Opinie o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto-Profil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Profil Sp. z o.o. w Chorzów

Jo

Jak realnie wyglądają zarobki? Jest jaka norma, czy masz robić i nie stać i tyle?

Maly

Jak praca ?

Czy pracownicy Moto-Profil Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Cnotka

Jo bardzo chętnie Już dwum dałam Robia na hapeku

@Cnotka

Potwierdzam, bo ja byłem tym hapekiem

Dzień dobry jak wygląda praca na kompletacji zamówień? Czy warto podjąć pracę?

Kierownik Administracji

Rekrutację oceniam bardzo dobrze. Szybki kontakt telefoniczny po złożeniu CV przez portal zewnętrzny, rozmowa wstępna przez telefon odnośnie posiadanego doświadczenia i oczekiwań. Rozmowe na miejscu odbyłem z Panią z HR, gdyż potencjalnego przełożonemu wypadła ważna sprawa związana z jakąś awarią, za co zostałem przeproszony. Rozmowę polegała na omówieniu swojego doświadczenia, pani rekruterka aktywnie słuchała i dopytywała w co ważniejszych momentach. Omówiliśmy CV, a następnie obowiązki w ogłoszeniu o pracę i próbowaliśmy wzajemnie określić, czy to się wzajemnie pokrywa. Ustaliśmy słabe i mocne strony, przedstawiłem swoje oczekiwania, poinformowano mnie, że wszystko wygląda OK, ale jeżeli trafi się osoba z większym doświadczeniem w pewnych aspektach to wybiorą właśnie ją. Obiecano mi kontakt do końca tygodnia, bo rekrutacja była już na etapie końcowym. Dostałem maila zwrotnego 2 dni później z informacją, że znaleziono kogoś innego. Poproszono też o zgodę na przyszłe rekrutacje, odpowiadające moim umiejętnością. Zgody udzieliłem.

Small talk, wprowadzenie, poczęstunek napojem i część właściwa: - przebieg kariery - umiejętności miękkie - umówienie znanych środowisk pracy (systemów, narzędzi) - pytania o doświadczenie w pracy z zespołem - przedstawienie struktury firmy - omówienie oczekiwań pracodawcy - motywacja do zmiany pracy - omówienie obowiązków na stanowisku - omówienie oczekiwań pracownika

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ALWARES

To jest polityka w firmie, nie chcą ludzie przyjść w nie swoją sobotę... to postraszymy ich premią i po problemie i nagle można pracować więcej niż jedną sobotę w miesiącu. Może gdybyście traktowali pracowników jak ludzi a nie maszyny to nie mielibyście kłopotu, a tak to każdy ma w 4 literach wasze soboty, akcje i nadgodziny za tak zwany damski .....

Dlaczego tak często pojawia się oferta pracy na stanowisko asystenta?

Pytanie 2

Jakiego asystenta?

Korona

A na jakiej podstawie są zwolnienia przecież za chorobę nie można zwolnić pracownika a chodzą pogłoski ze wyrzucają za l4

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Nieznajomy

Żadne, przyjmują jak popadnie

Mody

Jest moze zatrudnienie na wlasnej dzialalnosci w moto profil ?

@Mody

Ale jako kto ?

Grzegorz

Aktualnie widziałem, że poszukują asystenta biura zarządu. Wiesz może, czy na stanowisko to trzeba mieć wyższe wykształcenie? Sądzę, że tak, ale lepiej dowiedzieć się tego na 100%.

@Grzegorz

Na ich stronie jest ta oferta https://moto-profil.pl/kariera/aktualnie-poszukujemy nic tam nie ma o wykształceniu. Ale do biur to raczej na umowę o pracę niż na własną działalność.

Lllll

Atmosfera bardzo dobra. Fakt trzeba się napracować, ale nie przesadzajac znowu bo w każdej pracy trzeba się narobić. Nie prawda jest do że tzw imple są źle traktowani i brygadzisci się czepiaja. Wiadomo jak jesteś leniem, przychodzisz do pracy i kombinujesz jak tylko się da żeby jak najmniej się narobić to się czepiaja. Normalna sprawa. Nawiązując do Wz że ciężko normę wyrobić to jest śmieszne, że ktoś mówi że ciężko wyrobić, 50/60 Wz to jest pół godziny roboty także nie osmieszajcie się ludzie xdd Ja na zmiany przeszedłem po 2 dniach pracy także to też nie prawda, że ciężko się dostać na zmiany( pracowałem normalnie, nie forsowalem tempa, poprostu wystarczy nie sciemniac na siłę). Praca jak na początek idealna,na stałe osobiście nie koniecznie bym chciał, ale ogólnie praca dobra. Pozdrawiam.

Ada
@Lllll

Witam jeśli chodzi o twoje słowo leń to dlaczego takich ludzi trzymają ja byłam wczoraj pierwszy raz i jeden dzień mi wystarczył żeby zaopserwowac pracę ludzi którzy tam pracują na pewno długo i chowają się pomiędzy półkami i sciemniaja masakra i tacy się uchowią w pracy a nadgorliwych zwalniają.

Robert
@Ada

Zaobserwować A nie zaopserwować

Robert

Dziadowska firma,zwalniają z dnia na dzień,A na antresoli to są kapo...A nie brygadzisci

Grzegorz

Robiłem tam 3 lata temu,niema co narzekać.

Zoom

Praca na Moto Profil nie jest łatwa pierwszy miesiąc prubujesz się nauczyć tam pracować jeśli przetrwasz ten okres to zrozumiesz że karzdy z brygadzistów patszy na ciebie jak na ofiare losu którą można zajechać I na niej zarobić tam tszeba mieć łep na karku no I w tej firmie nie ma normalnych toalet deski są rozwalone ściany popisane w niekturych nie ma pisuarów bo są w naprawie od postawienia ten chali chyba (usunięte przez administratora)

Madison
@Zoom

Radzę na początek sięgnąć po słownik, bo wielką łaskę zrobiła agencja, że Cię zatrudniła. A praca do skomplikowanych i trudnych nie należy, nie wiem kim trzeba być żeby mówić o niej "nie łatwa".

????‍♂️

Zachęcam młodych niezbyt robotnych do ptzyjmowania się pod zewnętrzną firmę . Niezłe pieniądze za walenie w(usunięte przez administratora)Specyficzna firma w której najbardziej karani za cokolwiek są starsi stażem pracownicy. Raj dla młodych cwaniaczkow

Jakie wartości są cenione w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Typowy Janusz

Najbardziej cenione jest sprzedawanie u brygadzistów i kierownika, jeżeli ktoś rozpruł się na ziomków i szuka pracy w okolicach Chorzowa to praca dla niego. Dodatkowo pracownik z agencji zarabia 16+/h a firmowy 14+/- oczywiście jest jeszcze premia, której pracownik pod firmą ma 300-400 zł wiecej, ale jest to premia uznaniowa więc zależna od tego czy ktoś cię lubi czy nie. Tak więc jak często zmieniasz pracę i lubisz sprzedawać kolegów i koleżanki z pracy to firma dla ciebie, jednak im dłużej będziesz pracować to zaczną od ciebie wymagać coraz więcej co jest normalne w większości firm lecz kontem oka będziesz spoglądać na impla jak zamiata za 16 zł a ty będziesz dźwigać sobie tarcze za 13,50 i w dniu wypłaty dowiesz czy dostałeś premie czy jednak warto wrócić pod agencje.

Impel

Praca sama w sobie nie jest zła . Wiadomo napracować się trzeba, jednak na pomoc można liczyć . Atmosfera w pracy pogarsza się jednak z dnia na dzień coraz bardziej. W dużej mierze dlatego że brygadziści spouchwalają się mniej lub bardziej z niektórymi pracownikami. Większości się to nie podoba. Zgadzam się z gorszym traktowaniem niektórych osób przede wszystkim lidera z głównej kraty (każdy kto pracuje wie o kogo chodzi ) .

Zły

Brak szacunku dla ludzi wieczne braki skanerów jedziesz do pracy a cię wysyłają do domu jak w totolotku dziwne premie a jeszcze dziwniejsze potrącenia aż mi żal że tam pracuje nie polecam w szczególności jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu

Nikola

Witam czy ktoś orietuje sie jak mozna dojechac do firmy Profil Moto w Jawczycach z Pruszkowa i Pastowa czy jest autobus firmowy który przywozi pracowników i odwozi ,i jakie jest wynagrodzenie i umowa ,warto aplikować

PRAWDA :-)

Praca w sobie jest luźna, kasa dobra, doświadczenia nie trzeba. Niestety zaczęto oszczędzać i firma coraz wiecej zabiera niż daje. Problem jest jeszcze jeden. Brygadziści zmiany "B" jak i część liderów zaczęło DYSKRYMINOWAĆ ludzi ze względu na wygląd i koleżeństwo. Szczególnie dziewczyny. Aby dostać lżejszą fukcje od podwładnych, wystarczy wpaść w oczko, ładnie wyglądać,spotkać po za pracą,być kolegą/żanką i zaraz w pracy idzie łatwiej. Jesli się nie zaliczysz do grupy to na lżejszą fukcje musisz ciężko zapracować a jak sie nie uda to Jeleń też pożyteczne zwierzątko ????

Weronika

Czy warunki pracy poprawiły się ?

PRAWDA ;-)
@Weronika

Praca w sobie jest luźna, kasa dobra, doświadczenia nie trzeba. Niestety zaczęto oszczędzać i firma coraz wiecej zabiera niż daje. Problem jest jeszcze jeden☝Brygadziści zmiany "B" jak i część liderów zaczęło DYSKRYMINOWAĆ ludzi ze względu na wygląd i koleżeństwo. Szczególnie dziewczyny. Aby dostać lżejszą fukcje od podwładnych, wystarczy wpaść w oczko, ładnie wyglądać,spotkać po za pracą,być kolegą/żanką i zaraz w pracy idzie łatwiej ???? Jesli się nie zaliczysz do grupy to na lżejszą fukcje musisz ciężko zapracować a jak sie nie uda to Jeleń też pożyteczne zwierzątko ????

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Profil Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Profil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Profil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moto-Profil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Moto-Profil Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moto-Profil Sp. z o.o.