Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

formalina

unikajcie ludzie tej firmy, co dziennie ktoś się zwalnia, bo to płaca bo to mobbing, bo to cie ktoś obgada i zrobi z tego wielką aferę, jak np. taka asia która to robi codziennie i po każdym jedzie tym swoim jęzorem, potem gada że to nie ona a historia już ułożona, uważajcie z tych co tam jeszcze pracują na tą panią, bo poźniej prezesunio się dużo dowiaduje a i chudzinka swoje dołoży, bo też ma za uszami tu taki niby milusi taki skromniusie a przyjdzie co do czego to ten H, ta k, ten c, też potrafi obrobić plecy temu kto mu nie podpasuje, dziwna osobowość z niego, taki och ach ech, prezesunio mu ciepłe stanowisko przygarnął aby najmłodszemu nie było źle

krist
@formalina

na układy nie ma rady

to
@krist

to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nicknolte

okropna firma, ta firma to zamkniety system (usunięte przez administratora)

tintin
@nicknolte

niestety ale tak jest

Henryk

Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów. Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów. Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów.

Henryk

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kazik

Kazik
@Kazik

NIck1

A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą. A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą. A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą. A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.

@NIck1

@NIck1

A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.A ja w 100% zgadzam się z opinią: Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... Wszystko powyższe jest prawdą.

paweł
@Paweł

brak pakietu socjalnego, nigdy go nie było i nie będzie, nie wypisujcie ludzie bzdur, jest masę lepszych firm na rynku niż to, nie dajcie się łudzić

Emil

emiil
@Emil

TO NIE JEST BARDZO DOBRA FIRMA, i igdy taka nie będzie masowe zwolnienia ludzi, nie jest za dobrze więc nie wypisujcie tutaj bzdur Bardzo dobra firma, z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej... p.s. a gowork powinien trzymać swój poziom, i spamy kasować, bo ktoś wyraźnie tutaj spamuje i trzeba go zablokować

Emil

pani

stado baranów których prawda boli

Bartosz

Fajna firma, dobrze się pracuje. Jest bogaty pakiet benefitów socjalnych, polecam.

kazik
@Bartosz

Co Ty człowieku bierzesz

klamca
@Bartosz

na pewno tak nie jest i nie kłam

pani

a dzisiaj 22.03.2019 szlachta znowu pojechała sobie na wypad za nasze ciężko zarobione pieniądze, my pracujemy jak woły a góra się bawi za nasze pieniądze, i nie są to byle jakie wypady ale wypady pełne przepychu, najlepsze hotele, najlepsze jedzenie, najlepszy alkohol, nasze ciężko zarobione pieniądze są rozrzucane na lewo i na prao, a podobno tak ciężko we firmie jest

paweł

jedne opinie zamknęli drugie otwarli najlepsze wpisy to były o naszej wspaniałej ZSZ pełnomocniku, czyżby już przestała donosić, być może już do tego dorosła, bo tonie fajne z jej strony naśmiewać się o obgadywać ludzi, z którymi się pracuje, być może ta jej obłuda się już skończyła, i ona sama to zrozumiała, nikt nie jest idealny a nepewno nie ona sama, sama wie że w firmie znalazła się poprzez znajomości i kontakty.

gaweł
@paweł

asia rządzi się swoimi prawami, nie potrafi się poprawić, gdaka tą jadaczką jak by jajka znosiła, okropieństwo, ale tak to już w rodzinie bywa,(usunięte przez administratora)jedna musi być chociaż nie są dwie drugi to ten chudzinek z parteru

nowy

statek tonie coraz głębiej 2019

Stary
@nowy

To już jest tytanic .Teraz nawet nurek nie da rady.

kazik

kiepska firma, źle się pracuje, najgorsze stawki na rynku, nie polecam nikomu, dobrze że się zwolniłem z tego rodzinnego kąta

wpis

wpis

Pod koniec 2017 r. Doosan Babcock Energy Polska S.A. otrzymała tytuł laureata w kategorii- Dobry pracodawca 2017. Jak odnieślibyście się do tego tytułu? Czy osoby pracujące w tej firmie mogłyby przedstawić swoją opinię dotyczącą współpracy z tym pracodawcą? Będzie ona ważna dla osób, które rozważają ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.