Opinie o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centor Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centor Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Ironia

Po przybyciu nowego kierownika firma wreszcie zaczyna wychodzić na prostą. Widać poprawę jakości, dyscypline i zaangażowanie. Coraz rzadziej spotykam pozostawiane kubki na stołach. Przestałam słyszeć muzykę na hali produkcyjnej co jest niedopuszczalne. Chciałabym znać recepte jak dokonać tak wielkich rzeczy w zaledwie 3 miesiące.

Aronia
@Ironia

Jesteś wzorowym pracownikiem! Nawet w niedzielę myślisz o firmie. Przestałaś przynosić kubki to ich mniej :) A muzyka gra, nawet jak radio cicho

Emilia
@Aronia

Nawet w niedzielę się tu o firmie myśli? A za jaką stawkę jak już?

Zarty
@Ironia

Hahah dobry żart!!! Dobry kierownik to ma mieć wiedzę a nie być twoim kumplem a tego akurat nowemu zdecydowanie brakuje

Ryży
@Zarty

A kim on tu jest? statysta co najwyżej wiedzy brak może i coś wie ale nie w tej branży

Kiep

Nie za dużo przerw macie z biura na fajeczkę. Co chwile jakąś a odrabiać nie ma komu produkcję za to ganiacie

Aneta
@Kiep

A to firma nie narzuca ilość i czasu przerw? Można sobie iść kiedy się chce?

Roco
@Kiep

Na serio ktoś cię gania? To ile na te fajki wychodzisz? Ja normalnie fajka w ustalonych godzinach i powrót i nikt się nie czepia... ale ok

Tośka
@Roco

To samo jest z angielskim, zajęcia dodatkowe - produkcja odrabia biuro już nie. Są równi i równiejsi

Operator Pralki
@Tośka

Wszyscy tutaj tak narzekacie, to czemu nie zmienicie pracy ? Jest tyle firm do okoła, jak widzę dużo lepszych według was.Bylo cicho na forum teraz znów aktywnie jak się komuś nudzi niech się weźmie za robotę a nie pisanie bzdur... Sa tacy co pracują po 5-6 lat i są ogarnięci i ciągną swoje działy ale niestety mają leserów i narzekaczy którzy tylko potrafią pisać głupoty a nie pracować w całkiem fajnej firmie.

Kawka
@Operator Pralki

Dokładnie...Niektórzy a zwłaszcza nowi pracownicy przychodzą tu żeby napić się kawy, przespacerować co godzinę do toalety albo na pogaduszki...kiedyś było to nie do pomyślenia!

Mirosław

Serio ani kawy, ani radia? To jaki tam jest socjal i jaki jest przydział obowiązków że tak to podsumowujesz?

Doberman

Moim zdaniem kiedyś było lepiej. Jak uważacie?

Agnieszka
@Doberman

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. A czemu uważasz że kiedyś było lepiej?

Izaura
@Agnieszka

Pytaniem na pytanie...Agnieszka napisz czemu teraz jest lepiej? Niczego oficjalnie nie wiemy, nic oficjalnie się nie mówi, wszystko gdzies od kogoś a ktos cos zobaczył, np puchar :) jak nie zapytasz wprost to niczego sie nie dowiesz

Pitbull
@Doberman

Zdecydowanie, teraz trzeba się prosić o wszystko.

Majki

Oczywiście ????

@Pitbull

Mógłbyś rozwiązać swoją myśl chciałabym pomoc

Agnieszka
@Izaura

To może warto zapytać jak nie wiecie? Komunikacja działa w dwie strony :)

Magazynier

Rozmowa obywał się w biurze pracodawcy. Na miejscu spotkałem się z Hr, która przedstawiła mi na czym polega praca, jaka jest płaca.

-zarobki, -czas pracy (zmiany) -czy nadgodziny są płatne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
nowy ład

No i mamy nowy program rozrywkowy, pt: 5dniowy tryb pracy, 3 miesięczne rozliczenie, co uderza w pracowników, czyli najgorszy możliwy sposób oszczędzania, na NAS! Produkty premium, oszczędności na pracownikach. Z tego co mowili to soboty nie będą już płatne, tylko do odbioru? Nie dorobisz do wakacji, czy raty, czy innych wydatków. Nie jest to dobry sposob Panie dyrektorze bo nikt w sobote juz nie przyjdzie by nadgonic plan...

Łukaszek
@nowy ład

Jak to się stało? Ci co mieli tu najwięcej do powiedzenia teraz biegają robią zebrania i udają że znają się na pracy .Dyro siedzi i patrzy jak ludzie ganiają jeden drugiego. Można się ustawić pewnie że tak , skoro zawsze znajdą się tacy niedowartościowani ludzie dający się tak szybko zmanipulować. Brawo Wy oby was tak ktoś docenił w innej firmie.

@Łukaszek

Był już jeden taki bystry .Wielka kariera mu się przyśniła podwyżka wysokie stanowisko. Wszyscy wiemy jak to się skończyło wrócił z podkulonymi ogonkiem a teraz Ponton nim poniewiera.

Nudny
@Kamilek

Ale wy nudni już jesteście z tym narzekaniem i obgadywaniem, każdy nie pasuje, każdego trzeba obgadać, widać kto nieszczęśliwe życie ma a i tak głośno nie powie tylko tutaj wielcy znawcy

Ty

Najważniejsze że nosem nie zaciąga jak pracuje

@Ty

Podziel teraz ludzi na pracujacych i zbuntowanych. Albo zrob zebranie to podyskutujemy o tym wszyscy.

Kierownik
@Kamilek

Zobaczył jak jest w innych firmach ma sporo doświadczenia i dlatego ma zostac kierownikiem produkcji.

Iza
@Nudny

Sam wiesz że ludzie lubią sobie pogadać i ponarzekać. Jak jest z tymi nadgodzinami? Serio tylko do obioru? Chociaż można dostać premie za wydajność żeby dorobić do wypłaty?

Niuniek
@Iza

Co ty chcesz dorobić? Polski ład jest ???? Dorobić to możesz tu profil bądź deski co najwyżej albo klucze u Pana Mietka za rogiem

SCM
@Niuniek

Jest tu taki jeden co deski dorabia po 3 razy , bo pojawił się błąd programu..haha. Cóż takich mamy operatorów...

zzz
@Iza

Tylko odbiór ani grosza za nadgodziny.

Monster

Czekam aż kupią do naszej stajni samochodów jakieś porsche wtedy może szybciej ktoś wsiądzie pojechać odebrać herbatę do firmy. Co to za wstyd wyjechać Passatem z naklejką centora na miasto, jeszcze by ktoś zobaczył.

Pracownicy

Dziękujemy wszyscy za niespodziankę świąteczna w formie mniejszego wynagrodzenia.. Jednym słowem do widzenia

Syty

Jak dziś znowu mielone? Tym razem nie w boczek a w kapustę zawinięte? Nie wiem jak wasz ale mój żołądek nie trawi już tego jedzenia ze styropianu po kilku tygodniach

Nienajedzony
@Syty

Syty, polecam nie jeść tak bardzo nie dobrego DARMOWEGO jedzenia, idz do biura i się wypisz, zacznij gotować, będziesz szczęśliwy ???? Pozdro świrze!

Dmuchany ponton
@Nienajedzony

Na obiady idzie rocznie duuuzo kasy na pracownika. Czy tych pieniędzy nie można było podzielić indywidualnie tak by każdy miał to co mu potrzebne. Jeden chce kasę, inny obiad, kolejny wyprawkę dla dzieciaków czy bon na wczasy, są karty sportowe, można zrobić imprezę integracyjna, opłacić opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, a jak już nie będzie umiał wybrać to dać 13. Jak sobie sam każdy wybierze to nie będzie marudził że mielony codziennie.

Comida
@Dmuchany ponton

Dużo kasy na obiady zgadza a teraz jeszcze większe na usuwanie skutków, mielony nikomu nie odpuści. (usunięte przez administratora) Y nie oszukasz

Łajba
@Dmuchany ponton

Jestem jak najbardziej za i sądzę że ponad połowa będzie za tym tylko żeby pieniążki trafiły do kieszeni na szych te z obiadów za tą kwotę ugoruje coś lepszego i jeszcze zostanie Pozdro Świry

Pieniążki
@Łajba

I za ciuchy i za papier toaletowy niech ci jeszcze oddadzą?! Ciuchy mozesz miec swoje a papier kupisz tanszy gdzies indziej. Finał bedzie taki że zlikwidują te obiady lub będą dla chetnych

Dawka przypominająca

Dziękujemy za przyszłe miło spędzone święta. Wreszcie będzie można solidnie odpocząć i poleżeć w domu po roku pracy przez aż 3 dni. Byle by tylko przypadkiem nikt nie dostał dnia wolnego. Dobrze że będą karty dzień przed wigilią będzie ją można wtedy powiesić na choince bo w sklepie przed świętami już nie zdąży się jej spożytkować. Najważniejsze że święta będą spędzone w małej rodzinej firmie Centor.

Czapka na oczy
@Dawka przypominająca

Szczerze nie znam innej firmy ktora handluje i sprzedaje i ma wolne miedzy świętami... ja wiem ze takie są :) a jak karty nie wydasz przed swietami to po swietach chyba tez zakupy robisz? Ale poprę twoje stanowisko jeśli sie narobimy a jakiejś dobrejpremi nie bedzie...

Poldek
@Czapka na oczy

Jeżeli według ciebie to jest firma handlowo-usługowa to radziłbym ci się przejść po hali i zobaczyć czy przychodzisz do biedronki handlować albo do fyzjera na usługę obciąć włosy. Ja znam firmy produkcyjne w której było wolne bez problemu na święta i to był Centor do tej pory. Wiem że dla ciebie 3 dni wolnego na święta to będzie bardzo dużo i nie będziesz miał co ze sobą zrobić skoro przychodziłeś w każdą sobotę i rodzina widziała cię przez cały jeden dzień w tyg lecz nie mierz wszystkich swoją miarą. A co do produkcji to nie piekarnia, że ludzie muszą dostać chleb na drugi dzień tylko produkcja drzwi. Więc jak tak lubisz rabotać to pomyśl może nad zmianą zawodu.

Świeży

Zarobki jakie podajecie na rozmowie o prace w stosunku co do wymagań są śmieszne 2800 3000 max na rękę gdzie wszędzie dają powyżej 3300 3500 Zatrudnienie przez agencje do pół roku Czym chcecie zachęcić ludzi raczej zniechęcić współczuję tym co tam robią(usunięte przez administratora)

Redaktor Naczelny

KOCHAJMY PRACODAWCÓW TAK SZYBKO ODCHODZĄ

Engineer niezbędny
@Redaktor Naczelny

Akurat M. byl w porządku zarządzającym , ważne by teraz jakiś wariat się nie trafił jak chyba każdy wie kto ....

@Redaktor Naczelny

Ale jak to ? To po co ja się tyle czasu podlizywalem ?

Smigol
@Redaktor Naczelny

Liczyłem na dojazdy a tutaj niestety ... Chyba rower mi zostaje ... 35 km pedałowania

Janek
@Redaktor Naczelny

Trochę to trwało. Tylko ile ludzi zrezygnowało bo nie godziło się na takie traktowanie. Niby firma potrzebuje pracowników a tych co odchodzą nie potrafi zatrzymać smutne to bo terminy gonią

Gołąb
@Engineer niezbędny

Jurek wejdzie na jego miejsce z Kutna służbowym będzie jeździć

@Janek

Trzeba było się odzywać a nie na (usunięte przez administratora) siedzieć przy biurku chować głowę za monitor... Generalnie za długo to i tak trwało

@Redaktor Naczelny

Łysolku no jak to jest ? Pracowników traktowałeś jak zło konieczne bo niby tak łatwo ich zastąpić (Zero szacunku cięgle tylko pomiatanie)to czemu na produkcji ciągle brak obsady a twój cieplutki fotelik już grzeje ktoś inny?

Pan
@Kamilek

Szkoda że Skody nie pozwolili zatrzymać ale w sumie dobrze za mało chromu

Dżon
@Engineer niezbędny

A kto normalny tu przyjdzie

Kamilek

(usunięte przez administratora) nadal bez zmian .Ciekawe kiedy pójdą po rozum do głowy i zatrudnia ludzi którzy coś wiedzą a nie tylko by byli i statystyka się zgadzała .A może jeszcze z tych co coś potrafią udało by się zwolnić i tymi z agencji zastąpić .

BIG CYC
@Kamilek

Może po prostu tyle osób wystarczy. Zamiast pisać zacznij pracować w nadgodzinach. M ZWOLNIONY TARYFA ULGOWA SIĘ SKONCZYŁA .

Mario
@BIG CYC

Sam pracuj w nadgodzinach sobie gdybym chciał pracować po 12 czy 10 godz dziennie robił bym u konkurencji sądząc po twojej wypowiedzi jesteś z biura Pozdro Mati

Kangur
@BIG CYC

Wystarczy do czego aby zakładu nie zamknąć chyba. Jest połowa ludzi a nakład pracy zwiększony 2 x tyle. Kiedy wy się obudzicie wieczne ganianie ludzi tu się nic nie zmieniło. Tak jak traktujecie ludzi tak i was będą traktować jak tak dalej będzie to kolejne osoby odejdą

Cyce opadają
@BIG CYC

Mati ładnie ci sieczkę z głowy zrobili skoro piszesz w takim stylu... wina mariusza że łyknąl lamberta ale tabelki wydajności w excellu, a realne możliwości to 2 różne sprawy :)

M&M&M
@Cyce opadają

5 lat minęło od wielkiego startu a pewne sprawy w tej firmie ciagle na stabilnym (usunięte przez administratora) poziomie

Trener
@M&M&M

Tu wielki start jest z każdym nowym wodzem. Racja jest (usunięte przez administratora) wo ale stabilnie

Centoria
@BIG CYC

Prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie

Kamyk
@Cyce opadają

Dokładnie dla nich wszystko jest prosta i sprawa optymalizacja i przyspieszenie tylko już nie ma z czego jakosc jakość każdy mówi a jak narazie to tylko szybciej i więcej wkońcu zagrzebiecie się w g.. po uszy Nie jeszcze tydz czy miesiąc... Kwestia czasu Uciekajcie póki możecie

Frodo

Z deszczu pod rynnę jak narazie jest w tej firmie na lepsze się nie zanosi

Szef czy szew

Każdy z was to kozak w necie ale piz.. A w świecie Taka prawda nie liczni mają odwagę stanąć i powiedzieć do siebie co leży komu widać na spotkaniach. Osoba piszącą to miała ukryty przekaz na celu napisała tak ale dla was to za trudne szukacie otografii w tym zwracacie uwagę na detale a nie na to co ważne Pozdro poloniści i rozkminiacze Centorowi

Madonna z wielkim cycem

A nie szew? :)

Walaszek
@Madonna z wielkim cycem

Jasne że szew cyc nie wie co mówi tak jak zwykle ....

Maverick

Witam Pytanie kieruję do obecnych pracowników tej firmy. Czy w tej firmie dobrze płacą? Jeżeli posiadam uprawnienia I WJO bez doświadczenia jakiej stawki mogę oczekiwać na początek? ( żeby nie zostać zrobionym w balona przez niewiedzę ) I drugie pytanie. Mam kwalifikację M.19 ( wyuczony zawód ) z 3 letnim doświadczeniem obsługi maszyn konwencjonalnych oraz CNC. Nie pracowałem długi czas w tym zawodzie więc ile mógłbym dostać na początek? Jestem z okolic Łowicza i chciałbym wiedzieć czy by się opłacało dojeżdżać i chciałbym poznać wasze zdanie. Pozdrawiam

@Maverick

Stawki większej niż życie możesz oczekiwać... .a teraz powaznie Stary zależy co potrafisz Jest taki jeden co kursy pokończył a tylko kostki potrafi mocować Co do dojazdów to jest chłopak który dojeżdża z Łowicza śmiało możesz spytać na rozmowie o prace ... pytaj o Mariusza

Bocian
@Marek

Dokładnie ma wolne 3 miejsca w samochodzie napewno się zgodzi

Jelcz
@Maverick

Uprawnienia bez doświadczenia to też nie ma co oczekiwać nie wiadomo co ale.... ale wszystko do nauczenia Na CNC spoko Pietia jest lider... może tam

Fit

O Juniorze mówisz? Na Zjazdowej z batatami stoi.

Byłem dziś na rozmowie bardzo zadowolony jestem zarobki 3500zl na rękę czas pracy 8=16 i najważniejsze dojazdy z Mariuszem dziękuję chłopaki za podpowiedź wczoraj

Boss
@Nowy

Ktoś tu dał się wydymać bez doświadczenia 4000 tysie na rękę + premia do zobaczenia jutro w pracy jeśli przyjdziesz , pozdro

Pioter
@Boss

4000 to podstawy samej plus premia sobota 6000 można spokojnie

Ciekawy

Chciałem zapytać jak to możliwe że przy tak małej ilosci pracowników wynagrodzenia są aż tak zróżnicowane. Skąd taka przepaść między jednym a drugim pracownikiem produkcji ponad 1500 zł wykonując podobna pracę jak można załapać się na ten wyższy pułap zna ktoś może jakiś sposób ? Pytanie za jakie wynagrodzenia pracują nowi może różnica jest jeszcze większą ?

Bartez
@Ciekawy

Skąd takie info ze są takie różnice? Tak jak napisane podobna pracę nie taka sama... Doświadczenie, kwalifikacje staż pracy zaangażowanie nie oczekujcie państwo że ktoś dostanie 3500 na rękę za nic za pisanie na telefonie na magazynie po miesiącu pracy

Łoperator NcN ;}
@Ciekawy

Dołożyli a i tak źle ten ma tyle tamten tyle...nie pasuje to inne magazyny zapraszają albo fotowoltaika czeka

Aaa
@Łoperator NcN ;}

Tu nie ma znaczenia staż ani doświadczenie. Ważne jak przytakujesz potakujesz i zachowujesz się jak konfitura z NcN pracujesz z kolegą i na niego donisisz masz więcej. Jeśli jesteś osobą myśląca i widzisz co się dzieje dookoła ciebie jesteś zły. Fotowoltaika być może jeśli tam nie ma takich psełdo kolegow.

Tomson

Witam. Jakie są zarobki na stanowisku magazyniera operatora wózka?

Operator
@Tomson

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia. Są widełki od 7000-9000 brutto.

Operator
@Operator

Tyle to chyba na sprzątaniu , na magazynie jest od 10000 - 13000 tys. 10tysi bez doświadczenia. Pozdrawiam

Lekko puszysty

Mam sugestie jak wygenerować kolejne oszczędności. Może tak zamiast szukać nowych pracowników tych psełdo handlowców którzy i tak nic nie sprzedają przerzucić na produkcję .Skoro ludzi z produkcji się rzuca jak pies szmata to i tych wyżej można zaangażować .W końcu sprzedaż idzie siłą rozpędu. Oni zamiast siedzieć w zacisznych domkach mogli by zagniatać profile lub robić wysyłki ponoć towar świetnie znają to i błędów by nie było . Można tez sprzedać ich auta bo produkcja nie posiada firmowych, co da kolejne oszczędności a nie tylko tym z produkcji wiecznie coś zabierać a pracy dokładając ponad miarę. Takie proste a jednocześnie genialne tak zróbmy a dużego pieniążków zaoszczędzimy będzie można chłopaka podkładać. Może skoro szacunku brak to choć pieniążki ich tu zatrzymają, przynajmniej czasowo .

Skoda
@Lekko puszysty

W końcu jedna mądra wypowiedź tu , zamiast dzielić produkcję zacznijmy dostrzegać jak Biuro dobrze sobie żyje naszym kosztem

Pracuś
@Lekko puszysty

Narazie dokłada ale roboty Panie Marianie pan chyba nic nie widzi poza czubkiem swojego nosa, ludzie mówią już dość. To co w firmie się dzieje nie było tak od jej początku zamiast przychodzić każdy ucieka. Pana puste gadanie ze szukamy ludzi rekrutacja trwa gdzie? Pytam gdzie pod Tesco... Z agencji pan ściągniesz chyba jedynie do pracy tu chętnych ale towarzyskiej bo tu jest (usunięte przez administratora) zrobiony przez Pana.

M&M&M
@Pracuś

Tu zawsze tak było.

Friend
@Lekko puszysty

Koleżko malinowy, gdyby nie Handlowcy nie miał byś pracy wiec zastanów się zanim wypocisz kolejne głupoty.

Chudy
@Friend

Może i tak ale na pewno nie dzięki tym z Polskiego oddziału

Helena
@Chudy

Włączę się do Waszej dyskusji, bo widzę, że bardzo dobrze się orientujecie w aktualnej sytuacji w firmie Centor Central Europe. Wiem, że w chwili obecnej szukają tam Junior Purchasing Manager. Wiecie, jakie konkretnie wymagania musi spełniać kandydat na to stanowisko? Będę wdzięczna za pomoc.

Koleżka Malinowy
@Friend

To zarobiliście już na swoje koszty, ze mowisz o Nas? Utrzymanie samochodzików, leasingow czy tam kredytów, hoteli, pensji? A moze masz na mysli te zle pozagniatane profile na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Centor Europe Sp. z o.o. - Smolice

• Jak się pracuje w Centor Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centor Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centor Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centor Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centor Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centor Europe Sp. z o.o.
  • Smolice 1G