counter
5 1 20 5 1
incognito

Firma idealna dla juniora bez doświadczenia, który ma problem ze znalezieniem pierwszej pracy. Proces rekrutacji zdecydowanie nie adekwatny do poziomu firmy i przedstawianej później oferty. Brak zaufania i szacunku do pracownika. W firmie często panuje chaos i dużo mankamentów w kwestii zarządzania. Umowa oraz płaca niespotykanie tragiczne jak na branżę IT. Natomiast dla kogoś niemogącego znaleźć pracy w IT- polecam.

Anonim

Firma jest dobra dla osób po szkole, którzy zaczynają swoją pierwszą pracę i nie chcą zarabiać dużo. Wynagrodzenie w firmie jest nieadekwatne do obowiązków jak i na branżę IT. Od każdej osoby wymaga się, żeby umieć wszystko i być FullStack. Jest totalny brak zaufania do pracownika, nawet po długim okresie współpracy... W firmie panuje chaos, przez co źle się pracuje. Osoby prowadzące firmę mają bardzo słabą wiedzę programistyczną co powoduje, że każdą wykonaną funkcjonalność trzeba tłumaczyć bardzo szczegółowo jak użytkownikowi przed ekranem. Gdyby sami pracownicy nie wprowadzali nowego stacku technologicznego to cały czas by pracowali w oparciu o stary stack. Podsumowując nie polecam pracy żadnemu doświadczonemu programiście. Firmę można natomiast polecić osobom po szkole, którzy chcą zdobyć doświadczenie w IT.

Aktualnie pracuję w tej firmie i śmieszą mnie zarzuty z poprzednich komentarzy tym bardziej, że żadna Ola tu nigdy nie pracowała. Zasady są jasne przy zatrudnieniu jak i w trakcie pracy. Odnoszę wrażenie, że te komentarze, to próba zdyskredytowania firmy, ale jaki jest tego powód - nie mam pojęcia. Z mojego punktu widzenia: ze strony managementu nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku, czego nie mogę powiedzieć o części byłych pracowników. Szkoda, że nikt z nich nie ma odwagi podpisać się swoim prawdziwym imieniem, bo to że nigdy nie przyszli szefowi powiedzieć co im nie pasuje, a woleli narzekać po kątach, to już mnie nie dziwi. No cóż, takiego typu komentarze świadczą raczej o autorze ????

Anonim Nowy wpis
@Pracownik

Nie ma to jak pisać o odwadze i podpisywaniu się pod opinią a samemu się podpisując jako "Pracownik" - śmieszne to jest bo i tak wiadomo kto to napisał... Jeżeli za znajomość umowy czy czegokolwiek uznaje się otrzymanie jej w dniu zakończenia poprzedniej umowy lub po upływie umowy to raczej tak poważna firma nie robi. Nawet jeżeli coś by chciało się zmienić to nie ma takiej możliwości bo praktycznie w ogóle nie były takie rozmowy prowadzone. Metoda podpisz lub do widzenia to chyba nie jest dobre podejście do pracownika, jeżeli większość ma rodziny i swoje opłaty a czasu na znalezienie nowej pracy nie ma... Druga sprawa, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o firmie, jakby było w niej tak cudownie to pracownicy w niej by się tak szybko nie zmieniali. Podstawową firmy IT jest to, że ma się stały team developerów co nie można powiedzieć o tej firmie. Większość spraw była zgłaszana wyżej, lecz była olewana bo sam pracodawca uważał inaczej. Dziwne jest, że wszyscy co odchodzili to odchodzili przez management, a nie przez to że inni pracownicy źle kogoś traktowali. A podsumowując to żeby mieć szacunek do managementu to sam management najpierw musi szanować pracownika...

Ada Nowy wpis
@Anonim

Trochę szkoda mi czasu na komentowanie tego typu rzeczy, ale wkurza mnie rzucanie na prawo i lewo oszczerstwami, dlatego też zdecydowałam się wypowiedzieć w ubiegłym miesiącu i dlatego odpowiadam na ten komentarz. Pracuję w tej firmie prawie rok i wiem jak sytuacja naprawdę wygląda. Podpisałam się jako Pracownik, bo moje imię raczej niewielu osobom coś powie, ale nie mam problemu z podpisaniem się, mam na imię Ada, a Ty? Zarzuty, że management nie szanuje pracowników czy olewa zgłaszane sprawy są wyssane z palca. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby moje sugestie pozostały bez reakcji ze strony przełożonych. Od kilku miesięcy atmosfera w firmie jest znacznie lepsza w porównaniu z tym jak było w momencie kiedy zaczynałam tu pracować, warto zauważyć, że management jest cały czas ten sam, więc wnioski nasuwają się same… Zgadzam się, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, do tego służy ten portal, ale wylewanie swoich frustracji czy próba podreperowania swojego urażonego ego, to chyba nie na to miejsce, od tego są inni specjaliści ???? W tym momencie wątek uważam za zakończony, szkoda mi czasu na dalsze odpowiadanie na te nonsensy. Pozdrawiam

Były pracownik :) Nowy wpis
@Ada

Drodzy czytelnicy GoWork, Ado... To dobrze, że masz pozytywną opinię na temat swojego miejsca pracy, ponieważ powinno się lubić miejsce, w którym spędza się praktycznie każdy dzień. Szczególnie, gdy pracodawca z oporem zgadza się na pracę zdalną. Dziwnym byłoby, żeby zmieniał się management firmy. Rzadką sytuacją jest, że szef firmy rzuca swoje stanowisko i przekazuje je komuś z zewnątrz :). Ten portal służy do wyrażania opinii na temat danej firmy, a co za tym idzie zachęcenie lub odradzenie zatrudnienia w niej. Taki mam cel. Nie żywię urazy co do firmy, natomiast moja opinia może komuś pomóc podjąć decyzję. Myślę, że najlepiej sytuację oddadzą liczby. Tj. 11 pracowników zrezygnowało z pracy w przeciągu roku. W przypadku dużej firmy ta liczba może nie wydawać się duża, natomiast w firmie w której pracuje < 20 osób? Więcej dodawać nie trzeba. Pozdrawiam i życzę miłej pracy niezależnie od miejsca!

Ola

Ta firma to jakieś nieporozumienie,(usunięte przez administratora)

HR Nowy wpis
@Ola

Dzień dobry. W naszej firmie nigdy nie pracował nikt o imieniu Ola, ani podobnym. Ten komentarz traktujemy więc jako próbę zniesławienia i zamierzamy podjąć dalsze kroki. Z naszej strony nie ma zgody na hejt i nie będzie on akceptowany w żadnej formie. Z wyrazami szacunku, Zespół PERITUS-ACT

Anonim

@Anonim

Szanowni byli pracownicy @Anonim, @incognito, jesteśmy wdzięczni za polecenie naszej Firmy osobom bez doświadczenia, które poszukują swojej pierwszej pracy w branży IT. Drodzy przyszli pracownicy, chcielibyśmy zaznaczyć, że nasza Firma kieruje się przede wszystkim tym, z jakim nastawieniem podchodzi się do swoich obowiązków i współpracowników oraz jakie posiada się umiejętności. Wysokość wynagrodzeń w firmie zależy od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Stawki są rynkowe i adekwatne do tego, co potrafi kandydat/pracownik. Każdemu przed podpisaniem umowy przedstawiamy ofertę, którą można przyjąć lub nie. Obowiązki dzielimy pomiędzy poszczególne osoby w zespole, a wymagania są dopasowane do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz do rodzaju stanowiska. Nie jesteśmy korporacją i nie stawiamy naszym pracownikom tzw. „szklanych sufitów”! Prowadzimy politykę otwartych drzwi, a co za tym idzie, każdy pracownik może przyjść i powiedzieć, co jemu nie odpowiada w codziennej pracy. Uważamy, że firma to przede wszystkim zgrany zespół! Projekty omawiamy wspólnie, jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i nie narzucamy nikomu stacku technologicznego. Wyjątkiem są już realizowane projekty lub projekty, które ze względu na specyfikę i życzenia Klienta końcowego narzucają określony stack. Jest to całkowicie naturalne. Kierujemy się szacunkiem do drugiego człowieka, niezależnie od pozycji zajmowanej w strukturze. To jedna z najważniejszych dla nas wartości. Jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju, w którym aktywnie uczestniczą osoby zarządzające, dlatego też zapraszamy kandydatów chcących rozwijać się w zakresie zarządzania lub specjalizacji w poszczególnych obszarach. Serdecznie zapraszamy: -osoby bez doświadczenia, ale chcące rozwijać się w branży IT, -osoby z doświadczeniem, które myślą o zmianie pracy lub pracy przy ciekawych projektach, których u nas nie brakuje, -osoby z zacięciem do zarządzania projektami. Ale przede wszystkim zapraszamy osoby godne zaufania i takie, na których można polegać. Z naszej strony, zrobimy wszystko aby praca w naszej Firmie była dla Was satysfakcjonująca. Wszystkich kandydatów zapraszamy do aplikowania, aktualne oferty pracy znajdziecie na naszej stronie www.peritus-act.com Wszystkim byłym pracownikom dziękujemy za dotychczasową współpracę, życzymy wielu sukcesów oraz rozwoju zawodowego. Cieszymy się, że dzięki pracy u nas otrzymaliście start i możecie dalej rozwijać swoje skrzydła w branży IT! Wszystkiego dobrego!

incognito

@incognito

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Peritus-Act Mateusz Marzec?

@Pytanie

Przyjęte godziny pracy firmy to 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. W firmie istnieje również możliwość indywidualnego uzgodnienia i dopasowania godzin pracy.

bocian
Kandydat

co to za badziewna jednoosobowa działalność ?

@bocian

Szanowny/a @bocian, aby uzyskać więcej informacji na temat działalności Firmy PERITUS-ACT, zapraszamy na naszą stronę: www.peritus-act.com Odpowiadając szerzej na Pana/Pani pytanie: 1. Proszę nas określać dopiero po zapoznaniu się z profilem naszej działalności, 2. Forma prawna - proszę pozostawić to w naszej gestii. Jeżeli profil działalności oraz realizowane przez nas projekty nie odpowiadają Pana/Pani osobie, szanujemy to i jednocześnie prosimy o kontakt na adres email: recruitment@peritus-act.com w celu wycofania CV (jeżeli zostało wysłane) z procesu rekrutacji. Życzymy wielu sukcesów, Zespół PERITUS-ACT

Maciek

Gdzie odbywa się bhp?

@Maciek

Dzień dobry Szkolenie BHP pracowników odbywa się w siedzibie firmy.

Alicja

@whatever a jakie pytania zadawali?

Whatever

Sam proces rekrutacji przyjemny i bezstresowy, brak jednak JAKIEJKOLWIEJ informacji zwrotnej, nawet po wysłaniu maila z prośbą o feedback.

@Whatever

WItam, zgodnie z naszą Polityką Firmy odpowiadamy na każdą kandydaturę, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Odpowiadamy na każdego maila odnośnie procesu rekrutacji, na życzenie kandydata udzielamy również szczegółowego feedbacku odnośnie przesłanych zadań. Jeśli nie otrzymał/a Pan/i odpowiedzi, proszę o ponowny kontakt.

Czekamy na aktualne info odnośnie firmy Peritus-Act Mateusz Marzec w miejscowości Chrzanów i tego jak to wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Peritus-Act Mateusz Marzec - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad