Dedal
counter
3 26 57 5 1
Darek

Nie ma co narzekać, jest dobrze i wystarczy dobrze robić swoje.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Dedal?

Darek

Nie ma co narzekać, jest dobrze i wystarczy dobrze robić swoje.

Dawid
@Darek

Jakie możesz wymienić wady i zalety pracy w Dedal? Firma poszukuje kierowców oraz spedytorów http://dedal.net.pl/pl/kariera/ i takie informacje będą pomocne.

Darek Nowy wpis
@Dawid

Wady Hm do wszystkiego można się przywalić dla chcącego nic trudnego. Praca nie jest łatwa a nawet bardzo trudna dla nowych kierowców. Kółka muszą się kręcić ;) Jeśli ktoś szuka firmy która na czas wypłaca to Dedal jest Ok . Stałe kółka są zarezerwowane dla najstarszych stażem . A młodzi latają tu i tam i po 15 a i nawet 26 pasów trzeba używać . Biuro spedycja czy to mechanicy ze wszystkim można się dogadać tak bynajmniej myśle ;) Jak ktoś szuka lekkiej pracy na firance to może być problem. Wiec moja opinia na temat mojej byłej firmy to 7/10 .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Czy Dedal ma ściśle ustalone godziny pracy?

Wiecie czy Dedal udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bogusław Linda Nowy wpis
 Problem
@Pytanie

Szara strefa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Armored

Firma nie jest zła praca nawet poukładana. Szef to facet na poziomie i przede wszystkim uczciwy. Tabor przyzwoity Volvo, scania i mercedes. Niestety te ostatnie to ****** Spedycja to już inna bajka brak kultury i maja gdzieś kierowców. Reszta kadry bardzo miła. Co do płacy to kasa zawsze na czas

janusz
@Armored

facet na poziomie?? dobre sobie... ani szef ani ci jego synowie nie szanuja ludiz, no moze alexander...na poziomie to on sie ttlko ubiera i na tym koniec

edi

z ta firma lepiej dac sobie spokój.

Magdalena
@edi

Taka wypowiedź raczej niewiele mówi mi na temat pracy w Dedalu. A to wielka szkoda, ponieważ tak się składa, że poszukuję rzetelnych informacji o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Na początek przedyskutujmy kwestię zarobków. Czy składają się one z samej podstawy czy także z premii?

janusz
@Magdalena

sa premie o ktore trzeba sie wiecznie prosic

Użytkownicy czekają na odpowiedź 575 dni.

Czy w Dedal panuje luźna atmosfera?

Jaja jak berety

Na prace w firmie Dedal czekalem okolo 2 tygodnie.Po wstepnym omowieniu warunkow zatrudnienia wyznaczono mi termin w ktorym mam sie stawic na szkolenie wstepne.Odbylem szkolenie BHP (,w bardzo milej atmosferze) i po jego zakonczeniu dostalem do podpisania papier ze odbylem szkolenie BHP i szkolenie stanowiskowe przeprowadzone przez kogos innego.Szkolenie BHP zgodnie z prawda podpisalem,natomiast przy szkoleniu stanowiskowym sie nie podpisalem,informujac ze moze poprostu podpisze to po tym szkoleniu. Nikt zadnego problemu nie robil,wrocilem w polrzednie miejsce celem dalszych szkolen i tutaj niespodzianka.Dostalem informacje,ze firma Dedal nie zawrze ze mna umowy,gdyz nie podpisalem szkolenia stanowiskowego (ktore de facto sie nie odbylo i na ktore myslalem ze udam sie w niedlugim czasie). No sa to takie jaja,ze ja czegos takiego jeszcze nie widzialem ale ciesze sie,ze to wyszlo na poczatku a nie w trakcie.

Dawid
@Jaja jak berety

Może zaszło jakieś nieporozumienie, ale masz rację powinieneś być przeszkolony i wdrożony do pracy na stanowisku. Jednak zdarza się, że w firmach takie szkolenia to tylko formalność, a uczysz się pracy już podczas zatrudnienia i pomaga Ci osoba specjalnie do tego oddelegowana. Napisz jak według Ciebie przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, była kilkuetapowa i trudna do przejścia?

Luidzi

Dedal to firma mająca opinię dobrego pracodawcy. Bardzo żałuję, że tak rzadko tu piszecie.

Jacenty
@Luidzi

witam, firma Detal to kołcho.. praca tam to ciągle stresy,nerwy.. spedycja ma wyrabiane na kierowców, nie można się dodzwonić w pilnych sprawach, kierowców mają za nic i przymuszaja. Warunki pracy ciężkie bo przeginanie czasu pracy kierowcow, spedycja nie zwraca uwagę ile kto ma jeszcze czasu pracy, rzeczywiscie spedytora sa złośliwe chyba swoje flustracje z domu przenoszą do pracy, wynagrodzenie kiepskie i oszukują na dietach, gdzie w innych firmach płacą normalnie.. a z flotą to różnie bywa, zalezy jaki komu ciągnik popadnie jedne to rzędy a niektóre w miarę. Jeśli zależy kierowcy na byciu w domu i rodzinie, za podobne pieniadze co w Dedalu to szukajcie innej firmy.. odradzam tutaj pracę!! Gdyby było w Dedalu tak dobrze to by ciagle kierowców nie szukali!! Kadra z Dedala cukruje sobie na tym forum.. pozdrawiam

Dzidek
@Jacenty

Cześć bzdury piszesz!!! chyba kolega trochę krótko pracuje w firmie, ja uważam osobiście że firma jest ok,gdyby było tak źle jak piszesz to by nie pracowali kierowcy od początku założenia firmy,a jest ich paru. Polecam prace w tej firmie...pozdro

Andrzej z Dedala
@Jacenty

(usunięte przez administratora) Kupiłeś prawko, o jeździe trzeba mieć pojecie. Na temat tego zawodu się nie wypowiadaj, bo nie dorosłeś. Zacznij od roweru może tam się sprawdzisz. Jak byś miał trochę honoru to powiedziałbyś to wprost, a nie spod poduszki.

Mały
@Dzidek

Kolego piszesz ze jest paru od początku założenia firmy.. tzn. że albo są tak leniwi, że nie chce im się szukać innej firmy, albo starczaja im te stawki jakie firma płaci. Firma ma dużo minusow. Może na początku było tu dobrze, ale teraz jest kiepsko. Kierowcy co róż się zmieniają, malo jest starych kierowców. Muszę przyznać że jeśli chodzi o życie rodzinne to się nieda miec pracując u nas. Odradzam młodym zonkosiom, młodym małżeństwa stażem,bo niema nas ciagle w domu. A za stawkę jaka szef proponuje to można znaleźć inna firmę za większe pieniądze. Koledzy poruszyła Was prawda o naszej firmie. Udez w stół a nożyce się odezwą. Nie polecam u nas pracy. pozdro Mały

Mały
@Andrzej z Dedala

Kolego nie obrazaj innych o kupieniu prawka. kazdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów, a Tobie one nie muszą się podobać. Praca w Rewalu jest ciężka. Rzeczywiscie spedycjacma często wyrabane na Nas co tu się oszukiwać. Płacą kiepsko jak na taką firmę i km jakie sie robi. Jest ciągła gonitwa. Nie można sobie ułożyć wszystkiego na spokojnie. Więc nie oszukujmy sie, że tak tu dobrze. Pozdrawiam Andrzej. spotkamy się na bazie

Realista
@Mały

@Maly Smiem twierdzić że pracujesz w Dedalu.. Skoro tam tak strasznie i źle to po co tam Siedzisz?? Żeby żale w necie powylewac? Żałosne. W innych firmach płacą lepiej? Idź człowieku, nikt Cię na siłę nie trzyma.. Życia rodzinnego nie masz? Nie wiedziałeś jak wygląda praca kierowcy w transporcie międzynarodowym? Zmień pracę. Na lepiej płatna. Na miejscu. Może przestaniesz trollowac. Albo będziesz wieszal psy na kolejnym Pracodawcy..

Hejka

Witam czy kierowca świeżo po kursie może liczyć na przyjęcie?

Weronika

@Janek, czy sprawdzałeś stronę internetową firmy Dedal? Mniejsze firmy spedycyjne często nie publikują ofert na stronach internetowych. W takim przypadku pozostaje zwrócić się bezpośrednio do firmy telefonicznie. Jakie doświadczenie posiadasz w branży transportowej?

Janek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o dodatkach do pensji?

Rafal

Witam, powiem krótko, przerobiłem kilka firm i nie jest źle, spedycja jak wszędzie idzie się poklocic ale idzie dogadać, to nie psycholodzy tylko ludzie jak my do tego zmęczenie i wiele nie trzeba by coś wybuchło. Szef bardzo w porządku kulturalny gość i bardzo uległy jeśli chodzi o system pracy. Pieniądze na czas auta niezle, jedyny minus to rozliczenie z transixa. Jeśli jesteś w porządku i zjezdzasz do Polski w terminie jak ci tacho pozwala to nie zarobisz, jeśli w ciu.... Grasz jak większość i na kodersdorfie stoisz i dietę krecisz to zarobisz. Dziwne i chore rozliczenie to jest dla mnie bo człowiek jest w pracy i się stara szybko rozładować by spedycja miała auto do dyspozycji ale za to ma po kieszeni. Powinny być równe dniowki wszędzie a rozliczenie z karty z tacho. Bo to spedycja decyduje czy jesteś np w Hiszpani czy w jelonce i dlaczego ten w Hiszpani ma zapłacone a w jelonce stoję za darmo.

Weronika

@Gosc, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Inni użytkownicy mogą mieć trudności w zrozumieniu Twojego wpisu o firmie Dedal. Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę i poziom organizacyjny firmy? Czy zgadzasz się z wcześniejszymi opiniami na forum? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Weronika

@EDI, czy znane były Tobie warunki wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Dedal? Czy próbowałeś je negocjować? Rozumiem, że negatywnie oceniłeś flotę samochodów. Czy inni pracownicy przyznają Ci rację? Może jednak warto było poczekać z ostateczną opinią i dać firmę szansę. Czasami firmy potrafią się zmienić na lepsze w bardzo szybkim tempie.

Gosc

Ale nie Dedal.

Weronika

@Asia jaki sens ma odpowiadanie na tak stare komentarze? Nie wiesz czy od tamtej pory się nic nie zmieniło i ta osoba nie ma innej opinii. Kolejna sprawa to w taki sposób na forum się nie dyskutuje. Obowiązują tutaj pewne zasady zawarte w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin i każdy użytkownik musi go przestrzegać. Takie posty jak Twoje admin może usunąć.

EDI
@Weronika

LIPA NIC WIĘCEJ DO POWIEDZENIA 6 TYS ALE ZAPOMNIELI WSPOMNIEĆ ŻE ZA DWA MIESIĄCE,TABOR W OPŁAKANYM STANIE BEZ WEBASTO W ZIMIE I KLIMY W LECIE.

Weronika

@Gołąb. a chciałbyś opisać czym się różniły te czasy, w których Ty zaczynałeś pracę, a tymi teraz? I czemu dział spedycji w firmie Dedal jest złośliwy dla kierowców? Możesz podać jakieś przykłady takich nieprzyjemnych sytuacji?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Dedal? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

Weronika

Dawno nikt nie pisał merytorycznej opinii o firmie Dedal. A aktualnie szukają kierowców i spedytorów http://dedal.net.pl/pl/kariera/. W przypadku spedytora podkreślona jest przez pracodawcę wysokość wynagrodzenia. Czy ktoś pracuje tam i wie coś na ten temat? Czy jest na prawdę wysokie? Czy mimo wszystko i tak zależy od doświadczenia? Każda informacja będzie przydatna dla osób zastanawiających się nad pracą.

Gołąb.
@Weronika

Zwolniłem sie po wielu latach pracy. To juz nie to co kiedyś. Faktem jest ze spedycja jest baaardzo złośliwa. Warto przemyśleć decyzje o pracy.

Weronika

Zastanawiacie się nad pracą w Dedal? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'Praca' na głównej stronie firmy - http://www.dedal.net.pl/praca.html

Zostaw merytoryczną opinię o Dedal - Dzierżoniów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.