Opinie o Outlet Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Outlet Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Outlet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Outlet Sp. z o.o. w Bytom

WnerwionyKlient Nowy wpis
Klient

PRZESTRZEGAM, ODRADZAM ZAKUPY w działalnościach założonych przez Przemysława J.K. i Natalię A.K. w Bytomiu (progress24, ALOP,ALAT,ANIN PRODUCT DEVELOPMENT, OUTLET SP. Z O.O.). Zakupiłem laptop nowy - opis "z ryskami", przysłano mocno zużyty, w bardzo złym stanie, sprzęt posiadał CAŁKOWICIE inną konfigurację - brak karty graf. dedykowanej, zamiast proc. Intel I5 był Radeon R4, inny kolor, bez naklejek spolszczających jak zapewniano. Dałem 2260 zł a otrzymałem sprzęt o wartości kilkaset PLN. Laptopy, które były już używane klika lat, naprawiane na szybko mają znacznie gorszą wydajność oraz posłużą chwilę (pół roku lub rok i odmówią posłuszeństwa). Daleko im do nowych,leżakujących laptopów, które przetrwają ok. 5 lat. Co więcej, sprzedający żąda oświadczenia po zakupie tak aby pozbawić możliwości zwrotu. Wciska inny sprzęt, byleby zatrzymać środki finansowe. Zgłosiłem przestępstwo z art. 286 k.k. Lepiej dać 500 drożej w xkom, mediaexpert, euro ale jednak otrzymać nowy laptop a nie złom.

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Outlet Sp. z o.o. w miejscowości Bytom. Czekamy na newsy od pracujących.

Zostaw merytoryczną opinię o Outlet Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Outlet Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.