jeśli zapłacisz to całkiem legalnie staniesz się właścicielem jeszcze jednej (zapewne niepotrzebnej) domeny. Większość ludzi w pośpiechu natnie się na to i zabuli 127 zł za domenę, którą można mieć za 7,90. Wszystko legalnie. Nie ma się do czego przyczepić. Czysta kasa bez wysiłku dla firmy. Jest to sprytna forma oszustwa, której prawo się nie ima.

JK

Setki wpisów w sieci na temat tej firmy. Oferta sprzedaży zarezerwowanej domeny z .com.pl za 129 zł! W rozmowie telefonicznej kłamstwa - "nie wiemy, kto zarejestrował tą domenę", ale później :..." znajduje się ona w naszym panelu...". (usunięte przez administratora) żerujących na nieuwadze, pośpiechu, głupocie i niedoinformowaniu. Nie dość że spam, to kłamstwa, próba wyłudzenia - rejestracja domeny w pierwszym roku to koszt ok 9-10 zł. Najgorszy sort Polaków, to jest właśnie TO - w-net.pl Poszukajcie w sieci więcej informacji o opiniach o tej firmie.

@JK

Rozumiem, że dodałeś swoją opinię jako klient Becconet Firma Handlowo - Usługowa Krzysztof Kozioł. Skąd w ogóle pojawiło się zainteresowanie z Twojej strony jej usługami? Jak to wyglądało z Twojego doświadczenia - zachęcam do rozwinięcia wpisu. Interesuje mnie również to, jak osoby, które są tam zatrudnione, odniosą się do opisanej przez Ciebie sytuacji. Byłabym także wdzięczna, jeśli ktoś z Was napisze parę słów o obecnej atmosferze panującej w Becconet. Polecacie wysłać tam swoje CV?

Szymon 1812

Wysyłają f-ry za utrzymanie domeny powołując się na rozmowę telefoniczną której nie było, po telefonie do oszustów przysyłają szybciutko korektę f-ry . Nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Ostatnio nie pisaliście pozytywnie o firmie. Czy teraz jest jakaś zmiana na lepsze?

Aspirant

Po prostu nie płacić, nie płacić i jeszcze raz nie płacić. Każdy domenę może sobie wykupić sobie sam bez żadnej łaski propozycji czy ponagleń. Powodzenia w omijaniu podobnych propozycji szerokim łukiem :)

oszuści

Wysyłają lipne faktury naciągając klientów na usługi, wykup dodatkowych domen o nazwach podobnych do posiadanych po zawyżonych cenach. Oczywiście brak możliwości kontaktu w żaden sposób.

Słuszny

Próbowali nas naciągnąć kilka razy, przesyłali również faktury do opłacenia !!! Podają "prawie" identyczny adres domeny - u nas zamiast "." był "-" w adresie strony !!!

TOM

Naciągacz , nie dajcie się ! Powinni takich ścigać

sąsiad

lepiej płyń na bałtyk śledzie łowić , a nie ludzi nakręcasz

urban

życzę powodzenia w biznesie człowieku który naciągasz nieświadomych ludzi.

kozieł

oszust naciągacz domenowy

Kolejny oszukany

Oszusci jakich malo. Przysyłaja fv z dopiskiem "w przypadku braku zwrotu(fv korekta) usluga nie bedzie anulowana). Oczywiscie nie zamawialem domeny, na która dostalem fv. Masakra że jeszcze takie firmy istnieja. Ocena ndst jak najbardziej zaslużona.

tom

Oszuści i złodzieje sprawę trzeba by zgłosić do prokuratury.

xxx

Nie kupujcie od nich domen. Naciągają ludzi. Mój klient dał się oszukać przez tą firmę.

Misiek

Naciągacze! Znowu rozsyłają SMS i naciągają na kupno domeny o podobnym adresie, który się posiada...

nekana 2

Proszę tego po prostu nie płacić.

di.pl

UWAGA. Ten śmierdzący Kozioł to OSZUST ! Odnowienie domeny w Polsce to koszt 50 zł brutto (ovh.pl). Ten ŚMIEĆ dzwoni do firm i okłamuje je, że ktoś chce zarejestrować podobną domenę ! Co jest kompletną BZDURĄ Mało tego. za odnowienia swoich domen bierze min 400 zł. netto.

dwabity

Jestem w identycznej sytuacji. Dostałem fakturę na 180 pln, jeszcze jej nie opłaciłem. Jak mogę się z tego wycofać?

Nekany

Dramat! Firma dzwoni, opowiada historie ze firma X chce wykupić podobna domene do posiadanej, po czym domene warta 7,99 sprzedaje za 150 pln. A potem wysylaja faktury. Cwaniaki w ząbek czesane najgorszego sortu.

Zostaw merytoryczną opinię o Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł - Szczecin

Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł
  • ul. Potulicka 20E lok. 108