Opinie o DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Rybnik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI podczas okresu próbnego?

Była recepcjonistka Nowy wpis
Były pracownik

Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy na początku grudnia 2023, kierownik, z którym rozmawiałam obiecał mi że po 2-3 tygodniach szkolenia otrzymam pełny etat, umowę o pracę, ale na początku będę pracować na zleceniu. Oferta brzmiała obiecująco, więc chętnie zgodziłam się na współpracę. Po jakimś czasie okazało się, że szkolenie polega na tym, że osobami szkolącymi są recepcjonistki z większym stażem, nie były zbyt chętne, ponieważ wiedziały że nikogo w zespole nie brakuje (można się domyślać, co to oznacza). Kierownik między słowami sugerował, że dwie dziewczyny musi zwolnić, aby było dla mnie miejsce. Staram się też być wyrozumiała, bo zwolnienie stałego pracownika na umowie o pracę jest bardziej skomplikowane, ale jednocześnie ilość godzin jakie otrzymywałam, pomimo upomnień, była znikoma (40-50h na miesiąc). Gdy kolejny miesiąc, czyli luty, dostałam grafik (również ublagany, bo ostatnie dwa miesiące byłam "na telefon" z dnia na dzień) w którym było 40 godzin, postanowiłam zrezygnować. Również musze podkreślić, że traktowanie przez współpracowniczki momentami podchodziło pod (usunięte przez administratora) (mówienie o mnie jakby nie było mnie obok, oskarżanie mnie o błędy wynikające z braku wiedzy, której mi nie przekazały, wprowadzanie w błąd również się zdarzało, praktycznie codziennie "coś", co już było męczące pomimo, że bardzo się staralam pracować dobrze i słuchać wskazówek oraz poleceń). Kierownik, gdy zgłaszałam mu te zachowania usprawiedliwiał to tym, że nie jestem wystarczająco dobra jednocześnie nie zapewniając mi odpowiedniej ilości godzin szkolenia i pracy (łącznie max 10h tygodniowo!!!). Zachowanie szefa również do innych recepcjonistek pozostawało wiele do życzenia, co tłumaczy niektóre zachowania, ale absolutnie nie usprawiedliwia. Podsumowując, nie polecam tej pracy osobom młodym o słabszych nerwach, ponieważ rozmowa z kierownikiem przypomina słowną przepychankę i trzeba bardzo walczyć o swoje prawa, pomimo że klinika podlega pod Medicover, co wydawałoby się zapewnieniem dobrych warunków.

4
Pracownik Nowy wpis
Inne
@Była recepcjonistka

Szkolenie stanowiskowe i bhp miała Pani zagwarantowane. Normalną rzeczą jest że osoby pracujące na tym samym stanowisku wdrażały Panią do pracy. Tak to funkcjonuje w firmach ale miała Pani prawo nie wiedzieć ze względu na znikome dotychczasowe doświadczenie. Ponadto ze względu na Pani edukację cały zespól szedł Pani na rękę i umożliwiał pogodzenie pracy ze szkołą. Godziny pracy i ich ilość ustala pracodawca a nie pracownik. Wiedza po przepracowanym okresie po Pani stronie pozostawiała wiele do życzenia, pomimo tego dostała Pani szansę. Nie pofatygowała się Pani na rozmowę tylko zerwała umowę wysyłając maila z błędnymi danymi. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Serdecznie pozdrawiamy.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Stomadental Sp. z o.o.?

Basia
Inne
 Pytanie

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć o możliwość zatrudnienia jako asystentka stomatologiczna w Państwa firmie. Jakie są, zarobki? Chciałbym się przebranżowić. Od 17 lat pracuje w Urzędzie Miasta.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stomadental Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
(64 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Farmacji
Łódź
HSS Work Sp. z o.o.
(68 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Wera
Inne

Ta firma nie istnieje. Tam jest pracownia protetyczna robią protezy. Dane są nieaktualne.

Urszula
Inne
@Wera

A masz jakiś odnośnik, który to potwierdza? Bo jak szperam po necie właśnie to niby wciąż jest pogotowie stomatologiczne. Od kiedy według Ciebie nie istnieją?

Wera
Inne
@Wera

Na Gliwickiej nie ma pogotowia to stare dane.

Urszula
Inne
@Wera

Rozumiem. ;) Czyli firmy nie są całkowicie w żaden sposób ze sobą powiązane?

Wera
Inne
@Urszula

Dokładnie tej firmy już nie ma jest inny właściciel.

Nie doszły pracownik
Kandydat

Uważajcie na tą firmę stomadental medicover Rybnik. Nie poważny kierownik pan (usunięte przez administratora) przez którego prawie straciłam możliwość pracy gdzie indziej. Drogą rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałam pozytywną odpowiedź, że mam zgłosić się po dokumenty na badania. Otrzymałam dokumenty podbite, opieczętowane, wypełniłam stosowny formularz ( dane osobowe!!) i miałam udać się na badania. Pewna, że juz mam pewną pracę odrzuciłam inną rokującą ofertę pracy. Po 2 dniach zadzwoniła pani z recepcji iz mam się wstrzymać z badaniami bo jest osoba przede mną na to stanowisko i jak się nie sprawdzi to ponowią temat. Wbiło mnie w fotel!! Nie dość, że pan (usunięte przez administratora) nie raczył sam mnie poinformować o takim chamskim postawieniu sprawy to jeszcze ja miałam zadzwonić w sprawie wyjaśnienia tego… oczywiście nie zadzwoniłam bo to szczyt bezczelności tak potraktować człowieka. Nie polecam nikomu!!

3
Urszula
Inne
@Nie doszły pracownik

O jezu jak przykro. Ja bym się okropnie zawiodła na Twoim miejscu. Ktoś by pewnie napisał coś typu "dobrze, że chociaż feedback jakiś był", no ale nie w takiej sytuacji... Ale w końcu tam gdzie teraz jesteś to ostatecznie czujesz się dobrze?

Kama
Pracownik

Pracuje od 4 lat i nigdy nie miałam z niczym problemu. Kadra wykształcona. Pensja zawsze na czas.

Urszula
Inne
@Kama

A jakie stanowisko od tych 4 lat zajmujesz? Był po drodze jakiś awans może? Pensja na czas, a zadowalająca chociaż?

Gufi
Pracownik

Pracuje od 3 lat i nie narzekam.

Nigdy więcej w tym miejscu
Inne

Nie polecam tego miejsca, personel niby wykształcony ale niestety praktyki zero.

Zostaw merytoryczną opinię o DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI - Rybnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI?

  Zobacz opinie na temat firmy DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Gliwicka 69
  44-207 Rybnik
 • NIP: 6423203914 REGON: 368072589 KRS: 0000691206
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
Przejdź do nowych opinii