Opinie o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
5 2 15 5 1
janusz

Najgorsza firma na rynku biorą zaliczkę a pracy nie wykonują.Do końca tygodnia czekam na zwrot zaliczki .Koniec z oszustwami firma istnieje 5 lat pracownicy mają doświadczenie 22 lata produkt polski ciekawe

handlowiec
@janusz

Od dwóch tygodni bezskutecznie ekipa umawia się z Panem na montaż , proponuje nie stosować pomówień bo to poważne zarzuty . Do tej pory nie dotarło jakiekolwiek pismo z Pańskiej strony dotyczące rezygnacji . Zmiany w umowach dla swej ważności wymagają formy pisemnej o czym był pan poinformowany . Właśnie doświadczenie nakazuje nam czekać na Pańskie pismo. I proszę odbierać telefony z mojej strony. Pozdrawiam

handlowiec Nowy wpis
@janusz

Wreszcie odebrał Pan telefon i od tygodnia macie Państwo zamontowane drzwi , wypadało by teraz napisać prawdę .

marcin Nowy wpis

Polecam , ceny dobre bo w salonie identyczne wyceniła mi inna firma na 1780 a u nich zapłaciłem 1390 , i faktycznie bardzo sprawny montaż.

Grażyna Nowy wpis
@marcin

Dziękuję za opinię, fajnie że jesteś zadowolony z usług Firma Usługowa Krzysztof Kostecki. A czy są tu osoby, które mają doświadczenie z pracą w tym miejscu? Z chęcią przeczytam coś na ten temat.

handlowiec Nowy wpis
@Grażyna

Witam Pani Grażyno. Jestem handlowcem w firmie od ponad 2,5 roku. Najważniejszym powodem mojego zadowolenia z pracy prócz spraw finansowych jest to że mam wolna rękę i pełna decyzyjność w kwestii tego gdzie kupujemy drzwi. Wreszcie mogę ze spokojem podawać klientom własny nr tel i podpisywać je własnym nazwiskiem. Osobiście od 1998 r pracowałem w wielu firmach zajmujących się drzwiami. Zdarzało mi się pracować w różnych firmach gdzieś z Polski w jakich wymagano opowiadania bzdur na temat drzwi , byle by tylko sprzedaż była ( wzmacniane stalą - takich drzwi nikt nie produkuje , wyssane spod paznokcia parametry tłumienia hałasu i notoryczne kłamstwo że drzwi są antywłamaniowe ). Mam 48 lat i jestem poważnym człowiekiem, praca w tej Firmie jest dla mnie czystą przyjemnością ponieważ w przeciągu całego roku natrafiam jedynie na 5-8 trudnych sytuacji , gdzie rocznie mamy od 700 do 1200 klientów. I dopóki ja zajmuję się sprawami handlowymi w Firmie to tak zostanie. Pozdrawiam, Mirosław Białon

teresa

Wczoraj wykonali u mnie montaż drzwi , i nie mam się do czego przyczepić .

marta

Tomasz

Tak sprawnej ekipy monterskiej jeszcze w naszym bloku nie było . Mocno Polecam

TakNie1
kamapa

Chociaz nie skorzystałam z usług tej firmy, to w kontakcie z klientem dotrzymują słowa i pokazują uczciwe podejście.

krzysztof

Ja również polecam , bez zastrzeżeń .

katarzyna

U mnie wszystko wyszło jak chciałam , nawet mój brat też zamówił

handlowiec

Proszę nie brać pod uwagę niepochlebnych opinii firm konkurencyjnych które sprzedają identyczne drzwi w zdecydowanie wyższych cenach. Pozdrawiamy.

projektom
Nazwa działu: Produkcja

Nie dotyczy co prawda pracy ale samej usługi i towaru. Drzwi bardzo niskiej jakości. Zapłaciłem za samo skrzydło w kolorze orzech z klamką i 2 najzwyklejszymi zamkami 790 zł. Okleina chińska... trzeba uważać, żeby jej nie zetrzeć przy czyszczeniu ścierką. Lepsze drzwi kupiłem w Leroy za 300 zł. Wykonanie i montaż amatorski moim zdaniem. Nie można tu dołączyć zdjęcia, a szkoda bo wrzuciłbym.

Tak2Nie1

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w miejscowości Chorzów i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na aktualne sprawozdania.

TakNie

Zostaw opinię o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki - Chorzów

Chcę opublikować:

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki