Opinie o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ale Fajnie Paweł Lis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ale Fajnie Paweł Lis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Natalia S

Super kolonie,najlepsze ciocię????dużo fajnych atrakcji????

Lena z

Polecam kolonie ale fajnie. Jest dużo atrakcji, miłe ciocie

Konrad

Bardzo fajne kolonie, dużo atrakcji i najlepsze ciocie na świecie

Mikołaj z

Kolonie bardzo fajne. Moc atrakcji. Ciocie super

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ale Fajnie Paweł Lis rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik w biurze podróży?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Julka p

Super kolonie polecam fajne ciocie polecam

Kuba kłósek

Super kolonia z Bajerami. Polecam

Oskar jaszczu

Bardzo miłe panie atrakcje super polecam wszystkim

oliwia g

wspaniałe kolonie, najlepsza kadra, świetne atrakcje. polecam wszystkim!

Julka

Fantastyczne kolonie z wieloma, ciekawymi atrakcjami. Super atmosfera i towarzystwo. Najlepsza kadra wychowawcow.

Mama

Syn wrócił z kolonii w Mrzeżynie - pomimo braku pogody dziecko opowiadało opowiadało opowiadało - wrócił zachwycony. Polecam !

Wioletta

Pomyslowe ciocie -najlepsze wyjazdy na które wysłałam dziecko ! Bomba

Zofia B

Wspaniałe miejsce dla dzieci - super zajęcia oraz ciekawie organizowane wyjazdy ! Polecam

Bartosz

Goraco polecam !

Marianna

Pani kierownik i wszystkie ciocie dziękuję za dotychczasową współpracę . Teraz moja córka pojedzie do energylandii następnie komunia z państwa animatorem oraz kolonie Burzenin. Już nie mogę doczekać się zdjęć mojej uśmiechniętej córeczki. Polecam ! Bezpieczeństwo opieka i pomysły rewelacja

Dominika

Ale fajnie - firma pełna pomysłów. Organizacja opieka atrakcje na medal!, gorąco polecam!!!!

Mama kolonisty????

Gorąco polecam wszystkim! Z ale fajnie jest naprawdę fajnie! Kolonista wrócił zachwycony i chce więcej! Niebawem zabawa w energylandii i kolejne kolonie! Z czystym sumieniem polecam wszystkim!SUPER

Aska

Polecam w 100%!!

Kolonistka

Polecam!

Mama fajnych dzieci

Ale fajnie to świetna przygoda, nauka i pełno atrakcji. Moje dzieci miały tam zorganizowane urodziny - urodziny na 6 ! Były też na zimowisku i koloniach - opieka na najwyższym poziomie , czas wypełniony bardzo aktywnie . Nie boje się polecic tej firmy rodzinie czy znajomym - nigdy się nie zawiodłam . Teraz moje dzieci szykują się na wspaniałe atrakcje w energylandii oraz już myślą co zabiora ze sobą latem na kolonie. polecam

Matka kolonisty

Świetne wyjazdy, pełne atrakcji, z cudowną kadrą! Organizacja na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Ale Fajnie Paweł Lis - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ale Fajnie Paweł Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Ale Fajnie Paweł Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ale Fajnie Paweł Lis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ale Fajnie Paweł Lis
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Kasprzaka 46
    41-303 Dąbrowa Górnicza