Opinie o Pemicont Polska Dorota Petz w Zbychowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pemicont Polska Dorota Petz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pemicont Polska Dorota Petz o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pemicont Polska Dorota Petz w Zbychowo

linn Nowy wpis

Firma to (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora), pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż online są wykorzystani do wykonywania pracy dla spółki niemieckiej która nie rozlicza sprzedaży podatków u nas w kraju, choć umowy są podpisane z polską firmą. Być może to sprawa dla urzędu skarbowego, z resztą z niemieckim mają już problemy i teraz próbują wygasić sprzedaż i otworzyć spółkę w Polsce. Poznałem tylko jedną osobę z faktycznymi kompetencjami z branży, reszta nie ma zielonego pojęcia o e-commerce, na czele z prezesową, osoba niezrównoważona emocjonalnie i kompletnie nie profesjonalna. Wiadomo że ryba zaczyna zawsze śmierdzieć od głowy. Moim zdaniem niedługo się zamkną, wyniki sprzedażowe mają fatale, chyba że jakiś cud ich uratuje.

pracownica

Firma się rozwija, zatrudnia wielu pracowników. Praca w miłym, młodym, dynamicznym zespole. Kierownictwo wspierające pracowników na każdym kroku. Żadnych uwag.

@pracownica

tak, zatrudnia wielu pracowników, a później bez uprzedzenia ich zwalnia :) nie mając umowy o pracę (co w tej firmie jest normalne, tylko ''managerowie'' mogą na to liczyć) zostajesz bez niczego, nie masz żadnego zabezpieczenia. Możesz poświęca cały swój czas, energię, pomagać firmie utrzymywać najwyższy poziom obsługi klientów, a firma odwdzięczy Ci się zwolnieniem, gdy pojawi się przestój w ilości pracy. Zdecydowanie nie polecam! wyzysk na ludziach, a ''góra'' nawet nie rozmawia z ''zwykłym'' pracownikiem.(usunięte przez administratora)

Halinka
@pracownica

Wszystko co zostalo napisane powyzej sie zgadza i 100%. Byłam, pracowalam i wszstko jest prawdą.

Barbara Nowy wpis
@pracownica

Czyli na jakiej umowie się pracuje w Pemiconcie? Zlecenie? Często w ogóle zdarzają się w firmie przestoje i zwolnienia z tego powodu? Czy ma to związek z pandemią i po niej można liczyć na stabilne zatrudnienie?

Kaska Nowy wpis
@Barbara

W firmie Pemicont, pracownicy pracują na umowę o pracę. Jest okres, w którym sprzedaz jest nieznacznie mniejsza, jednak nie ma to wpływu na produkcję, więc żadnych zwolnień z tym związanych nie ma :) Pracuję tu już kilka lat i nigdy nie byłam świadkiem, aby któraś z ww sytuacji miała miejsce na zakładzie :)

Teresa Nowy wpis

Hej, widzę, że nie ma jeszcze żadnych nowych ogłoszeń do pracy w Pemicont Polska. Póki co chciałabym jeszcze się dowiedzieć trochę innej rzeczy. Dokładnie chodzi o to, czy jest tam możliwość pracy zdalnej na stałe, poza okresem pandemii. Jak ta kwestia się przedstawia?

Nie wiem o co wam chodzi , firma jest na prawdę ok. Fajni ludzie, płacą dobrze, praca zdalna - mi odpowiada !

lol

czy praca jest zdalna w pełnym wymiarze godzin?

Kierownik
@lol

Tak, oczywiscie.

Edyta

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Pemicont Polska Dorota Petz. Jestem ciekawa na jaki rodzaj umowy można liczyć pracując zdalnie w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

@lol

nie. firma na hura zatrudnia wielu pracowników, a później bez uprzedzenia ich zwalnia :) nie mając umowy o pracę (co w tej firmie jest normalne, tylko ''managerowie'' mogą na to liczyć) zostajesz bez niczego, nie masz żadnego zabezpieczenia. Możesz poświęcać cały swój czas, energię, pomagać firmie utrzymywać najwyższy poziom obsługi klientów, a firma odwdzięczy Ci się zwolnieniem, gdy pojawi się przestój w ilości pracy. Zdecydowanie nie polecam! wyzysk na ludziach, a ''góra'' nawet nie rozmawia ze ''zwykłym'' pracownikiem. (usunięte przez administratora)

Zadowolona
@pracownica

Pracownica nie wiem czy na pewno pracowałaś w tej firmie, ponieważ nic z tego co napisałaś się nie zgadza. Chyba, że mówi przez Ciebie wielkie Rozgoryczenie. Szefowa firmy to kobieta o wielkim sercu co nie oznacza że nie jest wymagającą. Ludzie z którymi pracuje są również wspaniali i zawsze wszyscy sobie pomagają. Jeśli ktoś pracuje to narzekać nie może, ale jeśli ktoś siedzi i nie robi nic i myśli że za darmo będą płacić to wtedy może pisać takie opinie,że został zwolniony.Pracuje tu kilka lat i nie wyobrażam sobie lepszej pracy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pemicont Polska Dorota Petz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Luka

Bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie wymagający i ja polecam bo jest świetnie.

Darek

Można podpisać się spokojnie pod tymi opiniami. Polecam pracę!!!

Smerf56

Jestem pracownikiem firmy od niedawna. W firmie panuje miła atmosfera, żadnych spięć. Kierownictwo firmy jest miłe i wyrozumiałe. Zarobki są zadowalające i zawsze na czas.

Edyta

@pracownik, to cenna i bardzo istotna informacja dla osób, które chciałyby podjąć pracę w Pemicont Polska Dorota Petz. Mogłabyś jeszcze napisać kilka słów o świadczeniach socjalnych, o których wspomniałaś w swojej wrześniowej odpowiedzi? Co wchodzi w ich skład i czy jakąś część kwoty pracownik musi dopłacać? To też ciekawe kwestie!

@Edyta

świadczenia socjalne zalezą od zapotrzebowania pracownika np. w formie zapomogi. Wszystko zależny od tego jak bardzo pracownik chce pracować i jak firma możne mu pomoc aby on mógł się wykazać: dojazd do pracy, ruchomy czas pracy, ale tez wyposażenie dzieci pracowników w stroje do piłki nożnej lub wspólne festyny dla pracowników przed Bożym Narodzeniem czy latem wspólny letni festyn.

@pracownik

Rozumiem, czyli bardziej w tę stronę. A czy istnieje na przykład w firmie prywatna opieka medyczna dla pracowników lub dofinansowanie do karty sportowej? Ciekawa jestem czy pracownicy Pemicont Polska Dorota Petz mogą liczyć na tego typu socjal.

wikliniarz
@pracownik

Nie ma nic gorszego niż opinia i wychwalanie się samego właściciela firmy ,który podszywa się za "pracownika" i pisze takie teksty. Jedna marna kiełbasa i piwo - a według "pracownika" nazywane hucznie letnim festynem . No tak....... , jakoś to trzeba nazwać żeby koszty były odliczone . A naiwni ludkowie myślą że to od serca i z sympatii . Tu nie ma nic za darmo , cytuję -"najważniejsze żeby ludzie byli uhahani ". A tak w nawiasie droga pani , taki festyn przed Bożym Narodzeniem nazywamy w Polsce WIGILIĄ . Lecz widać nie wszyscy o tym wiedzą , że jest to dzień radości i miłości do bliźniego a nie tylko robienie firmie odliczeń . A ludzie niech sobie myślą , że to dla nich ten przyklejony sztuczny uśmiech i opłatek . Co do stroi piłkarskich to nie było dla dzieci pracowników - tylko dla klubu , zresztą też wrzucone w koszty firmy . Widać więc kto kryje się pod tymi wcześniejszymi wypowiedziami i podpisuje się jako "pracownik" Jest to po prostu jedno wielkie wybielanie i ściema i niech każdy sam wyciągnie z tego wnioski . A wracając do poprzednich wypowiedzi tzw. "pracownika " , to jakież to poważne szkolenia firma przeprowadza , chyba że chodzi o BHP (((-: Pogratulować poczucia humoru i fantazji . Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych tzw. sukcesów .

Edyta

@Pracownik, a na jaką umowę można liczyć zatrudniając się w Pemicont Polska Dorota Petz? Czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę w tej firmie? Myślę, że to dość istotna kwestia dla osób myślących o aplikowaniu do pracy w niej. @anonymous, pracujesz obecnie w tej firmie? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy?

@Edyta

Nie ma problemu z umowa. Wszyscy pracuja na umowe o prace.

Praca w super milym zespole, bardzo ludzkie podejscie do nas pracownikow wraz z swiadczeniami socialnymi. Wyplaty sa wyplacane regularnie oraz sa przeprowadzane regularne szkolenia. Firma inwestuje w najnowsze maszyny do ktorych pracownicy sa przyuczani. Dostajemy ubrania robocze dobrego gatunku. Pracuje juz od wielu lat i jestem nadal bardzo zadowolona.

Firma obecnie poszukuje pracowników - pracuj.pl albo OLX

Bardzo dobra firma, dbałość o pracownika i warunki pracy na najwyższym poziomie plus system motywacyjny dla pracowników ( premie, nagrody, podwyżki ) polecam

Gogol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można bardzo komuś zaszkodzić!!

wikliniarz

Ogólnie jeden wielki wał - praca za najniższą krajową , tylko dla pracowników na dotacje z Urzędów pracy i na staże lub jak kto woli :-) .Dużo obietnic ., szumu i na tym się kończy .Nie polecam !!!

Dostawaca

Takie zeneki bembenki, które chcą za kilka groszy zrobić biznes.

Sunny

Mały deszcze z dużej chmury.

Zostaw merytoryczną opinię o Pemicont Polska Dorota Petz - Zbychowo

• Jak się pracuje w Pemicont Polska Dorota Petz?

Zobacz opinie na temat firmy Pemicont Polska Dorota Petz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pemicont Polska Dorota Petz
3.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Pemicont Polska Dorota Petz