Opinie o Ampli HR w Kraków

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie. Naszą misją jest odkryć i wzmocnić Twoje umiejętności i kwalifikacje, pomóc Ci w zmianach i wspólnie doprowadzić do nowej, satysfakcjonującej pracy. Zapewnij sobie lepszą przyszłość, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampli HR w Kraków

Kucharz w Merkury 18.02

Polecam bardzo mile spotkanie z pracodwaca dla kucharzy w Merkurym

dani_lw

Dla kucharzy - polecam pracw uk. Pojechalem ponad miesiac temu, bardzo dobrze trafilem. Praca ciezka, ale taka nasza specyfika branzy. duzo godzin. polecam i dziekuje mojej pani rekrutujacej.

Kamil1996
@dani_lw

Można się z Tobą jakoś skontaktować? :)

elktro

witam, czy sa tu elektrycy co pojechali do Holandii? ktos moze cos powiedziec? wogole holandia sie oplaca?

mario mario
@elktro

ja też szukam informacji na temat pracy elektryka. Oferujom 500 euro za tydzien 40 godzin to calkiem niezle. zy ktos wie w jakich miejscach ta praca i czy pewna

mieczyslaw
@mario mario

ja rzem dopiero zjechał i pensje mialem co tydzien na koncie walutowym na poziomie 500 euro. nie zwracajom tylko kosztuf dojazdu a tak to wszystko gra zakwaterowanie w mieskzaniach swuj pokuj sie ma pozdtawiam

xyz
@elktro

w Rotterdamie siedzimy, co chesz wiedziec? pensja 500 euro choc czasem odbijają coś tam wiecej za ubezpieczenie, ale tak to jest ok mieszkanie tez a robota jak kazda inna my siedzimy na pertrochemi czasem ciezko bo duzo nagdodzin ae ja sie tam ciesz bo rodzina na utrzymaniu jest

abc
@xyz

jak to odbiaja czasem? przecież za ubezpieczenie w holandii dtrącają co tydzien i za wakacyjne co potem na koniec wypłacasz. coś tu blednie informacje;) w każdym razie poprawiło się w tej Holandii i mozna tam pracowac na budowie. Samo Ampli jak powiedzialo tak bylo choc oni tylko sla a na miejscu musi jeszcze byc uczciwy pracodwaca.

elektro
@xyz

Dzieki za odp. a możesz mi jeszcze napisac czy mieszkanie daleko od petrochemi i ile tych nadgodzin mozna wyciagnać?

xyz
@elektro

No my miesmy 10 km, standard taki. Dojezdzaem z drugim kolegom wiem ze teraz cos tam sie zmienilo i placa ilestam za dojazdy o kilometra. My mielismy przez miesiac po 14 h dziennie z wolnymi wekendami, atraz to wiem ze po 10 h jest praca i czasem w soboty. pzdr

wiertus
@mieczyslaw

czesć, czyli te 500 euro morzna wyciongnąć na rekę? to niezle jak już mieszkanie i ubezp opłacony

Albert W
@elektro

Cześć kolego elektryku - a czy płacone jest za nadgodziny?

KMaz

Jak najbardziej rzetelna firma, na miejscu wszystko zgodnie z informacjami udzielonymi przez agencję. Niesamowicie profesjonalne podejście oraz dbałość o pracownikow. Ponadto wszelkie formalności zostały załatwione szybko, ogromna pomoc przy planowaniu podróży do miejsca pracy, jak i możliwości otrzymania pomocy na miejscu. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyjazdu do Anglii i jak najbardziej polecam współpracę z tą agencją.

tylkoo
@KMaz

Na jakie stanowisko Pani aplikowała ?

PK
@KMaz

zgadzam się z opinią koleżanki i polecam agencje.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ampli HR na stanowisko Elektryk przemysłowy (Holandia)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
On

praca dla kucharza jak tralala

chef

byłem na spotkaniu w krakowie z babka z Angli i od wczoraj jestem w UK i jest dobrze

suchy

witam, chcialem zapytac o ta prace w Finlandii? Ciężko się tam dostać dużo wymagań? dobre warunki tam dajom...

Kucharz

maja dobrego pracodawcę od Kucharzy w Anglii. polecam doświadczonym i początkującym kucharzom

Maxim

Spoko agencja, taka zwyczajnie normalna, do ludźi, bez naginania prawdy, bez manipulacji. chcesz jechać to twoja decyzja nie są nachalni, robią swoje. A jeśli ktoś doznał niesprawiedliwości ze strony zagranicznej to niestety wina pracodawców którzy są różni. Ja dwa razy z nimi wyjechałem i za tym drugim razem kolo co prowadził projekt okazał się beznadziejny. Ampli sprowadziło mnie z powrotem, zerwało współprace z nim i teraz jade w inne miejsce. no i wporządku.

Kucharz

Kto idzie na spotkanie w Krakowie ?

madlen
@Kucharz

byłeś na spotkaniu czy sie dopiero wybierasz ??

Gucio

Rzetelna firma,dbająca o pracowników, których poleca do pracodawców.Polecam

kujawiak

witam, siedze od miesiaca na wyspach i moge polecic hotel o ktorego wyslala mnie agencja. Wszystko jak umowione, siede tu na bank do konca roku. Polecam i dziekuje!

wirktor

cześć nie wim jak tam inne oferty bo widzę różne opinie na szczęscie wyjechałem troche szybciej przed tymi opiniami:) i jśli chodzi o prace w hotelu to moge tu polecic bo sie znaja na rzeczy i maja sprawdzonych prcodawcow. Niewiele agencji w Polsce oferuje wlasnie prace w turystyce.

oleh
@wirktor

zgadzam się z opinią i potwierdzam ;)

FooFighter
@wirktor

Czy wyjechal ktos lub ma w planach wyjazd do Anglii, do pracy w hotelach? Jakie warunki sa proponowane (stawka, zakwaterowanie, dlugosc umowy i ogolnie sama praca)

malibu
@FooFighter

siema, ja wyjezdzam w tym tyg. ze stawką 7.50 dla GA, na rok czasu mam umowe i zakwaterowanie w hotelu z wyzywieniem on duty. Jak tu ktoś napisal niewiele jest agencji ktore mają oferty do pracy w hotelu, więc cieszę się, że mi się przez nich udało, a w tym zakresie mają dobre opinie więc próbuje;) pozdrawiam.

Wlodek

Witam na to spawanie co jest teraz oferta to dużo ludzi potrzebują?

konieczni
@Wlodek

nie weim ale aplikowałem bo całkiem spoko są warunki, pozdro

Wlodek
@konieczni

wyslaem cv czekamy:) pzdr

Mądra po szkodzie.

Lidzie nie macie nawet nr nin gdzie nawet jako pracownik sezonowy jest on obowiazkowy ma tylko inna forme wiec nie jestescie ubespieczeni i nie rozliczycie sie w urzedzie .Godziny pracy nastepna rzecz po 8 godzinach pracy w wielkiej brytani za nanastępne nadgodziny powinno byc 125 procent platne dlaczego tak nie jest chodzi o podatek..Podsylaja wam umowy dodam kilkakrotnie zmieniane gdzie "jak nie wyrobisz normy pracujesz harytatywnie. Rozumiecie?" oczywiście kontrakty te nie maja mocy prawnej.. Pracujesz jak wół. A okazuje sie ze na kacie masz śmieszne pieniadze.placisz 100f za luzko! gdzie jestes z 12 osobami gdzie w Angli przepisy mowia 5m2 na osobe...i to malo.. Subkonto to nastepne oszustwo kazdy powinien posiadac własne konto ! Dalszego? Zastanówcie sie chodzi o legalnosc..kto mial wam pomuc zalozyc takie konto. Swoje ?Superwaizorzy ! Dostaliscie przeciez zalacznik..dlaczego tego nie robia ?? Zreszta superwsizorom piora mozg codziennie mittingi...Hps nie chce odprowadzac podatków. Tym samym oszukuje Panstwo Wielka Brytanie.. Polscy nie jestescie glupim narodem... Pisze fakty poparte rozmowami z konsulatem ktory jasno powiedzial ze to jest oszustwo .Pozdrawiam naiwnych i ludzacych sie.

fghj

Tu wszystkie pozytywne komentarze sa z Ampli!! :D Ja tu pracuje i jestem zadowolona , ktos pisal :D smiech na sali :D

monter

czy ktos apikował na montera fasad? dużo dośw wymagają w norwegii i czy jakbym jechał z kolegą znajoncym zjeyk angielski to si da tak pracowac we dwoch? co ile jest przerwa?

monter2
@monter

aplikowałem ale czeka sie troche, ja ok miesiac na wyjazd.. norwegowie sami nie wiedza czego chca;) ale wkoncu wyjechalem i bede ciegiem pracowac do wrzesnia potem 4tyg przerwy. Tez chcielem zabrac kolege ale nie mowi nic po angielsku a tu trzeba ze wzgledu na bezpieczensto na budiowie rozumic majstra. ogolnie sie oplaca, doswiadczenie mialem wczesniej z pl a nie skandynawii a oni sa teraz w potrzebie to biora wszystkich ;) jestem w okolicach Bergen.

monter
@monter2

dzięki za info no wlasnie ja nie bardzo z j. ang i dlatego nie wiem czy mnie tam przyjmą... może jak jest sezon to oko przymkna bo ja rozumiem gorzej mowic. pozdr

Gafa

Najgorsza agencja przez którą miałam nieprzyjemności pracować, nie polecam. Podobno do końca czerwca zostają Polacy, a potem wszyscy mają spadać...

Jak zarobię na bilet :D haha bo do tego cyrku doplacac jeszcze trzeba to sper...lam stad :D ludzie nie dajcie sie omamic! Pozdro dla nieudacznikow ktorzy wroca po tyg do mamusi Bo ich wywala :D zeby nie bylo ze nie uprzedzalam :)

Co ty pieprzysz??? Przedstaw sie z imienia i nazwiska!!!!! Kazdy moze to sobie napisać! I nigdzie sie nie przenosimy! Nie ma żadnych pokoi jednoosobowych! Nadal będziemy mieszkać w 12 osobowych pokojach! Nie wciskaj ludzie kitu! Miał byc limit studio z lazienka i kuchnia w 7 godzin a teraz mamy to zrobic w godzine na 3 osoby! Jak to jest do wyrobienia? Juz dwóch superwaizorow zrezygnowali! Inni mówią otwarcie ze to wyzysk ludzi! A pochlebne opinie pisze Ampli! Jak komuś praca tu sie podoba to niech poda swoje imię i nazwisko tyle! Odradzam ludzie naprawde! W każdym tyg będą wywalać jak normy sie nie zrobi! Wiec na tydzień jak ktos chce przyj proszę bardzo !

JD
@Marta

To wracaj do domu do mamusi :D sama sie przedstaw skoro wymagasz tego od innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampli HR - Kraków

• Jak się pracuje w Ampli HR?

Zobacz opinie na temat firmy Ampli HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ampli HR?

Ampli HR
3.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Ampli HR