Opinie o Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł w Szczecin

Formabr Nowy wpis

Płacę faktury pomimo że nie mam tej strony za którą płacę próbowałam się skontaktować z firmą na wszystkie sposoby.Jak z tego zrezygnować ktoś wie ?

Jerzy Plata Gryl Nowy wpis

Wszystkie próby kontaktu nie przynoszą rezultatów. Brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony, prócz przesyłania faktur.

Wiktoria Nowy wpis

Dostajecie coś na nowy rok, jakieś podwyżki?

czy znajdzie się na forum osoba, która rzetelnie i zgodnie z prawd,a opisze aktualną sytuację jaka ma miejsce w firmie Becconet. Kto poleci te firmę i dla kogo konkretnie?

Gah
@Monika

Tak. To banda (usunięte przez administratora) żerujących na innych.

Poz80 Nowy wpis
@Monika

Kobieto skąd ty się urwałaś. To lewa firma robiąca lewe interesy To komu ty ją chcesz polecić? Chyba Pruszkowskiej mafii

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Dominika

Szkoda, że nikt z pracujacych osób w firmie nie zamieścił swojej opinii o pracy.

Poz80
@Dominika

Tak samo jak nie umieszczają opinie pracownicy gangów kradnących samochody

Danuta

Firma oszukaniec dostałam fakturę nie płacę, nie mam u nich domeny, nie używam adresu przez nich podanego

Julia
@Danuta

Szczerze mówiąc nie do końca wiem, jaki masz właściwie problem. Najlepiej byłoby, jakbyś jeszcze raz, na spokojnie, go tu opisał. A próbowałeś to wyjaśniać bez pośrednio z jakimś Przedstawicielem Becconet? Chętnie poznam też zdanie pracowników Becconet. Może ktoś z Was zechce coś powiedzieć o aktualnych warunkach pracy w tej firmie? Chodzi mi w szczególności o poziom zarobków.

Poz80
@Julia

W tej firmie nikt nie odpowiada na żadne maila jak również nikt nie odbiera telefonów

Wiktoria

Ale o co wam chodzi z tym nękaniem?

pek

Działalność podpadająca pod nękanie. Zgłosić do UOKiK lub prokuratury. Ja tak zrobię jeśli jeszcze raz dostanę od nich jakieś powiadomienie.

@pek

To nie tylko nękanie ale też wyłudzenie ,a na to jest paragraf 286 KK Pozdrawiam

nik nikolas

Właśnie dostałam fakturę. Skur.....syn! Trzeba to zgłosić do prokuratury

@nik nikolas

Tak koniecznie bo to jest wyłudzenie i na to jest paragraf 286 KK {Pozdrawiam

Ada

(usunięte przez administratora) po raz kolejny wysłali do mnie smsa, a potem fakturę. Poniżej treść SMS; Wolna domena .....nazwa domeny....Rejestracja na kolejny rok? Odpowiedz TAK. Pozdrawiamy(usunięte przez administratora)

@Ada

Ja też dostałem takiego samego SMS a na to jest paragraf wyłudzenie poprzez wprowadzenie kogoś BŁĄD.Pozdrawiam

@Ada

Katarzyna

Też oplacilam jakas fakturę za domene co prawda moja ale nie oni są jej właścicielem wnioskuje po wpisach tutaj że to (usunięte przez administratora)

Cześć! Czy tutaj jest jedna zmiana czy dwie?

KKK

(usunięte przez administratora) Faktura od Becconet - i to jeszcze powołują się na rozmowę telefoniczna, która nigdy nie miała miejsca!!!

Julia

@aqq A jakim pracodawcą jest Becconet? Można liczyć na godne warunki zatrudnienia? Umowa o pracę od pierwszych dni pracy?

Dor.pie.

Niestety także dałam się nabrać.

kk
@Dor.pie.

Czy jeżeli w ubiegłym roku opłaciliśmy "oszukaną" fakturę mamy szanse na odzyskanie tych pieniędzy ???

Bogdan
@kk

Mam przez to rozumieć, że opłaciliście fakturę, która nie była zgoda z rzeczywistością? Aż trudno mi uwierzyć w taką sytuację. Mógłbyś napisać, czy nie zastanowiło Was to, że faktura może być nieprawdziwa?

Wiktor

Dostałem fakturę proforma- nie płacę.

pion

Naciągacze i cwaniaczki, wysyłają faktury na domeny z nazwą podobną do tej którą posiada użytkownik, liczą że przez pomyłkę ktoś opłaci. Moje sugestie dla Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł: Czy nie lepiej zająć by się czymś pożytecznym, czymś co będzie ludziom przydatne? Na pewno potraficie robić coś co jest pożyteczne.

Małgorzata

Dziś dzwoniła niemiła pani z zapytaniem, czy nadal będę utrzymywała domenę ( pod koniec roku wysłali mi fakturę, której oczywiście nie opłaciłam)! Tłumaczę kobiecie, że mam domenę wykupioną od lat gdzie indziej, a ta z uporem maniaka wciska mi kit, że u nich także mam taką domenę! Walczę z nimi od trzech lat. Wysyłają mi faktury, ponaglenia. A ja za każdym razem odpisuję, że nie będę płacić za usługę, której nie zlecam. Po rozmowie z babą znowu dostałam fakturę!!! Najlepsze jest to, że kiedy próbowałam się z nimi skontaktować telefonicznie to albo nie ma takiego numeru albo nie odbierają!!! To są zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Ręce opadają. Uważajcie na nich!!!

rafi

wysyłają fakturę proforma w oparciu o niby odesłanie TAK smsem :) w dodatku na nazwę domeny, której nazwa jest podobna do tej, którą posiadam. Zdradziła ich cena oraz miasto Szczecin ;) Nie wiem czemu, ale 90% wszystkich takich szemranych firm od 'domen niepotrzebnych' jest ze Szczecina. Ja mam takiego pecha, czy to w tym mieście ktoś opatentował sposób na naciąganie firm na niepotrzebne domeny?

Marian

(usunięte przez administratora) !!! Wysyłają faktury za utrzymanie domeny o podobnej nazwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł - Szczecin

Becconet Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Kozioł
  • ul. Potulicka 20E lok. 108