Opinie o DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Rybnik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaka umowa obowiązuje w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI podczas okresu próbnego?

Była recepcjonistka Nowy wpis

Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy na początku grudnia 2023, kierownik, z którym rozmawiałam obiecał mi że po 2-3 tygodniach szkolenia otrzymam pełny etat, umowę o pracę, ale na początku będę pracować na zleceniu. Oferta brzmiała obiecująco, więc chętnie zgodziłam się na współpracę. Po jakimś czasie okazało się, że szkolenie polega na tym, że osobami szkolącymi są recepcjonistki z większym stażem, nie były zbyt chętne, ponieważ wiedziały że nikogo w zespole nie brakuje (można się domyślać, co to oznacza). Kierownik między słowami sugerował, że dwie dziewczyny musi zwolnić, aby było dla mnie miejsce. Staram się też być wyrozumiała, bo zwolnienie stałego pracownika na umowie o pracę jest bardziej skomplikowane, ale jednocześnie ilość godzin jakie otrzymywałam, pomimo upomnień, była znikoma (40-50h na miesiąc). Gdy kolejny miesiąc, czyli luty, dostałam grafik (również ublagany, bo ostatnie dwa miesiące byłam "na telefon" z dnia na dzień) w którym było 40 godzin, postanowiłam zrezygnować. Również musze podkreślić, że traktowanie przez współpracowniczki momentami podchodziło pod (usunięte przez administratora) (mówienie o mnie jakby nie było mnie obok, oskarżanie mnie o błędy wynikające z braku wiedzy, której mi nie przekazały, wprowadzanie w błąd również się zdarzało, praktycznie codziennie "coś", co już było męczące pomimo, że bardzo się staralam pracować dobrze i słuchać wskazówek oraz poleceń). Kierownik, gdy zgłaszałam mu te zachowania usprawiedliwiał to tym, że nie jestem wystarczająco dobra jednocześnie nie zapewniając mi odpowiedniej ilości godzin szkolenia i pracy (łącznie max 10h tygodniowo!!!). Zachowanie szefa również do innych recepcjonistek pozostawało wiele do życzenia, co tłumaczy niektóre zachowania, ale absolutnie nie usprawiedliwia. Podsumowując, nie polecam tej pracy osobom młodym o słabszych nerwach, ponieważ rozmowa z kierownikiem przypomina słowną przepychankę i trzeba bardzo walczyć o swoje prawa, pomimo że klinika podlega pod Medicover, co wydawałoby się zapewnieniem dobrych warunków.

Pracownik Nowy wpis
@Była recepcjonistka

Szkolenie stanowiskowe i bhp miała Pani zagwarantowane. Normalną rzeczą jest że osoby pracujące na tym samym stanowisku wdrażały Panią do pracy. Tak to funkcjonuje w firmach ale miała Pani prawo nie wiedzieć ze względu na znikome dotychczasowe doświadczenie. Ponadto ze względu na Pani edukację cały zespól szedł Pani na rękę i umożliwiał pogodzenie pracy ze szkołą. Godziny pracy i ich ilość ustala pracodawca a nie pracownik. Wiedza po przepracowanym okresie po Pani stronie pozostawiała wiele do życzenia, pomimo tego dostała Pani szansę. Nie pofatygowała się Pani na rozmowę tylko zerwała umowę wysyłając maila z błędnymi danymi. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Serdecznie pozdrawiamy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Stomadental Sp. z o.o.?

Basia

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć o możliwość zatrudnienia jako asystentka stomatologiczna w Państwa firmie. Jakie są, zarobki? Chciałbym się przebranżowić. Od 17 lat pracuje w Urzędzie Miasta.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stomadental Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Wera

Ta firma nie istnieje. Tam jest pracownia protetyczna robią protezy. Dane są nieaktualne.

@Wera

A masz jakiś odnośnik, który to potwierdza? Bo jak szperam po necie właśnie to niby wciąż jest pogotowie stomatologiczne. Od kiedy według Ciebie nie istnieją?

@Wera

Na Gliwickiej nie ma pogotowia to stare dane.

@Wera

Rozumiem. ;) Czyli firmy nie są całkowicie w żaden sposób ze sobą powiązane?

@Urszula

Dokładnie tej firmy już nie ma jest inny właściciel.

Nie doszły pracownik

Uważajcie na tą firmę stomadental medicover Rybnik. Nie poważny kierownik pan (usunięte przez administratora) przez którego prawie straciłam możliwość pracy gdzie indziej. Drogą rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałam pozytywną odpowiedź, że mam zgłosić się po dokumenty na badania. Otrzymałam dokumenty podbite, opieczętowane, wypełniłam stosowny formularz ( dane osobowe!!) i miałam udać się na badania. Pewna, że juz mam pewną pracę odrzuciłam inną rokującą ofertę pracy. Po 2 dniach zadzwoniła pani z recepcji iz mam się wstrzymać z badaniami bo jest osoba przede mną na to stanowisko i jak się nie sprawdzi to ponowią temat. Wbiło mnie w fotel!! Nie dość, że pan (usunięte przez administratora) nie raczył sam mnie poinformować o takim chamskim postawieniu sprawy to jeszcze ja miałam zadzwonić w sprawie wyjaśnienia tego… oczywiście nie zadzwoniłam bo to szczyt bezczelności tak potraktować człowieka. Nie polecam nikomu!!

@Nie doszły pracownik

O jezu jak przykro. Ja bym się okropnie zawiodła na Twoim miejscu. Ktoś by pewnie napisał coś typu "dobrze, że chociaż feedback jakiś był", no ale nie w takiej sytuacji... Ale w końcu tam gdzie teraz jesteś to ostatecznie czujesz się dobrze?

Kama

Pracuje od 4 lat i nigdy nie miałam z niczym problemu. Kadra wykształcona. Pensja zawsze na czas.

@Kama

A jakie stanowisko od tych 4 lat zajmujesz? Był po drodze jakiś awans może? Pensja na czas, a zadowalająca chociaż?

Gufi

Pracuje od 3 lat i nie narzekam.

Nigdy więcej w tym miejscu

Nie polecam tego miejsca, personel niby wykształcony ale niestety praktyki zero.

Zostaw merytoryczną opinię o DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI - Rybnik

• Jak się pracuje w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI?

Zobacz opinie na temat firmy DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI?

DENTA DIALOG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gliwicka 69
    44-207 Rybnik