Opinie o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
 Pytanie

Czy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Obserwator

Dziwnie podobne te wpisy pozytywne. Prawdopodobnie pisze je jedna osoba... być może właściciel, który "może tylko polecić". Szemrana firma.

Obserwator

Nie konkurencja tylko ktoś kto potrafi rozpoznać wpisy od jednej osoby. Podobna stylistyka i formułowane zwroty wzbudzają podejrzenie.

handlowiec
@Obserwator

Jednak będę obstawał przy swoim zdaniu, bo jaki interes by miała postronna osoba w oczernianiu naszej firmy.

OBSERWUJĄCY
Pracownik
@Obserwator

Szanowny Panie proszę o nie wrzucanie fałszywych opinii gdyż niemiał Pan żadnego kontaktu z firmą. Zgodnie z polskim prawem cywilnym, osoba, która publikuje fałszywe opinie, może zostać pociągnięta do odpowiedzialności cywilnej za naruszenie dóbr osobistych. W ramach tego prawa, ofiarom przysługuje prawo do ochrony ich prywatności, godności, dobrego imienia, a także prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego. Jeśli opinia ta narusza te prawa, ofiara może wnieść powództwo cywilne przeciwko autorowi opinii . POWINIEN PAN JAK NAJSZYBCIEJ usunąć wpis bo szemrana firma to już pomówienie pozdrawiam

Alicja Mutka Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Obserwator

Widocznie nie korzystacie z oferty tej firmy, ale jesteście wredni w stosunku do tych wykonawców. Bez sprawdzenia wypisujcie fałszywą opinię?

krzysztof Nowy wpis
Pracownik
@Alicja Mutka

Tak Pani Alicjo ma Pani racje jeśli ktoś mówi o kimś coś złego to głównie dlatego ,że o sobie nie może powiedzieć nic dobrego pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

BBW Deweloper

Współpracujemy z Firmą Pana Krzysztofa od prawie dwóch lat . Dostarczają nam drzwi z montażem do remontowanych przez nas budynków . Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do jakości , terminów oraz obsługi naszych przedsięwzięć .

Obserwator
@BBW Deweloper

Nie istnieje taka firma BBW Deweloper... czyżby kolejna ściema mająca wychwalać firmę Kostecki??? Coś jest na rzeczy...

handlowiec

Witam ponownie konkurencję. No to sprawdzimy Pańską teorię w praktyce.

Obserwator
@handlowiec

Proszę sprawdzać

handlowiec
@Obserwator

A tak na marginesie , to ile płacą za takie pomówienia ?

Ania
Inne
@BBW Deweloper

Ja również polecam tą firmę. Jakość adekwatna do ceny, termin realizacji i montażu drzwi również bez zarzutu. Miła, fachowa obsługa

NIK DLA OBSERWATORA
Kandydat
@Obserwator

NIK JAK Z KONKURENCJI WSPUŁCZUJE I POZDRAWIAM TAKIE WPISY ZNACZĄ ŻE PORZĄDNA FIRMA KOSTECKI JEST GODNA ZAUFANIA A KONKURENCJA ROBI WSZYSTKO BY JĄ OCZERNIĆ

Nowy wpis

Pracodawca

@NIK DLA OBSERWATORA

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w jakiejś kwestii, chętnie Ci pomogę. Wystarczy, że opiszesz swoje pytanie lub problem w sposób jasny i zrozumiały, a ja postaram się udzielić odpowiedzi lub pomocy, zadzwoń lub napisz na maila pozdrawiamy mail - firmakosteckiwp.pl

klient
Inne

Wszystko ok . Polecam

Pracodawca

zgadza się krótko na temat

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Łódź
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter centrali wentylacyjnych
Niederau
A-Climax-Klima Germany GmbH
Wyślij CV
logo firmy Majster robót drogowych
Pułtusk
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
(17 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Klientka chorzow
Inne

Godna polecenia wszystko ok

Kuba
Kandydat
@Klientka chorzow

Krótko mówiąc na temat

Pytanie
 Pytanie

Czy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Budowa
Pracownik
@Pytanie

raz w miesiacu

pracownik
Pracownik
@Pytanie

Wypłata wynagrodzenia może być dokonywana raz w miesiącu, ale w niektórych przypadkach możliwe jest wypłacanie wynagrodzenia w częstszych odstępach czasu, np. co tydzień lub co 2 tygodnie.

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki. Czy pracodawca idzie na rękę?

monter
Pracownik
@Pytanie

oczywiście

Budowa
Pracownik
@Pytanie

Tak

pracodawca
Pracownik
@Pytanie

Ogólnie rzecz biorąc, pracodawcy idą na rękę swoim pracownikom, gdy stwarzają im komfortowe i sprzyjające warunki pracy, oferują atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity, a także dbają o ich rozwój zawodowy i dobre samopoczucie. Jeśli chodzi o odpowiedź, powiedziałbym, że to, czy pracodawca idzie na rękę, jest kwestią subiektywną i zależy od percepcji poszczególnych pracowników. Niemniej jednak, ważne jest, aby pracodawcy i pracownicy rozmawiali ze sobą i wypracowywali korzystne dla obu stron rozwiązania.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Weronika
Pracownik
 Pytanie

Przepraszam, że słyszę o negatywnych doświadczeniach związanych z wymianą drzwi. Niestety, nie jestem w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom, ponieważ nie mam wiedzy o konkretnym przypadku. Czy mógłby nam Pani podać swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli zweryfikować zlecenie i skontaktować się z nim skontaktować i rozwiązać tę sytuację?

Pracodawca

 Pytanie
@Weronika

Przepraszam, że słyszę o negatywnych doświadczeniach związanych z wymianą drzwi. Niestety, nie jestem w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom, ponieważ nie mam wiedzy o konkretnym przypadku. Czy mógłby nam Pani podać swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli zweryfikować zlecenie i skontaktować się z nim skontaktować i rozwiązać tę sytuację?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Weronika
Pracownik
 Pytanie

Czy mógłby nam Pan podać swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli zweryfikować zlecenie i skontaktować się z nim skontaktować i rozwiązać tę sytuację? na dzień dzisiejszy Przepraszam za niezadowolenie z usługi wymiany drzwi u Twoich rodziców. To nieodpowiednie, gdy pracownicy używają niestosownego języka podczas pracy. Co do ceny, ważne jest, aby dokładnie porównywać oferty różnych firm, aby upewnić się, że otrzymuje się najlepszą cenę za jakość usług. Jeśli masz jakieś specjalne zastrzeżenia co do tej usługi, sugeruję skontaktowanie się z firmą, aby omówić swoje obawy i ewentualnie uzyskać rozwiązanie.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki?

MIROSŁAW
Pracownik
@Pytanie

PREMIE

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jesteśmy traktowani uczciwie

Bytom
Inne
 Pytanie

Witam! Wymieniałam drzwi zewnętrzne i jedne wewnętrzne. Robotę wykonali na 3 z plusem, ale nawet nie o to chodzi, chodzi o niuczciwości pracowników, którzy wykonywali zlecenie. W tej chwili chodzę o kulach, mam problem z chodzeniem po złamaniu nóg. Prosiłam o zabranie starych drzwi wewnętrznych, a zewnętrzne miały zostać. Ale jak się okazało akurat zewnętrzne zabrali ze sobą, razem z dwoma zamkami, a wewnętrzne zostawili pod domem, wyciągnęli tylko zamek i klamki. Dwa tygodnie prosiłam o zabranie i tych drzwi, ale bez skutku, wywiozłam na swój koszt. Czy to zachowanie było normalne? Nie mówię źle o firmie w całości, ale o wykonawcach. Bardzo przykre to było dla mnie, więc nigdy nie polecę tej firmy, ponieważ po prostu mają nieuczciwych pracowników. Został gorzki niesmak. Napisałam to jako ostrzegający wpis. .

1
Pracownik
Pracownik
@Bytom

Dzień dobry jesteśmy uczciwi a Pani wpis jest nieobiektywny wywiązaliśmy się z umowy w 101 procent wywóz jest po Pani stronie bo tak było w umowie drzwi zostały zniesione pod miejsce wskazane Pani pretensie są nieuzasadnione

Mieczyslaw
Inne

https://firmakostecki.olx.pl/ Tutaj się zamawia drzwi Firma która ma drzwi bordzo dobre z usługą montażu rzetelna miła obsługa Żadnych ukrytych kosztów jestem zadowolony miałem montaż i mogę polecić Monterzy widać że profesorzy więcej takich firm z takim podejściem a byłem w ciężkiej sytuacji a tu szybko i taniej jak w innych podobnych firmach a opinie wszędzie ma bardzo dobre Jako jedyny Pan K na pomiarze drzwi nie wymyślał żeczy niedowykonania a tu to a tu tamto jeszcze raz polecam i dzięki za obsługę

Daria z Katowic
Inne

Firma wymianiła mi drzwi w całym mieszkaniu. Panowie bardzo mili, wykonują pracę profesjonalnie i szybko, na koniec jeszcze posprzątają dlatego naprawdę polecam ich usługi. W moim przypadku (remont kapitalny mieszkania) doradzili mi również super produkt, który bardzo ułatwił mi pracę murarskie. Dlatego będę polecać z całego serca i pięknie dziękuję za każdą radę.

Pracodawca

@Daria z Katowic

Dziękujemy ,polecamy się na przyszłość

Barbara
Inne
 Pytanie

Dziwi mnie fakt, że 13 października 2021r. zamieściłem swój wpis. Opinia była neutralna, lecz jej nie widzę. Chciałabym bym być tak zadowolona jak wszyscy tu piszący, lecz nie jestem. Nie wiem, czy jest sens pisać swoją opinię jak znikają?

klient
Inne

Biorąc pod uwagę cenę nie spodziewałem się aż tak dobrze wykonanej usługi. Szczerze polecam!

Marian
Inne

Firma w porządku dzwi ok polecam

Pracodawca

@Marian

Dziękujemy za opinie bardzo nam miło

YARO
Inne

Jestem naprawdę, w szoku. Nie spodziewałem, się tak SOLIDNEJ firmy. Przede wszystkim, montaż drzwi szybki i z dokładną precyzją. Są GODNI reklamy. Nie zastanawiajcie się, POLECAM bezwzględnie firmę "KRZYSZTOF KOSTECKI". Rzetelni pracownicy, po prostu mają talent w swoim fachu. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie, jestem naprawdę zadowolony z ich rzetelnej pracy.

Pracodawca

@YARO

Jest nam niezmiernie miło, dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.

Adam Jakiel
Inne

Montaż drzwi wejściowych bdb czysto ładnie super ludzie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki - Chorzów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
4.8/5 Na podstawie 59 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
Przejdź do nowych opinii