Dosieci.Pl Walentyn Weremejenko

Szczecin

Dosieci.Pl Walentyn Weremejenko

Opinie o Dosieci.Pl Walentyn Weremejenko

Jerzy

@SB Jak to nie ma pracowników? Z tego co widziałem, to firma Dosieci.Pl funkcjonuje w sposób normalny, a w związku z tym ktoś musi być tam zatrudniony. Może zatem znajdzie się osoba, która wie coś na temat obecnej sytuacji w Dosieci.Pl? Jakie oferują warunki zatrudnienia swoim pracownikom?

Ktoś z Was obecnie pracuje w DoSieci.pl Walentyn Weremejenko? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

SB
@Administrator 21.02.2018 13:44

W tej firmie nie ma pracowników.

Jerzy

@Gość rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Dosieci.Pl Walentyn Weremejenko, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Gość

Rzetelna i odpowiedzialna firma. Miła współpraca, fajny kontakt. Wszystkie omówione pomysły zrealizowane szybko i sprawnie. Złe opinie o tej firmie są z pewnością zasługą konkurencji i nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Polecam zadzwonić, porozmawiać i przetestować jakość usług osobiście.

Twój Klient
@Gość 12.09.2017 16:42

O tak:)) Może na początku i miła współpraca i fajny kontakt ale o zrealizowaniu pomysłów sprawnie i szybko - to na pewno nie o tej firmie. Dłuuuuuugo robili mi stronę aż nareszcie się wyrobili. Zadzwonić, do kogo??? Nigdy nie odbieracie telefonów, miałem wyłączona stronę i nie mogłem się dodzwonić. O jakiej konkurencji piszecie w ogóle???

Gość

Firma krzak, porażka!!!! Nieodpowiedzialny pracodawca!!!!

Zostaw opinię o Dosieci.Pl Walentyn Weremejenko - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dosieci.Pl Walentyn Weremejenko