Madkom SA

Gdynia

Opinie o Madkom SA

Maja
użytkownik zarejestrowany

A jakie możliwości rozwoju oferuje Madkom SA swoim pracownikom?

pierogies

Pracowałem w tej firmie ponad rok. Gdyby nie powody osobiste to bardzo chętnie pracowałbym tam jeszcze. Bardzo fajni ludzie, miła atmosfera pracy, co do słabej kultury pracy to się nie zgodzę. Może nie jest ona jakoś super wysoka, ale niska też na pewno nie. Najbliżej jej do przeciętności. Podobnie z zarobkami. Nie są ani wysokie ani niskie. Plusem na pewno jest możliwość pracy na umowę o pracę i żadnego ciśnienia na przejście na b2b, co się w innych firmach zdarza dosyć często. Jakbym miał wymienić największy minus to na pewno nim jest jakość kodu nad którym pracują niektóre zespoły, co dosyć mocno potrafi zahamować czyjś rozwój zawodowy.

Jakub

Po ponad 5 latach nareszcie fajny widok z okna. Stabilne zatrudnienie i bardzo duzo (stresujacej) pracy. Swietna atmosfera w dziale rozwoju oprogramowania. O negatywach sporo juz zostalo powiedziane i z czescia z nich sie zgadzam. Pomimo tego wszystkiego, warto sie zaczepic i poznac od srodka.

Okularnik

odradzam!

sonia

Kiepska płaca, kiepska organizacja pracy, kiepska kultura pracy, jak ktoś wspomniał fajni ludzie. odradzam!

sa
użytkownik zarejestrowany

@zuaza ciekawe czy bierzesz pod uwagę że prawo jazdy musisz mieć

Sayuri

Dostalas zaproszenie na rozmowe?

we

Firma krzak o wielkim mniemaniu o sobie... Nie polecam, wszytko się zgadza z kom Zawiedziony - 2014-01-21 19:33:22. Duży plus to bardzo fajni ludzie oczywiście z wyjątkami. ps. Jak widać po niektórych komentarzach HR nie śpi ;)

adela

Zależy na jakim stanowisku się pracuje. Ja zarabiałam strasznie cienko (najniższa krajowa). Kultury w miejscu pracy brak całkowity. Nieprofesjonalizm i brak poszanowania czasu pracy pracownika.

nobody

Poniżej zamieszczam własną SUBIEKTYWNĄ ocenę. Ocena ta, może się różnić w zależności od stanowiska. Mój staż pracy 1 rok Plusy: + nowoczesny budynek PPNT + dobra lokalizacja, łatwy dojazd, blisko SKM + zarobki zależne od umiejętności + dbanie o pracownika: małe upominki od czasu do czasu + szkolenia wewnętrzne Minusy: - słaba kultura pracy - chaotyczny charakter pracy - średnie kwalifikacje niektórych osób z kadry kierowniczej - niewymagający jakości klient (sektor publiczny) - firma rodzinna

hejCieki

W tym przedziale to młodszy programista ale to nie zasada.

Kuba

Spędziłem w MADKOM'ie prawie 8 miesięcy, ogólnie zarobki są ok, ale najlepsze w tej firmie jest to że można się bardzo dużo nauczyć, możliwości rozwoju czy awansu naprawdę są i można to odczuć. Pracownicy to zbieranina profesjonalnych, zdroworozsądkowych i uprzejmych ludzi. Najlepsze miejsce do pracy jakie widziałem.

hałas

Ja pracuję w tej firmie od 4 miesięcy początki są ciężkie , ale efekt jest dobry Praca + zarobki w znakomiciej formie. Nie oszukuje się że mogły by być wyższe. Acz jako pracownik w dziale IT pensję mam powyżej średniej krajowej prawie 4k bez 10 zł :)

Zawiedziony

Firma niestety nastawiona głównie na zysk za wszelką cenę. Zarobki przeciętne, a możliwość awansu czy podwyżki jest równie możliwa co udział naszych piłkarzy w mundialu. Generalnie duże aspiracje maleńkiej firmy. Zarząd faworyzuje część pracowników, zapominając o reszcie. Jeśli macie alternatywe, to unikajcie tej firmy, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Madkom SA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madkom SA