Dedal

Dzierżoniów

Opinie o Dedal

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Dawno nikt nie pisał merytorycznej opinii o firmie Dedal. A aktualnie szukają kierowców i spedytorów http://dedal.net.pl/pl/kariera/. W przypadku spedytora podkreślona jest przez pracodawcę wysokość wynagrodzenia. Czy ktoś pracuje tam i wie coś na ten temat? Czy jest na prawdę wysokie? Czy mimo wszystko i tak zależy od doświadczenia? Każda informacja będzie przydatna dla osób zastanawiających się nad pracą.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiacie się nad pracą w Dedal? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'Praca' na głównej stronie firmy - http://www.dedal.net.pl/praca.html

foczka
użytkownik zarejestrowany

jestem chętnna skorzystać z oferty na stanowisku pracy Kierowca w transporcie Międzynarodowym, kat. C + E - jakie są samochody na flocie?

Szukasz pracy?

damin

Bolą mnie oczy od tych postów!!! Jeśli ktoś się pyta co i jak to powinno sie odpisać co i jak a nie tylko pisać bzdury.Posstów wiele ale żadnej sensownej informacji.Pozdrawiam kierowców oraz kadre z dedala ktora tutaj sie wypowiada!!! kierowca z innej firmy

XXL

Traktują kierowców jak szmaty, zwłaszcz spedycja. Ogłoszenie że potrzebują kierowcy jest cały czas, więc nie musisz się śpieszyć. Tam tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy są z szefem na ty mają dobrze a reszta to dziady którzy dostają dziadowskie auta które co chwila się psują i najgorsze roboty. Wekend wygląda tak: przyjeżdżasz w sobotę wieczorem a w niedzielę o północy bucior. Ałto stoi w zgożelcu a ty będziesz w domu 20 godzin. Nawet ciuchy ci nie wyschną. Powodzenia

XXL

DNO DNO TOTALNE!!!!!!! Uwaga na tą firmę

slawek

Moja opinia o firmie jest pozytywna ,ktos spyta dlaczego wiec odpowiadam. Praca jest poukladana, kasa na czas ,tabor bardzo dobry. Jesli hcodzi o komunikacje spedycja -kieriwca . Jesli posiadasz kulture i szanujesz innych to niema z tym problemu. To sa ludzie tak samo pracujocy w stesie tak jak my i maja lepsze lub gorsze dni i trzeba to uszanowac. Przerobilem wiele firm na tak zwanym zachodzie, i tam bylem numerem auta i nic wiecej. W Dedalu jest inaczej ,masz problem ,potrzebujesz pomocy nawet finansowej . Zawsze morzesz pogadac z szefem (Alek Terlecki)napewno pomorze.Pracuje tu 3 lata i czuje sie w tej firmie doceniony jako kierowca i czlowiek.Poprostu sa kierowcy i panowie kierowcy natym polega delikatna roznica.I natym pozostanmy pozdrawiam Slawek z Jelonki.

nowy
@slawek 27.04.2015, 12:47

Hej Sławku zależy dla kogo poukładana. Dla tych z Jelonki to fakt.

Koo
@slawek 27.04.2015, 12:47

To niech Ci jeszcze szef słownik kupi

luk

Witam, w ostatnim miesiacu zwolnily sie 4 osoby tydzien po tygodniu, a wszystko to za sprawa spedycji, leca w ciula, nie obchodzi ich to ze kierowca tez ma rodzine i dopoki nie zmienia swojego podejscia to kierowcy beda odchodzic

2x xxl

prawda taka . kasa na czas. robota jak wszedzie .malo w domu 1 weken szefa drugi twoj 2 szefa choc sa pedaly co bywaja wiecej w budzie . duzy nacisk na spalanie choc zero pojecia o ladunkach trasach i wrunkach pogodowych, sie mowi ze jak jedziesz pod gore to potem bedziesz z niej zjezdzał.spedycja robi co chce kierowca jest jak numer auta

LUK

POWIEM TAK ROTACJA JEST TYLKO MIEDZY MLODYMI KIEROWCAMI BO CHCIELIBY 10000 ZL ZA 12000KM W MIESIACU I CO TYDZIEN BYC W DOMU. JESLI CHODZI O SAMA FIRME TO NIE JEST NAJGORZEJ. PLACA NA CZAS A NAWET CZASAMI WCZESNIEJ NIZ TERMIN PRZEWIDUJE, SAMOCHODY W MIARE DOBRZE UTRZYMANE TYLKO TROCHE SPEDYCJA W CIULA LECI I SA STRASZNIE ZLOSLIWI. POZDRO

dragon666

Jak ktoś szuka pracy w Dedal Sp. j. to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. DEDAL Sp. Jawna A.H.A.M Terleccy Firma transportowo - spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704191?keywords=&region=

luk

Proszę o sensowną odpowiedź. Jakie warunki w dedalu? Czy wypłacają diety czy może kilometrówka? Jak kilometrówka to ile za km i czy jest jakaś podstawa? Czy naprawdę tak jest że tylko 45 godzin w miesiącu w domu? Aż trochę ciężko bo widać zestawy w okolicy

brutus
@luk 16.10.2014, 22:53

jak coś postawisz kaśce albo maćkowi to zarobisz chodzi o flaszke

kiero
@brutus 16.01.2016, 10:26
jak coś postawisz kaśce albo maćkowi to zarobisz chodzi o flaszke

rozumiem ze stawiales skoro wie wypowiadasz

misiek

Miałem nieprzyjemność pracować w dedalu. Firma porażka. Kierowca jest traktowany jak zło konieczne. Spedytorzy za nic nie odpowiadają a wina niedogrania zleceń spada na kierowcę. O częstotliwości zjazdu do domu nie wspomnę.... o przeginkach na tacho również.... Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

Dedal
@misiek 14.10.2014, 18:25

Nie pisz bzdur o przeginaniu tachai nie pisz bzdur o zjazdach do domu.

dedal

praca w dedalu to porazka juz nawet malzenstwa przyjmuje do pracy na kierowcow bo to jedyne wyjscie zeby byc dluzej z zona niz 45 godzin w miesiacu bardzo rodzinna firma nie ma co- prawda. fajne auta to fakt ale czysta i ladna miska nie da zjesc pamietajcie okrada wszystkich i za wszystko a place jak chce tak placi smiech na sali w podwujnej za 20000 tys km 5200 pln gozej byc nie moze

^^
@dedal 27.06.2014, 18:33

podwójnej przez "ó" z kreską buraku!! trzeba było się się uczyć w szkole to byś miał prace na miejscu za normalną kasę:)

podwójna
@dedal 27.06.2014, 18:33

Chyba nie jesteś za bardzo w temacie "kolego". Piszesz kompletne bzdury jeśli chodzi o kasę a i nie przyszło ci nawet do głowy , że może małżeństwo było zainteresowane pracą razem... Mało się orientujesz. Nie wiem czy wpadła ci w oczy może firma "DELTATRANS" jeżdżą głównie w podwójnych obsadach i mają kilka małżeństw w załodze. Więc Dedal chyba własnie zrobił krok do przodu.. A ty jakiś rozżalony jesteś.. a może słabo sobie radziłeś??? Jak taki kozak jesteś pchaj się na zachód,może tam cię docenią ;)

kruszyna

przezyj to sam

Saviolek
użytkownik zarejestrowany

Pewnie stąd pytanie czy ktoś ostatnio miał niewątpliwą przyjemność odbycia rozmowy kwalifikacyjnej? Dzięki za info

Zostaw opinię o Dedal - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dedal