Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Zadowolony z kabaretu

Niewiem jak dla was ale dla mnie te wpisy lepsze niż kabaret

Regan

Byda jak zaspiewosz na przywitanie:"A oto Roland na rączym rumaku Przebrany w zbroję, co go pięknie zdobi Jego miecz Durendal, dobry jest i długi..."

Adaś Popierdułka

Smarki jestem Dyżurnym Inżynierem Rozruchu Automatyki w gieku

Doosan

Co się dzieje że brak nowych opinii?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Papa

Witam Panowanie. Ja z prośbą. Czy są jakieś osoby chętne (jeden wakat niania) aby odciążyć chociaż trochę paszteta od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak psu buda za umiejętności, zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe dobrze płacą jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury siedzisz w domu i jeździsz merckiem. Tak się zarabia a wy Panowie w Polske ruszać za grosze i nie marudzić bo z waszym wykształceniem tu pracy nie ma ha ha ha.

Dosanowicz

Co z dodawaniem opinii???? Kogoś prawda boli??A może w końcu mu wstyd.

Papa

Witam Panowanie. Ja z prośbą .Czy są jakieś osoby chętne ( jaden wakat niania) aby odciążyć chociaż trochę p..t..a od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak psu buda za umiejętności ,zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe ,,bez dyżurów " dobrze płacą jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury siedzisz w domu i jeździsz merckiem. Tak się zarabia a wy Panowie w Polske ruszać za grosze i nie marudzić ha ha ha

Foter

Witam Panowanie. Ja z prośbą. Czy są jakieś osoby chętne (jeden wakat niania) aby odciążyć chociaż trochę (usunięte przez administratora)od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak psu buda za umiejętności, zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe,,bez dyżurów " dobrze płacą jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury, siedzisz w domu ,jeździsz merckiem .Tak się zarabia a wy Panowanie w Polske bo z waszym wykształceniem tu pracy nie ma ha ha

Foter

Witam Panowanie. Ja z prośbą .czy są jakieś osoby chętne (jeden wakat niania) aby odciążyć chociaż trochę leberwuszta od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak psu buda za umiejętności ,zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe,,bez dyżurów "dobrze płacą jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury ,siedzisz w domu , jeździsz merckiem .Tak się zarabia a wy Panowanie w Polske ruszać i nie marudzić bo z waszym wykształceniem tu pracy nie ma ha ha ha.

Tate

Witam Panowanie. Ja z prośbą. Czy są jakieś osoby chętne aby odciążyć paszteta od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak buda za umiejętności, zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe dobrze płacą jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury,siedzisz w domu, jeździsz merckiem. Tak się zarabia a wy Panowanie w Polske ruszać i nie marudzić ha ha ha

Tate

Witam Panowanie. Ja z prośbą. Czy są jakieś osoby chętne aby odciążyć chociaż trochę paszteta od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak psu buda za umiejętności, zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe,, bez dyżurów "dobrze płacą ,jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury, siedzisz w domu, jeździsz merckiem. Tak się zarabia a wy Panowanie w Polske ruszać za grosze i nie marudzić ha ha ha

Dlaczego

Dlaczego nie można oddać opinii?????!!!!!!!

Tate

Witam Panowie. Ja z prośbą. Czy są jakieś osoby chętne aby odciążyć chociaż trochę paszteta od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych,które za jego umiejętności, zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład należą mu się jak psu buda. Za dużo na jego głowie ,sam tego nie uciągnie, a za dyżury domowe,,bez dyżurów" jakieś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżur, siedzisz w domu, jeździsz merckiem. Tak się zarabia a wy Panowanie w Polske ruszać za grosze ha ha ha.

Ziom

Najlepsze w Doosanie są układy z matoła zrobić dyrektora a potem go zdegradować l(usunięte przez administratora)I jak to ma wszystko działać??? Oooch no tragedia o narzędziowni to nie wspomnę Zbyszek i Andrzej 2 orzeszki że oni jeszcze samodzielnie oddychają to cud Tomek z Grzesiem im (usunięte przez administratora) ratują. A można by jeszcze pisać o dużo takich Baranach

ciekawski
@Ziom

Kogo zdegradowali? Kto ten pizdus od spa?

Szlufas

Dzień dobry. Ten nowy 9 blok w Elektrowni Rybnik już pracuje?

ali
@Szlufas

Owszem pracuje!

Gienek

Ile wyciaga dobry tokarz,szczerze;)

Xxx

Ile zarobi tokarz frezer w firmie? Widziolech na oelixach że do roboty szukajom i się zastanawiom czy warto? Kierys mądry mi sam szczerze odpowiy?

ali
@Xxx

Citej

Witam . Jaka jest atmosfera w firmie i jak wyglądają zarobki ? Pytam ,bo chce złożyć CV.

"majster"
@Nowy

Gęsta jak whisky z colą.

@Nowy

Najlepiej aplikuj na pseudo mistrza AKPIA tam jest duże zapotrzebowanie i pełny luz .Jak będziesz dobrze żył z kukuryku to Ci dopisze godzinki i zarobki są ok. Stanowisko to nie wymaga żadnej wiedzy i umiejętności, no trochę ludzi pogonić i to wszystko. Potem czas dla siebie papierosy ,fuchy, rozmowy o wszystkim tylko nie pracy itp itd.

Kumaty
@Tate

Przecież to kpina co ty piszesz. Tam jest 5 "majstrów", tak tak dobrze przeczytales/as tyłu ich jest. Ludzi 30-40 więc przypada jeden na 7 osób haha i do tego stawki z kosmosu itd itp z resztą kto kumaty wie o co biega.

Kura

Mówią o mnie w mieście: "Co z niego za typ? Wciąż chodzi pijany, pewno nie wie co to wstyd. Brudny, niedomytek, w pracy ciągle śpi! Czego szuka w naszej firmie? Idź do diabła" - mówią ludzie pełni cnót.

Czy pracownicy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. dogadują się między sobą?

Pasztet

Jak najbardziej. Ja dogadałem się z tate że już na delegacje nie pojadę bo granice zamknięte to zakupów w niemieckim Kauflandzie nie zrobię .Wystarczy że już w swojej karierze w doosanie byłem dwa razy po trzy dni, to dla mnie stanowczo za dużo, niech jeżdżą inni.

Pasztet

No sorki ale Belgoma to było co innego tam po pierwszym zjeździe już pozbierałem swoje graty bo nie chciałem już jechać to tate padoł mosz jechać i koniec ,znosz angielski ,niderlandzki,chiński to możesz tam być nawet za tłumacza.

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.