Allcon Budownictwo Sp. z o.o.
counter
2 3 22 5 1
Marta

Czy to prawda że zwalniacie masowo ludzi??? :(((

Allcon Budownictwo Nowy wpis
@Marta

Szanowna Pani, Nie jest prawdą, że trwają w firmie „masowe zwolnienia”. Przyznajemy natomiast, że w związku z aktualną sytuacją gospodarczą dokonaliśmy redukcji etatów dopasowując strukturę naszej organizacji do ilości realizowanych projektów. Wstrzymane są na razie wszelkie akcje rekrutacyjne oraz program praktyk studenckich. Z poważaniem, Maciej Konopa Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju

(Nie)stety Nowy wpis
@Allcon Budownictwo

Może nie masowe a grupowe już tak. Duży plus dla firmy, bo sprawiła, że z każdej propozycji pracy w innych firmach bylem zadowolony , KAŻDA u której bylaem na spotkaniu po zakończeniu pracy w Allconie dawała lepsze warunki , w tym wynagradzania, czasu pracy i jej natężenia.

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w Allcon Budownictwo Sp. z o.o.?

Allcon Budownictwo Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, Aktualnie funkcjonujące benefity to: karnety Multisport i pakiety opieki medycznej. Z poważaniem, Maciej Konopa Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju

Mohito Nowy wpis
@Allcon Budownictwo

+ odprawa za zwolnienia grupowe ????

Nieznany

Nie potrafią nic zorganizować, banda (usunięte przez administratora) , traktują ludzi jak śmieci, nie potrafia nic załatwić, szukają pretekstow żeby ukarać, utrudniają pracę , nie polecam nawet na 1 H z nimi współpracować ,

Allcon Budownictwo
@Nieznany

Szanowna Pani / Szanowny Panie, Co do zasady, nie zajmujemy się anonimami, niemniej po ujawnieniu na tym forum Pani / Pana tożsamości, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i podjęcia spokojnej, merytorycznej dyskusji. Z poważaniem, Maciej Konopa Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju

TakNie1

Jak wygląda ścieżka awansu w Allcon Budownictwo S.A. S.K.A.?

Allcon Budownictwo
@Pytanie

Firma Allcon Budownictwo Sp. z o.o. (dawniej Allcon Budownictwo S.A. S.K.A.) od lat prowadzi rekrutacje prawie wyłącznie na stanowiska niższego szczebla i stosuje awans wewnętrzny, jako podstawową metodę budowania kadry. Obecni managerowie w większości przeszli taką właśnie ścieżkę – od najniższych stanowisk.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wy wiecie...

Jeśli ktokolwiek wpadnie na genialny pomysł, żeby zatrudnic się w tej firmie w dziale logistyki - don't! Przez mobing kierownika wpadłem w depresję. Później zbudowali armię bezmózgich robotów i zwolnili połowę działu, bo nie pasowali do wizji kierowniczki. Dyrektorowi generalnemu brakuje tylko płaszcza od Hugo Boss'a z naszywką SS na rękawie. Tyran jakich mało. Stanowczo odradzam.

Tak3Nie
Wy wiecie...
@Wy wiecie...

A, i jeszcze zapomniałem dodać że powodem wypowiedzenia było: "Bo ludzie cię nie lubią". A jak pytałem którzy i rozmawiałem z innymi pracownikami, notabene z którymi chodziło się na piwo i inne aktywności, to nikt nic nie wiedział. Typowe korpo depczące twoją duszę.

Hajek
@Wy wiecie...

Nic dodać, nic ująć kolego. Wprawdzie ja zostałem zwolniony na początku "kariery" Pani kierowniczki, ale ja z kolei miałem zły wpływ na współpracowników. Pomyśleć, że kiedyś to był taki fajny dział i cała firma w ogóle. Teraz jak odwiedzam czasami starych znajomych, to jest tak jak piszesz - banda przestraszonych robotów. Ale najważniejsze że cyferki w Excelu się zgadzają. Pozdrowienia dla Pani Kierowniczki i jej kolegi derektora :-)

Tak2Nie
Mirek

A więc stanowisk na dziale logistyki tutaj nie polecacie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czy Allcon Budownictwo S.A. S.K.A. praktykuje "luźne piątki"?

Cezary

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska?

Eryk

Do pracy na budowie trzeba mieć chęci a jak tego brakuje to wszystko przeszkadza.

Kano
@Eryk

Chęci nie brakuje, jest wręcz pasja, ale ideą pracy jest również zarabianie adekwatnych pewniedzy. Zastanawia mnie ogólnie branża budowlana z punktu widzenia Inspekcji Pracy. Takie działania jak: regularne nadgodziny bez wynagrodzenia i jednocześnie przekraczanie norm dobowych i średnio tygodniowych oraz często nieprzestrzeganie czasu przerwy pracownika na odpoczynek pomiędzy zmianami to normalne? Więcej szacunku do pracownika i jego prywatnego, należnego czasu wolnego. Jeśli ktokolwiek się z tym nie zgadza, to albo jest takim pracodawca albo świata poza pracą nie widzi

Kano

Praca na budowie po 10h dziennie + czasami soboty. Nadgodziny charytatywnie oczywiście co oznacza 10-15 nadgodzin tygodniowo - za darmo. Już nie wspomnę o dodatkach za nadgodziny.. . Jak robisz dobrze, to klepią po plecach i dokładają roboty. A jak idziesz na urlop, to czasami zastępują Cię dwie osoby. . Wynagrodzenie ok, ale przeliczajac na liczbę przepracowanych godzin, to nie wychodzi już tak dobrze. Praca dobra dla osób, które zaczynają swoją karierę zawodową.

dw

Pan który chciał ze mną rozmawiać w sprawie oferty pracy napisał mi smsa żebym do niego zadzwonił :D oczywiście podziękowałem

Tak6Nie

inżynier budowy

Rekrutacja na Inżyniera Budowy Osoba, która miała ze mną rozmawiać spóźniła się ponad godzinę, w końcu przyszedł jakiś pan na zastępstwo i przez godzinę zniechęcał mnie do pracy na budowie w Allconie (budowa, wiadomo, zimno, brudno, opady). Udało mu się to gdy zaproponował wynagrodzenie (najniższa krajowa dla osoby z tytułem magistra, za ok 10 h pracy dziennie). Głównie szukają ludzi zaraz po studiach.

Tak7Nie

pg

rekrutacja na stanowisko kierownika robót budowlanych - licytacja kto będzie pracował za mniej + mega traktowanie z góry

Tak19Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Allcon Budownictwo Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Allcon Budownictwo Sp. z o.o.