DoSieci.pl Walentyn Weremejenko

Szczecin

Opinie o DoSieci.pl Walentyn Weremejenko

Gość

Rzetelna i odpowiedzialna firma. Miła współpraca, fajny kontakt. Wszystkie omówione pomysły zrealizowane szybko i sprawnie. Złe opinie o tej firmie są z pewnością zasługą konkurencji i nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Polecam zadzwonić, porozmawiać i przetestować jakość usług osobiście.

Twój Klient
@Gość 12.09.2017 16:42

O tak:)) Może na początku i miła współpraca i fajny kontakt ale o zrealizowaniu pomysłów sprawnie i szybko - to na pewno nie o tej firmie. Dłuuuuuugo robili mi stronę aż nareszcie się wyrobili. Zadzwonić, do kogo??? Nigdy nie odbieracie telefonów, miałem wyłączona stronę i nie mogłem się dodzwonić. O jakiej konkurencji piszecie w ogóle???

Gość

Firma krzak, porażka!!!! Nieodpowiedzialny pracodawca!!!!

Zostaw opinię o DoSieci.pl Walentyn Weremejenko - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DoSieci.pl Walentyn Weremejenko