Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

pawel

Dlaczego agencja nie reaguje na pytania przez facebook i mailowo?

@pawel

Odpowiadamy na email od poniedziałku do piątku. Na Facebook wystawiamy tylko ogłoszenia nie prowadzimy konwersacji za pośrednictwem komentarzyna fb

Janek

Polecam agencję. W końcu ktoś podchodzi do sprawy poważnie. Jedyna agencja która nie patyczkuje się z pijakami i ćpunami, nie ma tłumaczenia że tylko jedno piwko czy jeden skręt, jeżeli łapną cię przed pracą albo w pracy na bani masz kilka godzin na opuszczenie mieszkania, patologii pozbywają się w oka mgnieniu. W końcu można spokojnie pracować i nie marwić się czy się dzisiaj wyśpię czy nie. Pozdrawiam zespół i-Work

@Janek

Zespół i-work? Polecacie sami siebie? To chyba jakas kpina

Paulina i Tomek

Polecam i-Work, pracujemy w przetwórstwie krewetek od ponad trzech miesięcy i nigdy nie mieliśmy problemów z agencją. Wypłąty zawsze na czas i bardzo dobre zakwaterowanie

Adi pytanie
@Paulina i Tomek

Wybieram się na krewetki do Holandii. https://holandia.jober.pl/Volendam/Porcjowanie-pakowanie-krewetek-12%E2%82%AC-h-du%C5%BCo-godzin-1279603?premium=1 Co możecie powiedziec o pracy. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz.

@Paulina i Tomek

Co to znaczy wg Was" Bardzo dobre zakwaterowanie" ?

Aaa

Polecam i-Work

Yeti

Polecam, trzeci raz jadę z nimi i jest wszystko git

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Magda

Hej, czy wybiera się ktoś w najbliższym czasie do pracy ? Może jest jakaś chętna koleżanka na wspólny pokój ? Mam 25 lat, będzie to mój pierwszy wyjazd.

@Magda

Cześć na planuje wyjechać mam 20 lat i tez pierwszy raz wyjeżdżam:)

magda
@Angela

a kiedy planujesz wyjechać ?

Sandra
@Magda

Hej ja właśnie jestem zainteresowana pracą jako komisjoner w Eching

Beti

Chętna jeszcze?

@magda

Planuje jak najszybciej w przeciągu dwóch tygodni

Praca w Niemczech

Czy ktoś wybiera się do pracy lub pracuje jako komisjoner w Eching? Mam ciekawą ofertę od i-Work i zastanawiam się czy jechać.

Oskar
@Praca w Niemczech

Tak, ja wyjeżdżam w piątek?

Praca w Niemczech
@Oskar

A pracowałeś już dla nich? Warto jechać? Jak myślisz?

Oskar
@Praca w Niemczech

Ja nie ale moi znajomi tam pracują od pół roku więc jadę prosto do nich. Chłopaki bardzo sobie chwalą. Mogą co miesiąc być w domu, a jesteśmy z opolskiego więc dość blisko

Kamil S.

Polecam i-Work, pracuję u nich już 3 rok na 5 projekcie i zawsze jest OK

Praca

Hej, mam w planach wyjazd i szukam koleżanki do pracy w Holandii, fajnie by było z kim dzielić pokój :)

@Praca

Napisz na maila dzelamontana@gmail.com Tez planuje wyjechać mam 20 lat

Masz ochotę zatrudnić :) posprzątajcie.

Basia

Witam czy pracował ktoś przy kwiatach w okolicy Hagi?

agnieszka

We finished contract because we should start the by i-work. One day before arrival we called i-work and this man told us that the situation was changed. iF WE WOULDNT CALL HIM HE WOULDNT INFORM US. We still could stop termination by actually work but he told us that we can move to his acommodation on the weekend(last weekend). Next days he didnt answer more for our calling and he didnt report us the accomodation address. Its 24th december and we are on the street because of this motherf.cker. Minimum what we can do, we called TV. They dont give us room, but at least maybe will watch it some from his customers. So happy Christmas mr Gulowaty. Next years i will warn everybody before you. Zakończyliśmy kontrakt, bo powinniśmy zacząć od i-work. Dzień przed przyjazdem zadzwoniliśmy do i-work i ten człowiek powiedział nam, że sytuacja uległa zmianie. JEŚLI Nie ZADZWONIlibysmy, to on by n NAS NIEPOINFORMOWAL. Wciąż moglibyśmy przerwać wypowiedzenie przez faktyczną pracę, ale powiedział nam, że możemy przenieść się do jego mieszkania w weekend (ostatni weekend). Następnych dni nie odpowiadał więcej na nasze wezwanie i nie podawał nam adresu zakwaterowania. Jest 24 grudnia i jesteśmy na ulicy z powodu tego s.ur.ysyna. Minimum tego, co możemy zrobić, nazwaliśmy TV. Nie dają nam miejsca, ale może przynajmniej zobyczy to jego klient. Tak radosnych Świąt Panie Gulowaty. W następnych latach ostrzegę wszystkich przed tobą.

@agnieszka

Yes, you applied to us for a job in September, you could start work in early October, you didn't come but informed us on the day you arrived, work at DHL Zaltbommel. You applied again on 18.12.2020 for a job offer at the Printing House in Venlo, but due to new restrictions caused by the pandemic, the project was suspended and you were informed about it Tak, aplikowaliście do nas o pracę we wrześniu, pracę mogliście rozpocząć początkiem października, nie przyjechaliście a poinformowaliście nas o tym w dzień przyjazdu, praca na DHL Zaltbommel. Kolejny raz aplikowaliście 18.12.2020r. na ofertę pracy w Drukarni w Venlo, ale ze względu nowych obostrzeń spowodowanych pandemią wstrzymano projekt o czym zostaliście powiadomieni.

Dawid

Hej, mam pytanie czy nie chce ktoś jechać do holandi, ponieważ ja sam chciałbym jechać ale szukam osoby bo w dwójkę zawsze to raźniej, można poszukać ofert i jechać spróbować, ja już byłem za granicą, mam 24 lata i własne auto, szukam osoby poważnie myślącej o pracy. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać na emaila. dawid59.1996@wp.pl

Przemek

Pracuję już jakiś czas za pośrednictwem i-Work w DHL Zaltbommel, nie nazekam, pomimo pracy 4 dni w tygodniu robię 44h wynagrodzenie na ręke 320€ po potrąceniu mieszkania i ubezpieczenia. Szału jakiegoś nie ma ale w dobie coronovirusa jest i tak nieźle. Za dojazdy nie pobierają opłat tylko mieszkanie daleko od pracy, ale ładne czyste, coś za coś

Biuro nie jest złe, jest kilka osób które nie są lubiane ale ogólnie jest OK, Wypłaty na czas, mieszkanie daje radę. Nie jest to hotel 5* ale da się mieszkać

Pati i Adam

Pracujemy od 3 tygodni przez i-Work na DHL w Zaltbommel, pomimo że zakwaterowanie jest oddalone o 85km od miejsca pracy to jest ok. Normalne mieszkania a nie jakieś bungale czy hotele, ludzie też normalni, pracujemy na 3 zmiany po 10h dziennie i w weekendy dzięki którym nadrabiamy z wypłatą. Możemy szczerze polecić i-Work jako sprawdzoną ofertę.

Tiritiri
@Pati i Adam

Hej mamy właśnie tam zawitać w poniedziałek i chciałam wiedzieć jak wychodzi finansowo? Macie już jakiś obraz pi raz drzwi?

@Tiritiri

300€ tygodniowo na rękę czyli po odliczeniu ubezpieczenia i mieszkania przy 40 godzinach

Martyna

A jak z zakwaterowaniem, ile osób w pokoju?

Patyrcja
@Martyna

Po dwie max,

Corona Nie Virus :)

Przyjechałem dzisiaj na zakwaterowanie, jak narazie wszystko jest OK. W poniedziałek zobaczymy jak bedzie

@Corona Nie Virus :)

Jestem wzruszony i jak tam dalej? Np gdzie przyjechales i co zastales? Po co nam twoja opinia?

Lina

This is my second time with them. Agency is not bad. I'm from Lithuania and it's also great to work with other nationality people.

@Lina

LIna from Lithuania I love You! You made ma day Agency is not bad? ( what the (usunięte przez administratora) do you mean by that:) It is all i needed to know:) thank You very much i am departuring tommorow. If it wasnt for your opinion i woudnt change me life Thank You Love Kolia:)

pawel

Pracował ktoś przy produkcji zaluzji w Eindhoven? dla verano ?jakie warunki mieszkaniowe oferuje agencja?

klaudia

Hej, jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem za granicę przez dana agencję? proszę o kontakt. Preferowane dziewczyny. pracawakacje@intmail.pl

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.

i-Work agencja zatrudnienia