Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: sekret@sekret.info.pl

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska odbywa się również w języku angielskim?

Scriba Nowy wpis

NIE POLECAM. Współpracowałem z Kancelarią przez kilka lat. O kilka lat za długo. Ilość błędów w dokumentach była porażająca. Nie było miesiąca żeby nie było coś nie tak. To, że pracujące tam Panie były miłe i uśmiechnięte ni jak nie miało się do wiedzy. Na szczęście w odpowiednim czasie zmieniłem biuro rachunkowe i teraz wszystko jest ok.

ANMIKA Nowy wpis

Z TĄ FIRMĄ WSPÓŁPRACOWAŁEM OD PRAWIE POCZĄTKU JEJ POWSTANIA I NIE DAM POWIEDZIEĆ COŚ NEGATYWNEGO .FIRMA PROFESJONALNA ,PRAWNA BARDZO MIŁA I POMOCNA SZEFOWA ,MILI ,ZDOLNI PROFESIONALNI PRACOWNICY

Barbara

Od dłuższego czasu szukam pracy, nie mam bardzo dużego doświadczenia w rachunkowosci. Byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych, ale to co mnie spotkało w tej kancelarii to po prostu żenada. Miałam być na 9.00. (usunięte przez administratora) Po wejściu do pokoju, bardzo szybko dowiedziałam się, ze nie nadaje się do tej pracy i w ogóle do pracy w biurze rachunkowym. A Najlepiej gdybym znalazła sobie mniej ambitną pracę. Nigdy wcześniej nie czułam się tak upokorzona.

Nowy wpis

@Barbara

Barbara, dziękujemy za Twoją opinie. Z przykrością musimy stwierdzić, że nie zgadzamy się z Twoim wpisem, a taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. W naszej firmie punktualność to jedna z wartości i zasad, które wyznajemy. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z szacunkiem. To, co opisałaś łamie wszelkie zasady profesjonalizmu i szacunku, i jest niedopuszczalne. Prosimy, abyś jak najszybciej skontaktowała się z nami bezpośrednio. Dokonamy wszelkich starań, aby wyjaśnić te nieporozumienie. Dziękujemy!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jak długo czekaliście na odzew z Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska? Oddzwaniają zawsze?

Dziękujemy za pytanie! Nawiązując do powyższego, z każdym kandydatem, który wyśle do nas swoją aplikację i który spełnia nasze oczekiwania kontaktujemy się niezwłocznie. Identycznie jest w przypadku jakichkolwiek zapytań ze strony kandydatów lub klientów. Stajemy na wysokości zadania, aby oddzwaniać za każdym razem do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z naszą firmą. Pozdrawiamy!

PaxZabrze

Doradztwo podatkowe w tej firmie to jakaś kpina. Jest to zwykłe biuro rachunkowe niczym nie wyróżniające się od innych, z wielką nazwą Kancelaria. Usługi drogie - jakość bardzo słaba. (usunięte przez administratora)

@PaxZabrze

PAXZABRZE dziękujemy za Twoją opinie. Zawsze robimy wszystko, aby świadczyć usługi naszym klientom na jak najwyższym poziomie i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Bardzo nam przykro, że masz takie zdanie o naszej firmie i z chęcią chcielibyśmy wyjaśnić daną sytuację. Prosimy o bezpośredni kontakt do naszej firmy w celu omówienia całej sprawy. Dziękujemy !

Aldona

Pracowałam tam przez rok czasu. Atmosfera raczej kiepska. Zarobki niskie. (usunięte przez administratora)

@Aldona

Aldona, dziękujemy za Twój wpis. Przykro nam, ale nie zgadzamy się z Twoją opinią. Zawsze staramy się o to, aby nasi współpracownicy czuli się dobrze w naszej firmie i czerpali przyjemność z pracy. Naszą ideą jest praca oparta na zaufaniu i szczerości, dlatego jeśli ktoś nie czuje się u nas dobrze, to zawsze chcielibyśmy to wiedzieć i prosimy o to, aby szczerze i bezpośrednio nam o tym zakomunikowano. Przykro nam, że masz takie zdanie na temat naszej firmy i z chęcią wyjaśnimy wszystkie nieporozumienia osobiście, dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośrednio. Co do zarobków to dla jednej osoby mogą wydawać się niskie, dla innej osoby będą wystarczające, a dla kolejnej będą wysokie. Nigdy nie będziemy w stanie znaleźć złotego środka dla każdego dlatego zawsze proponujemy wynagrodzenie adekwatne do kompetencji danego pracownika. Dodatkowo doceniamy każdego za trud pracy w postaci premii. Wynagrodzenia są na takim poziomie, na ile możemy sobie na to pozwolić jako pracodawcy, aby zachować płynność finansową firmy i zagwarantować każdemu pracownikowi stabilność finansową. Pozdrawiamy!

Natalia

Widzę, że w tej firmie chyba lubią sobie tak zwalniać bez powodu... Czy wiecie czy często się tak dzieje? Bo to już dwie osoby o tym pisały.

Ale to tak na uop z dnia na dzień sobie ludzi zwalniają?

@Natalia

Natalia, bardzo dziękujemy za Twoją opinie i Twoje pytanie. Chcielibyśmy poinformować, że zgodnie z kodeksem pracy nie można kogoś zwolnić bez powodu i zawsze obowiązuje okres wypowiedzenia umowy. Sytuacje zwolnienia pracowników bez powodu z dnia na dzień są niedopuszczalne i nigdy u nas nie miały miejsca. W celu wyjaśnienia danej sytuacji zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy!

@Anna

Anna, dziękujemy za Twoje pytanie. Na umowie o pracę zwolnienie pracownika z dnia na dzień jest niedopuszczalne i nie zgodne z obowiązującymi nas przepisami. Takie sytuacje nigdy nie miały miejsca w naszej firmie. Umowa o pracę charakteryzuje się okresem wypowiedzenia umowy. W celu pozyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszą Kancelarią.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Prawno-Podatkowa Sekret Teresa Wojciechowska