Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Osrwootor

Jak tam po podwyżka maflowicze?

qaz
@Osrwootor

Jak tak będzie, to na życie nie starczy po zrobieniu wszystkich opłat i kosztów..

Toska

Też dostaliście takie słabe wypłaty??

NICK

Czy to prawda ze Ustawiacz w toruniu podstawy ma 3tyś?

us

chyba z dodatkiem stanowiskowynm

@NICK

Co to za kasa 3 tyś brutto?

oring
@NICK

W Toruniu taka rotacja ustawiaczy, że większość z nich ma podstawy tyle co operator + 350 dodatku za stanowisko.

ggh
@oring

na na gieciu niedlugo znowu ustawiacze beda odchodzic

Telebijs
@oring

Podstawę maja większą niż operator plus ten dodatek za ustawiacza

Lolek
@ggh

Czemu?

Katarzyna
@Lolek

Wybaczcie, że przeszkodzę Wam w dyskusji, ale chciałabym uzyskać pewne ważne informacje odnośnie pracy w Grupie Maflow. Widziałam mianowicie, iż aktualnie firma szuka Inżynierów - Procesu i Wdrożeń: https://www.pracuj.pl/praca/maflow;kw Wybranym osobom oferują możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku. Może wiecie, jakie dokładnie możliwości rozwoju zawodowego daje wspomniany pracodawca? Będę wdzięczna za takie informacje.

Cezary
@Katarzyna

To patologia ten dział.

Lutowanie normy z kosmosu - do weryfikacji!

Ok
@pracownik

Normy sa ok pracownicy leniwi.robic wam sie nie chce

sprawiedliwy
@pracownik

to jeszcze tego zakładu ukraińskiego nie zamknęli ? toć mieli to zamknąć ?

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
oring

liderom i ustawiaczom odechcialo sie pracować po tych "podwyżkach" bo albo są na 0 albo kilka złotych na minus. Przed tymi "podwyżkami" lider/ustawiacz dostając 400/500 zł premii motywacyjnej + abencyjna (150zl) wychodzili dodatkowo 550/650 zl. Teraz 450zl + stazowego 100 zl jak ktos przepracowal rok oczywiscie wychodzą 450/550 zł. Wiec to żadne podwyżki wręcz obniżki

Abcde
@oring

To. I tak za dużo jak dla nich

@oring

Nikt was tak nie wyrucha jak Maflow

paleciak
@oring

Im to akurat powinni dawno zmniejszyć, i tak mało który coś robi.

rordecooner@wp.pl
@oring

Kwestia czasu ze dyrektor i kierownicy beda stac sami na maszynach .bo operatorxy maszyn i innebosoby beda odchodzic

us
@paleciak

to trzeba bylo zostac ustawiaczem , nic nie robic i niech ci placa za to jeszcze

KierowcaPaleciaka

Odszedłem po prawie 2 latach pracy i nie próbowali wcale zatrzymywać. W nowej firmie juz w pierwszym miesiącu dostałem lepszą kasę za pracę na jedną zmianę 5 dni w tygodniu. Takiego (usunięte przez administratora) nigdy nie widziałem. Nie polecam.

Toronto

Powiedz to w twarz łbie ;)

jbc maflo
@Toronto

Powiem w prost daj datę i godzinę i porozmawiamy bez świadków :)

Katarzyna
@jbc maflo

To nie jest miejsce przeznaczone do tego typu dyskusji, gdyż nic one tu nie wnoszą. Potrzebujemy tu natomiast merytorycznych opinii o Grupie Maflow jako pracodawcy. Całkiem niedawno rozpoczął się sezon wakacyjny i w związku z tym chciałabym zapytać Was o jedną kwestię. Jak mianowicie podchodzą tam do zatrudniania osób, które są zainteresowane jedynie tymczasową pracą? Są im przychylni czy niekoniecznie?

Stuff

Maflow to fenomen!! W czasie rynku pracownika jako jedyna firma obniża pracownikom wynagrodzenia zabierając dodatki i premie!!!

Rysiek z Klanu
@Stuff

I daje nowe umowy starym pracownikom tylko do pełnych 33 miesięcy stażu pracy - no szok panie Dyrektorze zanim panu podziekują to wymieni pan większość załogi!

Młody

Nie wiem jak wy, ale ja już mam dość tej roboty i złożyłem dzisiaj wypowiedzenie, tutaj mam najniższą krajową, a na OLX znalazłem kilka ofert gdzie dają po 17-18zł na godzinę!! Jak by ktoś chciał też skorzystać z okazji ;) (usunięte przez administratora)

PatoStrimer

Niestety nie spotkamy się w żadnej ciemnej uliczce Torunia czy Włocławka ani gdziekolwiek, wystarczy że tu ją muszę oglądać buhaaa...

Urlop będzie bez pieniędzy za wczasy absurd !!!

Niktos

Też to słyszałem...

@Niktos

Plotki czy potwierdzone?

Arr

Plotki. Wczasy dostaniemy niestety po urlopie, ponieważ za dużo ludzi się zwolniło w innych zakładach po wzieciu pieniędzy.

@pracownik

Od 1 czerwca osoby na lutowania które tylko będę pracowalybcaly mieć dostaną z dodatkami ok 3300 brutto. Jak cinnienpasuje idź do innej pracy

@Arr

To nie plotki tylko prawda niestety po urlopie a co ma piernik do wiatraka czy ktoś się zwolni jeżeli się należy to są jego pieniadze

maflowek

bo (usunięte przez administratora) ludzie zarządzają firmą w Toruniu

Osrwootor

Podwyżki miały być i cisza audyt przeszliśmy i (usunięte przez administratora)z tego laury zbiera góra a dla pracowników chociaż by imprezę zrobili jak w Pszczynie w zeszłym roku dla dzieci na dzień dziecka figa z makiem tak się pracuje u jednego z najbogatszych Polaków w kraju

Meblowy
@Osrwootor

Już dużo osób ucieka słyszy się że l4 albo wypowiedzenia. W pracy skwar nie do wytrzymania.

Osrrwt oo r
@Meblowy

Skwar przerwy nie zrobią bo normy nie będzie woda w baniakach po której sraczka murowana na picie cała karta sodexo idzie

@Meblowy

To zwolnij sie zamiast narzekać.

jozek
@Osrwootor

Kwestia czasu kiedy maflow w Toruniu padnie,zaorać . Dyro Kazik zacznij myśleć głową a nie inną częścią ,dzięki tobie ludzie odchodzę

Kamil
@jozek

Widzę, że nie jesteście do końca zadowoleni z warunków zatrudnienia, które obecnie panują w firmie Grupa Maflow. Ciekawi mnie, czy próbowaliście może rozmawiać na ten temat z pracodawcą? Może warto by było poruszyć tę kwestię i spróbować walczyć o wyższe wynagrodzenia? Ciekawi mnie, czy rozmowy mogą przynieść pozytywny skutek.

Ona
@Osrwootor

Podwyżki będą podobno tylko teraz pewnie nie będzie miał się kto tym zająć bo sezon urlopowy dadzą od października lub listopada pewnie 200 złoty bo tyle wzrośnie najniższa krajowa i od stycznia znowu będziemy najniższą krajowa zarabiać

@Kamil

Chcesz znać ich odpowiedz? Brzmi tak: Nie podoba się to pod bramą na twoje miejsce 5 znajdę. Pozdrawiamy autora pana kierownika produkcji

qaz
@Kamil

Rozmowa to najlepszy sposób załatwienia tej sprawy, dobrze by było zrobić zebranie na przełomie dwóch zmian na przykład o 14 i porozmawiać z dyrektorem na ten temat co ludzi dręczy.

@Osrwootor

Od 1 czerwca maflow będzie płacili.najlepiej w Toruniu. Jak chodzisz cały miesiąc do pracy pracujesz jak.ja na lutowania i pracujesz ponad rok dostaje że wszystkimi dodatkami 3400zl. Teraz to bedzie jazda

Podwyżki
@wodz

3400zly brutto chyba wam zaklady sie pomyliły na produkcji dobre bajki to dla dzieci

wodz

1,5 roku pracy Od 1 czerwca: 2250 podstawa 450 intencyjne 120 stażowe 170 dodano 60 za pranie 90 dodatek do nocki 240 za pracę na lutowania 3400 brutto. Nienwierze Ale jeśli tonprawda....to będzie coś niesamowiyego

reklamacja

Panie techniczny może pora ograniczyć picie? Nie dosyć, że mamy ciasno to jeszcze trzeba przebywać w tym samym pomieszczeniu z dziwnie zachowującymi się ludźmi.

on
@reklamacja

Ciepło jest, pić sie chce, pragnienie trzeba zaspokoić tym co sie lubi, jak Ci moje otoczenie nie odpowiada to je zmień . Następnym razem podejdz i powiedz mi to a nie na forum wypisujesz tchórzu.

Jolanta
@reklamacja

Nie jest to odpowiednie miejsce na rozważania o takim właśnie charakterze. Skoro uważasz, że jakiś inny pracownik Grupy Maflow ma tak poważny problem, to wypadałoby go zgłosić bezpośrednio Przełożonemu. A teraz wypadałoby już przejść do rozmowy na temat warunków pracy, jakie Wam zapewnia ten pracodawca. Powiedz na przykład, czy umożliwia on swoim pracownikom uzyskanie nieco wyższej pensji poprzez realizację nadgodzin? Pamiętaj, iż czekamy na rzetelną odpowiedź.

reklamacja

Nic mi nie zrobisz, bo za cienki jestes.

xyz

Ale (usunięte przez administratora) firma ....

Gggrrrr

Szczera prawda. Szacun.

Jedyna normalna

Ciekawe jak Ty wyglądasz, może się pokażesz? Nie ma o czym tu pisać, tylko krytykować czyjś wygląd? To świadczy tylko o Tobie i Twoim wychowaniu, a właściwie jego braku. Brak mi słów na Was wszystkich, jak można być tak podłym człowiekiem. Podnieca Was to czy co? Jakie musicie mieć nudne życie, współczuję.

...

..... może trzeba ten temat poruszyć z samym dyr???

paleciak

" Całe szczęście mnie już tu nie ma bo dziś chyba byłabym już w zakładzie zamkniętym. " Zawsze jak jest pocisk na forum piszą że już się zwolnili a znając życie właśnie siedzi i pije kawę z tymi których tak ładnie opisała.

Pan Piotrek

Ktoś z firmy mi napisał żebym wszedł bo pośmiać się można. Good job! Made my day;) Spokojnie karma wróci i cieszę się, że z czasem wychodzi, że ''dealer'' miał rację. Pozdrawiam serdecznie autorkę i kolegów z Maflow. Miło wiedzieć, że u was bez zmian na lepsze

/./
@Jedyna normalna

To może ty mi wytłumaczysz jak można być takim podłym i przyczepiać się o wszystko do operatorów, siedzieć na krześle te +/- 7 godzin chodzić na palarnie kiedy się chce i ile się chce, zarabiać więcej niż ktoś, kto haruje jak wół i nie ma żadnego szacunku za wykonywaną pracę. Jesteście tak leniwi, że nawet nie chce wam się schodzić do stołówki to przenieśliście sobie automat na górę już widzę jakby automat byłby na każdej hali. A najbardziej mnie rozbraja tekst "przecież ty jesteś tylko operatorem". Operator ma więcej obowiązków, niż nie jedna osoba z wyższym stanowiskiem w zakładzie, a zarabia krocie ciekawe czy wy byście byli tacy mądrzy gdybyście zarabiali najniższą krajową i wyliczali pieniądze, żeby na wszystko starczyło zamiast szastać nimi na lewo i prawo. Na pewno jakiś już mądrala chce napisać, że trzeba było się uczyć. Może i tak, ale ktoś musi to robić bo przecież maszyny nie będą same pracować trochę więcej szacunku do zielonych i do pracy wykonywanej przez nich bo z takimi zarobkami to wątpię, że ludzie będą chcieli tu pracować.

Brrrr
@...

Już kilku było co wyjaśniali z dyrektorem, na drugi dzień mieli bezrobocie. Jedynie z Panią Dyrektor można było pogadać bo była bardziej ludzka i normalna

Xyz

Widac ze pisala zmiana 02af, (usunięte przez administratora)

Automat
@/./

Tak, biurowi sobie przenieśli automat na górę żeby mieć bliżej, a wszystkie biura są na dole xD

Zzzzzzzz
@Pan Piotrek

Kiedyś na palarni pewien '' głupiec '' powiedział, że Maflow nas (usunięte przez administratora)i zrobi z nas automaty bez ludzkich odruchów w wyścigu szczurów. Wtedy tego nie rozumiałem dzisiaj widzę to dokładnie każdy na każdego nadaje i każdego tutaj opisuje. Dzisiaj ten '' głupiec '' stał się '' mędrcem '' dzięki wielkie bo tutaj o tobie mowa. Jak to czytasz to spodziewaj się telefonu odemnie i chodź na piwo. A wy ludzie ogarnijcię się nigdy nie wiadomo czy was następnych nie zwolnią, a wtedy zróbcie sobie rachunek sumienia czy było warto. Pozdrawiam całą firmę i mam nadzieję, że jakoś się ogarniemy i przestaniemy ze sobą rywalizować. Dziękuję za uwagę miłej produkcji rurek

Pumpernikiel
@Xyz

Po czym stwierdzasz, że 02AF? Moim zdaniem jest to ktoś z biur albo z 01AF, chociaż może i 02AF. Dowodów nie ma więc nie oskarżaj bezpodstawnie- widać, że piszesz ze zmiany 03AF. He he :D

costam

Koordynatora z UR bym sie nie czepiał, może jest trochę zalatany bądź zakręcony, ale nie wygląda na kogoś podłego i zawistnego, żeby życzył komuś źle. A że jest taki jak jest - to taka jego natura :D Więc on jest ostatnia osobą w tym zakładzie do której można mieć jakieś pretensje

Operator/Gate

Bardzo niepotrzebne opisy życia osobistego poszczególnych pracowników. To nie nasza sprawa. Ale czas żeby o firmie zaczęło być głośno. Ludzie, którzy stosują (usunięte przez administratora)powinni zostać nagrodzeni. A jest on na porządku dziennym. Firma obiecywała różne rzeczy a my przy maszynach teraz jesteśmy ofiarami (usunięte przez administratora). Od wielu miesięcy obiecują nam podwyżki i gratulują sobie nawzajem wyników. Ile jeszcze to będzie trwało? My na produkcji nie jesteśmy niewolnikami. Orzecznictwo i prawo w temacie zmiany zakresu i natężenia obowiązków jest jasne.

@Zzzzzzzz

Z takimi frajerami to ja nie pije. Sory było mi (usunięte przez administratora)nie obrabiać z całą halą jak tylko ''umowa mi się skończyła'' zanim mi ktoś znów zarzuci że coś tam to od razu chciałbym (usunięte przez administratora)bardzo serdecznie podziękować za to co zrobila, dzięki niej odciąłem się od tak dwulicowych i zawistnych ludzi jak ty. A tam połowa firmy taka. Teraz wszyscy tam gadacie że miałem rację, że (usunięte przez administratora)taka itp a jeszcze nie dawno byłem dealerem i najgorszy ze wszystkich xd. I nawet tutaj to wypisywaliscie. Sami dajecie o sobie świadectwo, a ja wiem więcej o was niż wy o mnie i to bardzo zabawne że kilka dni temu byłem dla cb zwykłym (usunięte przez administratora) Co nie ma szacunku do kobiet itp a teraz jestem ''Bogiem'' dam wam radę tak prosto od serca. Dajcie (usunięte przez administratora) i innym spokój i zmienicie prace. Ja mam lepszą pracę i z perspektywy czasu jestem mojej byłej Pani kierownik wdzięczny , zabrała mi falszywych kolegow, pracę w której był ciągły (usunięte przez administratora), zje by za kogoś, stres i zwalanie winy na innych. Do tego doprowadziłem swoje zdrowie do pporzadku Teraz nie słyszę że na moje miejsce jest 5 innych, chce urlop to wiem że go dostanę i nie będzie odwołany na ostatnią chwilę. Pracuje 5 dni w tygodniu i nie mam obowiązku robienia 12 jak to miało miejsce w waszej firmie. Wracając do szacunku do kobiet ja go posiadam bardzo wiele i jeszcze raz powiem otwarcie (usunięte przez administratora) dostała to na co odemnie za to wszystko zasluzyla. Piszcie na mnie ci chcecie ja się tym nie przejmuje a z całej waszej firmy jest 7 osób z którymi mogę iść na piwo więc taki mały apel nie wydzwaniać teraz z zaproszeniami... Na sam koniec wszystkim serdecznie życzę powodzenia w tej pracy lub innej i błagam na litość boską zmieńcie się i przestańcie na siebie nadawać tylko zacznijcie działać dla dobra firmy. Takim postępowaniem beznogi dalej zajdzie. Miłego dnia i produkcji rurek. pozdrawiam

Fyfyf
@Pan Piotrek

Jasne, ktoś z firmy napisał. Pewnie siedzisz tu codziennie.

Jolanta
@Pan Piotrek

Chciałabym zwrócić uwagę wszystkim osobom, które biorą udział w tej dyskusji, iż jest to forum, na którym dzielimy się swoją opinia na temat firmy Grupa Maflow lecz z poszanowaniem drugiej osoby i bez wypowiedzi zawierających jedynie domysły oraz oskarżenia - często naruszające zasady dobrego smaku. Starajcie się proszę zachowywać poziom na grupie. Jednocześnie przypominam, iż podawanie danych personalnych pracowników oraz oskarżanie ich jest naruszeniem zasad jakie tu panują. Zapoznajcie się proszę z regulaminem na GoWork i w myśl tych zasad dodawajcie opinie -->>https://www.gowork.pl/regulamin

...
@Jolanta

Niech ludzie maja świadomość jak jest w tej firmie i na kogo można trafić ..

@Fyfyf

Jakoś, mam lepsze rzeczy do roboty.. Pozdrawiam

@Jolanta

Komentarz który został usunięty był opinia na temat Maflow. Warunków pracy tu oraz ludzi. I był jedyna prawdziwa i szczera opinia jaka ktokolwiek tu do tej pory napisał.

Bułka
@Jedyna normalna

Marta, ale ty nie jesteś normalna... Ojoj prawda zabolała, współczuję to takie przykre ktoś panią kierownik podsumował i to nie był twój były pracownik. Może czas coś zmienić?

The Legend
@Jolanta

Skoro tak, to czemu usuneliscie komentarz w którym była sama prawda bez danych personalnych? Myślę,że ,, Pan Piotrek,, żadnych domysłów i oskarżeń nie napisal, tylko PRAWDĘ.. czyżby nasza wspaniała firma posmarowała pieniądzem za usunięcie czegoś co regulaminu nie naruszało? Mobbing był jest i będzie w tej firmie i inne z wymienionych. Pani nie rozumie, że ludzie piszą to tutaj żeby potencjalne nowe osoby sobie życia nie zmarnowały. Te forum to jedyne miejsce gdzie można powiedzieć prawdę, niestety w biurze dyrektora nie możemy tego robić bo nas ucisza zwolnieniem z pracy. Jolka weź to pod uwagę i przywróć tamta opinie, nie była taka zła skoro wasz administrator ja dopuścił do wstawienia na forum.

Kolega
@Pan Piotrek

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze, A ty to zwykła (usunięte przez administratora) i spier.. Z tąd.

PAN PIOTREK
@Kolega

Nie pytałem jak dorabiasz do pensji, po poziomie wypowiedzi obstawiam, że marna z cb prostytutka. Ah ta twoja zazdrość "przyjacielu" zadzwoń do mnie to sobie pogadamy, a nie wybacz anonimowo to odważny jesteś... Wirtualny kozaczek. Idź lepiej dymaj kozę bo na nic innego aspiracji nie posiadasz. Powodzenia w internetach.

Chorydoktor
@PAN PIOTREK

Pan (usunięte przez administratora)taki odważny jesteś, a pamietasz jak dostałeś w pip.. W Lubiczu za to co tu wypisujesz, schowales się do auta, odwzniaku. Skończ wkoncu lapsie tu wylewac żale, jesteś zwyklym lbem który za zwolnienie probuje robić wszystkim koło czterech liter, a może obsrancu zapomniales jak biegales porobiony amfa albo najarany w pracy. Nikt cię tu nie szanowal bo byłeś zwykła gni..da która wszystkich obrazala i obgadywala za plecami, ty pierd... Bajko pisarzu. Robiłeś z siebie kit wie kogo, wielki ganster a jesteś zwykły łeb co by wszystkich za pewna pozycje w pracy posprzedawal. Do zobaczenia na ulicy, dla ciebie już nie będzie wyzwisk, będzie dosadne tlumaczenie. A jak twierdzisz że masz szacunek do koviet pajacu, to byś miał na tyle żeby żadnej nie obrazac tymbardziej nie pluc frajerzyno zwykla, nie ważne jak kobieta wkurw... Szacunek należy zachować zawsze :) dla ciebie pajajcu nie będzie szacunku

@Chorydoktor

Adres masz.. no chyba, że też później chcesz z kolegami przyjeżdżać ;) Wielki odważny a się zapomniał podpisać xd beka z takich internetowych napinaczy. Pozdrawiam " przyjacielu"

Pikapika
@Chorydoktor

Ale ty frajerska pa.la jesteś hipokryta. Sam nie lepszy a niego wypisujesz. Po ty zdarzeniu z (usunięte przez administratora)to ty sam to skomentowales(usunięte przez administratora) zachowanie to też takie traktowanie i biles mu brawo. Mało tego doktorku sam fetę po zakładzie rozprowadzales.. (usunięte przez administratora)obłudnik.. Widzę że w tej firmie póki jest zysk jest kolega.i po co teraz po nim jedziesz? I jak się nie mylę to on raczej nikogo nie sprzedał mimo że (usunięte przez administratora) jnia była. Za to ty się sprzedałeś za darmo charakterny doktorku. Chciałem się podpisać ale przecież jesteś zwykłym wydygancem więc się dostosuje i zachowam anonimowość jak ty. Ps ja tam żadnych żali nie widziałem, a że prawdę napisał to masz problem..

Fyfyf
@Pikapika

Skończcie już. Ten temat nikogo nie obchodzi.

Panterka
@Chorydoktor

Jak dzieci, czytałam to co pisał Piotr to co ty piszesz i jedno mnie zastanawia. Czemu nie możecie sobie wyjaśnić na prywatnej rozmowie przecież jest jasno napisane że macie dzwonić. Czytać ze zrozumieniem się nie nauczyliście czlekopodobne istoty? Taka mała różnica między wami, że on chociaż się nie ukrywa jak tchórz. Każdy cywilizowany człowiek by znalazł nr lub Facebooka i tam sobie wyjaśnił pewne kwestie, ale nie przecież to takie męskie wyzywać się żeby wszyscy widzieli. Apel taki mały idźcie się kłócić gdzieś indziej bo oczy bolą od czytania dzieciaczki. Powodzenia ;)

Pikapika
@Fyfyf

Wybacz koleg musiałem skomentować bo zamiast zadzwonić do niego i się tam powyzywac to tutaj wypisują jakby nie było większych problemów. Ktoś musiał koledze przypomnieć co sam robił.

Nty

(usunięte przez administratora) Gwaratujemy zarobki na zmiany 2500 do ręki plus premia . Nadgodziny i weekendy można dorobić szybko ponad tysiąc zł.

lol
@Nty

Jeszcze nigdy nie widziałam takiej wypłaty. Łącznie z premiami mam co najwyżej 2100zł. :)

Rysiek z Klanu
@lol

A tak się chwalą wysoką efektywnością i że niska brakowość, no to dajcie też ludziom coś...

Maciek z klanu
@Rysiek z Klanu

Oczywiście, ze dostaniemy. Podwyżkę obowiązków/normy ;)

Aaaa
@lol

Ponieważ dział techniczny musi zarabiać i wymyślać genialne pomysły ktore nikomu nie sa potrzebne a ich tylu ze szok a unich minimalna podstawa to 3.5tys wiec my mamy miej. Też trzeba pomyśleć o naszym zapracowanym utrzymaniu ruchu siedza i kawy Pią a na maszynach sie nie znają bo potrzeba tychy o wsparcie a oni maja podstawy 3.2tys.

Operator
@Aaaa

3.2k brutto to tak dużo dla osób z wykształceniem technicznym i uprawnieniami? A wsparcia na UR nie było conjamniej pół roku i już raczej nie będzie bo radzą sobie chłopacy bardzo szybko z problemami mimo braku szkoleń wstępnych tak jak to wygląda w innych zakladach

qwer
@Aaaa

A skąd takie informacje ? :) skoro uważasz że nie znają podejdz i pomóż, jesli jestes tak błyskotliwy ;) wsparcie z Tychów byc musiało nikt nie zajmuje sie takimi maszynami na codzień od poł roku ponad już nikt tu nie przyjeżdża to tak dla odnowienia twoich informacji. Było sie uczyć też byś u nich pracował ;) P.S. Chyba najbardziej ogarniety dział w tej firmie, robią swoją robote i nie wpieprzają sie w nie swoje sprawy.

Bbbb
@Operator

Z tego co wiem nie wszyscy mają wykrztalcenie techniczne na lutowaniu mamy dwóch jeden z ukrajny ciekawe Jake on ma wykrztalceni a drugi to ma tylko średnie brawo dział techniczny a ten trzeci od wody to nie wiem po co. Banda pasożytów i tyle nic nie robią tylko głupio się śmieją niech ich alkomatami sprawdzą albo czymś innym. O dział UR proszę pół roku bez wsparcia bo nie było żadnych awarii tam z wykrztalcenie przyjmuja cukiernik albo piekarz. Kiedy naprawili coś w godzinę a nie w tydzień. Genialne pomysły technicznych i picie kawy Ur brawo wy. A czy kiedyś ktoś napisał coś o operatorach nie to my musimy pracować na wasze wypłaty. Jeszcze tydzień i uciekam z tego obozu jeśli ktoś chce zarabiać i zajmować się siedzeniem na palarni to zapraszamy do działu tech... I na ur

Kuba
@Bbbb

Człowieku jestem tylko technikiem na co nie potrzeba studiów Masz problem z włączeniem światła? odbij proszę Cię

Technik
@Kuba

Kuba nie warto dyskutowac z dzbanami ???? a ten ukrainiec ma imię i jest napewno lepiej wykształcony zawistny (usunięte przez administratora) Ku, i również ma technika pomimo wyksztalcenia. Trudne sprawy ludzi nie rozGarnietych, a co do UR to robia to co mają zgloszone (usunięte przez administratora)

Aaaaaaaaaaaaaa
@Bbbb

Ten ,,z ukrajny" jak go nazywasz ma inżyniera tak dla sprostowania( trudno uwierzyć ale tak jest :D) .Brak awarii jak się powinieneś domyśleć jest spowodowany przemyślanymi działaniami utrzymania ruchu na co wskazują statystyki w których mamy największa skuteczność spośród oddziałów . Co za tym idzie największa bolączką jest rotacja pracowników produkcji bo to realnie generuje straty firmy poprzez produkcje braków ale może sprawa sie zmieni po otrzymaniu podwyżek. Ps. w UR z tego co mi wiadomo wszyscy mają wykształcenie kierunkowe techniczne :) musiałeś pomylić działy

Obiektywny
@Operator

Panie kolego jeśli chodzi o szkolenia to w zakładach Maflow nikt ich nie ma , wszyscy uczą się sami szczególnie na UR , a co do radzenia sobie to wszystkich nas to cieszy, że Toruń tak świetnie prosperuje :) oby tak dalej .

Obserwatorka

Ukraina rządzi!! Na jednej ze zmian za cichym przyzwoleniem rotacja ludzmi od kilku miesiecy szczegolnie na 2 dzialach.Jednych się zwalnia innych przenosi by sami odeszli liczy się tylko nowe miejsce dla kolejnego z Ukrainy !Czemu nikt tego nie monitoruje powyzej kierownictwa ?Dotyka to już też Polaków ludzie mają dosyć tego i sami odchodzą .

Wszystko jasne

Ten post to nie była krytyka. To było plucie jadem przez jakiegoś buraka. Nabijanie się z czyjegoś wyglądu to dno!

Lol

Dno

Antypupilka
@Wszystko jasne

Tak? Na prawdę wszystko jasne? I są na to niezbite dowody? Bo jeśli nie ma to stul pysk pupilko. Poza tym jak buraka? Skoro to jakaś Karma napisała? Jeśli kogoś tylko podejrzewasz to się nie zdziw jak za chwilę ktoś zapuka do Twoich drzwi z listem od sądu za zniesławienie. Póki nie ma dowodów to nikogo nie oskarżaj...

Magazyn to my
@Obserwatorka

Więc coś w plotce jest że na produkcji pracuje tajemniczy od tajemniczych biznesów.

Wszystko jasne
@Antypupilka

Długo mam jeszcze czekać na tego listonosza? Nie ma żeńskiej formy słowa burak. BURAK!

Antypupilka
@Wszystko jasne

Najwyraźniej są wyjątki od reguły czego najlepszym dowodem jesteś Ty :) Nie możesz doczekać się listonosza? Widać masz sentyment do listonoszy- ciekawe dlaczego? :)

Pozdrawiam
@Obserwatorka

Jestem polakem pracowałem tu prawie od początku no i odeszlem ale prawda jest taka. Nie jest tak ze Ukraina rządzi tak samo jak my tak i oni wyjeżdżamy za chlebem. Nikt mi nie powie ze Ukraińcy maja wiecej do powiedzenia nisz my. My bardziej narzekamy moze oni sie bardziej staraja bo maja wizy. Ale nie oto sie rozchodzi narzekacie na kierownictwo ale znajdziesz lepsze to powodzenia narzekacie na ur narzekacie na technicznych znajdzie lepsze nrzekacie na koordynatorów znajdzie leprzych i odjedzie narzekacie na pensje znajdzie lepsze powodzenia ja osobiscie narzekalen na pensje no i znalazlem lepszą. Ale reszta to do bani. Poznalem kierowników poznałem operatorów znam dzial techniczny i ur i Ukraińców.w tym zakladzie. Mile wspominam wszystkich których poznalem i ich pozdrawiam jak bym mial możliwość powrotu za większą stawkę to bym sie nie zastanawiał i wrócił taka jest prawda. Nigdzie nie jest idealnej powiedzie mi gdzie to tam pójdę. Nigdy nie pisalem tu tylko czytałem pozdrawiam tych których poznałem

Nick2

Coś wiadomo na temat podwyżek ? Dostaniemy je ? od kiedy ? Toruń

Podwyżka

Dostaniesz 50zly brutto. Na więcej nie licz

PatoStrimer
@Nick2

Tychy już dostały ~każdy pracownik 500 zł podwyżki i 100 zł więcej premii absencyjnej związki wywalczyły, a Toruń kiedy?

@PatoStrimer

Nie prawda nic nie dostali

@PatoStrimer

1500 dostaną. Hahaha. Naiwny.

Dyrektor
@Nick2

Witam, podwyżki są przewidziane tylko pracy, nie płacy.

Arr

Kolejne komentarze usuwane. Co mamy tu pisać? Kłamstwa czy to ze nikt nas nie szanuje i ma swoich ulubieńców i koleżanki? Na produkcji mamy patologie ale w pseudo jakości jest jeszcze gorzej. Babo daj im żyć!!!!!!!!

Mała Mi

Elo Elo 3..2..0..

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.