Opinie o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
counter
5 41 87 5 1
BR-Janusch Nowy wpis
Klient

Drzwi zostały sprawnie założone pomimo trudności , szczególne uznanie dla monterów za kompetencje w tej branży - czekam teraz na poprawki reklamacja została przyjęta bez zastrzeżeń .Na razie oceniam wszystko dobrze i mam nadzieje że po reklamacji będzie jeszcze lepiej .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wiecie czy Firma Usługowa Krzysztof Kostecki udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec Nowy wpis
@Pytanie

Nie , niczego nie udostępniamy . Nie posiadamy takich stanowisk pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marcin klient Katowice

Zdecydowanie polecam . Zamówiłem u nich drzwi grubości 5 cm. Cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do takich drzwi w salonach jak i u innych internetowych oferentów. Choć miałem pewne obawy bo cena była wyjątkowo dobra,to muszę powiedzieć że wszystko przebiegło tak jak trzeba . A monterzy bardzo pracowici , cały montaż z wyrwaniem, kuciem i murowaniem trwał trzy godziny. Tak to wyglądało w moim przypadku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
monter Nowy wpis
@Marcin klient Katowice

Bardzo dziekujemy????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Katarzyna W.

Drzwi mam ładne szare , montaż trwał niecałe trzy godziny. Wszystko wygląda dobrze.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
klient Katowice

W piątek miałem montaż. Polecam

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki są szkolenia zewnętrzne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Pytanie

Nie prowadzimy szkoleń dla osób z zewnątrz firmy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Katowice Mariusz

Polecam, faktycznie sam montaż trwał bardzo szybko i sprawnie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Marta klientka z Katowic

Jestem świeżo po instalacji drzwi, wszystko wygląda dobrze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
klient

Też polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Usługowa Krzysztof Kostecki? Oddzwaniają zawsze?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
krzysztof
@Pytanie

Ja nie miałem z tym nigdy kłopotu ,

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marcin klient
@Pytanie

Kontakt miałem właściwy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mariusz klient katowice

Wszystko ok , zdecydowanie polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
klient

Polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomasz

W zasadzie to nie ma się do czego przyczepić , u mnie wszystko poszło jak trzeba a drzwi wyglądają na solidne . Ja polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Tomasz

Bardzo nam miło . Dziękujemy i proszę nas polecać. Jesteśmy do dyspozycji

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Klient.

Od ponad tygodnia dopraszam sie o zakończenie prac które juz trwają prawie miesiąc i cały czas Cos nie pasuje. kontakt z firmą jest świetny cały czas odbierają tel ale niestety nie ma żadnych konkretów. Brak kontaktu z monterami brak kontaktu ze stolarzem brak czasu na zakończenie prac. Jak przy okazji będą w okolicy to skończą. (śmiech na sali) Umawianie na termin i nie informowanie o tym ze nikt nie nie zjawi. Za nic maja klienta jedyne co sie liczy to szybko za wszelką cenę otrzymać wynagrodzenie. Nie polecam bo do dziś nie mam skończonej pracy. I wygląda na to ze juz nie skończą. Podejrzewam że gwarancja to tez będzie pic na wodę. To potwierdza po odp na zgłoszenie gwarancyjne. Stanowczo definitywnie odradzam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Klient.

Witam Pana . Bardzo mi przykro że w taki sposób ocenia Pan nasze starania. Podczas pomiaru mówiłem że sytuacja u Pana nie jest łatwa , zakładam że kilka firm najzwyczajniej nie chciało podjąć tematu , sam Pan też stwierdził że nie bierze się Pan za to bo chodź się zna , to nie wie jak. Kilka elementów wymagało indywidualnych przeróbek w stolarni . Choć nasza Firma ponosi zdecydowanie wyższe dodatkowe koszty otrzymał Pan stosowne obniżenie ceny ze względu na utrudnienia .Sytuacja związana z epidemią powoduje że nie dostajemy wiążących informacji co i na kiedy będzie gotowe. Sami z tego powodu też działamy trochę inaczej. Proszę o wyrozumiałość. Przepraszam za powstałą sytuację , i mam nadzieję że w najbliższych dniach wszystko zostanie u Pana zakończone

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Klient
@handlowiec

Oczywiście ma Pan racje montaż był trudny i trwał miesiąc czasu. Zakończenie montażu nastąpiło w sposób następujący. Po kilkunastu próbach ustalenia terminu monterzy sie nie zjawili Państwo nawet nie poinformowali ze nie przyjadą. Po kolejnych kilku dniach udało się ustalić kolejny termin. Monter wniósł element brakujący do mieszkania i wyszedł. I to chce Pan nazywać profesjonalizmem? Nie wspomnę ze element nie miał otworów do spięcia elementów razem. A jakby tego było mało to właściciel w rozmowie z małżonka stwierdził iż to moja wina bo się czepiam Ze nie było posprzątane po montażu itd. Niestety była to prawda. I tyle mam do powiedzenia w temacie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
projektom
@Klient

Za chwilę zostanie Pan podejrzanym o bycie konkurencją jak to w nieprzychylnych komentarzach u tej firmy bywa :) :) Mnie też o to podejrzewali... :) :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
handlowiec
@Klient

Przykro mi że tak niefortunnie się sprawy potoczyły. Z tej sytuacji zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski i poniesiono stosowne konsekwencje.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Stefan M.

Dzisiaj montowali mi drzwi. Mogę jedynie polecić.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marcin

Widzę że na niekorzystne opinie które są wystawiane przez klientów którzy są niezadowoleni firma poprostu pomija i nie odpowiada czyżby bali się że stracą klientów

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Marcin

Najzwyczajniej nie wszystkie opinie są pisane przez naszych klientów, raczej udaję się zweryfikować czy klient jest naszym klientem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paweł Miera

Dodałem już moją opinię w google , ale postanowiłem opisać i tutaj , lecz opiszę to w szerszym aspekcie. Nosiłem się z zamiarem wymiany drzwi od kilku miesięcy, odwiedzałem sklepy, obdzwaniałem i zapraszałem oferentów internetowych. W marketach nie znalazłem drzwi przyzwoicie wykonanych. Sklepy z drzwiami i oknami miały taki towar lecz w zbyt wysokich dla mnie cenach. Z oferentami internetowymi bywało różnie.Bywali i tacy którzy podawali opisy drzwi o podejrzanie niespotykanych parametrach, w takich przypadkach pytałem o producenta drzwi i weryfikowałem, oczywiście okazywało się że producent nigdy nie produkował drzwi wzmacnianych stalą, żaroodpornych i tłumiących 42 db hałasu a już z pewnością antywłamaniowych. W niektórych przypadkach nawet uzyskanie od oferenta nazwy i adresu firmy było problemem . Wiem że opinie internetowe o firmach, tak te złe , jak i dobre ,mogą się brać również od firm zajmujących się płatnym dbaniem o markę. Natomiast firma Kostecki w której zamówiłem usługę ujęła mnie szczerością ( w olx podany adres i nazwa firmy) wizyta przedstawiciela potwierdziła opis i co najważniejsze oferowaną cenę 790 zł. Została spisana umowa jasno określająca co kupuję i za jakie pieniądze Jestem wysoce dociekliwą i wymagającą osobą, moja decyzja o wyborze firmy była poprzedzona długimi poszukiwaniami. Postanowiłem opisać wszystko nieco szerzej, i zalecam ostrożność w doborze oferenta. Nie wszyscy są rzetelni. Ja jestem zadowolony. Natomiast wybór zostawiam Państwu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Paweł Miera

Bardzo serdecznie dziękuję Panie Pawle za tak korzystną opinię i bardzo obszerny opis. Pozdrawiam . Ma Pan rację , ostrożność w doborze Firmy , lub osoby twierdzącej że reprezentuje jakąś firmę jest niezbędna.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
BBW Deweloper

Współpracujemy z Firmą Pana Krzysztofa od prawie dwóch lat . Dostarczają nam drzwi z montażem do remontowanych przez nas budynków . Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do jakości , terminów oraz obsługi naszych przedsięwzięć .

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Obserwator
@BBW Deweloper

Nie istnieje taka firma BBW Deweloper... czyżby kolejna ściema mająca wychwalać firmę Kostecki??? Coś jest na rzeczy...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Obserwator

Witam Pana/Panią . Widzę że z wielkim bólem, nasza konkurencja nie potrafi się pogodzić z pewnymi faktami. Proszę o pilny kontakt tel 518235847. Byłem dzisiaj w prokuraturze w tej sprawie. Co poniedziałek od godz 15 Chorzowska prokuratura ma tzw. dzień otwarty. Okazało się że to co Pan/Pani robi jest przestępstwem z art. 212 kk p1 i p2 , ściganym z urzędu w trybie art 488 kpk p1. Wzywam Pna/Pnią do zaprzestania takich praktyk. A tak na marginesie Grupa BBW istnieje i jest jednym z naszych stałych klientów. Mimo wszystko pozdrawiam i zalecam rozsądek. handlowiec Mirosław Białon

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obserwator
@handlowiec

Żadna konkurencja - Pan tak sobie wmawia. Art. 212 kk par 1 i 2 nie spełnia przesłanek wszczęcia postępowania z urzędu. Pozostaje ściganie z oskarżenia prywatnego. Art. 488 dotyczy tylko procedury policyjnej gdy zgłosi się Pan do nich o pomoc w ustaleniach. Potem po uzyskaniu ustaleń musi Pan wystąpić z oskarżenia prywatnego. Więc z urzędu nikt Panu sprawy nie rozpocznie. Wracając do meritum. Mamy tu na szali dwa typy opinii. Jedna z wychwalającymi pod niebiosa firmę Kostecki z zadziwiająco podobnymi sformułowaniami (np. mogę tylko polecić) i ogólnikowymi pochwałami bez konkretów oraz drugi typ z mniej lub bardziej negatywnymi - tu widać różnice w formułowaniu zdań, widać, że nie pisała tego jedna osoba. Pretensje są doprecyzowane, odnoszą się do konkretów. Proszę również pamiętać, że policja o ile zajęłaby się sprawą, sprawdzi również wpisy pozostałych osób (zwłaszcza mogących tylko polecić) i może wyjść na jaw to co podejrzewam. Również zalecam rozsądek. Pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Obserwator

Witam ponownie konkurencję. No to sprawdzimy Pańską teorię w praktyce.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obserwator
@handlowiec

Proszę sprawdzać

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Obserwator

A tak na marginesie , to ile płacą za takie pomówienia ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maciek

Z pewnością polecam, nie ma się do czego przyczepić , i faktycznie ekipa monterska bardzo pracowita .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obserwator

Dziwnie podobne te wpisy pozytywne. Prawdopodobnie pisze je jedna osoba... być może właściciel, który "może tylko polecić". Szemrana firma.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
handlowiec
@Obserwator

Widzę że konkurencja znowu nie przebiera w środkach. Proszę o bardzo pilny kontakt tel. 518235847

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obserwator
@handlowiec

Nie konkurencja tylko ktoś kto potrafi rozpoznać wpisy od jednej osoby. Podobna stylistyka i formułowane zwroty wzbudzają podejrzenie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
handlowiec
@Obserwator

Jednak będę obstawał przy swoim zdaniu, bo jaki interes by miała postronna osoba w oczernianiu naszej firmy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki - Chorzów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
5/5 Na podstawie 41 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kazimierza Wielkiego 4 lok. 8
  41-500 Chorzów
 • NIP: 6271955702 REGON: 243448761
Firma Usługowa Krzysztof Kostecki