Qlink Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Qlink Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Qlink Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Qlink Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

Ewa Nowy wpis
@Pracownik

A jak z tą pracą zdalną tak na prawdę jest tutaj? Można pracować 100% zdalnie czy jakoś hybrydowo tylko?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Ewa

A ty Ewa bierzesz udział w jakiejś rekrutacji?

Customer Service Qlink
Pracownik

!!!!!!! Firma Qlink nie jest sprzedawcą towarów, nie prowadzi e-sklepu i nie sprzedaje za pośrednictwem internetu towarów.!!!!!!!! W ramach prowadzonej działalności świadczy usługi logistyczne, w tym dostawę przesyłek z różnych części świata do odbiorców, na zlecenie innych operatorów logistycznych w ramach łańcucha dostaw. !!!!!!! FIrma Qlink na żadnym etapie nie ingeruje i tym samym nie ma wpływu na zawartość przesyłek !!!!!!! !!!!!!! Jakiekolwiek próby szkalowania firmy, pracowników lub jej właścicieli w zakresie przypisywania im odpowiedzialności za nieprawidłowości związane dokonanym zakupem przez odbiorców przesyłek będą wiązały się z z ustaleniem adresów IP i podjęciem kroków prawnych w stosunku do takich osób lub podmiotów !!!!!!!

Jurek
Inne

Jak długo czeka się na zwrot pieniędzy po zwrocie towaru

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Qlink Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier - Operator wózka widłowego wysokiego składu. Jaki był jej rezultat?
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Qlink Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Qlink Customer Service
Pracownik

Marka Qlink jest obecna na rynku logistycznym od blisko 10 lat. W tym czasie obsłużyła setki tysięcy zleceń Klientów w obszarze logistyki magazynowej oraz transportu. Współpracuje z wieloma klientami krajowymi i zagranicznymi z zarówno z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jak i z korporacjami. Zleceniodawcy Qlink to przede wszystkim sprzedawcy, dystrybutorzy, konsolidatorzy ale również i inni operatorzy logistyczni z różnych części świata. Dzięki dobrej jakości serwisowi, firma stale się rozwija świadcząc pakiet usług logistycznych zarówno dla kanału ecommerce jak i tradycyjnego (detal, hurt), dostarczając towary do odbiorców prywatnych, instytucjonalnych i firm na całym świecie.

1
Pytanie
 Pytanie

Czy Qlink Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Qlink Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Ann
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

również chciałabym się dowiedzieć. Odpowie ktoś?

Kierowca
Inne

Brak szacunku do kierowcow . Notoryczne spuznienia do pracy. Pan w okularach z biura mysli ze jest panem i wladca . Kierowca jak sie spuzni na zaladunek to jest problem oni jak przyjezdzaja grubo po czasie to jeszcze maja problem do kierowcy.

Ble
@Kierowca

Czy to na św Tomasza

Dominika
@Ble

Niestety, nie do końca wiem, o czym rozmawiacie, ponieważ jest tu po raz pierwszy. Potrzebne mi są "na już" pewne informacje na temat aktualnych warunków pracy w Qlink. Jak wyglądają tam zarobki? Macie tam samą podstawę, czy dochodzi raz na jakiś czas premia?

anonim

(usunięte przez administratora)

Gwincik

Czy coś udało się wskórać, mam ten sam problem.

Krzem
@Gwincik

Nie. Żadnej odpowiedzi. Dostałem fakturę za usługi. Poprosiłem o kompensatę. Pozdrawiam.

Gwincik

Brak zwrotów pobrań za paczki dostarczane od połowy grudnia, czy komuś udało się coś zdziałać?

firma

W firmie Qlink, z tego co mi wiadomo: - już nie ma dedykowanych opiekunów klienta (ubolewam nad tym) - jest infolinia, na którą bardzo trudno się dodzwonić, - nic przez telefon tam nie idzie ustalić, odsyłają na e-maila - na e-maile z dużym opóźnieniem odpowiadają zazwyczaj po wielokrotnym wydzwanianiu na infolinię i upominaniu się o odpowiedź - zmienił się także adres ich siedziby, już dawno nie jest w FV - u mnie nie chodzi o pobrania, ale niesłusznie i bezpodstawnie naliczone opłaty za podjazdy kuriera (FV wystawione wstecz na kilka miesięcy) - podobne przypadki proszę o kontakt. Pozdrawiam

Andrzej318

Dokładnie to samo mam od połowy grudnia brak zwrotu pobrań, do wypłaty kilka tysięcy. Odpowiedź na mail cały czas taka sama że przekazują do działu rozliczeń i na tym koniec

Sklep

(usunięte przez administratora)obsługa klienta jest wręcz tragiczna - nie można uzyskać żadnych konkretnych informacji. Jedyne odpowiedzi jakie dostajemy to "dziękujemy za informację, wiadomość przekazana do działu rozliczeń" i żadnych efektów. Firma w ogóle nie dba o Klienta. Brak przydzielonego opiekuna, Nie wywiązują się z ustaleń. NIE POLECAM.

Witek

Firma działa już parę lat, zbiera dobre opinie od klientów.

Malgosia
 Rekomendacja

U mnie wszystko ok. Jestem zadowolona. Wysylam przez Qlink od roku i wszystko jest ok. Pobrania mi wracaja szybko. Nie wiem skad te opinie.

Andrzej

Współpracuje z nimi 2 lata i nie jestem usatysfakcjonowany. Dobre ceny i fajny przejrzysty panel.

Andrzej
@Andrzej

Mialo byc, jestem usatysfakcjonowany. ;-)

Administrator

Czy firma Qlink Sp. z o.o. w mieście Warszawa działa bez zastrzeżeń? Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy?

Wiktoria

Podzielisz się informacją, gdzie szukać informacji o nowych przyjęciach do firmy? Bo na stronie Qlink nic niestety nie znalazłam.

Gustaw

Jestem zadowolony. Nie mam problemow.

anonim

(usunięte przez administratora)

Martin

Dziwne, wspolpracuje z nimi i nie mam takiego klopotu, zaroty sa w ciagu 3 - 4 dni od nadania a po przeczytaniu tej opini odrazu polecialem do ksiegowej. Moze jakies nieporozumienie albo kompensata faktur?

Marek

Nie wiem czy to czarny PR czy jak ale u mnie te problemy tez nie wystepuja. Jestem zadowolony ze wspolpracy i moze czasem maja rzeczywiscie opoznienie jeden dzien sie wkradnie ale to sa sporadyczne sytuacje.

ARMAN
@Martin

nigdy nie miałem zwrotu w 3-4 dni, było 9 roboczych, później zmienili na 13 (usunięte przez administratora)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Qlink Sp. z o.o. - Pruszków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Qlink Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Qlink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Qlink Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Qlink Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii