Opinie o Alvis Sp. z o.o. w Gdańsk

Alvis to profesjonalny serwis opieki nad zwierzętami, który z pasją i zaangażowaniem dba o dobro naszych czworonożnych przyjaciół. Oferujemy usługi takie jak spacery z psami, dobowa opieka w domu petsittera, a także domowe wizyty do zwierząt podczas nieobecności ich właścicieli. Stale doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę, aby móc zapewnić naszym podopiecznym najlepszą możliwą opiekę. Zapraszamy do współpracy wszystkich opiekunów oraz właścicieli zwierząt, którzy cenią profesjonalizm, zaangażowanie i prawdziwą miłość do zwierząt.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alvis Sp. z o.o. w Gdańsk

...

Nie polecam,bo poświęcicie tylko czas na uzupełnienie formularza,a na i tak was nie przyjmą. W odpowiedzi dostałam wyjaśnienie,że nie dostałam się dalej bo: 1.Zwracają uwagę na rejon zamieszkania: Mieszkam w jednym z największych miast w Polsce,a jeśli chodzi o dojazd na terenie miasta to mogę dojechać wszędzie. 2.Doświadczenie: Posiadam doświadczenie w wyprowadzaniu psów zarówno małych ras jak i dużych 3.Zwracaja uwagę na wyksztalcenie i ukończone kursy:Najwyraźniej zawód Zoopsychologa i kursy dotyczące psów nie wystarczą 4.Dyspozycyjnosc: Napisałam w zgłoszeniu, że mogę traktować to jako pracę dodatkową,lub mogę podjąć pracę na pełen etat,bo akurat nie pracuję nigdzie. 5.Kwestie formalne typu wiek: Mam 24 lata,więc problemu nie widzę nigdzie. Ale jak chcecie zmarnować swój czas to śmiało.

Alvis Sp. z o.o.

Cieszymy się, że zainteresował cię kwestionariusz! Jednocześnie informujemy, że formularz rekrutacyjny znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "Praca", więc każdy ma możliwość sam sprawdzić jak on wygląda. Co do czasu wypełnienia kwestionariusza, to jest kwestia indywidualna. Jednej osobie wystarczy 5 minut, a kolejna osoba będzie potrzebowała więcej czasu na przedstawienie swoich umiejętności i doświadczenia. Formularz zawiera zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące formularza lub naszego procesu rekrutacyjnego, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na nie. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

KA

Rekrutacja na opiekuna zakończona sukcesem, jednak nie podjęłam pracy i nie polecam pracy w firmie. Ich regulamin to abstrakcja. W wielu punktach wymienione możliwe kary finansowe za przewinienia. Jakie? Nie wysłałeś raportu w trakcie godziny od zakończenia spaceru - minusowe punkty, padł Ci telefon na drodze - minusowe punkty, zajmujesz się według nich nieodpowiednio psem - minusowe punkty. A punkty zmieniają się w kary finansowe.. Ale spokojnie, możesz je zmniejszyć, gdy napiszesz pozytywny komentarz w mediach o nich ;) Sama wiedza ze szkolenia i tym, co udostępniają w mediach społecznościowych to większość głupoty, które nie są poparte aktualną wiedzą nt. psów. Więcej szkody niż pożytku .

@Jarek

Cześć! Dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacji w naszej firmie. Proces rekrutacji u nas jest kilkuetapowy, ponieważ naszym celem jest dobre przygotowanie do pracy i odpowiednia weryfikacja umiejętności kandydata. Na początek kandydaci składają formularz rekrutacyjny, który jest dostępny dla każdego na naszej stronie internetowej, więc można samemu go sprawdzić i przekonać się, ile czasu potrzeba na jego wypełnienie. Jeśli zostanie on pozytywnie rozpatrzony, to przesyłamy materiały szkoleniowe, które zawierają niezbędne informacje oraz test sprawdzający znajomość omawianych treści. Długość tego etapu zależy od tempa, z jakim ktoś przyswaja materiały. Pozytywnie oceniony test to zaproszenie na szkolenie z naszym Mentorem, które trwa zazwyczaj około 50 minut i odbywa się w różnych miejscach, w miastach, w których działamy. To już ostatni etap procesu rekrutacji. Co do pytań o wynagrodzenie, ogólną informację na ten temat przekazujemy w mailu razem z materiałami szkoleniowymi. Szczegółowy wykaz stawek dostarczamy przed szkoleniem z mentorem. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Ewelina

Pracuję w Alvis od niemal roku. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery pracy i dobrego kontaktu z pracownikami, którzy są zawsze życzliwi i służą pomocą. Rzadko kiedy w moich drobnych doświadczeniach zawodowych spotkałam się z tak dobrą atmosferą. Ponadto plusem to otrzymywanie wynagrodzenia za możliwość spędzenia czasu ze zwierzakami. Praca wymaga jednak odpowiedzialności i elastyczności oraz jest to raczej praca dodatkowa. Minusem jest mała liczba zleceń w Łodzi, w której akurat ja mieszkam. Natomiast całościowo oceniam Alvis bardzo pozytywnie i cieszę się, że mogę tu pracować.

@Marika

Spotkania integracyjne organizowane przez naszą firmę odbywają się poza godzinami pracy, zazwyczaj w dogodnych dla większości uczestników porach. Z uwagi na elastyczny czas pracy opiekunów zwierząt, spotkania są planowane tak, aby nie kolidowały z ich zleceniami. Jeśli chodzi o transport, to spotkania nie kończą się w późnych godzinach i zazwyczaj organizowane są w łatwo dostępnych częściach miasta, do których można dotrzeć środkami komunikacji publicznej. Z tego powodu nie ma potrzeby zapewniania specjalnego transportu po zakończeniu spotkania. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

M Nowy wpis

Dobra praca dodatkowa. W Warszawie jest dużo zleceń i łatwo można znaleźć zlecenia w okolicy. Kontakt z pracodawcami jest bardzo łatwy i sprawny.

Alvis Sp. z o.o. Nowy wpis
@M

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś częścią naszego zespołu! :) Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Aga Nowy wpis

cześć. :) widziałam opinie dotycząca Warszawy względem zleceń na wyprowadzanie piesków. A możecie mi coś powiedzieć o terenie Wrocławia? Na razie wcale pracy nie mam i zastanawiam się ile by mi wynagrodzenia wyszło, gdybym robiła to tak jakby na cały etat. jakie wyjdą potencjalne widełki?

Alvis Sp. z o.o. Nowy wpis
@Aga

Cześć! Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem. We Wrocławiu działamy od niedawna, dlatego obecnie rozwijamy tam naszą działalność. Na dzień dzisiejszy brakuje jeszcze regularnych zleceń, ale w okresach wyjazdowych pojawia się sporo zleceń. Warto też podkreślić, że jako serwis nie proponujemy pracy na cały etat, lecz pracę dodatkową. Co do wynagrodzenia, warto pamiętać, że zależy ono od rodzaju wykonywanego zlecenia. Jeśli opiekun może zabrać zwierzę do siebie, może więcej zarobić. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

W Alvis Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Obsługa Klienta. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Doma

Hejka, widziałam ofertę dla asystenta z językiem niemieckim. widzę po ogłoszeniu, że tak naprawdę sporo czasu poświęca się na rekrutowanie innych pracowników. myślę, że sobie chyba z tym poradzę. Nie wiem jednak jakie wychodzą z tego zarobki teraz. pomożecie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Alvis Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Opiekun zwierząt w ALVIS.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Małgosia

Pracuję w Alvis od maja 2021 w Krakowie, czyli już 3 lata. Na początku nie było wiele zgłoszeń, gdyż serwis wtedy dopiero się rozwijał. Mimo wszystko czekałam na zlecenia, i po jakimś czasie zaczęły się pojawiać. Od tamtego czasu wykonuje zlecenia każdego miesiąca. Uważam, że praca w Alvis jest bardzo satysfakcjonująca i elastyczna, potrzeba jedna chęci i zamiłowania do opieką nad zwierzętami. Ja w pracy cenie sobie jej elastyczność, bardzo miłą atmosferę, dobry kontakt z koordynatorem, oraz innymi osobami z firmy. Podczas moich przepracowanych 3 lat nie miałam nigdy żadnych nieprzyjemnych sytuacji, a jakiekolwiek problemy były rozwiązywane sprawnie. Praca jest idealną pracą dodatkową dla studentów, którzy są miłośnikami zwierząt. Jest to jednak praca ze zwierzętami, dlatego wymaga odpowiedzialności, więc jeśli ktoś szuka tylko szybkiego zarobku, to nie jest odpowiednie miejsce.

Cześć. ;) współpracuje ktoś w tym roku? jeszcze nie mam nadesłanego formularza, już kiedyś tu zaglądałam ale widzę, że do teraz nic się nie pojawiło dodatkowego względem pracy. teraz w tym roku jaka mogłaby być potencjalna stawka liczona na spacer z pieskiem?

Iga

Witam. :) chce się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w firmie ale bezpośrednio. Oferty dla wyprowadzaczy piesków już widziałam, ale zauważyłam także, że w jednym wątku poruszona była praca specjalisty ds. rozwoju biznesu. To jaka jest cala struktura w biurze? z jakich działów się składa i jako kto mogę się przyjąć?

@Iga

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie działamy w niewielkim zespole, więc nie prowadzimy regularnych rekrutacji na stanowiska biurowe. Jednak nasza firma rozwija się, co oznacza, że w przyszłości mogą pojawić się możliwości pracy w różnych dziedzinach, w zależności od potrzeb. Wtedy z chęcią podamy konkretne informacje na temat dostępnych stanowisk i wymagań. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@Alvis Sp. z o.o.

Tak z ciekawości tylko to jak praca tego małego zespołu wygląda? :D nie macie ścisłego podziału na działu i tym podobne? jakieś benefity przy tym jednak są? Dla przykładu integracje?

Alvis Sp. z o.o.

W naszym zespole każda osoba odpowiada za inny obszar działalności, w którym się specjalizuje. Wśród tych obszarów możemy wymienić m.in.: obsługę klienta, koordynację zleceń, rekrutację, marketing. W związku z naszym małym rozmiarem, mamy możliwość bliskiej współpracy i komunikacji. Działamy zespołowo i na bieżąco dzielimy się pomysłami oraz uwagami, co pozwala na elastyczność i dynamiczne podejście do pracy. Jeśli chodzi o benefity, staramy się dostosowywać je do potrzeb i oczekiwań naszych pracowników. Oferujemy np. możliwość pracy zdalnej oraz elastyczny czas pracy. Ponadto zapewniamy dostęp do szkoleń, które pozwalają pracownikom rozwijać swoje umiejętności. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@Alvis Sp. z o.o.

O materiały szkoleniowe ktoś już kiedyś pytanie chyba zadawał z tego co pamiętam. One są stale aktualizowane? Co wchodzi teraz w podstawowy program? Jeśli komuś uda się dołączyć od nowego roku to ile czasu na takie szkolenia będzie musiał poświecić i czy sam może zaproponować swoje pomysły co do nich?

Alvis Sp. z o.o.

Materiały są co jakiś czas aktualizowane, w zależności od potrzeb. Zrealizowanie materiałów zajmuje około 1h. Szkolenie wstępne ma na celu przekazanie podstawowej wiedzy dotyczącej prawidłowej komunikacji z psem, odpowiedniego odczytywania i reagowania na sygnały, które pies wysyła. Przekazujemy także praktyczne wskazówki, które mają pomóc poradzić sobie w trudnej sytuacji, np. gdy pies nie chce iść na spacer albo ciągnie smycz. Informujemy również o głównych zasadach serwisu oraz wyjaśniamy, jak prawidłowo wykonywać usługi. Jeśli chodzi o propozycję ze strony opiekunów dotyczące materiałów szkoleniowych, to zawsze jesteśmy otwarci na pomysły. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Viriana

W Alvis pracuje 2,5 roku. Nie będę ukrywać, że gdy zaczynałam wszystko wydawało się i było łatwiejsze. Nie było punktów karnych, było więcej zleceń do wzięcia ze względu na mniejszą ilość pracowników. Były momenty kiedy się na początku frustrowałam, że operator mi nie odpisuje nawet 2h, ale się już nauczyłam, że nie tylko ja do nich wypisuje. Dlaczego tam poszłam? Zaczęłam pracę tam gdy mieszkałam jeszcze w innym mieszkaniu, gdzie nie można było trzymać własnych zwierząt. Dlatego wyprowadzałam tylko psy i chodziłam do kotów na wizyty. Gdy przeprowadziłam się do mieszkania z pozwoleniem na zwierzaki, zaczęłam je brać do siebie. Dzięki temu miałam styczność z różnymi rasami psów, z ich charakterami i odłożyłam na własnego psa i kota. Nie powiem, pierwszą opieką w moim własnym mieszkaniu była katastrofalna. Trafił mi się piesek, który szczekał, wył, drapał drzwi i to tylko na czas 7h( gdzie właścicieli nie było przez 9…) Były też momenty w moim życiu, że nie robiłam żadnych zleceń, to normalne, każdy ustala sobie sam grafik. Zostałam od niedawna Mentorką i czytając niektóre komentarze tu, nie dziwię się, że niektórzy nie przechodzą, sama niestety musiałam jedną dziewczynę nie przepuścić, ze względu na to iż nie interesowała się tym co robi pies mimo moich próśb, ale oni tego tu nie napiszą przecież. Warto spróbować w Alvis, najwyżej dostaniesz odmowę i nic szczególnego się nie stanie. Jesli dbasz o zwierzęta i chcesz sobie trochę dorobić to zapraszamy!

Anetka

Jest tam jeszcze wolne takie stanowisko jak Specjalista ds. Rozwoju Biznesu? Rok temu szukali, chcę wiedzieć, czy możliwe jeszcze jest zatrudnienie się tam czy sobie darować. Nadal dają zlecenie jak coś? Miałam jeszcze pytać właśnie, jak to jest z tym grafikiem na UZ, bo tam pisali wtedy, że jest nieregularny, mogę wybrać, kiedy ja chce pracować? Byłabym zainteresowana.

@Anetka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jednocześnie informujemy, że stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu zostało już obsadzone. Mimo to, zawsze jesteśmy otwarci na pozyskiwanie ciekawych talentów do naszego zespołu. Jeśli masz umiejętności i doświadczenie, które mogą być cenne dla naszej firmy, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w zakładce "Kariera". Tam możesz zostawić swoje dane i krótką wiadomość, opisując, jakie umiejętności i doświadczenie możesz przynieść do naszej firmy. W przyszłości, jeśli pojawią się odpowiednie okazje, na pewno się odezwiemy. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach zawodowych! Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Teresa
@Alvis Sp. z o.o.

Czyli takie osoby są potem w pierwszej kolejności rozpatrywane, jak będą nowe wakaty? Czy jak to wygląda? Często w ogóle pojawiają się nowe oferty?

@Teresa

W naszym procesie rekrutacyjnym zawsze dajemy pierwszeństwo osobom, które już wcześniej zgłosiły swoje zainteresowanie pracą w naszej firmie, jeśli pasują do konkretnej oferty. Jeśli chodzi o częstotliwość pojawiania się nowych ofert pracy, chcielibyśmy zaznaczyć, że jesteśmy rozwijającą się firmą, a nasze potrzeby kadrowe ewoluują wraz z rozwojem biznesu. To oznacza, że nowe oferty mogą się pojawiać w różnych momentach, a zazwyczaj jest to związane ze zwiększającymi się ilościami zadań. Mimo że nie możemy podać konkretnej częstotliwości pojawiania się ofert, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia naszych kanałów społecznościowych, gdzie zamieszczamy aktualne informacje o dostępnych stanowiskach. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

KA

@KA

Regulamin jest narzędziem, które pomaga nam utrzymać wysoką jakość naszych usług oraz zapewnić najlepszą opiekę zwierzętom. Punkty karne wprowadziliśmy nie jako celowy sposób na ukaranie opiekunów, lecz jako środek, który pozwala nam skupić się na stałym doskonaleniu pracy. Chcemy, aby nasi opiekunowie byli świadomi i odpowiedzialni za swoje działania, a punkty karne są stosowane w sposób wyważony i adekwatny do rodzaju przewinienia. Nie stosujemy ich pochopnie, a jedynie w przypadku poważnych naruszeń regulaminu lub w sytuacjach, gdy naruszenia te się powtarzają. Ponadto stwierdzenie jakoby pozytywne komentarze były połączone z procesem zmniejszania ilości punktów karnych jest niezgodne z prawdą, ponieważ nie jest to praktyka naszej firmy. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że oszczerstwa oraz nieprawdziwe informacje są nie tylko krzywdzące, ale również niezgodne z prawem. Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@Alvis Sp. z o.o.

Co zatem decyduje, kto i jak używa przytoczonego wyżej regulaminu? Przytoczonych wyżej punktów karnych, które przelicza się na kary finansowe? Jest tu podany przelicznik, cennik kar? Ciekaw jestem, jakie to kwoty, porównując zwłaszcza do zarobków?

Alvis Sp. z o.o.

Szczegóły dotyczące przyznawania punktów karnych oraz ewentualnych kar finansowych nie są publicznie ujawniane. Udostępniamy je osobom, które są zainteresowane pracą u nas i ukończyły poszczególne etapy rekrutacji. Punkty karne są przyznawane w oparciu o konkretne naruszenia regulaminu, takie jak nieterminowość lub nieodpowiednie zachowanie wobec zwierząt. Warto zaznaczyć, że musi się uzbierać spora liczba punktów, aby ewentualnie otrzymać karę finansową. Regulamin szczegółowo określa, za jakie naruszenia przysługują jakie punkty oraz sposób ich naliczania. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Jarek
@Alvis Sp. z o.o.

A ile jest tych poszczególnych etapów rekrutacji? Czytałem, jak ludzie pisali o jakimś formularzu z otwartymi i zamkniętymi pytaniami, którego rozwiązania zajęło 40 minut. Ile czas ta cała rekrutacja u Was zajmuje i kiedy człowiek dowie się najważniejszej rzeczy, czyli, ile zarobi?

@Jarek

@Alvis

W ALVIS pracuje od niedawno i jestem bardzo zadowolona. Ta praca to czysta przyjemność. Polecam ją wszystkim miłośnikom zwierząt.

klaudia

Polecam pracę w Alvis, atmosfera jest przyjazna, inni pracownicy zawsze chętni do pomocy. Dużo ciekawych materiałów szkoleniowych, brak niedomówień w kwestiach organizacyjnych

Lilka
@klaudia

Jak właściwie wyglądają te materiały szkoleniowe?? To jakies video, papierowe broszury, czy jeszcze coś innego? Jest do tych materiałów pełen swobodny dostęp, czy trzeba jakoś się zapisać, zgłosić??

@Lilka

Materiały szkoleniowe składają się z nagrań video, w których tłumaczymy zasady serwisu, a także w jaki sposób wykonywać usługi. Materiały pomagają lepiej zrozumieć sygnały, które pies wysyła oraz jak opiekunowie powinni na nie reagować. Znajduje się tam także instruktaż pierwszej pomocy oraz inne podstawowe informacje dot. prawidłowej opieki nad psami. Każdy kto chce zostać opiekunem ma obowiązek zapoznać się z tymi materiałami, które udostępniamy na etapie rekrutacji. Ponadto każdy zatrudniony opiekun ma dostęp do bazy wiedzy, w której znajduje się poradnik dot. różnych zachowań zwierząt. Ma on formę artykułów oraz nagrań video. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@...

A mnie ten kwestionariusz zainteresował. Ile czasu zajmuje odpowiedzenie na pytania? I czy są to pytania zamknięte, czy otwarte i trzeba dłuższą odpowiedź napisać?

...

Mi zajęło 40 minut,bo chciałam odpowiedzieć wyczerpująco i szczegółowo na pytania,ponieważ zależało mi na pracy.Pytania były otwarte i zamknięte.

@...

Dziękujemy za szczerą opinię. Rozumiemy, że niezakwalifikowanie się do dalszego etapu rekrutacji może być rozczarowujące. Jednak decyzja o wyborze kandydatów opiera się na wielu aspektach – niektóre napisaliśmy w mailu – ale być może powód nie zakwalifikowania się Pani kandydatury był inny niż ten przykładowo wymieniony. Niestety ze względu na anonimowość oraz ochronę danych osobowych nie jest możliwe jasne ustosunkowanie się wobec Pani opinii. Jeśli chciałaby Pani poznać bardziej szczegółowy feedback, zachęcamy do kontaktu mailowego, w którym postaramy się udzielić wszystkich potrzebnych informacji. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że wielu kandydatów otrzymuje od nas pozytywne odpowiedzi. Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania, a nasz zespół rekrutacyjny zawsze jest gotowy odpowiedzieć na pytania i udzielić wsparcia w procesie aplikacji. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@Ewelina

Fajnie, że jest tu mowa o atmosferze, bo to bardzo ważne. Czy firma dba o to jakoś specjalnie?? Robi spotkania czy jakieś wydarzenia, aby zintegrować zespół i budować relacje?

@Dominika

Jesteśmy świadomi, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy i budowanie relacji między członkami zespołu. Dlatego organizujemy spotkania integracyjne w różnych miastach, dzięki którym możemy spędzić razem czas i lepiej się poznać. Wierzymy również w otwartą i życzliwą komunikację między pracownikami na co dzień. Poza tym zachęcamy naszych opiekunów do dzielenia się swoimi pomysłami, uwagami i chętnie ich słuchamy. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@Alvis Sp. z o.o.

Super super. A zdarzają się też spotkania szersze, pracowników i ich rodzin? Może jakiś pikniki na dzień dziecka czy coś takiego??

@Kasia

Ze względu na charakter naszej pracy, która jest dorywcza i elastyczna, większość naszych opiekunów zainteresowanych tego typu spotkaniami, stanowią studenci, którzy nie mają jeszcze zobowiązań rodzinnych. Dlatego skupiamy się na organizacji spotkań integracyjnych wyłącznie z naszymi pracownikami, aby stworzyć przyjazną atmosferę i umożliwić im nawiązywanie relacji z innymi członkami zespołu, a także wymienić się swoimi doświadczeniami związanymi z opieką nad zwierzętami. Możliwe, że planując przyszłe działania weźmiemy pod uwagę organizację takich szerszych spotkań, jeśli będą się one cieszyły zainteresowaniem wśród naszych opiekunów. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Marika
@Alvis Sp. z o.o.

No a te spotkania to dzieją sie w trakcie pracy, czy po godzinach? Firma zapewnia np. transport jak spotkanie kończy się w późnych godzinach?

@Marika

Ola

Wysłałam swoje zgłoszenie do pracy w Alvis. Od naprawdę wielu lat zajmuje się zwierzętami ,od ponad roku prowadzę z sukcesem domowy hotel dla zwierząt ,skończyłam kursy na Profesjonalnego Petsittera ,i stale biorę udział w kolejnych.Kocham zwierzęta całym sercem .Stwierdziłam że w wolnych chwilach między zleceniami spożytkuje w Alvis. Najwyraźniej stwierdzono że moje umiejętności są nic nie warte bo dostałam odmowę . W sumie bez konkretnego powodu -stała gadka że szukają osób wpasowujące się w ich wymagania . Czyli jakie ? Tytuł profesora ? Skończony Harvard? Na szczęście poszperałam w internecie,i zarobki które oferujecie są żałosne i zupełnie nieadekwatne do waszych kosmicznych wymagań.Naciagajcie dalej ludzi,powodzenia życzę z takim podejściem :)

@Ola

Pani Olu, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić, że cieszymy się, że posiada Pani tak bogate doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz ukończone szkolenia w tym zakresie. Jest to na pewno wartościowa wiedza i umiejętności, które doceniamy. Rozumiemy, że oczekiwała Pani bardziej szczegółowej informacji odnośnie odrzucenia aplikacji. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, które codziennie do nas napływają, niestety nie zawsze jesteśmy w stanie udzielić indywidualnej odpowiedzi na każde z nich. Staramy się jednak dostarczyć ogólną informację zwrotną, aby kandydaci wiedzieli, że ich zgłoszenie zostało przeanalizowane. W odniesieniu do Pani komentarza dotyczącego naszych wymagań, chcielibyśmy podkreślić, że nie bazujemy wyłącznie na tytułach czy ukończonych uczelniach. Każde zgłoszenie analizujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę różne czynniki. W związku z tym, jeśli chciałaby Pani uzyskać bardziej szczegółową odpowiedź na temat odrzucenia aplikacji, to zachęcam do kontaktu mailowego. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, staramy się zapewnić uczciwe warunki pracy. Wartościowanie naszych usług oraz koszty związane z działalnością wpływają na ustalanie poziomu wynagrodzeń, które starannie analizujemy, aby zapewnić równowagę między naszymi klientami, opiekunami a naszym zespołem. Rozumiemy jednak, że oczekiwania finansowe różnią się w zależności od indywidualnej sytuacji. Życzymy Pani powodzenia we wszystkich dalszych działaniach oraz zachęcamy do kontaktu w celu wyjaśnienia wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

Matylda W

W Alvis pracuje już rok. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Ta praca pozwala mi się rozwijać w kierunku behawiorystyki dzięki spotkaniom z behawiorystami. Klienci są życzliwy a psy przekochane. Nie tylko wyprowadzamy pieski by załatwiły swoje potrzeby ale również je szkolimy. By nie podjadały z ziemi, nie ciągnęły na spacerach a to wszystko dzięki wiedzy behawiorystów. Polecam????

@Matylda W

Ale fajnie to wygląda. Ktoś może napisać, czy potrzebne są jakieś specjalne badania lekarskie, aby móc pracować tutaj? Jakieś sanepidowskie lub inne, od lekarza medycyny pracy?

@Dominika

nie trzeba mieć badań lekarskich na ten moment :)

Zuzanna

Pracuje w Alvis od stycznia 2022. Firma jest idealną alternatywą dla ludzi nie mających czasów ani możliwość na posiadanie zwierzaka a jednak pałających miłością do milusińskich. Jest to również praca związana z odpowiedzialnością, ale każdy z odrobiną rozsądku na pewno sobie poradzi. Jeśli chodzi o kontakt z firmą i atmosferę to jest bardzo dobrze, zawsze można na spokojnie się dogadać jeśli pojawią się problemy. Polecam pracę w Alvis (może nie jak główną, a dorywczą) patrząc z perspektywy swojego ponad rocznego doświadczenia :)

Pracuję w Alvis od marca 2023 roku. Sama nie mam czasu ani budżetu na posiadanie zwierzaka na pełny etat, więc możliwość wyjścia na spacer czy wzięcie psiaka do domu na parę dni, to idealna opcja dla mnie. Jest to praca bardzo elastyczna, sama dobieram sobie zlecenia, które akurat mi pasują godzinowo. To super okazja na dorobienie sobie i przy okazji spędzenie czasu w towarzystwie przecudownych zwierzaków. Polecam pracę głównie studentom, którzy nie mają czasu na pracę o stałych godzinach ze względu na zajęcia na uczelni.

@Karolina

A jak wygląda rozliczenie się z firmą? To jest przelew raz na miesiąc czy np. po każdym zleceniu dostaje się kasę? Czyli ile razy w miesiącu dostaje się kasę od firmy?

Byłam chętna do pracy jako opiekun zwierząt i wyprowadzacz w Alwis. Sama mam psa kota. Jednakże mi przysłali odmowę, bo napisali, że moje wykształcenie jest nieadekwatne dla nich, więc jak ktoś kocha zwierzęta to samo kochanie zwierząt nie wystarczy, żeby dostać u nich pracę. W formularzu też zaznaczyłam, że nie mogę przyjąć obcych zwierząt do domu, bo moje koty nie lubią obcych zapachów zwierząt, bo są wtedy bardzo nerwowe i nie każde akceptują. Dla mnie to jest zwykłe bajerowanie ludzi, albo chcą ludzi do pracy, albo nie chcą i sobie wybierają, nie każdy kandydat jest z wykształcenia weterynarzem czy pochodnym z zawodu. Z drugiej strony cieszę się, że dali odmowę, drugi raz już nie aplikuję do tej firmy, wolę założyć własny interes. Pozdrawiam wszystkich kandydatów i życzę im powodzenia.

@Monika

Pani Moniko, starannie rozważamy każdy otrzymany formularz. Szanujemy czas kandydata poświęcony na wypełnienie i przesłanie do nas swojej aplikacji. Z tego powodu każda osoba otrzymuje od nas informację zwrotną – nawet jeśli nie zakwalifikowała się do kolejnego etapu. We wspomnianej wiadomości podajemy m.in. kryteria, które bierzemy pod uwagę podejmując decyzję. Wykształcenie jest właśnie jednym z nich (choć nie kluczowym). Jednak jest to informacja ogólna, a nie indywidualna, zatem jeśli chciałaby Pani znać szczegółowe powody, dla których odrzuciliśmy konkretnie Pani aplikację, to zachęcamy do kontaktu mailowego. Jeśli chodzi o miłość do zwierząt, to zdecydowanie jedno z priorytetowych wymagań wobec kandydata do pracy. Jednak świadczmy profesjonalne usługi najwyżej jakości, dlatego zwracamy uwagę również na inne czynniki. Ilość zleceń jest ograniczona, w związku z czym nie możemy zatrudnić wszystkich aplikujących do nas osób. Zatem jeśli mamy kandydata, który ma wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy i może świadczyć wszystkie usługi (w tym petsitting), to taka osoba będzie miała pierwszeństwo. Jednak zachęcamy do aplikowania nawet jeśli ktoś nie ma wykształcenia związanego z tą dziedziną lub nie może brać zwierząt do siebie, ponieważ w każdym mieście lub nawet jego poszczególnych częściach mamy inną sytuację, która także ulega ciągłym zmianom zwłaszcza w okresie wzmożonego zapotrzebowania na nasze usługi. Pozdrawiamy Zespół ALVIS

@Alvis Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, widać, że firma infiltruje opinie, ale dziękuje. Nie chcę mieć już z Państwem nic wspólnego i mam nadzieję, że nie będzie aż tylu chętnych, tylu chętnych, a non stop się Państwo ogłaszają. Dla mnie to jest zwykłe naciągactwo. Pozdrawiam i życzę powodzenia w naciąganiu młodych ludzi.

@Monika

Hm, a jaką dają umowę dla takie osoby od zwierząt? Jest opcja na UoP?? Było o tym w ogłoszeniu?

Iza

O dołączeniu do ekipy Alvis myślałam parę miesięcy, ale w końcu zdecydowałam się na to pod koniec roku 2022. Na początku było ciężko, ale z czasem jest coraz fajniej i człowiek może sporo rzeczy się dowiedzieć jak i też dużo rzeczy doświadczyć. Jest to praca całkiem wymagająca pod względem elastyczności. Jest również odpowiedzialna, ale mimo to warto :)

Halina
@Iza

Co masz na myśli, że praca wymaga elastyczności? W jakim zakresie? Godzin pracy ? Zostałaś odpowiednio przeszkolona na początku? I czy ktoś oferował Ci pomóc żeby pokonać te początkowe trudności?

@Halina

Zlecenia są o różnych godzinach, czasem jest to godzina 8, 13, czy nawet 21. Jednak sami wybieramy, które zlecenie przyjmiemy. Wiadomo im człowiek bardziej elastyczny i więcej zleceń bierze, tym więcej zarobi. Podczas rekrutacji trzeba przejść internetowe szkolenie o opiece nad zwierzętami i zasadach działania serwisu i test z wiedzy zawartej w szkoleniu. Potem jest jeszcze spotkanie z mentorem, gdzie również można wyjaśnić wszelkie niejasności i dostać kolejną dawkę wiedzy. Jest stworzona specjalna grupa, gdzie można zadać każde pytanie. Poza tym można się również zwrócić do koordynatora, który również pomoże.

@Iza

Ale ciężko z jakiego powodu? Że trudne obowiązki i nawał pracy? Czy też ciężko było pod kątem ludzie i relacji i atmosfery w firmie? Jak generalnie wyglądało wejście w zespół i poznanie innych?

Zostaw merytoryczną opinię o Alvis Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Alvis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alvis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alvis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!