Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Witam czy posiada ktos opinie na temat iwork praca przy chryzantemach w holandii polecacie czy nie bardzo ?

@Anna

Proszę nie mylić agencji Grupa i-Work z agencją i-Work, my nie posiadamy pracy przy chryzantemach. Już kilka razy ten wątek był poruszany. Pyta Pani nie o tą agencję.

@Anna

Nie polecam grupy iwork za zakwaterowanie odciagaja prawie 100 euro a warunki nie za ciekawe za to agencja i work to co innego

Zbychu

Z ich podejściem do tematu można szybko i sprawnie znaleźć pracę. mi się to podoba. Szybko, miło oraz profesjonalnie ;p

Kaśka

Według mnie są solidną wartą zaparkowania firma i takie kłamstwa o każdej agencji to nie można ujednolicić. Nie każdy pośrednik oszukuje im też zależy na pracowniku

Polecająca

POLECAM i tyle, kilka razy już kożystałam z ich pomocy i nigdy nie było problemów. A jacy ludzie do Holandii przyjeżdżają to każdy wie. POLECAM i-Work

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciekawy

Witam Czu ktoś może napisać jakie są opłaty za mieszkanie na Islandii? Oczywiście zatrudnienie w budownictwie przez i-work.

Nieciekawy
@Ciekawy

To chyba najlepiej zadzwonić i spytać w agencji, nie sądzisz?

@Nieciekawy

Witam Pana Jak ktoś dobrze zauważył jest to raczej pytanie do nas a nie do ludzi na formum. Zakwaterowanie na Islandii jto koszt 62 000ISK potrącany z wynagrodzenia

Ciekawy
@i-Work agencja zatrudnienia

Bardzo dziękuję za informację :)

Pracownik Roman

Na swoim przykładzie mogę polecić tą agencję. Wysłałem CV, odbyłem rozmowę kwalifikacyjną, ustaliłem szczegóły i wyleciałem do Islandii. Praca jest okay, ludzie też, mieszkanie mogłoby być większe ale jest czysto schludnie. Nie narzekam. Ale jak ktoś już wcześniej zauważył, wszystkim nie da się dogodzić. POLECAM!!!!

Kasia k
@Pracownik Roman

A jaka praca na Islandii? Bo tez się zastanawiam nad wyjazdem z nimi :)

On

Wróciłem z nocki więc mam chwile aby coś napisać. Agencja jak agencja zarabia na nas ale tak już jest. i-Work mogę polecić. Jeden z lepszych pośredników dzięki któremu znalazłem prace.

PP

Na swoim przykładzie mogę polecić iWork, komentarze pisane przez niezadowolone osoby to chyba te osoby które które wyleciały z pracy. Ja osobiście polecam:)

Bernard
@PP

Też tak czytam to większość opinii o tej agencji jest dobra. Niestety pracując z drugiej strony całkiem inaczej to wygląda. Ja jako pracodawca miałem wieczne problemy z ludźmi do pracy. Zawsze komuś coś nie pasowało, najwięcej pretensji o wszystko to mają ludzie bez wykształcenia, bez znajomości języków obcych, a w CV setki poprzednich pracodawców gdzie najdłuższym okresem pracy jest pół roku, bo jak twierdzą to zawsze pracodawca był c-h-u-j-e-m, dosłownie. Nic dziwnego, że ludzie zostają zwalniani jeżeli w pierwszy dzień pracy już jest chory lub zkacowany. Osobiście wyjechałem za pośrednictwem tej agencji do Islandii i wiem że dobrze trafiłem, a ludzie którzy tu przyjeżdżają i w pierwszy dzień odrazu kieliszek potem bumelka i powrut do Polski. Ja ogólnie POLECAM i-Work

Grzybnia
@PP

Na seoim przykładzie nie polecam. Komentarze pisane przez zadowolone osoby to chybs te osoby, które sa pracownikami biura. Ja osobiście nie polecam :)

Zainteresowana

Pracował ktoś na zbieraniu pieczarek w Austrii? Czy zbieranie odbywa się na kolanach czy stojąc? I ile można wyjść za tydzień? Proszę o odpowiedz

Adela
@Zainteresowana

Zbiera się pieczarki z podestów na stojąco. Pieczarkarnia to nie jest pole, pieczarki rosną w takich szufladach, wpisz w googlach frazę pieczarkarnia to wyskoczą ci zdjęcia obiektu. Poza tym praca w temperaturze 18-24C, zależy od fazy wzrostu grzybni. Zawsze trzeba normw robić ale jak nie zrobisz nic się nie stanie, stawkę masz godzinową. Ja ogólnie jestem zadowolona, przcowałam u nich w Holandii a teraz udało mi się przenieść też od iWork na pieczarkarnie do Austrii, mam s[poro bliżej do domu w polsce, tak że prawie co tydzień jedziemy do domu.

Grzybnia
@Zainteresowana

(usunięte przez administratora) Nie polecam

piotr

witam, ta agencja to jedna wielka sciema. koles ktory wysla ludzi do pracy nie ma pojecia o zyciu w holandi. nie odbiera telefonow. warunki ktore przedstawia okazuja sie falszywe. mieszkam w jednym z domow do ktorych przysyla ten koles, ludzie pracuja 2,3 dni a pozniej ich zwalniaja, bo zarabiaja na wyrobieniu bsn numeru. gdzie kazdy moze isc sobie sam, jak juz agencja zalatwia taki nr to juz dla nich czlowiek przestaje istniec.

zadowolony
@piotr

ty, a od kiedy to ktoś płaci za BSN. (usunięte przez administratora) jesteś i tyle. Baranie pracować się nie chce to tak to wygląda.

Kamil
@zadowolony

Jak nie przepracujesz ustaloego rerminu (ja mialem 4 tygodnie) to zwracasz za wyrobienie świstka i koniec.

zenfen

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w pralni przemysłowej która znajduje się w Holandii a dokładnie w Eindhoven? zakwaterowanie, pensja czy dochodzi na czas i takie tam. Byłbym bardzo wdzięczny.

@zenfen

Jeśli chcesz nie mieć nadciśnienia jakie sprawi ci ta agencja, to lepiej daj sobie spokój.

@Roksana

Szkoda kolejna agencja która wali w kulki... W sumie teraz to norma traf na rzetelną i godną zaufania to naprawdę..

Tobiaszxxxx
@zenfen

Ogólnie polecam i-work dają rade. Wyjechałem za ich pośrednictwem w 2016 roku w grudniu do pralni w Eindhoven i pracowałem tam przez pół roku zrezygnowałem bi dostałem niby lepszą ofertę z Ruigrok i po trzech tygodniach na szczęście mogłem wrócić do nich ale na inny projekt do drukarni, jak praca się skończyła sami zaproponowali mi przeniesienie do magazynu z oponami. Teraz wyjeżdżam z nimi na czwarty projekt i nie zamieniłbym tej agencji na inną. Dużym plusem jest to że zawsze możesz liczyć na ich pomoc w prawie każdej sprawie.

Qwerty
@Roksana

Roksano s możesz umotywować swoją wypowiedź. Takie rzucanie słów na wiatr to każdy może. Proszę o konkrety twojego nadciśnienia bo czytając opinie większość poleca prace przez nich.

Damian Aleksandrowicz
@Tobiaszxxxx

jasne ;/ Dobre brednie

@Qwerty

Pojedziesz to sam się przekonasz, lecz przestrzegam Cię przed wyjazdem jest dużo agencji ,które są dobre w Tym co robią, ta niestety jeszcze raczkuje i niestety nie ma fachowej obsługi ponieważ Pan Kacper niestety nie zna się na Tym co robi. Przykre ,ale prawdziwe.

Kacper i-Work
@Roksana

Pozdrawiam Panią Roksanę. Nie dziwię się że wystawia taką opinię skoro nie zaakceptowaliśmy Pani ze względu na brak języka i jakichkolwiek kwalifikacji.

@Kacper i-Work

Kwalifikacje to ja akurat posiadam, język? Twierdził Pan, że jest na poziomie komunikatywnym . Skoro nie ma Pan kwalifikacji do prowadzenia biura do dlaczego jeszcze one istnieje. Dlaczego jest Tyle negatywnych komentarzy o Pańskim biurze? Ba nawet powiem więcej , z moimi kwalifikacjami wyjechałam do pracy do Holandii tak Panie Kacprze z JĘZYKIEM. Jak Pan nie potrafi przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych to już nie moja wina. Dobrze,że Bóg miał mnie w opiece i nie wylądowałam w Tym biurze.

@Qwerty

Większość? No nie!

Erwin

A dlaczego nie wyjeżdżać przez i-Work jeśli maja dobra opinię jako pracodawca?

@Erwin

Wyjedź to poznasz odpowiedz na to pytanie.

ZADOWOLONY :)

4 razy już i-Work załatwiał mi pracę i nigdy, ale to nigdy nie miałem problemów z procesem rekrutacji. Zawsze wszystko się sprawdzało tym co przedstawiał mi rekruter. Ponadto wszelkie informacje otrymywałem od nich na email. Raz dostałem kiepskie zakwaterowanie więc zadzwoniłem do nich jaka jest sprawa, a że była to sobota i nic przez weekend nie mogli zrobić to musiałem poczekać do poniedziałku na tym właśnie kiepskim mieszkani a w poniedziałek popołudniu zostałem przeniesiony na inną lokację. Wiem że wszystko z nimi można złatwić. Śmiało mogę polcić iWork jako sprawdzoną firmę rekrutacyjną!!!! Rozmowa a nie unoszenie się honorem jest najlepszym rozwiązaniem!!!

@ZADOWOLONY :)

Te pozytywne opinie to cyba pracownicy agencji skrobia

Opole
@Panaceum

Dokładnie tak pisac potrafią ale rozmawiać juz nie

Kasiaczek

POLECAM IWORK!!!!! Przyjechałam 4 tygodnie temu do pracy za pośrednicwem OTTO- dramat- zakwaterowanie straszna nora, w pierwszym tygodniu 2 dni pracy w kolejnym 3 po 6 godzin, ledwie wystarczyło na pokrycie mieszkania, jak zaczełam rozsyłać cv to otrzymałam ofertę pracy od Poluxa przy mięsie, pojechałam tam i kolejny dramat, już byłam zdesperowana i zdecydowana na powrót do Polski, ale koleżanka poleciła mi iwork, że jej pomogli, więc zadzwoniłam do nich i dwa dni później przyjechałam do pracy w pieczarkarni w Weert, stawka nie jest może rewelacyjna bo dostałam na początek 9,69 a za pracę na II zmiane 11,20€, ale zakwaterowanie normalne, pokoje dwuosobowe, czyste z łaienkami i wyposażoną kuchnią. Za pościel potrącili mi z wypłaty 45€ i przywieźli nową z IKEA. Ja po takich przejściach to napewno się nie ruszę już nigdzie i jeżeli będę szukała kiedyś innej pracy to napewno zadzwonię do iworka.

Justyna
@Kasiaczek

A możesz napisać jak ogólnie ta praca pzy pieczarkach, dostałam od nich ofertę i nie wiem czy warto.

@Justyna

Przepraszam że dopiero teraz się odzywam. Praca jak praca robić trzeba, wypłąta na czas, a pracy też zawsze po 40 godzin i więcej, nie ma tak jak w poprzedniej agencji, dwa dnie w pracy żeby na domek zarobić. Tutaj najmniej dostałąm 280euro na czysto a jak miałam dużo godzin i sobota to 410 euro zarobiłam na ręke

Paula
@Kasiaczek

to chyba warto

Olala
@Paula

Nie warto

@Olala

Tak, warto. Nie wiem czego wymagasz ale ja tygodniówki nie schodziłam poniżej 300 euro na ręke, ae czasami było nawet 400 jak była praca w sobotę.

Adam Hul

Nie wiem jak to się sprawdza w innych krajach, ale na przykładzie Islandii śmiało mogę polecić tą agencję

XYZ
@Adam Hul

A gdzie pracujesz?

Są dwa rodzaje agencji dobre lub złe to jest ta zła której raczej nikomu nie mogę polecieć bo jest po prostu (usunięte przez administratora) na maksa

Andreas

POLECAM!!! Praca i życie na Islandii- SUPER, pośrednik iWork- GODNY ZAUFANIA, w moim przypadku wszystko się sprawdziło. Obawiałem się jedynie wpłacać kaucji za bilet do Islandii, ale wszystko okazało się bez problemowo. Nie dziwię się że pobierają kaucję jeżeli to firma kupuje przelot a wiem że zdażało się że ktoś kto miał kupiony już bilet nie wsiadł do samolotu i agencja była na tym stratna. Biletu oddać nie można.

qwerty

Nie wiecie kiedy rusza drukarnia? Nie mogę si dodzwonić do iworka. Pracowałem tam w tamtym roku i chciałbym na ten sezon również jechać.

@qwerty

Witam Niestety byłem na Islandii w celach służbowych, z niewiadomych przyczyn telefon przestał działać. Zawsze można kontaktować się na inne numery podane na naszej stronie www.i-work.pl. Drukarnia rusza niebawem. Proszę o kontakt. Jeżeli Pan/Pani pracował w drukarni w zeszłym sezonie, bez problemu zapraszamy w tym :)

@qwerty

Witam Pana/Panią. Chcielibyśmy poinformować, że ruszył nam projekt w drukarni. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania cv

ASD

Razem z dziewczyną polecam pracęprzez iwork. U nas wszystko się sprawdziło.

POLECAM i-work jako rzetelneą firmę rekrutacyjną. Za pośrednictwem Pani Pauliny otrzymałem pracę na Islandii w pierkarni. Generalnie wszystko się sprawdziło na miejscu z tym co zostało mi przedstawione i tak jak ktoś z moich poprzedników zauważył, warunki pracy na Islandii są bardzo rygorystycznie przestrzegane na kożyść pracownika, ubrania robocze, buty i kawa :) zawsze musi w pracy być kawa no i oczywiście bezpieczeństwo

Eugeniusz
@:)

Hej kolego. Też jestem gotów polecić i-Work jako rzetelną firmę. Przyleciałem do Islandii dopiero tydzień temu, ale już teraz wszystko się sprawdza jak mówił mi rekruter. Ponadto w pierwszy weekend zostaliśmy zabrani na wycieczkę przez pracownika firmy. Zwiedziliśmy gejzery, klify, wodospady itd. a wszystko na koszt firmy. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, a za granicę wyjeżdżam od 11lat. POLECAM !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.