Doosan Babcock Energy Polska S.A.

Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

W dniach 26-28.09.2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się targi połączone z debatami i sesjami tematycznymi - Nowy Przemysł EXPO, w którym Doosan Babcock Energy Polska również uczestniczył. W ramach trzydniowego Nowego Przemysłu Expo odbyły się sesje poświęcone zastosowaniom nowych cyfrowych technologii w tak różnych dziedzinach jak: energetyka i przemysł wydobywczy, hutnictwo i chemia, transport i motoryzacja, czy medycyna. Odbyły się również debaty poświęcone utrzymaniu ruchu w zakładzie czy technologiom spawalniczym.

Opinia

Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. decyzją Kapituły X edycji programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności otrzymała tytuł Laureata w kategorii – Dobry Pracodawca 2017. Wyróżnienie zostało wręczone na uroczystej Gali podczas Europejskiego Forum Jakości i Innowacji, które odbyło się w Krynicy Zdroju w dniu 17.11.2017 r. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad CSR. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego. Program jest realizowany pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Opinia

pisanie o firmie co robi i czym się zajmuje to to jest opinie o firmie. Pisanie że firma bankrutuje i ludzie się zwalniają - to bzdury. Odpowiedz na pytanie: Firma płaci wynagrodzenie z premiami i dodatkami na czas. Organizuje szkolenia dla pracowników. Wygrywa kontrakty, realizuje prace. Prowadzi fundusz socjalny. Organizuje konkursy dla pracowników w których można wygrać nie małą kasę. Czy tak wygląda bankrut? Nie. Ludzie się zwalniają - tak, lub są zwalniani - tak, ale czy masowo - nie! Za tych zwolnionych przychodzą nowe gęby. Czy to normalna sytuacja - tak. Tyle w temacie.

tylewtemaci
@Krych 17.04.2019 18:57

statek tonie coraz głębiej płacenie wynagrodzeń na czas to przecież standard w dzisiejszych czasach nie ma sie co podniecać szkolenia dla pracowników też są prowadzone w innych firmach, zauważ że możńa je odpraować albo spłacić na podstawie lojalki fundusz socjalny to też ma kilka firm, więc to też nic nowego i co z tego jak jednym jest zabierane a innym dawane i zazwyczaj tym co mają najwięcej konkursy jakie konkursy, ktoś dostanie te parę groszy za to że ulepszył coś tam odchodzą specjaliści a zostają lizusy i grube ryby, lub ludzie ciągnący na sznurki Tyle w temacie

Tak2Nie2
Grigori
 Opinia

Firma oferuje swoim pracownikom szeroki pakiet socjalny, m.in. : Kartę MultiSport ubezpieczenie medyczne dopłatę do wypoczynku, wypoczynku dziecka pożyczki na remont mieszkania, domu ( na preferencyjnych warunkach).

Tak7Nie4
nowa
@Grigori 16.04.2019 22:38

coooooooo jakie pożyczki chciałam to nie dostałam, kartę multisport to przecież większośc oferuje, co to ma być jakaś dodatkowa premia w postaci karty multisport, nikt za darmo nic nie da, trzeba do tego dopłacać więc po co to, dopłata do wypoczynku hahahahahaha no bez przesady tak nie dopłacajcie bo popłyniecie, lepiej ludziom dajcie większa pensje a anie jakieś profity w postaci kart i innego dziadostwa

Tak3Nie6
@nowa 17.04.2019 08:12

Starając się o pożyczkę zawsze jest sprawdzana wiarygodność petenta...Niech Ci to da do myślenia. Tym bardziej, że pożyczki udzielane są z funduszu socjalnego, którym zarządzają pracownicy, a nie pracodawca. To Twoi koledzy zadecydowali, że ci się nie należy. To ci dopiero chceca!

doosanWAY
 Opinia

ktoś nie ma nic do roboty i opisuje jakie roboty zostały zostały wykonane, nie macie co robić, myślicie że komuś chce sie to czytać co zostało wykonane, to jest portal opinii o pracodawcach a nie tym co zostało wykonane, administrator gowork powinien zwrócić uwagę na takie wpisy, które nic nie wnoszą w opinię o firmie, to że coś zostało wykonane to jest opinią, co za brednie, fimra upada, nie jest dobrze na obecne czasy, ludzie sie zwalniają masowo, działy są zamykane, oddziały też, więc z czym do ludzi, dobrze każdy wie jak jest, a jest naprawdę źle, pieniądze są rozdawany tym którym nie powinno się rozdawać, potem są tego różne efekty

Tak6Nie4
@doosanWAY 17.04.2019 08:05

Ten ktoś pisze po godzinach pracy a nie w pracy...i kto tu nie ma co robić???

Tak3Nie2
 Opinia

Doosan Babcock Energy Polska S.A. wykonał prefabrykację i dostarczył do dużego przedsiębiorstwa działającego w branży petrochemicznej chłodnicę zrzutów. Chłodnica zrzutów jest chłodnicą służąca do schłodzenia/kondensacji zrzutów rozpuszczalnikowych: toluenu, pary i MEK z głównego kolektora Instalacji Odolejania Rozpuszczalnikowego (SDP). Czynnikiem chłodzącym jest woda procesowa. Opisywana chłodnica zrzutów jest chłodnicą typu skrzyniowego, budowy poziomej. Składa się z trzech zasadniczych części: • zbiornik sześcienny – płaszcz chłodnicy zrzutów, • wkładu rurowego, • wężownicy parowej (grzałki). Wyprodukowana przez firmę Doosan Babcock Energy Polska urządzenie zostało poddane ocenie zgodności zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Europejskiej 2014/68/UE Dane techniczne Wysokość całkowita: H = 3839 mm Długość całkowita: L = 9174 mm Szerokość całkowita: W= 3680 mm Masa całkowita: 40,2 ton

Opinia

Doosan Babcock Energy Polska wykonał prefabrykację oraz dostarczył dla Klienta z rynku niemieckiego wymiennik budowy pionowej, składający się z pięciu zasadniczych części : • Wlot spalin – część konstrukcyjna wykonana w kształcie koncentrycznego okapu, • Podgrzewacz wstępny - cześć ciśnieniowa składająca się z 45 wężownic wykonanych z rur ø38x4 w gatunku 16Mo3 połączonych z komorą lotową i wylotową, zamocowanych na 2 nośnych konstrukcjach stalowych i zabudowanych w gazoszczelnej obudowie, • Eco2A – część ciśnieniowa składająca się z 16 wężownic wykonanych z rur żebrowanych ø38x4 w gatunku 16Mo3 połączonych z komorą wlotową i wylotową, zamocowanych na 3 nośnych konstrukcjach stalowych i zabudowanych w gazoszczelnej obudowie, • Eco2B – cześć ciśnieniowa składająca się z 42 wężownic wykonanych z rur ø38x5 w gatunku 16Mo3 połączonych z komorą wlotową i wylotową, zamocowanych na 3 nośnych konstrukcjach stalowych i zabudowanych w gazoszczelnej obudowie, • Wylot spalin - część konstrukcyjna wykonana w formie tacy wyłożonej materiałem ze stali nierdzewnej, stanowiąca jednocześnie podstawę nośną całego urządzenia. Wyprodukowane przez Doosan Babcock Energy Polska urządzenie zostało poddane ocenie zgodności zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Europejskiej 2014/68/UE Dane techniczne Wysokość całkowita: H = 13200 mm Długość całkowita: L =2855mm Szerokość całkowita: W= 4136 mm Masa całkowita: 72,9 ton

Tak7Nie2
Mateusz
 Opinia

@mydło bredni nikt nie wypisuje. Jeżeli orientujesz się choć trochę w tym co dzieje się na rynku to ty nie pisałbyś bzdur. Pogadaj z kumplami z okolicznych firm, popatrz na rynek tych "wielkich"...Specjalistyczne szkolenia wszędzie - życzę powodzenia. Pracowałem w dwóch firmach i żadnej nie było mowy o szkoleniach, ani wewnętrzych ani zewnętrzych. Chyba nie znasz realiów. A to że ludzie odchodzą - odchodzili i będą odchodzić. Nie tylko z tej firmy, z innych też i każdy będzie szukał swego lepszego bytu. Tym bardziej teraz kiedy kopalnie znów zaczęły przyjmować. Co w tym dziwnego. Zamiast narzekać i obrażać proponuję, abyś złożył wniosek rozwoju i inicjatyw to może ci 4 tysiaki do kieszenie wpadną...tylko że w tym trzeba ruszyć mózgownicą.... Mnie sie dobrze pracuje i jestem zadowolony. Z bosem swym też mi się dobrze pracuje, swoje co miesiąc mam na koncie... Tak na marginesie - nikt z was nie pomyślał, że sami o sobie źle piszecie. Mnie babcia zawsze uczyła że nie gryzie się ręki która cię karmi. Nieładne świadectwo sobie wystawiacie.

Tak8Nie7
domydlo
@Mateusz 15.04.2019 21:32

brawo, świetnie to opisałeś, premia ci się chłopczyku należy, już składaj wniosek o nią albo pędź do swojego dyrektorka niech czy kierowniczka aby ci wniosek podpisał, hahaha, owszem wszędzie są szkolenia tylko trzeba poznać rynek, ja takowy znam i nie podniecaj się tym że tylko w tej korpo są szkolenia, totalnie brednie wypisujesz, co ci po tych szkoleniach skoro musisz je odpracować myślisz że ci jak za free dają , za free to nawet w czapę nie dostaniesz, więc nie podniecaj się, brawo i chwała dla twojej babci, kuo jej flaszeczkę ode mnie :) albo mydło

Domydło 2
@domydlo 16.04.2019 09:46

Znawca rynku się odezwał i jeszcze zapewne mi powiesz, że w innych firmach dodatkowo ci płacą za to abyś był na szkoleniu, nie trzeba odpracowywać i i extra premie dostaniesz. Zasady w tej firmie są takie same jak w każdej. Jeżeli takiś znawca to zmień pracę i nie narzekaj. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza! Pracodawca w ciebie inwestuje to oczekuje czegoś w zamian. Nic nowego.

to
 Opinia

a kiedy znowu imprezka z b-office, nowe nabytki tam mają można by fasolki do pomidorka włożyć

Tak5Nie
pomidorek
@to 11.04.2019 11:38

zapewne będzie jak w zeszłym roku, its + b-office, będą się bawić znowu, i zapewne fasolkę położysz na pomidorka

Tak4Nie
andi
@pomidorek 12.04.2019 10:49

co ten its, to jakaś firma czy coś?

TakNie
Mateusz
 Rekomendacja

Uważam, że to firma jak każda inna. Ma swoje plusy i minusy. W odróżnieniu do innych firma oferuje: umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie, możliwość finansowania lub dofinansowania specjalistycznych kursów i szkoleń, udział w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych, możliwość awansu w ramach określonej ścieżki kariery, system płacowy dostosowany do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery, konkurencyjny system premiowy, pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet socjalny w tym bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna).

Tak6Nie4
mydło
@Mateusz 13.04.2019 22:10

co o za brednie ktoś wypisuje, każdy przecież wie że to bzdury są co z tego że są specjalistyczne kursy itd, wszędzie są, nie ma się tym co szczycić niby są ale ludzie i tak odchodzą, bo jak widzą co się dzieje w całej strukturze, przecież to jakieś nieporozumienie jest, więc nie wypisujcie bzdur i nie mydlcie ludziom oczów

Tak5Nie3

Rekomendacja

Zgadzam sie w 100% z opinią, że Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. z siedzibą w Rybniku jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Doosan. Od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku - zarówno polskim jak i zagranicznym. Spółka działa głównie w sektorze energetyki zawodowej i przemysłowej, elektrociepłowniach. Swoim klientom Spółka zapewnia wysokiej jakości usługi realizowane z udziałem wysoko wykwalifikowanych pracowników. Najważniejszym zasobem Spółki są pracownicy, w szczególności kadra inżynieryjna, która nie tylko proponuje i wdraża rozwiązania techniczne dla naszych klientów, ale również z powodzeniem przyczynia się do rozwoju firmy poprzez opracowania nowych technologii i rozwiązań w branżach mechanicznej, elektrycznej i automatyki. Firma oferuje: umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie, możliwość finansowania lub dofinansowania specjalistycznych kursów i szkoleń, udział w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych, możliwość awansu w ramach określonej ścieżki kariery, system płacowy dostosowany do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery, konkurencyjny system premiowy, pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet socjalny w tym bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna).

Simon

Tak4Nie3
Monika

Tak4Nie4
Pawełe
 Opinia

Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów. Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów. Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów.

Opinia

Bardzo dobra firma. Wiele osób wraca z tych co się zwolnili....Podbijali świat w innych firmach i jakoś okazał się nie taki wspaniały. W mojej ocenie to dobra firma z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej...

Tak3Nie3

Tak3Nie2

formalina
 Opinia

unikajcie ludzie tej firmy, co dziennie ktoś się zwalnia, bo to płaca bo to mobbing, bo to cie ktoś obgada i zrobi z tego wielką aferę, jak np. taka asia która to robi codziennie i po każdym jedzie tym swoim jęzorem, potem gada że to nie ona a historia już ułożona, uważajcie z tych co tam jeszcze pracują na tą panią, bo poźniej prezesunio się dużo dowiaduje a i chudzinka swoje dołoży, bo też ma za uszami tu taki niby milusi taki skromniusie a przyjdzie co do czego to ten H, ta k, ten c, też potrafi obrobić plecy temu kto mu nie podpasuje, dziwna osobowość z niego, taki och ach ech, prezesunio mu ciepłe stanowisko przygarnął aby najmłodszemu nie było źle

Tak7Nie1

to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak2Nie
nicknolte
 Opinia

okropna firma, ta firma to zamkniety system (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1

Tak4Nie5

@Kazik 28.03.2019 15:47

Tak3Nie4
 Opinia

A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą. A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą. A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą. A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.

Tak4Nie3
@NIck1 28.03.2019 09:24

Tak4Nie4
@NIck1 28.03.2019 09:24

A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.

Tak4Nie5

Tak3Nie5
paweł
@Paweł 28.03.2019 06:15

brak pakietu socjalnego, nigdy go nie było i nie będzie, nie wypisujcie ludzie bzdur, jest masę lepszych firm na rynku niż to, nie dajcie się łudzić

Tak6Nie3

Emil

Tak4Nie11
emiil
@Emil 27.03.2019 06:27

TO NIE JEST BARDZO DOBRA FIRMA, i igdy taka nie będzie masowe zwolnienia ludzi, nie jest za dobrze więc nie wypisujcie tutaj bzdur Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... p.s. a gowork powinien trzymać swój poziom, i spamy kasować, bo ktoś wyraźnie tutaj spamuje i trzeba go zablokować

Tak9Nie2

Emil

Tak3Nie8
pani
 Opinia

stado baranów których prawda boli

Tak6Nie2

Bartosz
 Opinia

Fajna firma, dobrze się pracuje. Jest bogaty pakiet benefitów socjalnych, polecam.

Tak6Nie7
kazik
@Bartosz 31.01.2019 11:14

Co Ty człowieku bierzesz

Tak13Nie1

klamca
@Bartosz 31.01.2019 11:14

na pewno tak nie jest i nie kłam

Tak6Nie1

pani
 Opinia

a dzisiaj 22.03.2019 szlachta znowu pojechała sobie na wypad za nasze ciężko zarobione pieniądze, my pracujemy jak woły a góra się bawi za nasze pieniądze, i nie są to byle jakie wypady ale wypady pełne przepychu, najlepsze hotele, najlepsze jedzenie, najlepszy alkohol, nasze ciężko zarobione pieniądze są rozrzucane na lewo i na prao, a podobno tak ciężko we firmie jest

Tak12Nie2
paweł
 Opinia

jedne opinie zamknęli drugie otwarli najlepsze wpisy to były o naszej wspaniałej ZSZ pełnomocniku, czyżby już przestała donosić, być może już do tego dorosła, bo tonie fajne z jej strony naśmiewać się o obgadywać ludzi, z którymi się pracuje, być może ta jej obłuda się już skończyła, i ona sama to zrozumiała, nikt nie jest idealny a nepewno nie ona sama, sama wie że w firmie znalazła się poprzez znajomości i kontakty.

Tak14Nie1
gaweł
@paweł 19.02.2019 08:12

asia rządzi się swoimi prawami, nie potrafi się poprawić, gdaka tą jadaczką jak by jajka znosiła, okropieństwo, ale tak to już w rodzinie bywa,(usunięte przez administratora)jedna musi być chociaż nie są dwie drugi to ten chudzinek z parteru

Tak11Nie1

Zostaw opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doosan Babcock Energy Polska S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie