City Plus Taxi

Gdynia

City Plus Taxi

Opinie o City Plus Taxi

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

@Piotr Jako że jestem moderatorem forum GoWork.pl to moim zadaniem jest dopytywanie o szczegóły dotyczące pracy w firmie City Plus Taxi. Daruj sobie zatem nic niewnoszące komentarze. Zamiast tego zachęcam Cię do napisania rzeczowej oraz merytorycznej opinii na temat swoich doświadczeń we współpracy z tą firmą.

Leon

Czy ktoś w końcu mógłby napisać coś sensownego o tej korporacji? Dopiero co skończyłem czytać opinie o MyTaxi i jestem zniechęcony. Z city rozmawiałem na telefon centrali i mało kumata była ta Pani co obsługuje telefon. Dali ogłoszenie o pracy kierowcy taxi więc dzwonie i tylko słyszę, że prezes to prezes tamto. Zero kompetencji. Nie lepiej dać nr telefonu w ogłoszeniu bezpośrednio do prezesa? Wracając do tematu. Szukam konkretnej korporacji dla nowicjusza. 22 lata siedzę za kółkiem ale widzę, że na taxi to 80 % studenci już chyba jeżdżą. O zgrozo, dzieci nie potrafiące koła zmienić a dopiero autem jeździć z głową i odpowiedzialnie. Ktoś poleci dobrą sprawdzoną rzetelną i uczciwą korpo? Jestem z Sopotu jakby co ale cwaniaków nie trawie. Tylko konkrety poproszę uprzejmie. Czy i dlaczego byście polecili mi akurat City plus taxi? Pozdrawiam

Marta
@Leon 04.06.2018 03:56

Ogłoszenia wystawia pracodawca, nie dyspozytorki centrali. Numer podany na centralę służy jedynie przekazaniu danych kontaktowych osób zainteresowanych pracą, a wszelkie szczegóły przekazuje Prezes w trakcie rozmowy telefonicznej, a następnie rozmowy kwalifikacyjnej. Tak że nie jest to niekompetencja osób pracujących na dyspozytorni. Udzielanie szczegółowych informacji na temat pracy kierowcy oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych nie jest w zakresie obowiązków centrali.

Dominika

Czy jest tu ktoś w pracowników firmy City Plus Taxi? Interesują nas warunki pracy, to jakie widzicie plusy i minusy w pracy oraz wszystkie inne informacje dotyczące tego jakim City Plus Taxi jest pracodawcą oraz jak wygląda praca w tej firmie. Są to cenne informacje dla osób szukających pracy.

Piotr
@Dominika 08.06.2018 11:58

Kto pisze te wszystkie głupoty i po co. Przecież widać , że w opisach nie ma nic konkretnego, żadnych konkretów tylko jakieś domysły, przecież każdy średnio inteligentny człowiek widzi, że to ktoś nakręca specjalnie, nie wiem , może admin co chwila pytając się "czy ktoś coś wie", robi taką atmosferę. Dziwne , że ponad setka kierowców jeżdzi latami i zarabia a firma realizuje coraz to nowe przetargi .

Igor

Jak się pracuje w firmie?

GA

Skladka najwyzsza w calym trojmiescie, zlecen bardzo malo, machlojki fakturowe na korzysc city, stawki za Km jedne z najnizszych i bardzo dlugi okres wypowiedzenia i kary finansowe za wszystko co tylko mozliwe....nie podpisywac umow z nimi bo skonczy sie bardzo źle, jesli ktos szuka stowarzyszenia to szukac czegos z sopotu albo GD ew. Bez korpo i bez stresow na swoich stawkach.

Adam
@GA 10.06.2018 23:51

Witam, w odpowiedzi na zaistniały wpis pragniemy sprostować i wyjaśnić. Składka 480 zł na poziomie większości firm taxi , jest kilka firm z wyższym składkowym. Stawka za km- 2 zł , stawki w trójmieście zaczynają się od 1,6 do chyba 3 zł ( te z wyższymi cenami za km stosują zniżki na telefon i im również wychodzi dwa zł lub więcej ), jest wiele firm po 1,67, 1,80, 1,96 . My z ceną 2 zł plasujemy się po środku . Brak kar finansowych. Okres wypowiedzenia trzymiesięczny, można też zakończyć umowę od razu w wypadku pilnej potrzeby. Umowa o współpracy bez kwoty wejściowej. City Plus Taxi jest Spółką a nie Stowarzyszeniem. Widać z powyższego wpisu, że dokonała go osoba nie znająca ani firmy ani zasad w niej panujących. Szkoda, że ktoś hejtuje ale na to firmy nie mają wpływu.

Franek

Na jakich warunkach można zacząć pracę w firmie?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w City Plus Taxi o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czarek

Czy mały odpoczynek od pracy i pisania??

Dawno nie było wypowiedzi na temat City Plus Taxi, a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Mati

Gdzie te negatywne opinie chyba niedowidzisz, niestety aby zarobić trzeba pracować. Pozdrawiam

Dominika

@niknik, @drianek, @pepek każda z Waszych opinii chwaliła pracodawcę jakim jest firma City Plus Taxi. Jednak zbyt wielu informacji z Waszych opinii nie możemy się dowiedzieć. Czy możecie uzasadnić czemu sobie tak firmę chwalicie? Jak widzicie @Mati uzasadnił swoją opinię tak, że potencjalni pracownicy mogą się więcej szczegółów dowiedzieć o firmie.

Mati

Ja jeżdżę w City Plus Taxi i nie narzekam na liczbę zleceń, śmiem twierdzić że jest najwyższa w okolicy mam kolegów w innych korporacjach i porównuję.Zarobki, to zależy od ciebie ile godzin będziesz jeżdził, jak poświęcisz 10 dziennie to będziesz zadowolony. w najgorszym okresie marzec kwiecień nie schodziłem poniżej 4 tysięcy po kosztach w innych miesiącach tylko lepiej. Trzeba pamiętać ,że ważne jest aby posiadać przyzwoite auto które nie będzie się psuło i powinno mało palić, to podstawa na taxi. Pozdrawiam

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w City Plus Taxi? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

pepek

ja też nie narzekam, dali mi dobre warunki i jestem zadowolony

niknik

polecam

drianek

ja jestem zadowolony, mam umowe o prace a grafik jest do dogadania

Robert

Kierowca taksówki, hm może i zajęcie nie takie łatwe bo wymaga poświęcenia dużo czasu, koszta działalności, utrzymania auta i innych opłat nie napawają optymizmem, do tego jeszcze pseudo ubery srery itp. więc się nie dziwię, ze opinie tutaj są tak skrajne ponieważ mało który taksówkarz nie narzeka. Tych co nie narzekają jest też wielu i z nimi się fajnie podróżuje, ponieważ to kierowcy którzy dużo pracują i ich zarobki są odpowiednio wysokie. Takie stękanie taksówkarzy słychać w każdej firmie , a prawda jest taka, że każdy kierowca chciałby tylko dużo zarabiać i jak najmniej pracować, Czasy hoteli, bojków i naiwnych Norwegów dawno minęły, teraz trzeba jeździć i mniej narzekać .

Dominika

@romek a czemu jesteś zadowolony z pracy w City Plus Taxi? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłbyś wymienić? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić. A i ważne jest, żeby swoje wypowiedzi uzasadniać, bo wtedy wnoszą wartość dla forum.

romek

ja jestem zadwolony, gdzieś pracować trzeba więc nie narzekam

Dominika

@elwin54, @maniek, @zbyszek a powiecie dlaczego jesteście zadowoleni? Czy tylko atmosfera jest dobra w firmie City Plus Taxi czy coś jeszcze. Opinia użytkownika @carson jest całkowicie odmienna. To w końcu jak wygląda praca w tej firmie? Warto aplikować?

zbyszek

miła atmosfera nie ma co narzekać

maniek

ja jetem zadowolony, zawsze wypłącają mi na czas wiec nie narzekam

elwin54

ja jestem zadowolony z pracy tutaj

carson

Pracowałem w tej firmie i twierdzę ze jest to porażka a ci co piszą że jest im dobrze to chyba nie pracowali w innych firmach taksówkowych i nie wiedzą że może być lepiej. Wiem co piszę bo mam 30 letni staż na taxi i zaczynałem jak nie było jeszcze łączności bezprzewodowej i klienta brało się tylko ze słupka. Nigdzie na taxi nie ma miodu ale moje zarobki są w innej firmie dwukrotnie wyższe niż w City Plus Taxi I staram się być obiektywny. Gdyby tak było dobrze to nikt by nie odchodził a z tego co wiem to rotacja olbrzymia i przychodzą do firmy albo nowicjusze albo osoby żle poinformowane co do mozliwosci firmy.

Anna

Przez przypadek trafiłem na tą stronę i nie wierzę, City Plus Taxi Gdynia jeżdżę z nimi od lat zawsze wszystko ok nawet w sylwestra jako jedna z niewielu firm odbierają telefony. Zawsze mogę na nich liczyć. Te wpisy to jakiś polski "HEJT", jak to u nas każdy chciałby dostawać pieniądze za darmo. Rozmawiając z kierowcami podczas jazdy wiem , że nie jest to łatwy chleb. POLECAM panowie zawsze uczynni i pomocni.

khy

w większości firmach jest tak jak mówisz @kak ...

tomi

tragedia wyzysk kazda firme gdzie jest wlasciciel omijaj stowarzyszenie to tak bo inaczej regulują toba i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Nowy

Po rozmowie z Prezesem myślę że człowiek myśli o sobie, bo dlaczego nie jest opłata od ilości kursów tylko stała i jeszcze ten okres wypowiedzenia

matroneo

Może mi ktoś napisze konkretnie jak wygląda praca w tej korporacji, ile miesięcznie można zarobić na początek i później jeżdżąc przypuśćmy 8 godzin dziennie. Jak się rozliczam? Czy pieniądze są moje do rozliczenia czy muszę się rozliczyć z korporacją? Jak mam zarejestrować się w działalności gospodarczej korzystnie? Jakie opłaty skarbowe? Który PIT? Jakie opłaty ZUS? Ile to wychodzi za godzinę czy kilometry? Może inne jeszcze konkrety dla początkującego.

matroneo

Może mi ktoś napisze jak wygląda sprawa koncesji i jakie są koszta?

Zostaw opinię o City Plus Taxi - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Plus Taxi