KMW Joanna Żołniezak

Opinie o KMW Joanna Żołniezak

Stolarz

Witam ta firma to jedna wielka porażka,nie wyplacaja wynagrodzenia wogole ,a wymagają po 12-13h pracy ciągle aluzje do pracowników i to że coś sami źle zaprojektowali ! No polecam ZŁODZIEJE ! Co F pracy firmy fuszerka ! Ludzie czekają miesiąc po terminie na kuchnie i nie odbierają telefonów totalne dno !

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o KMW Joanna Żołniezak - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMW Joanna Żołniezak