Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Asterix

Hejtowi mówimy dość!!!

Jo

Było i się skończyło .

Firma to ludzie . Na poziomie pracowników i kadry kierowniczej - bardzo miłe wspomnienia ze współpracy . Nie mogę tego powiedzieć o kadrze zarządzającej . Ogrodzenie się szklanym murem budowało tylko niezdrowa atmosferę i pogłębiało duży dystans na poziomie zarządzający i cała reszta . Chociaz nie do końca - bylo kilku uprzywilejowanych bardziej lub mniej i odczuli być może „łaskę panów „. Odchodzących (zwalniających się ) pracowników traktowano jako zdrajców . Gdyby było dobrze - nikt by się nie zwolnił i nie szukał stabilizacji (głównie finansowej ) gdzie indziej .

oj tak
@Było i się skończyło .

święte słowa dokładnie tak jest, każdy kto tam pracował to wie jak jest, ciągłe problemy, złe traktowanie ludzi, taka firma w rękach nieudolnego polaka to katastrofa, gdyby się zainteresował sam od siebie firmą a nie słuchał lizusów inaczej by to wyglądało, ale co tam kolesiostwo jest i tyle było od samego początku jak tylko skończył się energo dobrze że kupili koreańczycy tylko że zarządzanie po stronie polaczka jest FATALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gosc

nie polecamy tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@gosc

A ja polecam gorąco! Żadna inna firma nie oferuje tyle ile doosan. Jak Ci sie nie podoba to zapraszam na rynek pracy. Tylko powiedz mi czemu tylu wraca do nas z powrotem po kilku miesiącach?

Pracowałam
@Szrek

Masz racje żadna inna firma nie oferuje tyle... bo każda oferuje więcej. Tak niskich zarobków to naprawdę ze świecą szukać na rynku pracy. A kto to tak wraca bo nie widziałam, nie słyszałam...

nikt
@Szrek

nikt nie wraca bo większość co się zwolniła mają 100% LEPIEJ, nie wprowadzaj tym wpisem ludzi w błąd, doskonale wiesz jakie są zarobki wszędzie dają lepiej niż w doosanie, jakby tak nie było nie byłoby takiej rotacji pracowników, ciągłe braki itd. to co opisujesz to istne bzdury

szrek
@nikt

To wy piszecie bzdury. Jeżeli wszędzie jest lepiej to czemu tam nie idziecie tylko bzdury na firmę piszecie. Wielu jest takich co wróciło i che wrócić. Sam znam co najmniej 6 takich, a z dwoma to nawet pracuję. A tak na marginesie, z tego co ja się orientuję to wcale gdzie indziej nie jest tak różowio i wcale lepiej, po pierwsze, po drugie większość firm obecnie boryka się z brakiem pracowników, dużą rotacją i roszczeniami pracowników. Przy takim rynku i małym bezrobociu zawsze tak jest.

bzdura
@szrek

nie okłamuj ludzi publicznie doskonale wiesz że nikt nie wrócił, może i znasz ale kolegów z pobliskiego baru nic pozatym, nikt nie wrócił i nikt nie wraca, nigdzie na świecie nie jest różowo ale to nie o to chodzi, chodzi o to że robisz jakiś sztuczny PIJAR, tylko po co opinie same świadczą o tym jak jest daremnie, takich jak ty to powinni za kłamstwa które wypisujesz osądzić

@bzdura

Chyba raczej ciebie kolego. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. A Ty zachowujesz się jak PiS w kampanii 2016 Polska w ruinie. I sam sobie odpowiedź czy to prawda była. Ja uważam że nie. I odnośnie doosan też twierdzę że nie.

@bzdura

I nie pisze czasie pracy! I wszystko s temacie i na temat tego jakim pracownikiem jesteś.

sip
@Szrek

nie rajcuj się tą partia polityczną bo cię namierzą i będziasz miał/a przechlapane, co ma piernik do wiatraka już ci brakuje argumentów to się powołujesz na partie polityczne, helllloooou to jest portal dotyczący pracy a nie polityki więc weź się ogarnij, helllloooouuu nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia, to tylko świadczy o skąpym zasobie twoich słów jak i kompetencji hellllooooouuu otrząśnij się

szrek
@sip

Widać, że czytanie ze zrozumieniem dla Ciebie trudne jest i nie za bardzo wiemy co to metafora, prawda...Mały rozumek w główce mamy...

sam
@Szrek

sam/sama piszesz w czasie pracy to nie zwracaj uwagi innym każdy ma prawo do wyrażania swojej opini,a czy jest to na przerwie w czasie pracy czy poza nią to ciebie nie powinno interesować

@sam

Czy mógłby ktoś sprecyzować kwestię związaną z wynagrodzeniem za pracę w firmie Doosan? W wątku padła informacja o tym, że zarobki są niskie, ale i znalazła się osoba, która twierdziła, że możliwe jest uzyskanie satysfakcjonującej pensji. Jak jest w rzeczywistości?

gorol
@Marcin

kiedyś kiedy jeszcze pracowałem to grosze zarabiałem teraz też tak jest z tego co kolega gadał marne zarobki na tym doosanie są czy dalej się to utrzymało, a i mniej ludzi jest, co chwilę przychodzi ktoś nowy po chwili się zwalnia i takie tam

@gorol

Czym zajmowałeś się w Doosan Babcock Energy? Co spowodowało Twoje odejście z firmy? Jak oceniasz atmosferę w zakładzie? Rozwiń swoją wypowiedź.

czytowazne
@Marcin

czy to wazne kiedy pracowalam wazne ze sie zwolnilam bo za te grosze sie nie dalo wymagania nie wiadomo jakie a gosze byly placone, z tego co wiem to tylko ci na stolkach potrafiaz jakos tam zarobic reszta to grosze wiec dobrze zrobilam ze sie zwolnilam i mam od tej firmy spokoj, rozni ludzie jedni ok jedni by cie za plecami obgadali ale takie życie musza byc tacy i tacy, ten kto donosil to przypuszczam mial wiecej, w dodatku nie zapomne techo chamskiego zachowania tego dyrektora od ofert po prostu dramat chyba se chlopina rozum pozjadal, nie raz wrzeszczy nie raz sie zachowywal jak czysty kretyn

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
to

a kiedy znowu imprezka z b-office, nowe nabytki tam mają można by fasolki do pomidorka włożyć

pomidorek
@to

zapewne będzie jak w zeszłym roku, its + b-office, będą się bawić znowu, i zapewne fasolkę położysz na pomidorka

andi
@pomidorek

co ten its, to jakaś firma czy coś?

doosan
@andi

swiadcza jakies tam usługi informatyczne, podlaczają kabelki, przynoszo komputery, naprawiają drukarki i chyba nic wiecej nie wiem jestem świeżynka

odpandi
@doosan

dokładnie mi nie tak dano komputer mój prywatny naprawiali, przyniosłem im bo mi się zepsuł to chłopaki łukasz i mariusz mi to po casie ogarnęli, skasowali tam jakieś grosze więc polecam chłopaków

Krych

Paweł w 100% racja!!! Hejtowi mówimy nie!!!

Szczepan
@Krych

Hejtowi mówimy nie!

Dreadpool
@Szczepan

Ktoś specjalnie odpuszczą. Litości. Firma jest normalną. Zarobki rynkowe, bez rewelacji, ale też nie niskie. Jasno sprecyzowane system wynagradzania. Bogaty Social. Ubezpieczenie. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Jednym odpowiada, innym nie odpowiada. Jak każda inna firma na rynku.

zob

jezcze ten dwie lewe ręce do roboty z zakłdau obróbczego kierowniczek, tylko lata po tej hali a z koleżkami i koleżankami z pracay potrafi godziny przegadać zamiast za pracę się wziąść, taki grzesiu kombinator

paweł
@zob

grzesiu to taki bawi damek tu trochę zagada tam trochę i szychta zleci, tu pogada z paniami tam z paniami i sobie robotka leci, wielki z niego kierownik, do roboty nic tylko gadać i kombinować

Karol

@gosc A ja myślę, że ktoś zainspirował do tego wpisu bo mnie tu jest dobrze!

a co to jest ten cały ims, to jakaś nazwa kolejnej firmy która jakieś tam usługi świadczy

spokój
@pracownik

IMS - instytut meteorologii stosowanej

normalny

dla mnie firma normala, nie narzekam, dobrze mi sie pracuje

normalny
@normalny

przepraszam za moją wypowiedź n.t. firmy że dla mnie normalna, niestety muszę was zmartwić, firma jest nie normalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

normalnyNormalnoscią
@normalny

A może jakieś konkrety kolego? Co jest nienormalnego w tej firmie? Pusta wypowiedź. (usunięte przez administratora)

Krych

Z tego co kojarze to obie firmy są równie długo jak transportowa której juz nie ma...jakies korzyści czerpales z transportowej że takie peany na jej cześć niesiesz?

krychspych
@Krych

owszem że są od początku, i każdy myślał że taka firma jak firma transportowa będzie do samego końca, a tu pech okazała się niewygodna, za droga i poszła w drogę, był układ była kasa, z tymi dwoma jest podobnie, jest układ to i doosan im płaci, tak naprawdę to doosan ich utrzymuje, istnieją dzięki doosanowi a tyle błędów popełniają!

SychKrych
@krychspych

Jakie to błędy popełniają, które tak wpływają na twoje życie...sam sobie przeczysz, bo jeżeli był układ to nie mógł być za drogi. Zastanów się co piszesz. Nie ma sie czego przyczepić więc bzdury się wymysla bez konkretów..

Simon

Chryste jak Wy wymyślacie!!! Bajkopisarze się znaleźli. Szkoda gadać. A Wy dwaj to jesteście złoto tej firmy, jak widać!

Synior

Takie miuczki jak wy to non stop miauczom i nic nie daja. Z tego co pamietom yno upodo i upodo a upaść jakoś ni może i dobrze sie trzymo. Każy yno sie tu wymondrzo jaki łon to sprytny i robotny, a to kierownictwo do (usunięte przez administratora) Yno jak trza coś zrobić to już ni ma nikogo. Ganba by was bylo! a każdy kasa co miesiac biere.

hahahaha
@Synior

no co ty, nie upado to fajnie jest, każy tam jakąś mądrość i spryt w sobie ma, to jest niezaprzeczalne a ciebie nic do tego owszem to nie jest to kierownictwo co kiedyś było teraz to banda nieudaczników którzy własnie nic nie potrafią tylką też jęczą więc nie opisuj bzdur 'synior' i nie nadużywaj języka śląskiego skoro nie jesteś ślązakiem bo to "gańba" dla całego śląska, wstyd dla firmy jaki przynosisz pisząc te brednie

Synior
@hahahaha

Mój szef je od zarania dziejów. Zresztum jak winkszosc kierownictwa. Cyganisz jak nic. A do slunska to ganba za ciebie.

Szrek

Byłem i się świetnie bawiłem z rodziną i znajomymi na majowce i dniach Rybnika. Widać że ciężko Ci się czyta bo pisali o tym i w nowinach, i na Rybnik com i na fb. Tylko trzeba czytać. Logo Doosan było obok pge. Żadna inne. I tak to jest z waszą prawdą o firmie. Nic tylko same kłamstwa łatwe do weryfikacji.

Krych

Mnie się dobrze pracuje i nie rozumiem dlaczego chcecie zawlaszczyc ten portal dla siebie. Pisać bzdury że jest źle i kierownictwo do (usunięte przez administratora) tylko. Moje zdanie jest inne i też mam prawo to wyrazić tak samo jak wy. Dla mnie jest git. Szef fajny, sprawy idę do przodu. A że czasem coś nie wyjdzie- zdarza się i to każdemu i w każdej firmie. Nie rozumiem jak można oczerniac for me w której się pracuje i od której się kasę co miesiąc bierze. Nie podoba się to wypad. To wy jesteście zakala firmy. I tak będę jej bronił bo zła firmą nie jest!!!!

Simon

Doosan dzięki za super majówkę i dni rybnika!!! Ubawiem się ze znajomymi że hej! Tak trzymać i więcej takich imprez!!!!

włóczykij
@Simon

nie było żadnej MAJÓWKI, więc nie oszukuj ludzi !!!!!!!!!!!!!

@włóczykij

Tysiące ludzi widziało i się bawiło więc nie pisz bzdur@

@Szrek

gdzie tam tysiące nie oszukuj, chyba ty sam albo ty sama się bawiłaś ale sam nad zalewem, żadnej majówki nie było, a kto to miął niby finansować doosan, z czego by to sfinansowali, lepiej niech ludiom dają a nie finansują jakieś imprezy nie potrzebne nikomu, kto widział kto się bawił nikt

Siadło

A ja na to: Za wycieraczką zostawił ślad że kije w oko będzie wkładał, tylko że przez samo "H" Przez samo "H", przez samo "H", po prostu "H" Muszę mu przyznać - odważny ruch By komuś tak do szyby podejść i zrobić zrzut Zostawić garść niemiłych słów, tę całą żółć Atakuj, atakuj, mam to co dnia Cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, dobrze znam Dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM Wciąż niewiele mogę Gdy choć jeden z nich Do mojego domu przynosi swój (usunięte przez administratora) Dobija wtedy myśl Nie umiem przecież bić To Matylda, to Matylda To Matylda podlewa mi dzisiaj sad Nigdzie nie idę sam To Matylda, to Matylda Chce mi ciszę w prezencie od siebie dać Ten wybuchowy dar Wilgotne palce, nerwowy pęd Już miałem zgrabnie coś odpisać, ale nagle Wiem - odetnę prąd, wyłączę go, zabiorę stąd A jeśli kiedyś znów wpadnę w szał Przyjdzie mi zmierzyć się, zniewagą ktoś mi rzuci w twarz To chciałbym móc choć jeden raz, ten jeden raz Wymierzyć mu pięścią gorącą jak stal Ten surowy werdykt, gdzie sędzia to ja Tylko ja, tylko ja Bez żadnych ulg, odwołań skarg, po prostu strzał Wiem dobrze, że przemoc to najsłabsza z kart I do mojej talii pasuje jak żart Lecz chciałbym tak jak ty Pokonać wszystkich złych

spam
@Siadło

a coż to za spam, ściągnęty z internetów, ktoś wyraźnie broni tej firmy, a każdy widzi jak jest, nie oszukujmy się wzajemnie, bo doskonale każdy z nas wie jak jest, niech jeden z drugim przyjdzie na produkcję i się dowie jak jest, ciągłe zmiany, ciągłe niedomówienia z waszej strony wszystkich tych co siedzą z pełnymi i dużymi brzuchami za biurkiem i nic nie robią, każdy każdego chroni, broni, mało kto ma szansę się wybić takie oto realia, i nie zaciemniajcie ludziom oczy bo sami wiecie jak jest, co z tego że są wypłaty bo muszą być tylko jakim kosztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bujdy
@spam

"spam" masz rację co za bujdy ktoś wypisuje, ktoś kto chroni tą firmę przed komentarzami, a po to jest ten portal aby jawnie pisać o problemach, bo gdyby ich nie było to by nikt nie pisał:)

Szrek

Tak. Jakie to normalne nic tylko krytykowac i pisać o dnach, bo pewno podwyżki się nie dostalo, co? Jak się nie zasluzylo to się nie dostalo. Krytykantow zapraszam na rynek pracy.

asia

nic dodac nic ująć statek powoli sięga dna

ufo

masz rację firma dno!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.