Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.

mi pasuje

pracuje już kawałek czasu. firma ma swoje wady - jak każda. w niektórych obszarach mogłoby być lepiej - ale to też jak wszedzie. atmosfera jest swietna, warunki rewelacyjne. nie ma sztucznej hierarchi, z każdym można pogadać jak z człowiekiem. poza tym graja fair play - jak sie czegos nie da to sie nie da, a jak mozna to kazdy jest traktowany indywidualnie. mi pasuje.

Pracuje tam

Pracuje od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolony, płaca jak na Szczecin wysoka. Miejsce pracy rewelacyjne. Imprezy integracyjne są. Proejkty specyficzne .

Suchy

Hej pracowałem tam wspominam miło

pudzian

Witam. Mógłby ktoś napisać coś więcej o pracy w firmie NCDC?

guest

weszlem i zaluje faktycznie ich strona jest zalosna

not my kind of company

Wystarczy wejsc na strone firmy ncdc.eu by sie przekonac jak daleko za nowymi trendami i technologiami ta firma sie znajduje odradzam chyba ze jestes wypalony zawodowo wtedy polecam

niedlugo byly pracownik

Pracuje i mam zamiar odejsc placa nieadekwatna do wykonywanej pracy ludzie spoko przyjazni i mili jednak brak imprez integracyjnych jest slaby a projekty nudne lub raczej beznadziejnie zarzadzane(szpachlowanie zamiast tworzenia czegos z glowa) szkoda bo na rozmowie kwalifikacyjnej firma robila naprawde dobre wrazenie

jajature

jest spoko!

Jak się pracuje w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordic Consulting Development Company Sp. z o.o.