Opinie o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki w Chorzów

Czy firma Firma Usługowa Krzysztof Kostecki udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Firmy, w których nie ma ani Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ani Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, mogą udzielać pożyczek na zasadach opisanych w Kodeksie cywilnym. Pracodawcy nie są jednak zobowiązani do takiej formy wsparcia podwładnych. W ich gestii leży indywidualna decyzja pożyczkowa, jednak z reguły – o ile firmę oczywiście na to stać – pracownicy otrzymują pozytywne decyzje pożyczkowe.

Czy w firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki są regularne szkolenia pracownicze?

handlowiec

Za każdym razem gdy wprowadzane są jakieś zmiany

klient Zabrze

Bardzo uczciwi ludzie . Polecam

Barbara

Firma godna polecenia....jestem bardzo zadowolona z drzwi i pracy Panow ,ktorzy ciezko pracowali przy wymianie drzwi...SAUPER !!! Dziekuje ze jestescie na rynku !!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Usługowa Krzysztof Kostecki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mariusz K.

Polecam . U mnie wszystko ok .

handlowiec

Witam Pana . Dziękuję za wystawienie opinii . Pan Mirosław się zna lecz nie wszystko jest w stanie ocenić podczas pomiaru , a w szczególności w przypadku starego budownictwa gdzie wnękę można ocenić dopiero po usunięciu starej skrzynkowej ościeżnicy. Jeśli klient ma drzwi 100 i przebudowujemy je na standard 90 zawsze jest za to dodatkowa opłata . Mór z reguły w takim przypadku te ma grubość około 40-50 cm. Jeśli udało się wykonać taką pracę w trzy godziny to uważam to za sukces . Większość firm wykonuje wymiany w starym budownictwie przy wnęce 110 x 230 cm i grubym murze przez cały dzień ( wiem to od klientów ).

Nie spodziewałam się tak szybko wykonanego montażu , całość trwała około dwie godziny . Widać że mają doświadczenie .

Klient Tomasz

Polecam. przedstawiciel handlowy , dorosły Pan z ogromną wiedzą w temacie drzwi oraz ogólnobudowlaną . Doradzał mi nawet w zakresie wykraczającym poza obowiązki firmy. Cena bardzo korzystna , drzwi solidne, montaż w kilka dni od pomiarów i podpisania umowy. Oby więcej takich Firm.

klient

Bardzo przyjemna obsługa , zamontowane , posprzątane . czas pokaże jakość drzwi . Ja polecam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki?

handlowiec

Przyzwoicie . Nit z pracowników nie narzeka.

klient

Bez rozpisywania polecam , ja jestem zadowolony.

Tomasz nikol

Dobre drzwi a montaż przebiegł gładko. Cena 790 zł za całość

Dorota W.

Bez zbędnego rozpisywania Polecam.

Klient Mariusz

Szczerze polecam . Drzwi przyzwoite , montaż bardzo sprawny. cena za całość 790 zł. W moim przypadku wszystko poszło dobrze.

BR-Janusch

Drzwi zostały sprawnie założone pomimo trudności , szczególne uznanie dla monterów za kompetencje w tej branży - czekam teraz na poprawki reklamacja została przyjęta bez zastrzeżeń .Na razie oceniam wszystko dobrze i mam nadzieje że po reklamacji będzie jeszcze lepiej .

Wiecie czy Firma Usługowa Krzysztof Kostecki udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

handlowiec

Nie , niczego nie udostępniamy . Nie posiadamy takich stanowisk pracy.

Marcin klient Katowice

Zdecydowanie polecam . Zamówiłem u nich drzwi grubości 5 cm. Cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do takich drzwi w salonach jak i u innych internetowych oferentów. Choć miałem pewne obawy bo cena była wyjątkowo dobra,to muszę powiedzieć że wszystko przebiegło tak jak trzeba . A monterzy bardzo pracowici , cały montaż z wyrwaniem, kuciem i murowaniem trwał trzy godziny. Tak to wyglądało w moim przypadku.

monter
@Marcin klient Katowice

Bardzo dziekujemy????

Katarzyna W.

Drzwi mam ładne szare , montaż trwał niecałe trzy godziny. Wszystko wygląda dobrze.

klient Katowice

W piątek miałem montaż. Polecam

Czy w Firma Usługowa Krzysztof Kostecki są szkolenia zewnętrzne?

handlowiec

Nie prowadzimy szkoleń dla osób z zewnątrz firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Krzysztof Kostecki - Chorzów

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki
4.8/5 Na podstawie 59 ocen.

Firma Usługowa Krzysztof Kostecki