Sapiens Software Solutions Poland

Katowice

Opinie o Sapiens Software Solutions Poland

Karolina

Co powiecie o stanowisku Java Team Leader, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja? Czym powinien wyróżniać się kandydat na rozmowie kwalifikacyjnej? Macie jakieś przydatne wskazówki jak się do niej przygotować? Wasze opinie będą pomocą dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Sapiens Software Solutions Poland.

Sapiens
@Karolina 26.09.2017 12:55

wyslij wiadomosc prywatna na praca.w.it.katowice@gmail.com najlepiej z CV to sprawdze i Ci powiem czy Twoj profil do Nas pasuje. Pomoge tez przejsc szybsza droge rekrutacji jak bedzie OK.

TM

Jak wyglądają zarobki np Testera?

@TM 17.05.2017 10:20
Jak wyglądają zarobki np Testera?

Dobrze :) plasują się powyżej średniej - praca.w.it.katowice@gmail.com -zapraszam

TM
@frodo 17.05.2017 11:58

Bardziej chodzi mi o prace w trójmieście. Generalnie biore już udział w rekrutacji ciekawi mnie czy mieszcze się w widełkach bo szczerze Gdynia to nie jest super lokalizacja i trzeba to nadrobić zarobkami.

silent

No to skoro jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ot się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy. Zastanawiam się jednak jaka jest u nich teraz wypłata, wiadomo? Chętnie bym się załapał bo wiedzą jak zadbać o prawidłowe zarobki teraz. Dzięki

hol
@silent 09.09.2016 23:05

dwuskładnikowe wynagrodzenie ? gdzie? kto? co? bajki opowiada ktoś. Z wypłatą jest normalnie... Co miesiąc. Ale droga faktycznie bywa wyboista i kamienista.

M.

Nie idźcie tą drogą...

Frank

Tak, szukają. Szukają też do Katowic. Zapraszam do wysyłania CV w języku Anglielskim: praca.w.it.katowice@gmail.com

Bartek

A nie wiecie może czy szukają aktualnie programisty java w Szczecinie?

Uzi

Sapiens należy w 100% do Asseco. Sapiens to takie Asseco na rynki zagraniczne, bo Asseco nie ma tam szansy z uwagi na nazwę, która ma w sobe "słowo na 4 litery". Nie ma się więc co tym interesować, bo Asseco to stary spruchniały grzyb w każdym miejscu i Sapiens się na nim opiera. Asseco nawet nazwy nie mogło sobie wybrać dobrej, więc nie ma się czego spodziewać po tej firmie. Mogę powiedzieć, bo pracowałem, a kolega trafił do Sapiens.

fred

rekruterzy ciągle atakują na Linku nt. Sapiensa to ich zapytaj. Zarobki w sumie całkiem spoko, ale czy ktoś da opinie jak się pracuje?

Martin

Odnośnie tego ile dostaje się na start to nie mam pojęcia. Nie byłem u nich na rozmowie. ciężko powiedzieć na pewno, gdyż to wszystko zależy od doświadczenia. Ale jeżeli mają relatywnie duże ciśnienie na ściągnięcie programistów to muszę oferować wynagrodzenie konkurencyjne.

Martin

Witam. Trochę interesowałem się ostatnio ofertą pracy jako Java developer w Szczecinie. Słyszałem, że pieniążki są całkiem całkiem ;), niemniej jednak słyszałem też, że praca tam nie należy do najprzyjemniejszych (chodzi o technologie). Obiło mi się również o uszy, że pracują tam na pulpitach zdalnych ze względu na brak odpowiednich dostępów (to mocno wpływa na komfort pracy - negatywnie). Czy to prawda? Pozdrawiam serdecznie.

Andersen
@Martin 22.03.2016 15:25

Pracuje si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Preferują "swoich".Polski inżynier nie ma nic do powwiedzenia. Wyrobnictwo.

frodo

chodzi mi konkretnie o testerów w Katowicach -w jakim sensie męcząca?

frodo

ktoś rzuci jakąś opinią jak się pracuje na stanowisku QA w SAPIENS?

Bartek

Hej, czy mógłby ktoś w paru słowach powierdzieć o projektch przez nich realizowanych? Jest to jeden duży projekt, czy też większa różnorodność - kilka mniejszych...?

BLIND

Witaj rr2. Rekrutacja cały czas trwa - mają wiele otwartych wakatów ponieważ budują zespoły więc aplikuj czym prędzej.

Bartek

:P Problem w tym, że chcę się zatrudnić w jakiejś firmie "na dłużej". W związku z tym, chciałem uzyskać jakąś odpowiedź przynajmniej na jedno z pytań przeze mnie postawionych. Nie chcę sobie czasami niepotrzebnie zawracać głowy "ślepymi uliczkami". ;) Pozdrawiam serdecznie.

Bartek

Hej, zastanawiam się czy nie złożyć aplikacji na stanowisko java developera. Czy ktoś się orientuje jaka jest dywersyfikacja projektów w tej firmie? Chodzi mi o to, czy "siedzimy" cały czas przy jednym projekcie/systemie i dokładamy do niego kolejne "haki", czy też dużo różnych projektów? Kolejna kwestia jaki jest oczekiwany poziom znajomości języka angielskiego od kandydata? B2/C1/C2? Czy są podróże służbowe do innych krajów? Jeżeli tak, to jak często i na jaki okres czasu? Praca wyłącznie stacjonarna? Czy jest możliwość pracy (np. częściowo) zdalnej? Najchętniej oczekiwałbym odpowiedzi od jakiegoś pracownika. Z góry serdeczne dzięki! ;)

Informatyk

A czy macie moze jakiś namiar mailowy na ich rekrutera czy coś?

Milek

Nawet strony nie mają swojej, firma trol

sce
@Milek 10.12.2015 21:37
Nawet strony nie mają swojej, firma trol

Oczywiście, że mają stronę: http://www.sapiens.com/

Zostaw opinię o Sapiens Software Solutions Poland - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapiens Software Solutions Poland