Opinie o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska S.A. w Rybnik

kuba_i_jakub

szanowny Panie Kubo Czytam od jakiegoś czasu opinie o Firmie DBEP ... chcę tylko poinformować wszystkich tych co piszą , udzielają się na tej stronie , że to nie ma najmniejszego sensu ... przecież prawdziwym administratorem tej strony jest ten co płaci .... czyli ? DBEP Dlatego też nie wysilajcie się proszę z jakimiś tam opiniami , to i tak będzie cenzurowane przez "specjale osoby odpowiedzialne za piar w DBEP" ..... to bardzo dobrze że Pan czyta te opinie, jednak opinie mają jakiś sens bo po to jest właśnie stworzony ten portal, aby ludzie mogli się dzielić swoimi spostrzeżeniami, więc Panie Kubo nie pisz Pan bzdur "że to nie ma najmniejszego sensu" właśnie MA TO SENS, i dobrze o tym wiesz, bo jak byś nie wiedział to byś nie był taaaaaakim przykładnym obrońcą DBEP, przecież nikt się nie wysila, każdy pisze to co uważa za stosowne, dobrze że płaci i z tego też jest radość, że ciężko zarobione pieniądze wykładane są na takie niepotrzebne rzeczy, też dobrze wiesz że to nie jest cenzurowane i się tak tym nie chwal, a kim jest taka "specjalna osoba odpowiedzialna za piar" hahaha, macie dodatkowe stanowisko o którym pracownicy i zarząd DBEP nie wie, to jakiś tajemniczy pracownik, taki który się pojawia raz na jakiś czas i później znika, taki czarodziej, hahahaha, no bez przesady KUBO trzymaj jakiś poziom wypowiedzi, bo piszesz tak jak by to jakaś blondynka pisała:):)

Kuba

Czytam od jakiegoś czasu opinie o Firmie DBEP ... chcę tylko poinformować wszystkich tych co piszą , udzielają się na tej stronie , że to nie ma najmniejszego sensu ... (usunięte przez administratora) nie wysilajcie się proszę z jakimiś tam opiniami , to i tak będzie cenzurowane (usunięte przez administratora)

missuri

są i przeciwnicy sią i obrońcy, zawsze tak było jest i będzie, do obrońców można zalyczyć tych którzy mają dobry zarobek, tych którzy nic nie robią a zarabiają, oni są filarem firmy, filarem który będzie rozpowiadał na lewo i na prawo, to też większość z nich, którzy awans mają po znajomości, bo qmpel jest dyrektorem, czy dyrektorką itd., często też awanse są przez łóżko, i takie się zdarzają. przeciwnicy to właśnie wszyscy Ci którzy opisują to co się dzieje, czemau tak jest ano dla tego że ci ludzie najmniej zarabiają a najwięcej robią, to co oni zarobią to obrońcy mają do podziału, przeciwnik to taki z którym nie chce się wypowiadać i jedynym słusznym miejsce jest właśnie ten portal, portal na którym poczytać możńa wszystko. człowiek o nicku 'paweł' nie wie o czym pisze, widać jego obronę, broni spółkę DOOSAN jak prawdziwy wojownik, a może kryje się pod tym 'nickiem' kobieta która potrafi ładnie pisać ale nie robić, może robić ale coś innego może w inny sposób, są ciężkie czasy i to widać i każdy w doosan o tym mówi, więc to są realia, które odbiegają od tego co dziej się na rynku pracy.

misisipi
@missuri

To idź na ten rynek pracy skoro on taki cudowny.

Krych

człowiek Paweł lepiej wie co pisze niż człowiek missuri. Że zawsze będą osoby zadowolone i niezadowolone to jest fakt. Nie wydaje się żeby obrońcami byli tylko ci z układu, kolesiostwa, czy łożkowi. A ci biedni ciężko pracujący mieli odmienne zdanie i źle mówili na firmę. Zwróć uwagę missuri , że sam siebie zaliczasz do tych ciężko pracujących, stłumionych, którym odbiera się zarobek, a zamist pracy zajmujesz się obmawianiem kolegów na go work. Na dodatek nie żadnymi konkretami na temat jak się w firmie pracuje tylko pomówieniami.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Do "pracownik" - pewnie to Ty jesteś tym świetnie i ciężko pracującym, któremu się wszystko należy i nikt go nie docenia, bo jest układ i koleżeństwo. Twoje ciężko zapracowane pieniądze, hmmm... ciekawy jestem ile masz akcji skoro wydają twoje pieniądze. I czemu nie jesteś w radzie nadzorczej skoro tyle w firmę zainwestowałeś a zarząd bezsensu wydaje twoje pieniądze na takich pracowników jak ty! Drogi "pracowniku" puknij się w głowę!!!!! Narzekania i sranie we własne gniazdo to Twoja domena. A zadałeś sobie pytanie co ty zrobiłeś dla firmy??? Bo patrząc po Twojej wypowiedzi to nic, totalnie nic. I nie jesteś dobrym pracownikiem. Na dodatek totalnie nie znasz się na rynku i otoczeniu. Polecam poczytać trochę - jeżeli potrafisz oczywiście czytać, bo pisownia coś nie za bardzo - wnp, business insider, lub inną prasę branżową to się dowiesz czegoś o energetyce. Polecam rozejrzeć si po rynku z branży. Nie widać tam raju. Poza energetyką też różnie bywa. Wg mnie nikt nikogo siłą w firmie nie trzyma. Jeżeli taki zdolny jesteś to szukaj swego szczęścia indziej, a nie siedź w tej "złej" firmie.I jeszcze jedno - nie zaśmiecaj wypowiedzi swoimi rzygami i kłamstwami.

generalnie sytuacja na polskim rynku pracy nie jest zła niestety w 'firmie doosan' sytuacja jest zła, ludzie masowo się zwalniają, odchodzą ludzie którzy byli kilkanaście lat związani z tą firmą, a to o czymś świadczy, więc nie wypisujcie bzdur że jest o super firma że benefity, dodatki, premie itd., nie mydlcie ludziom oczu bo sami doskonale wiecie że jest źle, że ciągle brakuje pieniędzy, ktoś zaczął robić porządki, temu dał temu ubrał, tego zwolnił tego przyjął, ciągłe roszady wśród struktur, może by zrobić porządek z tymi wszystkimi dyrektorami, którzy są po koleżeńsku od zarania dziejów i awansują się jeden po drugim pomimo że nie mają do tego predyspozycji, może by tak wymienić cały zarząd a będzie lepiej, może tą spółkę ktoś kupi, bo ciężko jest tak jak nigdy nie było, może czas na przemyślenia i zobaczenie, przeanalizowanie tego na co są wydawane pieniązde ludzi którzy na to ciężko pracują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pasztet

Co słychać w SA podobno już prawie leży ,a jak tam majsterki dalej lecą w kulki ,ten z głową z kartonu dalej bezczelnie i bazkarnie pali papierosy mimo zakazu na hali ,słyszałem że tate na emeryture ma zabrać ze sobą swoją pociechę bo co biedny sam zrobi , kto go będzie krył i niańczył pozdrawiam.

Krych

pisanie o firmie co robi i czym się zajmuje to to jest opinie o firmie. Pisanie że firma bankrutuje i ludzie się zwalniają - to bzdury. Odpowiedz na pytanie: Firma płaci wynagrodzenie z premiami i dodatkami na czas. Organizuje szkolenia dla pracowników. Wygrywa kontrakty, realizuje prace. Prowadzi fundusz socjalny. Organizuje konkursy dla pracowników w których można wygrać nie małą kasę. Czy tak wygląda bankrut? Nie. Ludzie się zwalniają - tak, lub są zwalniani - tak, ale czy masowo - nie! Za tych zwolnionych przychodzą nowe gęby. Czy to normalna sytuacja - tak. Tyle w temacie.

tylewtemaci
@Krych

statek tonie coraz głębiej płacenie wynagrodzeń na czas to przecież standard w dzisiejszych czasach nie ma sie co podniecać szkolenia dla pracowników też są prowadzone w innych firmach, zauważ że możńa je odpraować albo spłacić na podstawie lojalki fundusz socjalny to też ma kilka firm, więc to też nic nowego i co z tego jak jednym jest zabierane a innym dawane i zazwyczaj tym co mają najwięcej konkursy jakie konkursy, ktoś dostanie te parę groszy za to że ulepszył coś tam odchodzą specjaliści a zostają lizusy i grube ryby, lub ludzie ciągnący na sznurki Tyle w temacie

Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. decyzją Kapituły X edycji programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności otrzymała tytuł Laureata w kategorii – Dobry Pracodawca 2017. Wyróżnienie zostało wręczone na uroczystej Gali podczas Europejskiego Forum Jakości i Innowacji, które odbyło się w Krynicy Zdroju w dniu 17.11.2017 r. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad CSR. Równocześnie Program ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń biznesu społecznie odpowiedzialnego. Program jest realizowany pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Grigori

Firma oferuje swoim pracownikom szeroki pakiet socjalny, m.in. : Kartę MultiSport ubezpieczenie medyczne dopłatę do wypoczynku, wypoczynku dziecka pożyczki na remont mieszkania, domu ( na preferencyjnych warunkach).

nowa
@Grigori

coooooooo jakie pożyczki chciałam to nie dostałam, kartę multisport to przecież większośc oferuje, co to ma być jakaś dodatkowa premia w postaci karty multisport, nikt za darmo nic nie da, trzeba do tego dopłacać więc po co to, dopłata do wypoczynku hahahahahaha no bez przesady tak nie dopłacajcie bo popłyniecie, lepiej ludziom dajcie większa pensje a anie jakieś profity w postaci kart i innego dziadostwa

@nowa

Starając się o pożyczkę zawsze jest sprawdzana wiarygodność petenta...Niech Ci to da do myślenia. Tym bardziej, że pożyczki udzielane są z funduszu socjalnego, którym zarządzają pracownicy, a nie pracodawca. To Twoi koledzy zadecydowali, że ci się nie należy. To ci dopiero chceca!

doosanWAY

ktoś nie ma nic do roboty i opisuje jakie roboty zostały zostały wykonane, nie macie co robić, myślicie że komuś chce sie to czytać co zostało wykonane, to jest portal opinii o pracodawcach a nie tym co zostało wykonane, administrator gowork powinien zwrócić uwagę na takie wpisy, które nic nie wnoszą w opinię o firmie, to że coś zostało wykonane to jest opinią, co za brednie, fimra upada, nie jest dobrze na obecne czasy, ludzie sie zwalniają masowo, działy są zamykane, oddziały też, więc z czym do ludzi, dobrze każdy wie jak jest, a jest naprawdę źle, pieniądze są rozdawany tym którym nie powinno się rozdawać, potem są tego różne efekty

@doosanWAY

Ten ktoś pisze po godzinach pracy a nie w pracy...i kto tu nie ma co robić???

Krych

Doosan Babcock Energy Polska S.A. wykonał prefabrykację i dostarczył do dużego przedsiębiorstwa działającego w branży petrochemicznej chłodnicę zrzutów. Chłodnica zrzutów jest chłodnicą służąca do schłodzenia/kondensacji zrzutów rozpuszczalnikowych: toluenu, pary i MEK z głównego kolektora Instalacji Odolejania Rozpuszczalnikowego (SDP). Czynnikiem chłodzącym jest woda procesowa. Opisywana chłodnica zrzutów jest chłodnicą typu skrzyniowego, budowy poziomej. Składa się z trzech zasadniczych części: • zbiornik sześcienny – płaszcz chłodnicy zrzutów, • wkładu rurowego, • wężownicy parowej (grzałki). Wyprodukowana przez firmę Doosan Babcock Energy Polska urządzenie zostało poddane ocenie zgodności zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Europejskiej 2014/68/UE Dane techniczne Wysokość całkowita: H = 3839 mm Długość całkowita: L = 9174 mm Szerokość całkowita: W= 3680 mm Masa całkowita: 40,2 ton

Krych

Doosan Babcock Energy Polska wykonał prefabrykację oraz dostarczył dla Klienta z rynku niemieckiego wymiennik budowy pionowej, składający się z pięciu zasadniczych części : • Wlot spalin – część konstrukcyjna wykonana w kształcie koncentrycznego okapu, • Podgrzewacz wstępny - cześć ciśnieniowa składająca się z 45 wężownic wykonanych z rur ø38x4 w gatunku 16Mo3 połączonych z komorą lotową i wylotową, zamocowanych na 2 nośnych konstrukcjach stalowych i zabudowanych w gazoszczelnej obudowie, • Eco2A – część ciśnieniowa składająca się z 16 wężownic wykonanych z rur żebrowanych ø38x4 w gatunku 16Mo3 połączonych z komorą wlotową i wylotową, zamocowanych na 3 nośnych konstrukcjach stalowych i zabudowanych w gazoszczelnej obudowie, • Eco2B – cześć ciśnieniowa składająca się z 42 wężownic wykonanych z rur ø38x5 w gatunku 16Mo3 połączonych z komorą wlotową i wylotową, zamocowanych na 3 nośnych konstrukcjach stalowych i zabudowanych w gazoszczelnej obudowie, • Wylot spalin - część konstrukcyjna wykonana w formie tacy wyłożonej materiałem ze stali nierdzewnej, stanowiąca jednocześnie podstawę nośną całego urządzenia. Wyprodukowane przez Doosan Babcock Energy Polska urządzenie zostało poddane ocenie zgodności zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Europejskiej 2014/68/UE Dane techniczne Wysokość całkowita: H = 13200 mm Długość całkowita: L =2855mm Szerokość całkowita: W= 4136 mm Masa całkowita: 72,9 ton

Mateusz

@mydło bredni nikt nie wypisuje. Jeżeli orientujesz się choć trochę w tym co dzieje się na rynku to ty nie pisałbyś bzdur. Pogadaj z kumplami z okolicznych firm, popatrz na rynek tych "wielkich"...Specjalistyczne szkolenia wszędzie - życzę powodzenia. Pracowałem w dwóch firmach i żadnej nie było mowy o szkoleniach, ani wewnętrzych ani zewnętrzych. Chyba nie znasz realiów. A to że ludzie odchodzą - odchodzili i będą odchodzić. Nie tylko z tej firmy, z innych też i każdy będzie szukał swego lepszego bytu. Tym bardziej teraz kiedy kopalnie znów zaczęły przyjmować. Co w tym dziwnego. Zamiast narzekać i obrażać proponuję, abyś złożył wniosek rozwoju i inicjatyw to może ci 4 tysiaki do kieszenie wpadną...tylko że w tym trzeba ruszyć mózgownicą.... Mnie sie dobrze pracuje i jestem zadowolony. Z bosem swym też mi się dobrze pracuje, swoje co miesiąc mam na koncie... Tak na marginesie - nikt z was nie pomyślał, że sami o sobie źle piszecie. Mnie babcia zawsze uczyła że nie gryzie się ręki która cię karmi. Nieładne świadectwo sobie wystawiacie.

domydlo
@Mateusz

brawo, świetnie to opisałeś, premia ci się chłopczyku należy, już składaj wniosek o nią albo pędź do swojego dyrektorka niech czy kierowniczka aby ci wniosek podpisał, hahaha, owszem wszędzie są szkolenia tylko trzeba poznać rynek, ja takowy znam i nie podniecaj się tym że tylko w tej korpo są szkolenia, totalnie brednie wypisujesz, co ci po tych szkoleniach skoro musisz je odpracować myślisz że ci jak za free dają , za free to nawet w czapę nie dostaniesz, więc nie podniecaj się, brawo i chwała dla twojej babci, kuo jej flaszeczkę ode mnie :) albo mydło

Domydło 2
@domydlo

Znawca rynku się odezwał i jeszcze zapewne mi powiesz, że w innych firmach dodatkowo ci płacą za to abyś był na szkoleniu, nie trzeba odpracowywać i i extra premie dostaniesz. Zasady w tej firmie są takie same jak w każdej. Jeżeli takiś znawca to zmień pracę i nie narzekaj. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza! Pracodawca w ciebie inwestuje to oczekuje czegoś w zamian. Nic nowego.

Mateusz

Uważam, że to firma jak każda inna. Ma swoje plusy i minusy. W odróżnieniu do innych firma oferuje: umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie, możliwość finansowania lub dofinansowania specjalistycznych kursów i szkoleń, udział w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych, możliwość awansu w ramach określonej ścieżki kariery, system płacowy dostosowany do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery, konkurencyjny system premiowy, pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet socjalny w tym bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna).

mydło
@Mateusz

co o za brednie ktoś wypisuje, każdy przecież wie że to bzdury są co z tego że są specjalistyczne kursy itd, wszędzie są, nie ma się tym co szczycić niby są ale ludzie i tak odchodzą, bo jak widzą co się dzieje w całej strukturze, przecież to jakieś nieporozumienie jest, więc nie wypisujcie bzdur i nie mydlcie ludziom oczów

Kazik

Zgadzam sie w 100% z opinią, że Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. z siedzibą w Rybniku jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Doosan. Od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku - zarówno polskim jak i zagranicznym. Spółka działa głównie w sektorze energetyki zawodowej i przemysłowej, elektrociepłowniach. Swoim klientom Spółka zapewnia wysokiej jakości usługi realizowane z udziałem wysoko wykwalifikowanych pracowników. Najważniejszym zasobem Spółki są pracownicy, w szczególności kadra inżynieryjna, która nie tylko proponuje i wdraża rozwiązania techniczne dla naszych klientów, ale również z powodzeniem przyczynia się do rozwoju firmy poprzez opracowania nowych technologii i rozwiązań w branżach mechanicznej, elektrycznej i automatyki. Firma oferuje: umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie, możliwość finansowania lub dofinansowania specjalistycznych kursów i szkoleń, udział w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych, możliwość awansu w ramach określonej ścieżki kariery, system płacowy dostosowany do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery, konkurencyjny system premiowy, pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet socjalny w tym bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna).

Simon

Pawełe

Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów. Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów. Doosan Babcock Energy Polska S.A. działa na polskim runku od 25 lat, od 2007 roku jako cześć międzynarodowej Grupy Doosan, świadcząc wysokiej jakości usługi serwisowe, remontowe i modernizacyjne, jak również utrzymania ruchu w zakresie turbin parowych, kotłów, aparatury kontrolno - pomiarowej, automatyki (AKPiA) i elektryki oraz urządzeń i instalacji pomocniczych. Portfolio prac obejmuje również badania diagnostyczne wraz oceną stanu technicznego urządzeń i instalacji. W 2014 r. Spółka otworzyła nowe Centrum Technologiczno-Produkcyjno-Serwisowe w Rybniku. Podążając ścieżką rozwoju, w listopadzie 2017 r. Spółka Doosan Babcock Energy Polska S.A. podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego inteligentny rozwój. Opracowywany przez Spółkę projekt to inteligentny system efektywnej analizy prac diagnostycznych i remontowych urządzeń przemysłowych z zastosowaniem jednostek mobilnych i zaawansowanej analizy obrazów.

Jerzy

Bardzo dobra firma. Wiele osób wraca z tych co się zwolnili....Podbijali świat w innych firmach i jakoś okazał się nie taki wspaniały. W mojej ocenie to dobra firma z fajnymi ludźmi i bardzo miłą atmosferą. Dobra kadra zarówno inżynieryjna jak i pracownicy wykonawczy. Mega pakiet socjalny, elastyczny czas pracy, jasno określony zakres obowiązków. Cóż chcieć więcej...

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doosan Babcock Energy Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Doosan Babcock Energy Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doosan Babcock Energy Polska S.A.