Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Zdolna

Praca stojąca przy taśmie czy siedziąca?

Księżniczka
@Zdolna

Leżącą, leżysz i ryczysz

@Księżniczka

Ryczysz przez pensję? :D A tak na poważnie to pytanie jest na serio, stoicie czy siedzicie w trakcie pracy?

Bzyk
@Antoni

To zależy na którym dziale. Praca stojąca ,czasami siedząca

@Zdolna

Praca w zależności od działu, stosunkowa łatwa do nauki dla każdego, są stanowiska z siedzącą pracą i takie gdzie nie posiedzisz jak również rotacyjne na siedząco i stojąc, można też na magazyn tam jak masz uprawnienia na wózek widłowy to posiedzisz rozwożąc towar widlakiem lub wypełniając dokumentację. Praca na dwie zmiany od 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00 dla chętnych w niektórych okresach gdzie jest więcej zamówień jest praca tylko na na nocki. W soboty czasami odrabiamy dni dodatkowo wolne, oraz dla chętnych czasami pracujące soboty. Pensja w większości to najniższa krajowa 3010 zł.( są działy gdzie są wymagane większe umiejętności i większa możliwość narażenia się na wypadek i tam płacą trochę więcej) + premia frekwencyjna 350zł. i premia uznaniowa od 150 do 350 w zależności od działu. Są premie wakacyjne i świąteczna uzależniona od stażu pracy, są też paczki dla dzieci na święta. Jak pracujesz na magazynie możesz liczyć na więcej. Atmosfera w pracy tak jak wszędzie gdzie pracują ludzie są fajni i ........., ale tego nie unikniesz. Reasumując największy pozytyw to praca na dwie zmiany minus to niestety wynagrodzenie co skutkuje dużą rotacją pracowników.

Tekla

Lepiej bym tego nie ujęła, pięknie opisane

Luna

Na którym dziale jest premia 350zł- uznaniowa, bo pierwsze słyszę?

@Luna

Na specjalnych , nie dla wszystkich ale są oraz dla nielicznych na magazynie.

Mikołaj

????????Pracowałem tam 4 lata temu i tez było 350, czyli nic się nie zmieniło, dalej robicie za mała kasę. A Jaskulski śmieje się wam w twarz i remontuje kolejne kamienice ????❤️❤️

Antoni

I co, zależy od widzimisię kierownika? Przecież przy tak małej podstawie to ta premia powinna być przyznawana każdemu...

Tekla
@Antoni

A teraz zaczęła się inwigilacja pracowników i wytykanie im nieróbstwa bo śmiali upomnieć się o większe pensje,czyli jedna wielka żenada

Karlik

Witam , dalej w HR rządzi ta zdewociała sekciara T...

Lubaszenko
@Karlik

To bardzo sympatyczna Kobieta. Szanuje pracowników, którzy pracują. Nie lubi tych, którzy czekają na weekend juz w poniedziałek !!! Nienawidzi tych, którzy umieją tylko za plecami dobrze manipulować lecz kiedy słyszy L4 zamienia się w postać Indianki ???? ...... weźcie się do roboty !!!

Karlik

Witam , dalej w HR rządzi ta zdewociała sekciara T...

Jahava

A co to ma wogole znaczyć ze niektóre twarze można na papierosie zobaczyć 10x dziennie a produkcja nawet nie może dostac oddzielnej przerwy na jednego papierosa ? Poprzyjmowani jesteśmy na innych zasadach?

Redukcja 125/
@Jahava

Myślisz że swoim pisaniem coś zmienisz? Głową muru nie przebijesz;( niestety , nagminne pisanie o wyżej wymienionych utwierdza ich w przekonaniu ze mogą więcej...a tak szczerze oto ci chodzi?

Jaha
@Redukcja 125/

Nie powinni czuc się w niczym lepsi bo szczerze mam ich wszystkich w (usunięte przez administratora) xD pewnie umiem nie jedno lepiej niż oni, także lux. Chodzi mi o to ze chętnie sama wyszłabym na peta a nie tylko oni tyle w temacie

@Jaha

Skoro tam pracujesz to chętnie się też dowiem jakie są zarobki w Nowavent, powiesz coś o pensji w tym miejscu?

Jahaha
@Jahava

Tak!!! Trzeba było się uczyć ????????

@Jahaha

A co ma nauka do leserstwa i brania kasy za papieroski co 5 minut? Nie wykształcenie a wychowanie świadczy o twojej inteligencji i kulturze osobistej, jak widać której Ty nie masz i mieć nie będziesz, żałuj.

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Naraaa

Każdy kto odszedł z tej firmy ,żałuje że zrobił tak późno!!!! Reszcie też tak radzę ;))))

To ono....

Co się stało że Pani z kontroli dzisiaj pracowała na omerze, czyżby za często ręce w kieszeniach nosiła. Jeszcze by się przydało aby jej koleżanka telefonistka się czymś zajęła a nie wiecznie na telefonie siedzi....moze góra w końcu zobaczy jak niektórzy pracują... Telefony i ręce w kieszeni i że wszystko wiedzą najlepiej... Dobrały się idealnie pozdrawiam

I kto to mówi
@To ono....

Widzę że pani chyba z biura skoro wszystko i wszystkich widzi tylko nie siebie a jeśli jesteś taka dobra to przyjąć ustaw omere i pokaż jak się pracuje (usunięte przez administratora)

Nowosolanka
@I kto to mówi

Dziwne ze akurat Ty to piszesz ...jak idzie mierzenie srednicy ? Wszystko ok? Tak wiem jesteś naj naj naj...srednica była ok i omera była super ustawiona . POZDRAWIAM

Czy to prawda, że nie ma już ulubienicy(obserwatora) całej załogi?

Niutek

Jest na l 4 na szczęście

Teresa
@Niutek

Nie wiem, o kogo chodzi i raczej nie chce wiedzieć, ale tam chyba z atmosfera niezbyt co?? Takie rzeczy o współpracownikach piszecie…

Najniższa krajowa
@Teresa

Atmosfera na całej firmie to jednym słowem (usunięte przez administratora) ????

Góra przeczytaj to co mam do powiedzenia! Dajcie ludziom godnie pracować i godnie zarabiać, ludzie się naprawdę starają a wy psujecie więzi między nimi, wymyślacie, snujecie. Pracownikom powinniście udogodnić a nie utrudniać, bo na pewno już nie jeden zaje**sty pracownik myśli żeby spadać bo szanowany się nie czuje. Zróbcie z nowaventu rodzinną atmosferę, a nie dzielcie działów na lepsze i na gorsze. A zarobki na prawdę marne jak na taką pracę, nie należy do najłatwiejszych, to jednak blacha - latwo coś popsuć! Na prawdę gdzie nie słyszę zarobki wypadają o wiele lepiej niż tutaj! I nie, nie piszcie mi ze mam odchodzić jak mi się nie podoba, podejrzewam ze ludzie po prostu czekają na dobre zmiany, bo lubią tą pracę - pamietajmy jednak ze cierpliwość kiedyś się kończy. Pozdrawiam

Zzszda

Ah te szatnie dla Pań na dworze, to tak zostanie czy jakieś jaja to są?

Bossssman

Hejka czy ktoś wie jak będzie wyglądać ta impreza w Ochli??? Bo nic nie wiadomo i czy będzie autobus czy trzeba sobie szukać transportu.

I
@Bossssman

Będzie , w środę ma być więcej info

Nie polecam pracy w tym zakładzie gdzie nie szanuje się pracownika, podejrzenia, spiski, przenoszenie przez HR własnych frustracji i dewiacji umysłowych na pracowników. Dla tej osoby pracownik nie jest człowiekiem - podmiotem, to śmieć którego można przy akceptacji dyrekcji deptać.

alua
@Anna

Przyszła miotła i to nie jedna, porządki robi i jest problem..

Zbych

Brednie Anna opowiadasz.

Baton Mars
@Anna

Po co te dewagacje ? W/w praktyki nadają się na scenariusz filmu , może Vega ? Zainteresowane osoby czytają i maja dużą zabawe . Pisanie załatwi problem ? Nie sądzę .

@Zbych

A ty to kto Zbych? Dyrektor czy inny podnóżek?

Irena
@Anna

To znaczy, jakie podejrzenia? O co chodzi? :P Na jakim stanowisku i jak długo pracujesz w Nowavencie? Ja jednak chętnie zapoznałabym się z warunkami pracy w firmie.. Czy możesz się do nich odnieść i napisać jak wyglądają na stanowisku, które zajmujesz?

Xdxxd
@Anna

Ja również nie polecam. Czuje się w tej firmie jak nic nie warty (usunięte przez administratora) Całe szczęście już niedługo.

BHP

Jakie jest podejście kierownictwa do spraw bezpieczeństwa pracy? Czy w zakładzie funkcjonuje Dzial BHP? Jak pracownicy oceniają warunki pracy?

Gdansk
@BHP

Aktualnie brak BHP

Fufi
@Gdansk

Dlaczego brak BHP. Jest tak zle czy nie ma specjalisty ds.bhp?

Stary Pracownik

Szkoda gadać coraz to gorzej , brak " normalnych " ludzi do pracy przychodzą wygibasy popracują miesiądz i odchodzą . Dyrekcja nie widzi braku w kadrach, podwyżki - jakie podwyżki 2900 to minimum . Pracujemy tam w większości z powodu 2 zmian . Ostatnimi czasy coraz to więcej osub odchodzi z pracy ze względu na atmosferę i chaos jaki panuje w firmie.Nie szanują pracowników " starych ". Od kiedy przyszła pani Żaneta to się zaczeły cuda w kontakcie z biurem ,roszady i wszędobylski chaos. Ostatnio dziwnym trafem Otyń otrzymał sponsorowana przez " nasza " firmę prezent. Póki tak będzie będziemy się staczać w dół i nie pomogą 2 godzinne stanie w oknach i obserwacja nas spod byka z góry . Na koniec tylko powiem że z mojego kregu już koła osób jak i ja rozglądamy się za inna praca chociaż lubię to co robię. SZKODA

ella
@Stary Pracownik

No co za brednie. Ja staram się nie chodzić na zwolnienia i pracuję i dobrze zarabiam i musze robić za tych co udają że pracują. a jak ktoś na zwolnienia idzie to niech się nie dziwi że nie ma premii i samą podstawe. Wystarczy chcieć a nie udawać.

My
@ella

No to ciekawe bo ja różne ez nie chodzę na L4 i podstawy mam 2800 po ponad 5 latach pracy więc brednie to ty piszesz

Anka
@ella

ja mam 2500 na reke i wiadomo z pieniedzmi zawsze może być lepiej. ale w końcu góra się bierze za tych co trzeba, u mnie atmosfera jest dobra bo mam dobrego brygadzistę i nie jestem u tyrana

Jeszcze starszy
@Stary Pracownik

Od Pani Żanety to się odczep, równa jest. Przynajmniej nie daje kasy za ladne oczy jak było kiedyś. I chyba chciałbyś mieć tyle klasy co ona.

NOWY PRACOWNIK
@My

Witam jestem nowym pracownikiem na okresie próbnym mam 2950 plus 2 premie. Jestem bardzo zadowolony bo mam lekka prace. Po okresie próbnym mam zagwarantowaną podwyżkę. Pozdrawiam

@ella

Droga pani Ela do wynagrodzenia zasadniczego nie doliczamy premi i frekwencyjnego dodatku Kochani przejrzyjmy na oczy zarabiamy najniższa krajowa no może 50zl więcej i takie są fakty. Z dodatkami dostanie Pani ile proszę napisac.i uwaza pani że to jest wystarczająco powodzenia pani życzę. I zdrowia aby mogła pani nie chorować do emerytury.

@Jeszcze starszy

Dzień dobry Pani Zanetko Miłego dnia zycze

Hvx
@Jeszcze starszy

Czytam te wypociny i mnie mdli .Czyta i ma bekę z Was . Żałosnej gry cdn.

@Hvx

Też tak uważam "Jeśli chodzi o to co o nas myśli " a każdy poci się tak jak lubi i tego nikomu nie zabierzesz. A jak mdli to cóż mogę powiedzieć.

Koszałek opałek
@Stary Pracownik

Szkoda że nie szczepią nas przeciw (usunięte przez administratora)a tylko przeciw covid i to tylko dla chętnych.

Stary
@ella

Lubiłem PRCEM w Nowavencie, ogólnie pracownicy z większym stażem, tworzą fajną atmosferę, którą NOWA Góra koniecznie chce za przeproszeniem „………….”. Odnoszę wrażenie, że koniecznie chcą się pozbyć wszystkich tych pracowników z dużym Stażem. Zamiast podwyżek przyjmowanie i tworzenie nowych pseudo potrzebnych stanowisk, na których zatrudnione osoby koniecznie chcą się wykazać, że są potrzebne. Szukanie przyczyn dużych ilości ZŁOMU. Każdy pracownik z większym stażem wie, że każdy NOWY generuje ZŁOM. A w Nowawencie lepiej zatrudniać nowych niż zatrzymać Starych. I jeszcze jedno, płace. Jak słyszę ile dostają nowi pracownicy w szczególności z polecenia Kierownika, z jego byłej firmy to …… sami sobie dopowiedzcie. Wiem, ktoś powie droga wolna, nikt nie trzyma nas tu na siłę, ale po tylu latach w tej firmie człowiek się z nią utożsamia. I bardzo boli fakt, że pracownicy „ Starzy” są nie doceniani.

Pi
@Stary

Drogi kolego. To ile zarabiają. Chcesz więcej to idź zapytaj co zrobić by więcej zarabiać. Rozwijaj się do roboty. Nie masz pojęcia jaki jest kierownik. To bardzo porządny człowiek. Zapytaj kobiet na lini to się zdziwisz. A chłopaki są ok. Zawsze pomogą. Czasem tam smaruję i zazdroszczę pracy i super atmosfery.

pupa zbita
@ella

jak musisz za wszystkich pracować to za mnie też popracuj.

Lola

To nie prawda !!!!!! On taki nie jest!!!!

Rrrrr
@Lola

Tak tak oczywiście

Pi
@Lola

A właśnie Piotr T (mistrz) Taki jest. Mściwy i wyzywa za wszystko.

Lili
@Pi

Jak się ma do niego podejście to potrafi być ludzki !

Mała
@Lili

I ma swojego (usunięte przez administratora), co cały dzień z nimi kawę piję .I (usunięte przez administratora) innych;))

Lili
@Mała

Jak ma możliwość to pije :) Ja tez piłam kiedy chciałam jadłam kiedy chciałam siedziałam w kiblu kiedy chciałam????ale robota była zrobiona :)

Milena

Witam, jestem zażenowana tym co się dzieje. Zauważyłam i nie tylko ja ze na drugiej hali panuje plotkarstwo i kolesiostwo. Panie z trójników zamiast skupić się na pracy wola obgadywać na potęgę i rozmawiać całymi dniami. Mam nadzieje ze ktoś zrobi z tym porządek.

Wiecie czy Nowavent sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Słodki

Talony na kawę i ciastka napewno

Normalny

Czas rodziny Nowaventu dobiega końca... Świętej czwórcy....

Lizaczek
@Normalny

Wkońcu co niektórzy będą musieli się wziąść do uczciwej pracy. Czarowanie szefa może już nie wystarczyć

W punkt
@Lizaczek

I to wychodzenie na papieroska co chwilę.Kawka goni kawkę tylko ciasteczka brak.

A
@Normalny

A kto to ta św czwórka? Co z nią?

B
@A

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Za robotę się weś ..

Prawdomówna

Nasza firma myśli o pracownikach. Ostatnio dział Uszczelek dostał podwyżki.... Z tego co wiem to nie jedyny dział. Super zaskoczenie dla pracowników i miła niespodzianka na Nowy Rok. Jest coraz lepiej w naszej firmie mimo tego, że zmagamy się z covidem

Smerfetka
@Prawdomówna

Propaganda – celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości ludzkiej lub jednostki.

@Prawdomówna

"Nasza firma myśli o pracownikach. Ostatnio dział Uszczelek dostał podwyżki.... Z tego co wiem to nie jedyny dział. Super zaskoczenie dla pracowników" Ha,Ha,Haaaaa Powinno być nasza firma ze względu na płace poniżej najniższej krajowej została zmuszona do podwyższenia płac. "§ 1. Od dnia 1 stycznia 2021 r. ustala się minimalne wynagrodzenie za pracę w wysokości 2800 zł." I teraz zdecydowana większość będzie miła równą płacę. Pytanie co z tym zrobi Dyrekcja? Bo teraz zdecydowana większość bez różnicy jaką pracę wykonuje ma praktycznie taką samą płacę.

My
@Prawdomówna

Większej bzdury to nie czytałam to teraz bylob 2350zl teraz jest 2800 zł to chociaż jest wkoncu najniższa krajowa nie podwyżka tyle dostają ludzie z ulicy którzy nic nie potrafią więc nie mylę najniższej krajowej od podwyżki bo zawsze byłyśmy poszkodowane

@My

Wiec polecam się trzymać :D

Zainteresowana

A jak tam na Trójnikach ?:) Jak się pracuje ? Jaka atmosfera

Jakie są mocne strony pracodawcy Nowavent sp. z o.o.?

Prawdomówna

Hej, Mocne strony firmy Nowavent to co najlepsze nie ma pracy na akord! Nikt nie stoi nad pracownikiem i nie patrzy mu na ręce. W firmie panuje rodzinna atmosfera ludzie starają sobie pomagać..Firma daje szansę niepelnosprawnym, żeby mogli pracować. Możliwość awansu w firmie. Dostajemy odzież roboczą. Nasza stołówka została odnowiona,widać że firma się rozwija. Dodatkowe Premie i paczki na Święta. Firma dba o pracowników,.

Jedyną mocną stroną firmy jest praca na dwie zmiany. Gdy by wprowadzili trzecią zmianę za te wynagrodzenia mało kto by im został.

Bożena

Szkoda, że widzisz tylko jedną mocną stronę firmy Nowavent. Ktoś wcześniej wspominał, że firma ta daje szanse na zatrudnienie osobom niepełnosprawnym. Czy to prawda? Powiedz coś więcej na ten temat. Chętnie się też dowiem, w jakim charakterze są tam zatrudniane takie osoby.

Lodzia
@Bożena

Prawdomówna niech się wypowie , ona wie wszystko ;)

Zadowolona

Hejka. Miły gest ze strony Kierownictwa, że i w tym roku pamiętano o naszych dzieciach i przekazano ???????????? na Mikołaja .???????????????????????? Widać, że firma dba o naszych pracowników. Oby tak dalej.

Koszałek Opałek
@Zadowolona

Niechwal dnia przed zachodem słońca. Przyłowie to przestrzega nas, abyśmy za wcześnie nie cieszyli się z sukcesu. Ze świętowaniem należy poczekać, do finału wydarzeń. W razie porażki nie zawiedziemy się.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól