Opinie o R&R-Bit Robert Rżany w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy R&R-Bit Robert Rżany. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w R&R-Bit Robert Rżany o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&R-Bit Robert Rżany w Mielec

Marek Dziewit

Szczerze polecam firmę. Firma wykonała profesjonalny serwis laptopa. Laptop naprawiony, dodatkowo dane zostały odzyskane w 100 %. Szczerze polecam firmę R&R-BIT

Olga
@Marek Dziewit

A co było zepsute? Nie wiem czy są w stanie ogarnąć to co ja mam na myśli ale może ktoś też tak miał??

@Olga

Dysk był uszkodzony mechanicznie. Dane z dysku twardego zostały odzyskane przez firmę R&R-BIT Dodatkowo, została naprawiona płyta główna w laptopie. Firma dała mi 12 miesięcy gwarancji na serwis laptopa. Poleciłem firmę swoim znajomym i również są zadowoleni. Także firma na wysokim poziomie. Osobiście polecam.

Jolanta
@Marek Dziewit

No to super, a cenowo zadowolony tez jesteś?

@Jolanta

Cenowo jestem zadowolony. Jakość obsługi i serwis bardzo dobry. Dodatkowo, gwarancja na serwis 12 miesięcy. Moim znajomi też zadowoleni. Osobiście polecam.

Ksawery

Dziękuję za wsparcie. Dziękuję firmie R&R-BIT za ostrzeżenie przed oszustami w internecie. Firma R&R-BIT posiada dużą wiedzę i bardzo pomocna w zwalczaniu (usunięte przez administratora) internetowych. POLECAM !!! POLECAM !!!

Mietek Mielec

Serwis wykonany bardzo dobrze. Komputerek działa pięknie. DZIĘKUJĘ I POLECAM.

Bernard klient z Rzeszowa

Polecam firmę. Firma rzetelna i posiada niesamowitą wiedzę techniczną. Dane odzyskamy z dysku SSD. POLECAM !!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie R&R-Bit Robert Rżany na stanowisko Praca zdalna pomoc obsługa nieruchomości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Szczerze zwiodłem się na serwisie , może to tylko moje szczęście , ale firma nieterminowa i droga bo za nie zrobienie niczego nawet dobrej diagnozy wzięli ponad połowę z tego co inny serwis za kompletna naprawę razem z wysyłką w obie strony .... do tego czas oczekiwania prawie 5 miesięcy . Dziękuję stanę obok ODRADZAM

Zofia klient Rzeszów

Komputerek działa pięknie. Ślicznie dziękuje za serwis. Firma godna polecenia. Wspaniałe podejście do klienta. Polecam.

Maria
@Zofia klient Rzeszów

Polecam Serwis. Laptop naprawiony. Wspaniałe podejście do klienta. Szczerze polecam.

Maria
@Zofia klient Rzeszów

Dołączam się do polecenia firmy R&R-BIT Super podejście do klienta i serwis godny polecenia.

Kacper
@Zofia klient Rzeszów

Laptop naprawiony. Dane odzyskane. Polecam.

Klient z Mielca
@Maria

Polecam. Bardzo rzetelny serwis i godny zaufania. Polecam szczerze.

Artur z Dębica
@Maria

Laptop naprawiony, dane odzyskane. Ponad rok szukałem firmy, która odzyska mi dane z uszkodzonego dysku twardego, aż wreszcie trafiłem na firmę R&R-BIT która odzyskała bardzo ważne dane mnie dane. Wspaniała obsługa i podejście do klienta. Polecam każdemu, kto potrzebuje solidnej i rzetelnej firmy.

Klient Mirek Rzeszów
@Maria

Polecam współpracę z firmą R&R-BIT Firma odzyskała dane z dysku uszkodzone mechanicznie. Dodatkowo, laptop naprawiony. Polecam.

Klient
@Klient z Mielca

Polecam szczerze serwis i podejście do klienta. Bardzo duża wiedza i serwis na bardzo wysokim poziomie. Polecam firmę R&R-BIT

Klient firmowy
@Artur z Dębica

Polecam. Firma ostrzegła mnie przed oszustwami internetowymi weryfikując strony www, e-maile. Polecam.

Klient Adam z Rzeszowa
@Klient

Polecam odzyskiwanie danych w firmie R&R-BIT . Firma odzyskała dane z dysku twardego uszkodzonego mechanicznie.

Klient Jarek z Dębicy
@Klient

Polecam firmę. Firma ostrzegła mnie przed oszustwem internetowym. Bardzo rzetelna firma. Gorąco polecam firmę R&R-BIT

Rysiek z Krakowa

Wspaniały serwis, wspaniałe podejście do klienta, wspaniała współpraca z R&R-BIT Serwis i wdrożenie systemów informatycznych na bardzo wysokim poziomie.

Rysiek
@Rysiek z Krakowa

Ja również polecam firmę R&R-BIT Duża wiedza i profesjonalny serwis. Polecam.

@Rysiek

Dołączam się do poleceń firmy. Firma na bardzo wysokim poziomie. Obsługa klienta perfekcyjna. Dla studentów i uczniów duże obniżki cenowe na serwis. Polecam.

@Ksawery

Polecam serwis i profesjonalne podejście do klienta.

Jan
@Ksawery

Polecam serwis w tej firmie. Firma bardzo pomocna w doborze sprzętu jak i w serwisie.

Lukas
@Jan

Wspaniała obsługa i wspaniały serwis laptopów. Laptop działa świetnie.

Jarek Dębica

Podejście do klienta i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jestem pod pozytywnym wrażeniem jeśli chodzi o obsługę. Wspaniały serwis i oczywiście firma odzyskała dane z dysku uszkodzonego mechanicznie - dla firmy R&R-BIT to żaden problem. POLECAM !!!

Miłosz
@Rysiek z Krakowa

Polecam. Dane zostały odzyskane w trybie ekspresowym z dysku twardego. Firma godna polecenia. Polecam.

Klient
@Lukas

Polecam serwis. Dane odzyskane, laptop naprawiony, podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, bardzo duża wiedza. Polecam.

Klient z Mielca
@Jarek Dębica

Polecam. Laptop naprawiony. Gwarancja na serwis laptopa 24 miesiące. Gorąco polecam, kto potrzebuje profesjonalny i rzetelny serwis komputerowy.

Bartosz klient z Rzeszowa
@Miłosz

Polecam. Firma uchroniła mnie przed oszustwem internetowym. Polecam firmę, posiada bardzo dużą wiedzę odnośnie informatyki śledczej. Jeszcze raz dziękuję firmie R&R-BIT

Roman z Mielec

Serwis na bardzo wysokim poziomie. Płyta główna do maszyny numerycznej naprawiona. Maszyna działa pięknie, moja produkcja w firmie została ponownie uruchomiona dzięki naprawie maszyny CNC przez firmę R&R-BIT.

Kazimierz
@Roman z Mielec

Moja maszyna numeryczna została również naprawiona przez firmę R&R-BIT Polecam.

Jacek
@Roman z Mielec

Polecam serwis. Firma odzyskała wszystkie dane z dysku uszkodzonego mechanicznie. Gorąco polecam.

Patryk
@Kazimierz

Polecam serwis w firmie R&R-BIT Płyta główna naprawiona w maszynie numerycznej.

Gabryś
@Jacek

Polecam odzyskiwanie danych. Rewelacja.

Paula klient

Polecam podejście do klienta i serwis sprzętu komputerowego w firmie R&R-BIT

Marek Mielec

Polecam firmę R&R-BIT

Karol Rzeszów
@Paula klient

Polecam odzyskiwanie danych w firmie R&R-BIT

Marta - klient Mielec
@Paula klient

Polecam serwis laptopów w firmie R&R-BIT

Patryk z Mielca
@Marek Mielec

Polecam również firmę R&R-BIT współpraca z firmą jak najbardziej się układa. Super i jeszcze raz polecam.

Janusz Dębica

Polecam odzyskiwanie danych z dysków twardych. Dysk twardy został uszkodzony mechanicznie - niestety upadł mi niefortunnie. Firma dała radę odzyskać wszystkie dane, które były dla mnie niezbędne. Polecam.

Klient z Dębica

Polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Serwis laptopa i odzyskanie danych zakończone sukcesem. Polecam.

Gosia klient Mielec

Serwis laptopów na bardzo wysokim poziomie. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Wszystko wyjaśnione i rozpisane co było serwisowane. Bardzo rzetelne i solidne podejście do klienta. Polecam.

Zbyszek Firma - Rzeszów

Polecam współpracę z firmą R&R-BIT Firma solidna, dotrzymuje terminu, jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Michał - klient

Uszkodzenie laptopa polegało, że nie mógł się załączyć. Okazało się uszkodzenie płyty głównej. Firma podołała wezwaniu i naprawiła laptopa, gdzie inne firmy wydawały opinie, że się nie da. Polecam firmę za serwis i podejście do klienta. Laptop działa pięknie.

Aldona Kraków

Jestem pod wrażeniem serwisu. Serwis R&R-BIT nie dość, że odzyskali dane z mojej pracy magisterskiej, to jeszcze w ekspresowym tempie naprawili płytę główna laptopa. Będę polecała firmę.

Sebastian z Dębicy

Szczerze polecam serwis komputerowy w tej firmie. Laptop działa jak nowy. Jeszcze raz szczerze polecam.

Laptop naprawiony. Płyt główna naprawiona. Polecam.

Ksawery

W laptopie był uszkodzony dysk mechanicznie. Jedyny serwis, który mi pomógł odzyskać dane z dysku twardego. Dodatkowo naprawili laptopa. Firma godna polecenia.

Patryk z Dębicy
@Ksawery

Firma odzyskała dane z dysku uszkodzonego mechanicznie. Potwierdzam również, jedyna firma która mi pomogła odzyskać moje bardzo ważne dane z dysku twardego. Dodatkowo, firma mnie cały czas informowała o postępach prac jak i kosztach odzyskania danych. Wspaniałe podejście do klienta i fachowa, rzetelna obsługa. Firma warta czasu, aby wystawić pozytywną opinie. Polecam firmę R&R-BIT

Sylwek

Polecam serwis. Płyta główna naprawiona. Wykonali kawał dobrej roboty. Osobiście polecam R&R-BIT

RomanB

Dane odzyskane, gorąco polecam firmę ????

Konrad
@RomanB

Ja również polecam firmę. Dane odzyskane.

Klient z Dębica
@RomanB

Ja również polecam odzyskiwanie danych w tej firmie.

Patrycja

Ja również Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o R&R-Bit Robert Rżany - Mielec

• Jak się pracuje w R&R-Bit Robert Rżany?

Zobacz opinie na temat firmy R&R-Bit Robert Rżany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&R-Bit Robert Rżany?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 54 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

R&R-Bit Robert Rżany
  • Cyranowska 108B