FUTURO BAJKOWE OGRODY Andrzej Ludyga

Piekary Śląskie

Opinie o FUTURO BAJKOWE OGRODY Andrzej Ludyga

dk

Nierzetelna firma. Właściciel nie odbiera telefonów i ciągle kłamie. Odradzam. Prace wykonane niewłaściwie i nic nie jest dokończone

Tadeusz

Zagospodarowali moją działkę ubiegłego lata o powierzchni 1000m2 jestem bardzo zadowolony. Praca była wykonana szybko, w terminie i precyzyjnie

@Tadeusz 23.01.2016 12:48

Gracjanku nie podszywaj się pod klientów..

maniek23

Firma w stosunku do klientów nie wywiązuje się z terminami umów ,są niesłowni,nierzetelni.Nie polecam , my na grilla czekaliśmy rok czasu ,po roku został zamontowany niekompletny,przy czym dodzwonić się do szefa było bardzo trudno,zwłaszcza kiedy dostał kasę,a grilla i tak na razie nie skończył

Nick

Ja kiedyś współpracowałem z tym osobnikiem, jest niesłowny, potrafi bardzo fajnie czarować a jeżeli chodzi o finanse to robi wszystko aby nie rozliczyć się do końca.Pozdrawiam

Zostaw opinię o FUTURO BAJKOWE OGRODY Andrzej Ludyga - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUTURO BAJKOWE OGRODY Andrzej Ludyga