DebaCom Sp. z o.o.

Zabrze

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o DebaCom Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DebaCom Sp. z o.o.

tajemniczy milioner

Kolego Adrianie opowiadasz jakieś dosadne bzdury pracowałem w firmie wypłata, zawsze na czas zespół w porządku jak robisz swoje i nie wtykasz nosa w nic innego to nikt nikogo się nie czepia, zarobić można naprawdę fajnie. Chyba jesteś sfrustrowanym że ktoś kazał Ci pracować i teraz wylewasz tutaj swoje żale....

Adrian

Jak chcesz mieć wirtualne wynagrodzenie i o nie prosić co miesiąc to sie decyduj. Na niektórych stanowiskach dodatkowo okresowo wezwania do sądu bo właściciele firmy ciągle robią przekręty i "lewą kasę", a jak coś wyjdzie to i prokuratura tym się interesuje. Bezpieczniej i pewiej handlowac pietruszą na bazarze niż pracowac w takiej firmie.

admin

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie DebaCom Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

nice
@admin 10.10.2015, 08:00
Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie DebaCom Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Cze...

2000zł Netto

Zostaw opinię o DebaCom Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DebaCom Sp. z o.o.