Opinie o Dedal w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dedal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dedal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dedal w Dzierżoniów

Weronika

@Gosc, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Inni użytkownicy mogą mieć trudności w zrozumieniu Twojego wpisu o firmie Dedal. Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę i poziom organizacyjny firmy? Czy zgadzasz się z wcześniejszymi opiniami na forum? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Weronika

@EDI, czy znane były Tobie warunki wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Dedal? Czy próbowałeś je negocjować? Rozumiem, że negatywnie oceniłeś flotę samochodów. Czy inni pracownicy przyznają Ci rację? Może jednak warto było poczekać z ostateczną opinią i dać firmę szansę. Czasami firmy potrafią się zmienić na lepsze w bardzo szybkim tempie.

Gosc

Ale nie Dedal.

Weronika

@Asia jaki sens ma odpowiadanie na tak stare komentarze? Nie wiesz czy od tamtej pory się nic nie zmieniło i ta osoba nie ma innej opinii. Kolejna sprawa to w taki sposób na forum się nie dyskutuje. Obowiązują tutaj pewne zasady zawarte w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin i każdy użytkownik musi go przestrzegać. Takie posty jak Twoje admin może usunąć.

EDI
@Weronika

LIPA NIC WIĘCEJ DO POWIEDZENIA 6 TYS ALE ZAPOMNIELI WSPOMNIEĆ ŻE ZA DWA MIESIĄCE,TABOR W OPŁAKANYM STANIE BEZ WEBASTO W ZIMIE I KLIMY W LECIE.

Weronika

@Gołąb. a chciałbyś opisać czym się różniły te czasy, w których Ty zaczynałeś pracę, a tymi teraz? I czemu dział spedycji w firmie Dedal jest złośliwy dla kierowców? Możesz podać jakieś przykłady takich nieprzyjemnych sytuacji?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Weronika

Dawno nikt nie pisał merytorycznej opinii o firmie Dedal. A aktualnie szukają kierowców i spedytorów http://dedal.net.pl/pl/kariera/. W przypadku spedytora podkreślona jest przez pracodawcę wysokość wynagrodzenia. Czy ktoś pracuje tam i wie coś na ten temat? Czy jest na prawdę wysokie? Czy mimo wszystko i tak zależy od doświadczenia? Każda informacja będzie przydatna dla osób zastanawiających się nad pracą.

Gołąb.
@Weronika

Zwolniłem sie po wielu latach pracy. To juz nie to co kiedyś. Faktem jest ze spedycja jest baaardzo złośliwa. Warto przemyśleć decyzje o pracy.

Weronika

Zastanawiacie się nad pracą w Dedal? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'Praca' na głównej stronie firmy - http://www.dedal.net.pl/praca.html

foczka

jestem chętnna skorzystać z oferty na stanowisku pracy Kierowca w transporcie Międzynarodowym, kat. C + E - jakie są samochody na flocie?

damin

Bolą mnie oczy od tych postów!!! Jeśli ktoś się pyta co i jak to powinno sie odpisać co i jak a nie tylko pisać bzdury.Posstów wiele ale żadnej sensownej informacji.Pozdrawiam kierowców oraz kadre z dedala ktora tutaj sie wypowiada!!! kierowca z innej firmy

XXL

Traktują kierowców jak szmaty, zwłaszcz spedycja. Ogłoszenie że potrzebują kierowcy jest cały czas, więc nie musisz się śpieszyć. Tam tylko (usunięte przez administratora) którzy są z szefem na ty mają dobrze a reszta to dziady którzy dostają dziadowskie auta które co chwila się psują i najgorsze roboty. Wekend wygląda tak: przyjeżdżasz w sobotę wieczorem a w niedzielę o północy bucior. Ałto stoi w zgożelcu a ty będziesz w domu 20 godzin. Nawet ciuchy ci nie wyschną. Powodzenia

XXL

DNO DNO TOTALNE!!!!!!! Uwaga na tą firmę

luk

Witam, w ostatnim miesiacu zwolnily sie 4 osoby tydzien po tygodniu, a wszystko to za sprawa spedycji, leca w ciula, nie obchodzi ich to ze kierowca tez ma rodzine i dopoki nie zmienia swojego podejscia to kierowcy beda odchodzic

2x xxl

prawda taka . kasa na czas. robota jak wszedzie .malo w domu 1 weken szefa drugi twoj 2 szefa choc sa pedaly co bywaja wiecej w budzie . duzy nacisk na spalanie choc zero pojecia o ladunkach trasach i wrunkach pogodowych, sie mowi ze jak jedziesz pod gore to potem bedziesz z niej zjezdzał.spedycja robi co chce kierowca jest jak numer auta

LUK

POWIEM TAK ROTACJA JEST TYLKO MIEDZY MLODYMI KIEROWCAMI BO CHCIELIBY 10000 ZL ZA 12000KM W MIESIACU I CO TYDZIEN BYC W DOMU. JESLI CHODZI O SAMA FIRME TO NIE JEST NAJGORZEJ. PLACA NA CZAS A NAWET CZASAMI WCZESNIEJ NIZ TERMIN PRZEWIDUJE, SAMOCHODY W MIARE DOBRZE UTRZYMANE TYLKO TROCHE SPEDYCJA W CIULA LECI I SA STRASZNIE ZLOSLIWI. POZDRO

dragon666

Jak ktoś szuka pracy w Dedal Sp. j. to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. DEDAL Sp. Jawna A.H.A.M Terleccy Firma transportowo - spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704191?keywords=&region=

luk

Proszę o sensowną odpowiedź. Jakie warunki w dedalu? Czy wypłacają diety czy może kilometrówka? Jak kilometrówka to ile za km i czy jest jakaś podstawa? Czy naprawdę tak jest że tylko 45 godzin w miesiącu w domu? Aż trochę ciężko bo widać zestawy w okolicy

brutus
@luk

jak coś postawisz kaśce albo maćkowi to zarobisz chodzi o flaszke

kiero
@brutus

rozumiem ze stawiales skoro wie wypowiadasz

misiek

Miałem nieprzyjemność pracować w dedalu. Firma porażka. Kierowca jest traktowany jak zło konieczne. Spedytorzy za nic nie odpowiadają a wina niedogrania zleceń spada na kierowcę. O częstotliwości zjazdu do domu nie wspomnę.... o przeginkach na tacho również.... Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

Dedal
@misiek

Nie pisz bzdur o przeginaniu tachai nie pisz bzdur o zjazdach do domu.

dedal

praca w dedalu to porazka juz nawet malzenstwa przyjmuje do pracy na kierowcow bo to jedyne wyjscie zeby byc dluzej z zona niz 45 godzin w miesiacu bardzo rodzinna firma nie ma co- prawda. fajne auta to fakt ale czysta i ladna miska nie da zjesc pamietajcie okrada wszystkich i za wszystko a place jak chce tak placi smiech na sali w podwujnej za 20000 tys km 5200 pln gozej byc nie moze

^^
@dedal

podwójnej przez "ó" z kreską buraku!! trzeba było się się uczyć w szkole to byś miał prace na miejscu za normalną kasę:)

podwójna
@dedal

Chyba nie jesteś za bardzo w temacie "kolego". Piszesz kompletne bzdury jeśli chodzi o kasę a i nie przyszło ci nawet do głowy , że może małżeństwo było zainteresowane pracą razem... Mało się orientujesz. Nie wiem czy wpadła ci w oczy może firma "DELTATRANS" jeżdżą głównie w podwójnych obsadach i mają kilka małżeństw w załodze. Więc Dedal chyba własnie zrobił krok do przodu.. A ty jakiś rozżalony jesteś.. a może słabo sobie radziłeś??? Jak taki kozak jesteś pchaj się na zachód,może tam cię docenią ;)

kruszyna

przezyj to sam

Saviolek

Pewnie stąd pytanie czy ktoś ostatnio miał niewątpliwą przyjemność odbycia rozmowy kwalifikacyjnej? Dzięki za info

Zostaw merytoryczną opinię o Dedal - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Dedal?

Zobacz opinie na temat firmy Dedal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dedal?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dedal?

Kandydaci do pracy w Dedal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dedal