Opinie o F.H.U. Bogaczyk Sebastian w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Bogaczyk Sebastian. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Bogaczyk Sebastian o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Bogaczyk Sebastian w Bytom

Paweł Nowy wpis

Niestety, Pan " fachowiec" może wpędzić nas w nie małe koszty, gdyż po jego pracach mamy mnóstwo niedoróbek. Materiał zniszczony, w łazience źle zamontowana kabina z brodzikiem i umywalka. Można mówić swoje a ten robi po swojemu i źle. Terminu oczywiście tez nie dotrzymał. Uwaga nie zostawiajcie mieszkania bez opieki gdy ON tam jest.

Weronika

Wiele tu na forum pisze się o poziomie usług wykonywanych przez F.H.U. Bogaczyk Sebastian, ale to miejsce nie do końca do tego celu służy. Dzielimy się tutaj opiniami o pracodawcach :) Może któryś z pracowników napisałby, jakie jest podejście szefa do załogi?

P. Nowy wpis
@Weronika

On nie ma legalnych pracowników. Sprowadza nam na mieszkania podejrzanych osobników, którzy udają że umią. Przez to mamy (usunięte przez administratora) zniszczeń i niedoróbek. Ja po jakimś czasie nie mogłem znaleźć kilku wartościowych przedmiotów.

Paweł Nowy wpis
@P.

Korzystałem z usług tego Pana. Niestety również nie mogłem znaleźć kilku wartościowych przedmiotów, a mieszkanie nie zostało skończone.

Barbara

(usunięte przez administratora) Sebastian Bogaczyk pobral zaliczke i przepadl.

Sebastian Bogaczyk
@Barbara

W takim razie proszę zgłosić na policję a nie wypisywać głupot na internecie , na 100000 procent nigdy takiej sytuacji nie było , pobranie zaliczki i nie wykonanie prac jest przestępstwem , wiec jak ma pani dowody prosze iść na policję :)

P. Nowy wpis
@Barbara

Człowiek zniszczył mi mieszkanie

Nie minęło pół roku jak skończyli pracę, a okazało się właśnie, że nieświadomie zalewam sąsiadkę. Powodem jest byle jak zamontowany brodzik. Kolejne odkryte partactwo po ich remoncie. Ostrzegam omijajcie tą firmę z daleka

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w F.H.U. Bogaczyk Sebastian? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Elżbieta

Tragedia!! Totalna porażka! Nie polecam i ostrzegam przed tą pseudo firmą!

Szkoda, że nie mogę dodać kilku zdjęć aby pokazać jak naprawdę wyglądają efekty ich prac. Przypadkowi pracownicy bez umów o pracę, brak kontaktu z "szefem". Pofalowane gładzie i pełno niedoróbek, przy tym zniszczone elementy, które nie były przeznaczone do remontu. Pokrzywdzeni piszcie o nich opinie, aby inni nie popełnili tego błędu co my, zlecając pracę tym "fachowcom"

Weronika

No nie da się zaprzeczyć, że nie masz najlepszego zdania o usługach, które świadczy ta firma. Cieszę się, iż dokładnie opisałeś nam, dlaczego jesteś z nich niezadowolony. A co na to Właściciel tego przedsiębiorstwa? Rozmawiałeś z nim o tym?

@Weronika

Z tym człowiekiem nie da się rozmawiać. Niby słucha co się mówi, a potem i tak robi po swojemu co gorsza byle jak. Zamiast zadzwonić i zapytać podejmował sam decyzję, niestety nie trafione. Dodatkowo brak szacunku dla cudzej własności. Zniszczyli nam kilka sprzętów

Klient 2019

Niestety remont łazienki zamiast 3 tygodnie trwał 2 miesiące. Łazienka nadaje się do kolejnego remontu. Dodam że automat nie nadaje się do podłączenia gdyż została pociagnieta ciepła woda zamiast zimnej. Drzwi się nie domykają, po skłuciu jednej kafelki okazało się że,, fachowcy,, pomniejszyli mu łazienkę o 20cm z każdej strony tylko po to żeby na płyty karton gips przyklejac nieudolnie kafelki,, na 3cm placki kleju w dodatku tylko na środku kafelek.. Żałuję że nie można dodać zdjęć. Kontakt z Panem Sebastianem bardzo ciężki. Musiałem parę razy jeździć do Castoramy bo zabrakło materiałów. Ogólnie 6tys za robocizne 4m2 łazienki poszły w..

Marlena R

Firma wykonała dla nas remont małego sklepiku ,wszystkie prace przebiegły wzorowo oraz w wskazanym terminie Gorąco polecam

Rakowski marcin

Polecam firmę, wykonana została u nas elewacja domku jednorodzinnego, prace były wykonane w ustalonym terminie i nie mamy zastrzeżeń do tych prac

Korolczuk A.

Usługa dotyczyła kompletnego remontu mieszkania dwupokojowego. Na początku pierwszego spotkania miałem trochę wątpliwości, które były spowodowane tym ze p. Sebastian jest młodą osobą. Dłuższa rozmowa rozwiała moje wątpliwości co do jego osoby. Cala usługa przebiegał wzorowo. Jestem zadowolony z wyników współpracy. Serdecznie polecam współpracę.

Marek rudnicki

Wszystkie prace wykonane zostały w szybkim tempie , jestem bardzo zadowolony

Zadowolony

Jestem zadowolony z remontu :)

Zadowolony

Jestem zadowolony z remontu :)

Mariola R

Jestem zadowolona z przebiegu prac w moim mieszkaniu , remont został wykonany tydzień przed określonym terminem wiec jesteśmy bardzo zadowoleni , co do prac które zostały wykonane nie mamy żadnych zastrzeżeń wszystko poszło po naszej myśli , gorąco polecam

Rozczarowani

Firmę Pana Sebastiana poleciła nam sąsiadka. Zachęceni opiniami z Oferteo zatrudniliśmy tą firmę do remontu. A teraz zastanawiam czy pozytywnych opinii Właściciel nie pisze sobie sam, bo kafelki krzywo położone, nie da się chodzić na boso, gładź tak położona, że nawet sześciolatek zauważył, że brzydko. Gniazdka nie tam gdzie miały być. Woda doprowadzona w inne miejsce. A do tego Panowie gościli się na całego, lodówka brudna, zostawili w niej butelki po napojach, jakieś jedzenie, wszędzie pełno bułek. Pomieszczenia nie remontowane wyglądały jak po ''tajfunie"', nie zabezpieczone, pełno pyłu, panele zniszczone. Drzwi wyjściowe uszkodzone, pomalowane farbą, okno w kuchni zachlapane gruntem, łącznie z parapetem zewnętrznym. Oprócz tego pełno petów. Mieszkanie po remoncie nadaje się do kolejnego remontu.

Zniesmaczony

Widziałem rezultat pracy firmy tego Pana. Dawno nie widziałem tak źle położonej gładzi na ścianach. Pełno dziur i pofalowanej powierzchni. Poza tym mieszkanie zachlapane farbą. Panowie nie dbają o własność klienta. Nie remontowane pomieszczenia nie zostały zabezpieczone. W całym mieszkaniu pełno pyłu i resztek jedzenia ekipy remontowej. Uważajcie na tą firmę

Robert

Remont kuchni przebiegł po naszej myśli wszystkie prace zostały wykonane według nas dobrze , Polecam .

Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac przez firmę Pana Sebastiana,firma wykonała elewacje domu oraz docieplenie dachu z tych prac jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni , wszystko wykonane w terminie

Joanna

Firma masakra. Mieli wyremontować kuchnię, łazienkę i przedpokój. Nie zjawili się w terminie. Jak się zjawili mieszkania nie zabezpieczyli, pomimo kupienia przez nas foli. Z naszych pieniędzy na matetiał pan Senastian kupił sobie np wiadra. Zniszczyli drabinę, którą i tak używali bez pozwolenia. W sumie za 10000 tysięcy zniszczyli nam mieszkanie zamiast wyremontować. Musieliśmy remont dokończyć sami. Do dzisiaj sprzątamy. Wszędzie pełno petów. A najgorsze jest to, że ktoś z tej firmy ukradł pieniądza ze skarbonki mojego dziecka i kilka innych rzeczy.

Znajomaa

Partacze a nie firma wszystko na odpieprz zrobione. Ja nie znając się tak na remoncie widzę gdzie jest źle zrobione a co dopiero osoba która się na tym zna i ma jakieś pojęcie... Naprawdę nie polecam banda zlodzieji kasy wzięli jak za solidna robotę a tak naprawde robota tej ekipy jest koszmarna

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Bogaczyk Sebastian - Bytom

F.H.U. Bogaczyk Sebastian
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Strzelców Bytomskich 258 lok. 2
    41-933 Bytom