Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Weronika

Czy warunki pracy poprawiły się ?

PRAWDA ;-)
@Weronika

Praca w sobie jest luźna, kasa dobra, doświadczenia nie trzeba. Niestety zaczęto oszczędzać i firma coraz wiecej zabiera niż daje. Problem jest jeszcze jeden☝Brygadziści zmiany "B" jak i część liderów zaczęło DYSKRYMINOWAĆ ludzi ze względu na wygląd i koleżeństwo. Szczególnie dziewczyny. Aby dostać lżejszą fukcje od podwładnych, wystarczy wpaść w oczko, ładnie wyglądać,spotkać po za pracą,być kolegą/żanką i zaraz w pracy idzie łatwiej ???? Jesli się nie zaliczysz do grupy to na lżejszą fukcje musisz ciężko zapracować a jak sie nie uda to Jeleń też pożyteczne zwierzątko ????

SebStian

Jak nazywa się agencja zatrudniająca do MotoProfilu? Dziki za info

Izabela
@SebStian

Nie wiem, niestety, bo sama dopiero interesuję się tą pracą. A jakim stanowiskiem w Moto-Profil jesteś zainteresowany? Napisz trochę więcej szczegółów. Dzięki.

TakaJa

Moto profil praca na znany... Ale to fikcja,a zeby przejść na zmiany trzeba wyrobić normy na w-ztkach, 80 kliknięć na godzinę między 14sta a 19.15 (w między czasie przerwa 15min) ale jak ta normę maja zrobić nowi pracownicy którzy raz uczą się gdzie co jest a regałów jest razem po obu stronach 65 a na każdym 4 piętrowe "półki" plus milion rzeczy z kodami alee brygadziste ci każe iść o 15stej na antresole do pomocy gdzie praca tam w nic ci się nie wlicza i jesteś tam do 17stej potem przerwa wracasz do siebie i zależy jak ci się uda robić dalej w-z czy godz czy do końca... Czyli masz tylko 2 godz żeby zrobić normę której nie masz szansy zrobić i w ten sposób robisz na 14sta przez miesiąc dwa.... 15min przerwy jak palisz to masz około 3min żeby dojść do bramy 3min żeby wrócić zostaje 9min a jeszcze jest kolejka żeby wyjść a ochroniarz każdego musi przeszukać więc przerwa trawa około 5min.... Praca jako dorywcza na sezon tak na stałe nie!

Patrycja101

Potwierdzam wczesniejsze informacje ! 8 godzin pracy 15 minut przerwy, śmieszne ! Praca na caly etat za 1100 zł tym bardziej , wstydzcie sie pracodawcy za takie warunki pracy, radze kazdemu uciekac stamtad jak najszybciej!

Młody
@Patrycja101

Twierdzisz, że płacą 6,5 za godzinę? Cały etat za 1100, ciekawe rzeczy. Kto i po co wypisuje takie bzdury.

Matiii8
@Patrycja101

Chyba jak ci drugie tyle komornik zabrał xDD

Abcdei f
@Matiii8

O ile więcej zarobisz pracowniku firmy komentujacy wypowiedź impela? Powiedz ile wwezmiesz na raczke jako pracujący pod firmą jak pójdziesz na l4 plus zarobisz parę setek mniej za czapkę bo akurat zdjales bo chciałeś się podrapac w głowę plus kapy ktore zrobisz?? Albo wyrobienie normy albo pospiech i kapa. Ale jak ktoś wypowiada się jako (usunięte przez administratora)brygadzistow srajacych wyżej niz osobistą (usunięte przez administratora) szanowni maja to tak to wygląda

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Hela

Wszystkim którzy wiążą jakiś dłuższy etap i nadzieje współpracy powiem tak generalnie nie jest zle: Umowa po kilku miesiącach pracy pod agencja pod warunkiem ze przypasisz brygadziscie (czytaj dobrze pracuj ale niestety nie tylko bo jak wpadniesz w oko któremus to papiery dostaniesz szybciej niz inni. Jak juz uda ci się oczarować brygadiera to nawet mozesz centralnie z nim stac na kamerach. Jak już będziesz pod firmą to mosz premie 700 zł ale nie dodawaj tego do podstawy tego co zarobisz cbo każdy brygadzista może uwalic ci za byle co i nie "musi ci powiedzieć" za co mosz mniejsza wpłatę. Zrozumiałe... Te 7 stow to tak zwana premiera uznaniowa czyli mogą ci dac ale nie musza. Znaczy możesz (usunięte przez administratora) w moto bo nawet do trzech kola dociagniesz haha. Żeby nie było wątpliwości wypowiadam się jako pracownik nie impel.. Impele maja większą stawkę i zdecydowanie lepiej. Kontynuując chorujesz na własną odpowiedzialność bo za każdy dzień l4 zabierają ci 70 zl a 4 dni urlopu na rzadanie które masz zagwarantowane chyba w kazdej firmie w moto kosztuje cie 100 zł. Abstrachujac wyobraź sobie ze zmarla ci mama i przysługuje ci urlop na rzadanie a tu ci zabierają stowke... Za urlop ustawowo przyznany dla wszystkich pracowników tego kraju. Aaa jeszcze z perspektywy pracownika a podkreślam nie impela to masz do zrobienia swoje dwie soboty a jak nie zrobisz swojej soboty to ci urwa 100 plus to co moglbys zarobić w swoja obowiazkowa sobotę. Podsumowując proponuję i polecam pracę w tej firmie na wakacje. Pozdrawiam

Paulo95

Pracowałam 2 miesiące w okresie letnim żeby przyrobić do studiów i szczerze nie polecam. Zatrudniają przez wiele różnych agencji, standardowo ogłoszenia rozsiane po internecie. Uwagę przykuwa stosunkowo dobra stawka godzinowa, ale teraz wiem że to zwykła pułapka. Nie wymagają żadnych badań czy dokumentów. Pierwszego dnia pracy na wstępie badanie alkomatem. Potem krótkie kilkuminutowe oprowadzenie po hali, po czym zaczynamy pracę. Żeby było krótko pójdę punktami. 1. Nie dostajesz żadnych ubrań. Nie dostaniesz nawet szafki, więc tak jak przyjdziesz tak pracujesz. Po pracy właściwie nikt się nie myje bo to ryzykowna sprawa, w szatni nie ma kamer a napis na drzwiach wyraźnie informuje że firma nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, a nie pójdziesz się myć z telefonem czy dokumentami/pieniędzmi. Co do wspomnianych, wszelkie kosztowności musisz brać ze sobą jeśli nie chcesz ryzykować ich utraty, więc dużo pracowników chodzi z zaszetkami i małymi torebkami. 2. Na 8 godzin pracy jest tylko 15 minut przerwy i to brygadzista decyduje kiedy. 3. Praca sama z siebie nie jest ciężka ale na pewno męcząca. Zapomnij o pracy na dwie zmiany! To fikcja, są ludzie którzy przez cały rok pracują tylko na popołudnie. Na rano dostają sie tylko ci którzy albo podlizują się brygadzistom, albo mają znajomości. Możesz się dostać na rano jeszcze pracując 2 razy szybciej od innych, ale jeśli zwolnisz tempo wracasz na popołudnie (na rano jest mniej pracowników, cięcia kosztów). 4.Brygadziści to niestety idioci, mało który przekroczył wiek 30 lat, wszyscy pracują tam po znajomości. Na porządku dziennym jest poganianie i grożenie zwolnieniami, szczególnie dotyczy to nowych pracowników którzy zwyczajnie się boją. Spowodowane jest to tym że ponad połowa pracowników to niepełnosprawni psychicznie/fizycznie którzy nie są w stanie pracować szybko więc nacisk kładzie się na zdrowych żeby wyrabiali za nich normę (zatrudniają niepełnosprawnych z powodu ulg i benefitów). Szczególnie uważać na jednego gościa w okularach i jego łysego kamerdynera, wydaje się jakby sami mieli niestwierdzoną grupę inwalidzką . 5. Wynagrodzenie to dramat, cały miesiąc pracy 6 dni w tygodniu z nieobowiązkowymi sobotami i oto mi płacą - niecałe 1200zł. Spowodowane jest to tym że pod presją pracownicy kończą swoją pracę wcześniej i są wyganiani do domu żeby firma zaoszczędziła, więc rzadko kiedy udało się pracować do 22. W okresie letnim ponoć sprawa wygląda lepiej, trzeba nawet zostać dłużej, ale z drugiej strony jeśli nie będziesz chciał pracować dłużej - wypadasz, a do tego wystarczy tylko informacja telefoniczna z dnia na dzień (potwiedzona informacja od innych pracowników) 6. Nie ma czegoś takiego jak premia, kolejna fikcja żeby przyciągnąć ludzi. 7. Dojazd do pracy to również dramat, po godzinie 22 wydostać się z tego miejsca to dramat, kursuje tylko jeden autobus, więc jeśli ucieknie tyrasz pieszo do kolejnego przystanku. 8. Jedyne osoby z którymi jako tako można porozmawiać to ludzie starsi 30/40+, reszta to niepełnosprawni umysłowo i typowe sebixy spod klatki schodowej.

Robecik
@Paulo95

To chyba pracowaliśmy w dwóch róznych firmach. Pracowałem ponad rok i taka wypłata się nie zdazyła. Normalnie miałem powyżej 2000 tysięcy zawsze, z sobotami koło 2,5 i nigdy mi sie nie zdarzylo nie dostać premii. Pod agencją pracowałem i do wypłaty byla zawzsze za frekwencje doliczana. Latem, jak było do roboty mnostwo, to z nadgodzinami i z sobotami powyżej 3 tysięcy mieliśmy. Ubrania się dostaje pod firmą, przez agencje tez nie miałem, nerka na portfel i tyle. Przerwa była jedna, ale mozna wziąc jedzenie czy picie ze soba i nikt nie robi problemów jak na hali się coś zjadło. Pretensje, poganianie i wrzaski byly ale zawsze do ludzi ktorzy chowali się między regałami byle nic nie zrobic, jakoś jak ktoś uczciwie pracował to nie miewał problemow.

Jeremi

Moto-Profil to bardzo dobry pracodawca. Myślę, że ktoś ma przyjemność w narzekaniu!!

Maja

@Paulo95, rozumiem, że firma Moto-Profil preferuje zatrudnianie osób, które szukają pracy na krótki okres czasu? Czy inni pracownicy przeważnie też pracują w takich krótkich okresach jak Ty? Jak ocenisz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Osoby, które poznałeś w tej firmie były pomocne i godne zaufania? Przedstaw, jak to wyglądało.

Hanna

Jak komuś rozchodzą się drogi z dobrą pracą to później żałuje i narzeka?

Tomasz

Czy możesz rozwinąć swoje zdanie? Firma ma świetna opinię jako pracodawca?

jan
@Tomasz

gdzie ( u kogo )ma tę opinię ?

On

Nie polecam ! Wyzysk !

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 9 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.