Opinie o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Katowice Mariusz

Polecam, faktycznie sam montaż trwał bardzo szybko i sprawnie.

Marta klientka z Katowic

Jestem świeżo po instalacji drzwi, wszystko wygląda dobrze.

klient

Też polecam.

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Usługowa Krzysztof Kostecki? Oddzwaniają zawsze?

krzysztof

Ja nie miałem z tym nigdy kłopotu ,

Marcin klient

Kontakt miałem właściwy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Mariusz klient katowice

Wszystko ok , zdecydowanie polecam.

klient

Polecam

Tomasz

W zasadzie to nie ma się do czego przyczepić , u mnie wszystko poszło jak trzeba a drzwi wyglądają na solidne . Ja polecam

@Tomasz

Bardzo nam miło . Dziękujemy i proszę nas polecać. Jesteśmy do dyspozycji

Klient.

Od ponad tygodnia dopraszam sie o zakończenie prac które juz trwają prawie miesiąc i cały czas Cos nie pasuje. kontakt z firmą jest świetny cały czas odbierają tel ale niestety nie ma żadnych konkretów. Brak kontaktu z monterami brak kontaktu ze stolarzem brak czasu na zakończenie prac. Jak przy okazji będą w okolicy to skończą. (śmiech na sali) Umawianie na termin i nie informowanie o tym ze nikt nie nie zjawi. Za nic maja klienta jedyne co sie liczy to szybko za wszelką cenę otrzymać wynagrodzenie. Nie polecam bo do dziś nie mam skończonej pracy. I wygląda na to ze juz nie skończą. Podejrzewam że gwarancja to tez będzie pic na wodę. To potwierdza po odp na zgłoszenie gwarancyjne. Stanowczo definitywnie odradzam

@Klient.

Witam Pana . Bardzo mi przykro że w taki sposób ocenia Pan nasze starania. Podczas pomiaru mówiłem że sytuacja u Pana nie jest łatwa , zakładam że kilka firm najzwyczajniej nie chciało podjąć tematu , sam Pan też stwierdził że nie bierze się Pan za to bo chodź się zna , to nie wie jak. Kilka elementów wymagało indywidualnych przeróbek w stolarni . Choć nasza Firma ponosi zdecydowanie wyższe dodatkowe koszty otrzymał Pan stosowne obniżenie ceny ze względu na utrudnienia .Sytuacja związana z epidemią powoduje że nie dostajemy wiążących informacji co i na kiedy będzie gotowe. Sami z tego powodu też działamy trochę inaczej. Proszę o wyrozumiałość. Przepraszam za powstałą sytuację , i mam nadzieję że w najbliższych dniach wszystko zostanie u Pana zakończone

Klient
@handlowiec

Oczywiście ma Pan racje montaż był trudny i trwał miesiąc czasu. Zakończenie montażu nastąpiło w sposób następujący. Po kilkunastu próbach ustalenia terminu monterzy sie nie zjawili Państwo nawet nie poinformowali ze nie przyjadą. Po kolejnych kilku dniach udało się ustalić kolejny termin. Monter wniósł element brakujący do mieszkania i wyszedł. I to chce Pan nazywać profesjonalizmem? Nie wspomnę ze element nie miał otworów do spięcia elementów razem. A jakby tego było mało to właściciel w rozmowie z małżonka stwierdził iż to moja wina bo się czepiam Ze nie było posprzątane po montażu itd. Niestety była to prawda. I tyle mam do powiedzenia w temacie.

@Klient

Za chwilę zostanie Pan podejrzanym o bycie konkurencją jak to w nieprzychylnych komentarzach u tej firmy bywa :) :) Mnie też o to podejrzewali... :) :)

@Klient

Przykro mi że tak niefortunnie się sprawy potoczyły. Z tej sytuacji zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski i poniesiono stosowne konsekwencje.

Stefan M.

Dzisiaj montowali mi drzwi. Mogę jedynie polecić.

Widzę że na niekorzystne opinie które są wystawiane przez klientów którzy są niezadowoleni firma poprostu pomija i nie odpowiada czyżby bali się że stracą klientów

@Marcin

Najzwyczajniej nie wszystkie opinie są pisane przez naszych klientów, raczej udaję się zweryfikować czy klient jest naszym klientem.

Paweł Miera

Dodałem już moją opinię w google , ale postanowiłem opisać i tutaj , lecz opiszę to w szerszym aspekcie. Nosiłem się z zamiarem wymiany drzwi od kilku miesięcy, odwiedzałem sklepy, obdzwaniałem i zapraszałem oferentów internetowych. W marketach nie znalazłem drzwi przyzwoicie wykonanych. Sklepy z drzwiami i oknami miały taki towar lecz w zbyt wysokich dla mnie cenach. Z oferentami internetowymi bywało różnie.Bywali i tacy którzy podawali opisy drzwi o podejrzanie niespotykanych parametrach, w takich przypadkach pytałem o producenta drzwi i weryfikowałem, oczywiście okazywało się że producent nigdy nie produkował drzwi wzmacnianych stalą, żaroodpornych i tłumiących 42 db hałasu a już z pewnością antywłamaniowych. W niektórych przypadkach nawet uzyskanie od oferenta nazwy i adresu firmy było problemem . Wiem że opinie internetowe o firmach, tak te złe , jak i dobre ,mogą się brać również od firm zajmujących się płatnym dbaniem o markę. Natomiast firma Kostecki w której zamówiłem usługę ujęła mnie szczerością ( w olx podany adres i nazwa firmy) wizyta przedstawiciela potwierdziła opis i co najważniejsze oferowaną cenę 790 zł. Została spisana umowa jasno określająca co kupuję i za jakie pieniądze Jestem wysoce dociekliwą i wymagającą osobą, moja decyzja o wyborze firmy była poprzedzona długimi poszukiwaniami. Postanowiłem opisać wszystko nieco szerzej, i zalecam ostrożność w doborze oferenta. Nie wszyscy są rzetelni. Ja jestem zadowolony. Natomiast wybór zostawiam Państwu.

@Paweł Miera

Bardzo serdecznie dziękuję Panie Pawle za tak korzystną opinię i bardzo obszerny opis. Pozdrawiam . Ma Pan rację , ostrożność w doborze Firmy , lub osoby twierdzącej że reprezentuje jakąś firmę jest niezbędna.

Maciek

Z pewnością polecam, nie ma się do czego przyczepić , i faktycznie ekipa monterska bardzo pracowita .

Tomasz

Mogę jedynie polecić

Mata Wielicka

W moim przypadku mogę jedynie polecić. Wyjątkowo sprawna Firma. Co do drzwi to czas pokarze , lecz wyglądają na solidne i jest zdecydowanie ciszej.

Tomek B.

Szczerze polecam , wszystko poszło tak jak się tego spodziewałem

Dorota

Z czystym sumieniem mogę tylko polecić . U mnie wszystko tak jak chciałam i bez zastrzeżeń .

Klientka

Nie polecam. Firma założyła drzwi a jak chciałam zgłosić reklamacje to kilka miesięcy nikt się nie pofatygował je zobaczyć. Nawet listów poleconych ze zgłoszeniem reklamie oraz e-maili nie odbierają. Nie polecam! Mam dowody na brak rzetelności ze strony usługodawcy. Nie jestem z konkurencji !

@Klientka

Witam . Proszę podać nr umowy , osobiście przyjrzę się sprawie. Pozdrawiam

handlowiec

Proszę nie brać pod uwagę niepochlebnych opinii firm konkurencyjnych które sprzedają identyczne drzwi w zdecydowanie wyższych cenach. Pozdrawiamy.

@handlowiec

Nie jestem konkurencyjną firmą tylko klientem, któremu montowaliście drzwi w Halembie w biurze. Samo skrzydło - ościeżnica pozostała stara. Drzwi bardzo kiepskie materiałowo, a wcale nie tanie bo tej jakości z zamkami mogę kupić za 300 zł. Montaż samego skrzydła z wyfrezowaniem otworu w ościeżnicy pod górny zamek nie przekroczy 150 zł brutto. A zapłaciłem 890 zł czyli 440 zł więcej- za co? Za wniesienie dziadowskiego skrzydła? Otwór wycinaliście kątówką zamiast frezować i zostały ostre zadry. Fuszerka. Mój nick to nazwa firmy więc możecie po fakturach sprawdzić.

@projektom

Witam Pana. W Pańskim przypadku sugeruje zamówić u nas wymianę ościeżnicy. W zdecydowanej większości przypadków nasze skrzydła drzwiowe doskonale współpracują ze starymi ościeżnicami , a technologia wykonywania otworu w starej ościeżnicy kątówką jest powszechnie stosowana. Co do ceny i porównania do marketu , to jest to pomówienie ścigane prawem . Nie znajdzie się w markecie skrzydła wzmacnianego i wyciszanego na ramiaku drewnianym z dwoma zamkami gerda gdzie jeden jest ryglowy nawet za 700 zł a co dopiero za 300 nie licząc klamek i pozostałych akcesoriów . Nie rozumiem tylko jednej rzeczy , z jakiej racji nie zgłosił Pan jakiejś reklamacji skoro uważa Pan że coś jest nie tak . Pańska opinia ma wpływ na sprzedaż , a pomówienie dotyczące jakości towaru to już z pewnością . Proszę o pilny kontakt zanim zgłoszę sprawę do prokuratury tel 518235847

@handlowiec

Proszę zgłaszać do prokuratury. Co prokuratura ma do oceny towaru... Co najwyżej może Pan wystąpić z powództwa cywilnego. Ocena produktu nie jest pomówieniem. Na pewno sąd powoła biegłych, którzy ocenią cudowne skrzydło drzwiowe ze zmywalną okleiną (zmywa się okleina, nie zanieczyszczenia). Podłoże pod okleinę zostało przygotowane niechlujnie i widać "garby" zamiast równej płaskiej powierzchni jak to ma miejsce w tanich (!) skrzydłach marketowych. Jeśli nawet praktykowane jest wycinanie kątówką otworów w ościeżnicy to po zakończeniu cięcia należy otwór porządnie obrobić, a nie pozostawiać zadziory o które można się skaleczyć. Po szczegółach można poznać fachowców. Tu nie popisali się. Fachowiec musi mieć narzędzia - zwłaszcza jak podejmuje się usług dla biur. Nadal uważam, że skrzydła drzwiowe są bardzo niskiej jakości. Zarówno konstrukcja jak i okleina. Każda opinia ma wpływ na sprzedaż - jeśli towar jest niskiej jakości to należy też o tym pisać co niniejszym czynię.

@projektom

Pomówienie jest ścigane z urzędu, napisał Pan że takie drzwi są w markecie za 300 zł co nie jest prawdą. W mojej ocenie jest to pomówienie.

@handlowiec

Więc proszę zgłosić pomówienie, skoro upiera się Pan, że Pana pomawiam. Twierdzę, że drzwi (skrzydło) w markecie za 300 zł dostanę lepiej wykonane niż to, które dostarczyliście za 790 zł. I to mogę udowodnić bo mam skrzydło za około 300 zł z marketu i widzę jak są zrobione i jak wyglądają. Jakość okleiny, sposób wykończenia, trwałość okleiny, brak zaślepki otworu 3 zawiasu (istniejąca ościeżnica ma tylko 2 zawiasy) - pomijam już jakość montażu klamek (krzywo wkręcone wkręty, przemielone nacięcie we wkrętach - być może użyty bit PZ zamiast PH... Tak dziś się nie pracuje... liczy się dokładność i fach... Nadal twierdzę, że towar i usługa nie warta tej ceny...

@projektom

To idź se chłopie do Castorama i kup Panowie 1rok temu wymieniali mi właśnie takie drzwi z Castorama za 300 zł które kupiłem 6 miesięcy wcześniej. Po 6 miesiącach kulturalnie mówiąc drzwi do (usunięte przez administratora) się nadawały te mam już ponad rok i nie mogę słowa powiedziec. Pozdrawiam.

@Tomek

Problem polega na tym, że mam tanie drzwi co prawda nie z Castoramy, a z Leroy i nic z nimi złego się nie dzieje... Kilka lat służą dobrze i wyglądają nadal jak nowe. Do tego ładniej wykończone niż kupione w firmie, której temat dotyczy i okleina wyższej jakości. Montowałem sam, więc jakość montażu na wysokim poziomie. Badań laboratoryjnych nie przeprowadzałem, ale namacalnie połowę tańsze drzwi z Leroy wypadają lepiej...

Jarek

Faktycznie bardzo sprawna firma , mogę tylko polecić.

Mariusz

Z pewnością mogę polecić .

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki - Chorzów

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
4.8/5 Na podstawie 59 ocen.

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki