Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

--?? Niedoszlapracownica

Witam, Dostałam propozycję pracy w sklepie mila w Łodzi. Po przeczytaniu wszystkich opinii zaczęłam się mocno zastanawiać nad tym... Napiszcie mi czy w każdej mili w Łodzi są takie warunki? Pracowałam w kilku marketach i szczerze mówiąc trochę mnie przeraziła Wasze opinie nt Mili...

Pani Lucyna miła hahaha rozmawia z wszystkimi hahaha - chyba w Makowie tylko co by jej na taczkach mieszkancy nie wywiezli hahaha... Po trupach do celu...

P.

Pani Agnieszce nie przeszkadza bo ona ma swój sklep tylko na Piastów i ważne jest tylko jak tam wychodzą audyty ...A po 2 kiedy ona się gdzieś ruszyła z Krzeszowic?

AR

Największy wstyd, to to, ze w tak rozpoznawalnym miejscu w Krakowie jak dawne kino Wanda, firma Mila zrobiła tak niemiłosierny syf. Wstyd przed turystami. Codziennie przechodzę obok tego sklepu i od jesieni nie przetarli tych szyb. Widocznie kierownictwo Mili lubi przebywać w chlewie. Ps. Ciekawe, czy pani dyrektor Agnieszce nie przeszkadza, jak przyjeżdża na wizytacje. Swoją droga ciekawy chwyt marketingowy. Zaciekawieni turyści wchodzą, aby zobaczyć co tam jest i niespodzianka! Sklep! Zastanawiam się jak miasto pozwala na takie zaniedbania w centrum

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
były klient

Sklep na Gertrudy w Krakowie - tam dopiero jest syf (...) ale to trzeba wejść do środka bo z zewnątrz tego nie zobaczycie bo są tak brudne szyby (...) Pozdrawiam wielce szanowne Kierownictwo tej placówki.

Niezadowolone

Ja tez pracowałam w lodzi była podobna sytuacja z niepełnosprawnymi na dodatek nam kazała zostawiać u siebie portfel trochę to podejrzane na dodatek stare pieczywo wala się po posadzce a kierowniczka nie reaguje... wiecznie siedzi na ploteczkach i jak się po nią dzwoni żeby rozmienila to z wielką łaska to robi... i pretensje ma jak nowy pracownik naboje dwa razy to samo przez przypadek

Gjdjdus

Witam serdecznie byłam pracownikiem sklepu mila w lodzi... totalna zalamka zatrudniają osoby niepełnosprawne jako kasjera a zapierdzielaja na sklepie na zapleczu i zresztą jak na sklepie brud totalny kasy tak brudne ze normalnie brak słów pełno śmieci resztek jedzenia pomieszczenie socjalne dla pracownika zawalne starym towarem i wiecznie nie zadowolona kierowniczka.... i ostatnio krzyczała na dziewczynę nowo przyjęta ze ma paznokcie umalowane szok.. o szatania dla pracowników zostawia wiele do życzenia pełno śmieci pod umywalka papierów piachu kurzu

pipi

A gdzie zgłaszałaś

pipi

Ja też chętnie bym się z wami spotkała

pracownica

Bardzo bym chciała z panią się spotkać i pogadać. Jestem z Opatowa.

Z.

Wreszcie coś się ruszyło w mojej sprawie przeciwko Natalii Ch. Z Oświęcimia. Dziś dostałam odpowiedź, że postępowanie, które opisałam jest nie zgodne z prawem. Oby się nią szybko zajęli. Będę informowała na bieżąco co dalej.

Tymtyrymty

Proponuję złożyć pozyw zbiorowy w sprawie Mili i są pozamiatani- mobbing ,nieprzestrzeganie kodeksu pracy.To wystarczy

niezadowolony pracownik

Witam, Dla tych którzy chcą iść do MILI do pracy odradzam... Co się tam dzieje to przechodzi wszelkie pojęcie. I to jest na każdym sklepie ten sam problem . Sprzedajesz śmierdzące mięso mówiąc klientą że jest świeże a jak nie sprzedasz to masz pogadanke ile to jest wyrzucone jakby z Twojego szło. Zakładając firmę trzeba liczyć się ze stratami. Ciasto to jest porażka nieraz kwaśne musisz sprzedawać bo inaczej kierowniczka każe Ci je kupić he śmieszne codzienne namawianie do kupowania strat . Takie rzeczy tylko w Mili. Mobingg na każdym kroku bo oczywiście kierownictwo jak i wyższe osoby na stanowiskach nie przeszkolone odnośnie kodeksu pracy. Pracownik który musi tam pracować ma przekichane ale nie ma wyjścia dzieci, dom , kredyty to siedzi. Nie masz uprawnień ani żadnego przeszkolenia na paleciaka elektrycznego a musisz jeździć - niezgodne z prawem grozi za to grzywna ale oczywiście płaci za to pracownik. Jeżeli ktoś trochę zna się na prawie to Mila jest jednym z przykładów gdzie łamie się go na każdym kroku. Masz okazję wybrać inną firmę nie zastanawiaj się tam nic dobrego Cię nie spotka no i pieniądze najniższa krajowa + premia 50zł hehe. Żalll. Pozdrawiam .

SOSNOWIEC

Tak właśnie piszą i oceniają zakład pracy i swoich pracowników dzieci w wieku 18-30 lat 'Nawet bym określił" kierownicy i zastępcy kierowników tak zwani w tym markecie Mila "jeszcze" baju baju jak napisał PRACOWNIK MIESIĄCA.Lepiej by zabrzmiało BAJ BAJ pracowniku miesiąca.Czekamy na zmiany i nową sieć.

Ornitolog obserwator

Tak nadal w bodzanowie kierownik Marzena taka ruda

Ironia-losu

Ot kierownik miesiąca!Panie kierowniku, na takie teksty to są paragrafy, czytał Pan kodeks pracy? Czy czytał Pan go ze zrozumieniem się pytam? Raczej nie , gdyby tak było to wiedziałby Pan że w taki sposób do pracowników się nie mówi. A jak znajdzie się ktoś odważny i udostępni to co Pan mówi to czeka sroga kara z własnej kieszeni, nie kieszeni pracodawcy tylko Pana kieszeni. Także proszę poczytać szczególnie działy mówiące o - równym traktowaniu -Mobbingu - poszanowania pracownika - przestrzegania godzin pracy - BHP i Higiena - warunki pracy dla matek wychowujących dzieci do lat 4. Gdyby Pan nie wiedział informuję, że za to odpowiada bezpośredni przełożony, czyli Pan Panie kierowniku.Kary finansowe nakładane są również na bezpośredniego przełożonego. Także rozwagi... należy ważyć słowa i trzy razy pomyśleć nim coś Pan powie. Ps. Określone zadania są rozdzielane pracownikom według ich możliwości oraz kompetencji jak i godzin pracy. Widać ma Pan również problem z ogarnięciem swoich obowiązków.Nie jest to winą pracowników, że się nie wyrabiają, tylko Pana , źle Pan rozdziela zadania i organizuje czas. No to proszę się mieć na baczności ,PANIE KIEROWNIKU MIESIĄCA!

Pracownik miesiaca

Czy ktos tutaj pisal o 'beztroskim' wykonywaniu swojej pracy? Ludzie.....to jest przedszkole? Praca jest praca, ma sie swoje obowiazki, a beztrosko mozna spedzac czas na urlopie. Rozwrzeszczane baby , ktorym sie nie chce pracowac, jedyna radoscia z zycia zostalo kopanie dolkow pod innymi, szczegolnie tymi, ktorzy wymagaja od nas wykonywania okreslonych zadan ot co. Komus nie pasuje, to baju baju, nikt nikogo nie trzyma na sile. Buziaki I moc usciskow, kobitki, dajcie sobie na wstrzymanie....

SOSNOWIEC

To się wreszcie pozbyli udziałów, nie ma co się dziwić .Z kierownikami którzy mają od 18-22 lat (co niektórych Milach )to za daleko nie pociągli. Może następcy bardziej profesjonalnie podejdą do przyjmowania ludzi,będą to osoby z doświadczeniem,a nie dzieci które powinny jeszcze chodzić do szkoły .I dokształcać się na takie kierownicze stanowiska.

L.

Czyżby Lewiatan?

bedzin

juz niedlugo koniec naszej mili wspomnicie moja slowa niedlugo to nowa siec... a jaka to wtajemniczeni pewnie wiedza juz

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy