Opinie o Loxx Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Loxx Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Loxx Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loxx Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda rozmowa w Loxx Sp. z o.o. na stanowisko operator produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 30 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Ile jest zmian w Loxx Sp. z o.o.?

Nie ma żadnych zmian.

@Marcin

Nie wiem czy to dobrze, czy jednak już niekoniecznie - no ale tak czy inaczej potrzebuję pomocy. Wiem, że w Loxx szukają teraz między innymi kogoś na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia klienta. Orientujesz się może, jakie wymagania musi spełniać idealny kandydat? Czekam na informacje.

@Monika

Pracowałem w loxx i z całego serca nie polecam. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Atmosfera okropna, pełno donosicieli i szpiegowanie pracowników non stop.

Lucky

Chyba Ci się firmy pomyliły, albo masz krótki staż pracy jeszcze ???? Jest w miarę ok.

zoi Nowy wpis

potwierdzam ! oddział w Poznaniu gdzie każdy pod każdym doły kopie a szef napuszcza pracowników jeden na drugiego plus (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis
@zoi

Co, serio tak tragicznie macie? I jak długo niby to się utrzymuje, przecież w takich warunkach to ciężko długo to ciągnąć :/ I co było napisane tam pod tą cenzurą? Możesz inaczej to ująć?

zoi Nowy wpis
@Monika

wieszcze z netu mówią, że to innymi słowy - świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika, a nawet większą liczbę osób lub całą organizację (osoby nią zarządzające). W konsekwencji takiego zachowania pracownik jest w złym stanie psychicznym, przejawiającym się obniżoną samooceną, poczuciem odosobnienia, a nawet stanami lękowymi. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-co-to-jest-mobbing

Seweryn

Zbyszek i Seweryn są świetnymi przełożonymi!! Cały stary skład im uciekł nie ma komu robic

Dominik

Na jakie stanowiska obecnie rekrutuja? Jaki rodzaj zatrudnienia i zarobki

były
@Dominik

rekrutują i będą rekrutować- ciągła rotacja , bo co innego mówią na miłych rozmowach przed przyjęciem a co innego jest już jak zaczniesz tam pracować - ludzie po prostu nie wytrzymują klimatu...

Artur
@były

Możesz doprecyzować to co napisałeś o klimacie w tej firmie? Co takiego się dzieje, że jest tak duża rotacja? Dzięki.

szeregowy
@Artur

Rotacja jest chyba tylko w jednym zespole., no fatk, tam się trochę dzieje.Ale gdzie się nie dzieje poza tym we firmie pracują ludzie po kilka/kilkanaście lat. Mi tu dobrze, kasa zawsze na czas, kasa na święta co fajne , jjakieś wyjścia organizują , nie robię w nadgodzinach bo nikt mnie nie zmusza, ale jak ktoś chce moze dorobić. owszem fajerwerków nie ma, wynagrodzenia też nie są jakieś spektakularne, jakdla mnie ok. ale wyżej to chyba naprawdę smerf pisał, smerf maruder ;-)

ajj
@szeregowy

a w jakim zespole taka rotacja? z tego co widać to do wszystkich szukają ... owszem są ludzie którzy pracują po kilka lat na górze i dzięki swoim zasługom w donoszeniu i oczernianiu innych są tam potrzebni bo zyskują zaufanie przełożonych dzięki temu:-) ( nie wszyscy oczywiście ale ciężko tam komuś ufać ) , kasę tak płacą na czas tak są wyjazdy i wyjścia ale czy warto dla tego niszczyć swoją psychikę taką atmosferą ... wiadomości od pracownika firmy

Helka
@Dominik

z tego co widzę to na ich stronie www "kariera" jest zakładka z ofertami pracy, chyba uzupełniana na bieżąco, polecam obserwować ;-)

Łukasz
@Dominik

Obiecują umowy premie podwyźki po 3 miesiącach z czego nic nie ma miejsca duza rotacja pracownikow z czego nowi odchodza po 2 dniach widzac jaki tam mlyn Godziny pracy inne niz w ogloszeniu polowa starych pracownikow nie przychylna do tego wszystkiego mozolne rozladowywanie reczne kontenerow praca ciezka i ten start o 5 rano dość meczący . Kierownictwo spoko chociaz co innego na rozmowie co innego w zyciu ale moze taka polityka firmy ktora przejal Rhenus a on mniej placi od pazdziernika bedzie inne szafostwo z Rhenusa pozmienia sie i to na gorsze

Aplikowałeś do firmy Loxx Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ziga

Firma jak najbardziej ok, atmosfera, zasady pracy - wg mnie wszystko sensownie poukładane, krótka ścieżka decyzyjna.

Czy w Loxx Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

pracowniK

Tak, są. Szkolenia sprzedażowe i szkolenia branżowe np.z ADR. Są też szkolenia specjalistyczne.

Łukasz
@pracowniK

Przepraszam nie ten numer szefowa tak jest zajęta hahha powodzenia :) w zarządzaniu. Ruchmoł bym panią Ole i Ewelinę :P w jednym czasie... dlaczego dla jaj !!!! Kujonku :P

Jarząbek

Bardzo dobra firma, atmosfera w pracy bardziej niż ok i doceniają twoją pracę. Polecam. Ps. Nie jestem rekruterem ani członkiem zarządu - po prostu zwykły pracownik

smerf
@Jarząbek

Hahahaha, chyba pomyliłeś firmy.

@Jarząbek

Tomek zostałeś rozkminiony. Każdy wie że jesteś osobą która strzela z ucha dlatego cię docenili

@Seweryn

Na forum nadal większość decyduje się zachować anonimowość. Nie wiesz zatem, kto tak naprawdę napisał ten post. Skupmy się lepiej na ważniejszych tu kwestiach, a mianowicie na aktualnych warunkach pracy w Loxx. A orientujesz się, czy firma organizuje staże i praktyki dla młodych osób? Z góry dzięki za odpowiedź!

@Monika

Monika już tam nie pracuje. Na rozmowie mówią co innego a gdy podpisujesz umowę wogole jest co innego. Atmosfera tragiczna

Stażysta
@Monika

Ja byłem stażystą, robią praktyki w wakacje, najczęściej do biura magazynu i spedycji. Tylko ja byłem przez szkołę. Z ulicy to nie wiem. Wyślij im swoje CV po prostu, albo zadzwoń i spytaj jak w tym roku będzie. Ludzie tam są kontaktowi, można spoko zapytać.

@Monika

Praktyki i staże organizowane są w okresie wakacyjnym w zasadzie rokrocznie. Polecam bezpośredni kontakt z firmą lub wysłanie swojego CV na adres praca@loxx.pl z podaniem informacji jakim działem jesteś zainteresowana.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Loxx Sp. z o.o.?

Umowy o pracę.

Seweryn

Ostrzegam przed tą firmą bo zwalniają pracowników. Ludzie "znikają" z dnia na dzień.

Dawny pracownik

Jeżeli na ul Odrowąża jest baner loxx zatrudnimy pracowników to znaczy że chyba nie jest to za dobrą firma. Parę lat temu to tylko po znajomości lub trzeba było się natrudzić żeby się dostać. Ale jak magazynierow 2.5 netto się oferuje to co się dziwić. Prawda panie Zbyszku?

Emil

2.5 netto napewno kogoś znajdziecie

Ktoś wie czy firma jest wypłacalna i czy warto związać się z nią na dłuższy czas?

smerf
@Monika

Firma jest wypłacalna, ale atmosfera strasznie fałszywa. Szczególnie na górze. 90% niemiłych osób

sped

Pracowałam , spedycja- jakość słaba , organizacja - tragiczna , atmosfera - fałszywa , jedna pani z handlowego tak lubi swoją prace że sprzedaje swoich współpracowników przełożonym hobbistycznie nawet , więc raczej nie polecam

JakaJa

Pracuję w LOXX od kilku ładnych lat. Zdecydowanym plusem jest to, że nie ma tu wyścigu szczurów. Panuje dobra atmosfera – nie jest to korporacja. Jeśli chodzi o zarobki, tutaj kwestia indywidualna, zależy jak się „dogadasz”. Trochę śmieszy mnie opinia poniżej „dyktatura i inwigilacja na każdym kroku” – na pewno nie tutaj. Jeśli pracujesz uczciwie, a nie lawirujesz niewiele robiąc, aby tylko prześlizgnąć się z miesiąca na miesiąc, jeśli jesteś fair, to wobec Ciebie też będą fair.

Pracowałem i szczerze nie polecam. Atmosfera w biurze na Staniewickiej na górze tragiczna. konflikty między działami, wszyscy starzy pracownicy nie pomocni, nie uprzejmi. Do pracy powinno się chodzić z przyjemnością a nie z bólem brzucha i mdłościami.

@były pracownik

Eee tam w każdej firmie stara gwardia próbuje rządzić. Nic nowego. Poczytajcie opinie o innych spedycjach, to dopiero się dzieje! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Zaczynam szukać pracy w spedycji i się pomału rozglądam. Wyglądają jeszcze rozsądnie. Ktoś może wie czy i jak dużo rekrutuja?

Jeżeli lubisz brak organizacji i chaos , jeżeli dobrze się odnajdujesz wśród nie szczerych narzekających na firmę ludzi którzy jednocześnie oczerniają ciebie żeby kryć swoją niekompetencję , jeżeli lubisz zderzenia ze szklanym sufitem oraz nie adekwatne cele względem możliwości , dyktaturę jak i inwigilację na każdym twoim kroku oraz totalny brak zaufania pracodawcy to praca tam jest właśnie dla ciebie !

prawda
@ja

nic dodać nic ująć. Tak tam właśnie jest

Ireneusz

A są jakieś szanse na podwyżki? Może brak ludzi do pracy zmobilizuje firmę?

Xxx

Czas zainwestować w ludzi. Moje sugestie dla Loxx Sp. z o.o.: Nie polecam jako pracodawcę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Większe zarobki.

Helena

@Bartosz, z jakiej perspektywy piszesz? Rozumiem, że jesteś w jakiś sposób związany z firmą Loxx. @Mała czarna, a co chciałabyś wiedzieć o pracy w tej firmie? Rozumiem, że jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w niej. Jakie stanowisko Cię interesuje? Aplikowałaś już?

Mała czarna

Jakieś opinie na temat pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Loxx Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Loxx Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loxx Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loxx Sp. z o.o.?

Loxx Sp. z o.o.
  • Staniewicka 5