Opinie o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów w Rzeszów

Merry

LOW COST CENTER. Tak po prostu. Zobaczycie jaki przyplyw ogloszen bedzie we wrzesniu, bo to miesiac przyznawania awanasow i premii ( a raczej kolejny rok, w ktorym oszukaja wiekszosc pracowanikow i nie zaoferuja nic :D ). Ogolnie polecam to miejsce pracy na miesiac, zebys mial rozpoznanie po pierwszej wyplacie na jakie zycie cie stac i czy Ci na jedzenie i mieszkanie oplacic wystarczy :P Jesli jestes ambitna osoba i chcesz sie rozwijac - Krakow, Gdansk, Wroclaw albo za granica aplikuj na juniorskie pozycje, to brzmi nierealnie, ale w cale tak nie jest. (usunięte przez administratora), przez 2 lata minimum, to maksimum co mozesz tutaj osiagnac. Serio to nie jest wyolbrzymianie i negowanie wszystkiego, popatrze na opinie tutaj, albo popytajcie znajomych w tej firmie. Deloitte LOW COST CENTER i nic wiecej.

Robert
@Merry

Ocena 2/5 chyba nie jest przypadkiem, zastanawialem sie nad aplikowanie w to miesjce, ale rezygnuje. Dzieki za info!

Widziałam bardzo znaczny przypływ ogłoszeń do działu Risk, analitycy z językiem rosyjskim i angielskim. Pytanie do obecnych pracowników, polecacie ? Jak tam jest na prawdę ?

olo
@Ania

(usunięte przez administratora)zl, ciagle ludzie odchodza, sypie sie wszystko w ROC

ammika
@Ania

Nie polecam...znajoma tam pracuje i mówi że masakra..każdy doświadczony pracownik odchodzi... mnóstwo pracy i obowiązków a zarobki ledwo (usunięte przez administratora)"Low cost center"

Ewa90
@Ania

We wrześniu pewnie kolejna tura odejść gdy ludzi nie usatysfakcjonuja liche podwyzki, inni zostaną licząc że kiedyś będzie lepiej i tak to się kręci :) Low cost Center!

Beata
@ammika

Czy tutaj ktoś wogóle się sprzeciwił że chce pracować za inna stawkę? Przecież to firma, która nie da Wam więcej bo jest ich Wam szkoda, tylko zatrudni za najmniej. Czy to nie logiczne? Jak dostajesz ofertę, to się odsyła swoją ofertę i targuje... nie dziwie się że nikt nie ma więcej niż 2k w takim razie...

$
@Beata

A potem znów szukanie pracownika po 1-2-3 miesiąca bo pracownik zarabia minimum i szuka alternatywy. A oferty na pracuj kosztują coraz więcej ;) nie mówię już o tym że w przypadku odejścia danej osoby i nie dokończenia projektu jest on przerzucany na barki innych aby dokończyli aż pałka się przegnie i inna osoba też odejdzie z tego grajdoła.

Nikodem
@Ania

Z pelna odpowiedzialnoscia moge Ci powiedziec - nie polecam. To na prawde nie przypadek, ze praktycznie kazdy doswiadczony pracownik uciekl do KRK lub WWA, bez wyjatku! Koordynatorzy robia to samo, analitykom oferuja tak beznadziejne szkolenia i wynagrodzenie, ze nie sa w stanie sie utrzymac na wlasna reke w Rzeszowie. Zostaja tam tylko ludzie, ktorzy nadal mieszkaja z rodzicami, albo dojezdzaja z sasiednich wiosek do miasta, a wiekszosc z nich ma mentalnosc niewolnikow, ktorym mozna powiedziec wszystko i zadac rzeczy niemozliwych. Nie jestem osoba, ktora zarabiala tam najmniej, a decyzje o opuszczeniu tej firmy oceniam na najlepsza w zyciu. Serio, szkoda twojego cennego czasu, jesli chcesz badz musisz mieszkac w Rzeszowie - aplikuj do firm z Jasionki, Borg Warner albo Prat & Withney, w Deloitte spotkasz sie z masa klamstw, a po roku czasu powiedza Ci ze Twoja praca zostala oceniona nie na tyle zeby dostac awans albo podwyzke. Podsumuwujac, zdecydowanie odradzam i nie mam na mysli oczerniania nikogo, ale szacunku jako do pracownika tam nie znajdziesz, beda chcieli Cie wydoic do ostatniego grosza i poczucia wlasnej wartosci.

realista
@Beata

W Deloitte Rzeszow slowo 'negocjacje' nie istnieje - konczy sie na tym, ze ty swoje a oni swoje, po czym odchodzisz z kwitkiem. LOW COST CENTER i tyle w temacie, nawet ukraincy uciekaja do innych miast ;p Zostaja Polaczki przyzwyczajenie do biedowanie cale zycie.

@realista

Uciekają nawet ukraińcy to zaczeli sprowadzać ludzi z węgier,czech,kazahstanu, którzy nie znają realiów Polski, i mamić ich karierą w tej outsouresowni.

@Beata

(usunięte przez administratora) albo odsylaja Cie w diabli ;p skoro dziewczyny prowadzace rekrutacje zarabiaja(usunięte przez administratora)to myslisz ze tobie dadza (usunięte przez administratora);p

@Ania

kliknij sobie tutaj na GoWork zeby pokazalo Ci opinie pozytywne, albo rekomendacje, a potem zadaj to samo pytanie sobie raz jeszcze :p

Szkoda czasu i zdrowia spedzonego w tej firmie, Panie z HR prowadza utopijne szkolenia o tematyce zarzadzania czasem w pracy, wiedzac doskonale, ze nijak sie ma to do rzeczywistosci. Wymagania ogromne, zarobki to (usunięte przez administratora)na start i tak przez nast rok, potem (usunięte przez administratora)podwyzki - jezeli w ogole zostaniesz zakwalfikowana. Masa stresu, ciagle nie wyrabianie sie w 8 h pracy, wiec zostajesz codziennie po pol godz albo i dluzej, brak wiedzy wsrod managerow (RISK) - to tylko niektore z absurdow panujacych w tym miejscu. Nie dajcie sie wykorzystywac i wybierzcie KRK albo WWA, a takze Gdansk. Deloitte Rzeszow to LOW COST CENTER i nigdy sie nie zmieni - oni to doskonale wiedza i czychaja tylko na studentow, ktorrzy za pol darmo beda pracowac. ODRADZAM ZDECYDOWANIE !

@Karolina

no niestety musze sie z tym zgodzic, jezeli bedziecie chcieli przyjsc do tej firmy i powiedziec ze chcecie zarabiac wiecej niz (usunięte przez administratora) na miecha to liczcie sie z tym, ze nie ma opcji dostania pracy :( Mam na mysli Junior position, innych zbytnio nie szukaja. z tego co tam zauwazylam to pracuja ludzie bez wiekszych ambicji, z roznych powodow musza tam byc i siedza i narzekaja mimo wszystko. prawda jest taka, ze wiekszosc z nich spedzi na podkarpaciu reszte swojego zycia a tylko nieliczni beda zarabiac uczciwe pieniadze. w biznesie nie ma sentymentow, nikogo nie obchodzi ze 2 tys to malo, ani tym bardziej nie jest im glupio takiego wynagrodzenia Ci oferowac. pelna zgoda co do miast - wybierzcie wwa, krk, wro albo gdansk. rzeszow za 20 lat dobije mentalnie do takiego poziomu.

Rzarufka

Szukają teraz specjalisty ds. komunikacji. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Warto aplikować? Jakie warunki, jacy przełożeni, jaki system pracy. I przede wszystkim, jakie szanse?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów w Krakowie

RISK-Polecam każdemu tak ja sam zrobiłem ewakuować się z tej firmy ...z każdym miesiącem było tylko gorzej...ale myślenie każdego jest mnie więcej takie: zaczekam do września...może będą jakieś podwyżki...potem podwyżki są ch...e i połowa teamu odchodzi a ci co zostaną mają na głowie szkolenie nowych i całą masę obowiązków...i tak rok w rok... .UCIEKAJCIE!!! NIE POLECAM!!!!

Twój stary

Sprawa następna na co warto uważać to kontraktownie. Są to pośrednictwa pracy ale w najgorszym tego słowa znaczeniu ponieważ w przypadku normalnych pośrednictw z tego co się orientuję nie mogą oni pobierać kwoty od twojego wynagrodzenia tylko od pracodawcy, a w przypadku kontraktowni mogą oni ci zabrać nawet 50% wynagrodzenia. oczywiście Solidarności i związki zawodowe oraz rządowi nie zależy aby zabronić tego... Przykłady takich firm: ITkontrakt Sii

Detepowiec

Witam, ktoś coś wie i powie więcej o stanowisku Graphic Designer - Global Team? Przeciętne zarobki, charakterystyka pracy i główne zadania. Cyklicznie pojawia się to oogłoszenie, kuszące pięknym anglojęzycznym opisem, ale ciężko się dokopać informacji co, jak i przede wszystkim za ile. Warto aplikować i tracić dni urlopowe na rekrutację? Z góry dzięki za info!

r2d2
@Detepowiec

Nie wiem ile dokładnie ale na pewno nie warto i szkoda czasu. To jest LOW COST CENTER. Pójdziesz na rozmowę która będzie po angielsku, będzie trawć ponad godzinę i jak powiesz że będziesz chciał zarabiać powyżej 2k to nie oddzwonią. Tutaj je się prestiż i popija doświadczeniem.

Beata
@r2d2

Wogóle się nie zgodzę. Mi na start dali (usunięte przez administratora)brutto bez magistra, trzeba się targować.

Jako? HR? XD

Whfwtf
@Twój stary

Marzy Ci się... Ci najniżej zarabiają w HR podobnie jak w Risk a za to kierownictwo jakie maja.... Huhu... Sama elyta :P

@Whfwtf

Ile tam jest tych osób w HR? Bo z czego udało mi się zauważyć na fb to jest jedna. Chyba że na tym jednym zdjęciu co były same dziewczyny chyba z 6 xD. Tak to jest zamiast zatrudnić jednego HR managera to zatrudniają 5-6 przyjaciółek jednej xD. Tak to jest jak baba rządzi xxxxxxxxD

Nikodem

Omijac szerokim lukiem, dramatyczne podejscie do pracownika - zero wspomagania sciezki kariery zarabiasz marne (usunięte przez administratora)przez 3 miechy, a potem podwyzka do (usunięte przez administratora). Dzial Risk to posmiewisko dla wszystkich, a osoby tam pracujace musza wladac 2 jezykami - ang i rosyjski - oczywiscie wszystko ma byc robione na juz i jak najwiecej. (usunięte przez administratora)nie polecam szczerze !

xD

Do Deloitte poszukują osóby do Employer Brandingu oraz do rekrutacji. Ciekawe jakie ciemnoty będą wciskać ludziom aby zakryć fakt zarobków blisko minimalnej krajowej oraz wymagania "fluent in english". xD Taki pro tip: Owocowe poniedziałki albo środy nie pomogą w tym, networking który polega na poznawaniu takich samych osób jak ty które zarabiają minimum albo prawie też raczej nie xDDD Ch**nia i kropka

Jan Paweł III
@xD

Są jeszcze darmowe rowery dzięki którym będziesz mógł na nich jeździć do pracy bo na paliwo to raczej nie będzie ci stać no chyba że 1-2litry wody żeby ten darmowy rower napędzać niczym koń xxDDD

Miroslaw

Zero perspektyw, (usunięte przez administratora)zl na miesiac przez 2 lata.

sadgh

Orientuje się może ktoś jak wygląda praca na stanowisku asystenta prawnego w wewnętrznym dziale prawnym? Chodzi mi głownie o wynagrodzenie, atmosferę, wymagania co do zakresu zadań, czy trzeba siedzieć po 12 h dziennie itp. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zofia

Mozecie cos napisac o atmosferze w dziale hr? Konkretnie chodzi mi o EB Coordinator. Czy szefowa to spoko osoba ?

Xxx
@Zofia

Nie, jest to osoba wyjątkowo humorzasta i atmosfera zależy często od dyspozycji dnia tej osoby

Agnieszka
@Xxx

Napisałeś na temat atmosfery, jaka panuje w Deloitte CE Business Services Center według Twojej opinii. A czy jest coś, co jeszcze mógłbyś dodać o tym pracodawcy? Z pewnością jesteś pracownikiem tej firmy, więc musi być coś co Ciebie przekonuje ku temu by w niej pracować. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych?

yy
@Agnieszka

"Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych?" Nie możliwość tylko konieczność :D

Agata
@yy

Nieprawda :) zależy w jakim dziale.

cb
@Agata

w wątku mowa o HR/EB

Agnieszka
@Agata

Czyli to - czy pracuje się w wymiarze nadliczbowych godzin, czy tez nie - zależy w głównej mierze od działu, na jakim się pracuje? W takim przypadku, które działy w firmie Deloitte CE Business Services Center Rzeszów są obwarowane obowiązkiem pracowania w dodatkowym / nadliczbowym wymiarze godzin? Jak są one wtedy rozliczane?

nick
@Zofia

unikaj szerokim lukiem ! w HR jest beznadziejnie, bardzo duża rotacja w tym dziale nie bierze się z niczego !

Hrhrhr
@nick

Pojawilo się ogłoszenie do HR. Warto aplikować? Coś się zmieniło np szefowa??

@Hrhrhr

Nie warto, szefowa nadal ta sama ;)

Karol

Deloite zaczeło moderować wypowiedzi więc powtórze jeszcze raz Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Deloite Centrum Taniej Siły Roboczej w Rzeszowie

Ewa90

Nie polecam ani audytu ani risku. Wymagania z kosmosu...statystyki i stres a pensja żałosna za taką pracę. Jeżeli jesteś z Rzeszowa i szukasz pracy to lepiej na tym wyjdziesz pracujac w Krakowie i codziennie dojeżdżając z Rzeszowa XD "Low cost Center" - dobrze powiedziane

d25a

Uwaga na ogłoszenia do audytu firma poszukuję wyrobników tylko sezon, nadgodziny w tym okresie to norma, wynagrodzenie nawet nie przekracza 2000zł, i często żegnają się z takimi wyrobnikami którzy są potrzebni na sezon... To BSC to w rzeczywistości Shared Service (centrum usług wspólnych) aby przenieść procesy z innych placówek tutaj i płacić minimum aby polacy nie zarobili. Skoro wcześniejszy szef z Czech tego oddziału powiedział że na wasze miejsce są ukraińcy, to czemu nie przeniosą tego low cost center na ukrainę? Ponieważ nawet tam ludzie nie chcą pracować za tyle a z Indii każdy już ucieka...

Testo

No ciekawe że nikt się nie zgłasza do pracy za (usunięte przez administratora)zł na help desk fluent in english No ciekawe dla czego.... LOW COST CENTER

M2

Zabawne. Firma prowadzi na uczelniach wykłady pt. "Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - z perspektywy rekrutera" - w skrócie dobre praktyki na rozmowie rekrutacyjnej. Równocześnie firma nie jest w stanie przez 4 tygodnie poinformować osoby o statusie jej aplikacji (po drugim etapie rozmowy rekrutacyjnej).

Megincia

Atmosfera spoko...zawsze ktoś pomoże wytłumaczy...Ale zarobki to jakiś żart-pracowałam niedługo w audycie gdzie wynagrodzenie jest żałosne za taką pracę...A podobno w dziale risku płacą jeszcze mniej....masakra!!!

jatoja
@Megincia

Tzn ile srednio brutto ?? Ok 2500 czy wiecej?

Morticia
@jatoja

Jak zaczynałam pracę w ryzyku to dostałam mniej niż (usunięte przez administratora) brutto ;)

Megi
@Megincia

A czy mogłabyś powiedzieć powiedzieć ile zarabia się w audycie?

jatoja
@Morticia

Rozumiem a jest szansa na podwyżkę lub awans? :)

John
@Megincia

To prawda, ROC najgorzej opłacany dział, (usunięte przez administratora)zł netto przez pierwsze 3 miesiące.

patka wariatka

Witam, zainteresowała mnie oferta pracy tj. ADC Audit Analyst - proszę o informację, czym zajmuje się dana osoba, jaki poziom ang trzeba mieć, innych umiejetności typu excel oraz jakie zarobki +- mozna otrzymać, z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)

John
@patka wariatka

W Audycie możesz liczyć na zarobki rzędu (usunięte przez administratora) przez pierwsze 3 miesiące, w zależności na jaki próg wynagrodzenia wycenia Twoje umiejętności, potem podwyżka rzędu (usunięte przez administratora)zł netto i sukcesywnie ocena Twojej pracy co roku we Wrześniu po czym podwyżkę dostaniesz albo nie dostaniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte CE Business Services Center Rzeszów - Rzeszów

• Jak się pracuje w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte CE Business Services Center Rzeszów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte CE Business Services Center Rzeszów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Deloitte CE Business Services Center Rzeszów