Opinie o Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o. w Chorzów

Aneta Nowy wpis
Klient

Nie polecam! Od 11 lat byliśmy pacjentami przychodni, to tu wykonywaliśmy wszystkie ważne zabiegi naszych piesków a nie było ich mało. Obdarzając wielkim zaufaniem lekarzy przyjechałam z moim właściwie konającym pieskiem bardzo prosząc o pomoc i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu poproszono mnie o czekanie w kolejce bo nie byłam umówiona. Pies w stanie krytycznym ja zapłakana i patrzę jak obsługują wszystkich - nawet tych którzy przyszli po tabletki na odrobaczenie. Nie chciałam być traktowana w jakiś szczególny sposób ale wszystkie zwierzęta przyszły na własnych łapkach, mój 40 kg został przyniesiony na rękach i myślałam że to są ostatnie jego chwile. Po całym dniu pobytu w przychodni pani stażystka która zajmowała się leczeniem psa nie potrafiła wyjaśnić nam co spowodowało taki stan zdrowia i po opłaceniu 550 zł tak jak rano przyniosłam tak na rękach wyniosłam pieska. Na szczęście udało nam się uratować Mersi ale tylko dzięki determinacji lekarzy z innej przychodni. Bardzo się zawiodłam.

Anna Ulewicz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Klient

No cóż moje doświadczenie z tą przychodnia na dzień dzisiejszy jest negatywne. A dla czego to już uzasadnię … Pan doktor Stefanek z którym zamieniłam pare słów przed zostawieniem psa było strasznie pozytywne wnet byłam zachwycona , przez pare godzin do momentu odebrania pupila .Na dzień dobry przy rejestracji podania danych jest pytanie na jaką kwotę była Pani umówiona ? Wiec podałam 2500zł , nie wspomnę ze Pani na recepcji zle wpisała imię psa ,No ale rozumie jesteśmy tylko ludźmi . Po paru godzinach chcąc odebrać psa słyszę ze jeszcze chwilkę bo ma podana dodatkowa kroplówkę , która nie jest zaznaczona na wypisie .Nadszedł czas odbioru pupila wiadomo wychodzi zmęczony , zakręcony ale o własnych siłach jest radość łzy szczęścia ,do momentu rozliczenia się i tu jest niespodzianka . Przy rozliczeniu słyszę 3300zł po czym myśle pomyłka tak jak na początku , ale nie Pan doktor z 2500zł zrobił 3300 nie uzasadniając czemu . Po czym nie przyjemna wymiana zdań przez telefon z lekarzem ,foch Pani recepcionistki i w oczach są łzy ale tym razem bezsilności , lecz nie poddaje się zapłaciłam tyle ile miałam reszta jest na przelew nie będę już opisywać bo brak słów . Mija doba idę do lekarza w Częstochowie bo tu mieszkam i opowiadam historie po czym zostaje przepraszana przez człowieka który mi nic nie zrobił tylko polecił doktora S. I znowu rozczarowanie Pan doktor nie zastosował się do skierowania jakie zostało wydane przez lekarza prowadzącego ,użył leku których nie powinno się podawać tej rasie itd .. wiec moja opinia jest negatywna i zdania nie zmienię może lekarzem jest dobrym to się okaże? pies miał dziś stawać na łapę , no cóż nie staje daje szanse . Pozdrawiam

Mezami Nowy wpis
Klient

Ja mam bardzo dobre doświadczenia związane z tą kliniką. Wszystko na miejscu, włącznie z wykonywaniem badań krwi. Moje koty po zabiegach i pobycie w klinice wracają zawsze w dobrym stanie fizycznym i psychicznym. Zawsze dostaję do domu środki przeciwbólowe dzięki czemu zwierzaki nie cierpią. Przedwczoraj sterylizowałam u nich kotkę i muszę przyznać, że to istny majstersztyk. Wszystkie kotki (sterylizowane gdzie indziej) miały zawsze co najmniej 3 szwy, a tu niespodzianka- ranka tak mała, że wystarczył JEDEN szew.

Halina Nowy wpis
@Mezami

W ostatnim czasie pojawiło się tu kilka średnio przychylnych opinii na temat Śląskiego Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek, dlatego już zaczynałam się martwić. @Mezami, dobrze, że Ty masz dobre doświadczenia związane z centrum weterynarii. A nie wiesz przypadkiem, czy wykonują tam nieco bardziej skomplikowane operacje?

Madz
Klient

Robilam.badania alergiczne do pieska , przez telefon uzgodnilam kwotę za badania , gdy przyjechalam z psem na pobranie krwi pani wyliczyla mi taka sumę , gdybym nie trzymała racji , która ustslilam.z panią przez telefon zaplacilabym parę stow więcej , uwazajcie

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Lekarz weterynarii na dyżury - sierpień w firmie Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

gall anonim

lekarze a szcególnie dr Fabisz jest b.dobrym lekarzem potrafi psu pomóc nawet w ekstremalnych sytuacjach i do zwieręcia podchodzi z sercem Jednak te panienki z okienka bym wymieniła ,może jedna jest na takim poziomie jak cała lecznica ale reszta...szkoda mówić

Ewelina
@gall anonim

Widzę, że jesteś zadowolony z poziomu leczenia oferowanego przez tę klinikę weterynaryjną, jednak według Ciebie obsługa klienta w lecznicy pozostawia wiele do życzenia. Możesz wyjaśnić, czemu? Powiesz, co konkretnie się stało?

Anna Żak
@gall anonim

Potwierdzam ,lekarze jak Pani doktor Wicher ,oka ,ale te Panny na recepcji i paranoja z maseczkami ,nie chciałam ich maseczki ,wzięłam od koleżanki to mnie nie obsłuży bo widziała że ja biorę koleżanki maseczkę .Niestety trzeba zmienić .

magda
Klient

zawiodlam sie na klinice.wszystko szybko zdawkowo na odczep.zostawilismy nie male pieniądze za zabieg .brak wpisu do ksiazeczki.pies zabrany bez pytania bez zgody na dodatkowy zabieg korekty nosa.nie slownosc co do kosztow.licza za kazdy szczegol nawet sciaganie szwow tak naprawde.nie polecę .idzie wszystko tasmowo

Luk
Klient

Upps Chyba coś poszło nie tak....

nie polecam

Nie polecam! "przemielają" zwierzęta i właścicieli, Sami nie wiedzą co robią i zdawkowe informacje udzielają. Nie umieją leczyć, dawać porad i informować właścicieli o ich podopiecznych

Łukasz
@nie polecam

Leczyłeś zwierzęta w tej klinice weterynaryjnej i nie byłeś zadowolony z efektów? Chodzi o źle postawioną diagnozę i dobranie leków, czy wysokość opłaty za wizytę. Dodaj proszę więcej szczegółów.

Weronika

Może pracownicy kliniki chcą podzielić się informacjami na temat codziennej pracy w tym miejscu? Widzę na waszym fp, że macie również dyżury i pracujecie w dni świąteczne - jak ustalacie wtedy grafik?

Adam

Nic sie nie zmienilo. Podaje sie psu leki nie informujac wlasciciela jakie.Lekarz nie wpisuje wizyty do ksiazeczki zdrowia psa mimo ze zostal poinformowany,ze leczymy pieska u innego lekarza.Piesek nie czuje sie lepiej wiec na szczescie dzisiaj trafimy juz do naszego lekarza.Szczerze to nie polecam tego miejsca.

Olga

Nie polecam, brak informacji, zabieranie psa bez zezwolenia na pobranie krwi, brak szacunku i dobrego podejścia dla psa i jego opiekuna.

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Klinika Weterynaryjna Fabisz Stefanek S.C.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o. - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad