Opinie o Dreamiteam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dreamiteam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dreamiteam Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dreamiteam Sp. z o.o. w Warszawa

bylem_infomagikiem_vol2

Nadszedł czas, żebym i ja dodał opinie. Otóż, swego czasu miałem okazje pracować w tej firmie i poznać wielu wspaniałych ludzi. Praca absorbująca czasowo, wiele zadań należało wykonać o niestandardowych godzinach przy czym nadgodziny nie były płatne. O ile dla początkującego było to do zaakceptowania, o tyle coraz bardziej było to uciążliwe. Poziom zadań technicznie nie był bardzo wysoki. Zdarzały się bardzo ciekawe projekty, w których można było dużo się nauczyć. Każdy miał dość dużą swobodę w pracy z klientami lecz prowadziło to do sytuacji niekomfortowych, gdzie pracownik po okresie próbnym dostawał klientów do opieki i był niemalże w stu procentach odpowiedzialnych za ich infrastrukturę. Czyniło to pracę bardzo stresującą oraz wymagającą co przy zarobkach wpływało niekorzystnie na pracownika. Brak jakiegokolwiek managementu, prowadzenia projektów. Brak był zorganizowanych linii wsparcia. Zdarzały się konflikty personalne z wymienionymi przez innych osobami. Niestety wraz z odejściem zgranej ekipy, zmieniło się wiele, bardziej na minus. Większa odpowiedzialność, więcej pytań od szefostwa w pseudo-coachingowym stylu "Co zrobisz aby Twoja praca nareszcie mi się opłacała?!" a brak istotnego, realnego wsparcia oraz zauważenia istotnych problemów. Do pozytywnych rzeczy uznać można auto służbowe, sprzęt służbowy ( można się czepiać, że z odzysku), możliwość szkoleń. Z negatywów: Brak zarządzania klientami, słaba płaca, dużo niepłatnych nadgodzin, problemy szefostwa. Nie mniej w skali o 0 do 5, gdzie 0 to fatalna praca, a 5 to fantastyczna, DreamITeam otrzymuje ode mnie mocne 2/5.

Izabela

@anonymous Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Dlaczego porównałeś atmosferę w firmie Dreamiteam do dmuchanego balonu? Czy możesz liczyć na wsparcie pracowników w trakcie pierwszych dni w pracy? Jak to było w Twoim przypadku? Czy próbowałeś rozmawiać na temat pensji z przełożonym?

@Izabela

@Izabela chyba z choinki się urwałaś. Może to Dorotka podaje się za Izabelę. Z kim tam rozmawiać? Wyzysk czysty na pracownikach i tyle. Byłe się samemu nachapać.

Izabela

@były pracownik Na forum GoWork.pl poruszamy kwestie związane z rynkiem pracy i opisujemy poszczególne miejsca pracy. Forum nie jest miejscem na ocenianie prywatnych osób lub ich obrażanie. Jest to niezgodne z regulaminem forum. Jeżeli posiadasz negatywne zdanie o firmie, proszę rozwiń swoją wypowiedź. Jaki aspekt pracy w firmie masz dokładnie na myśli? Czy chodzi Ci o atmosferę w pracy? Jakie są według Ciebie plusy pracy dla firmy Dreamiteam? Takie informacje są poszukiwane przez przyszłych pracowników firmy Dreamiteam.

@Izabela

Atmosfera to dmuchany balon. Brak rozwoju dla stałych pracowników. Dwulicowe podejście zarządu. Pensa na poziomie Biedronki. Nie płacą za nadgodziny.

Nie polecam pracy w tej pseudorodzinnej firmie. Prezes nie jest związany z firmą, jego żona więcej miesza niż pomaga. Firma działa tylko dlatego, że V-ce Prezes ma to w swoich rękach. Niska płaca, brak szacunku do pracowników i ich wykorzystywanie jest na porządku dziennym. Współczucia dla rodziny V-ce Prezesa, bo raczej nie ma na nią czasu.

@były pracownik

To ich marionetka, żaden V-ce Prezes. Prezes ma łeb na karku i nie pozwala się dymać :)

@Dżordż

Pytanie. Przez kogo nie lubicie tak tej firmy ?

@Dżordż

Dorotka ????????

Dlaczego uważasz, że marionetka? Prezes... Taki sam jak żona

@były pracownik

Oczywiście, że Dorotka. V-ce prezes marionetka. Taki wykształcony a siedzi w śmieciowej firmie za tak niskie pieniądze z takim wykształceniem. Szkoda mi bardzo tego człowieka. Świat się rozwija a klienci DIT w ogole. Stoją w miejscu. DIT ma klientów Januszy. Oni sami nie potrafią pchać technologii do przodu. Na fanpage facebook chwalą się że ratują serwery 2003. Żenada

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dreamiteam Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista IT wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
juz_nie_infomagik

Bardzo wysokie oczekiwania, stresująca atmosfera - wiecznie ktoś wisi na słuchawce. Płaca oscylująca w okolicach minimalnej krajowej. Jeśli nastawiasz się na szybkie przygotowanie do pracy w IT to może być fajnie w innym wypadku szybko odpadniesz.

DreamITeam HR Team
@juz_nie_infomagik

Faktycznie jak ktoś przychodzi na początek to dostaje w pierwszym miesiąc poniżej 2k do ręki. I faktycznie nastawiamy się na szybki progres InfoMagików - takie czasu i taka branża. Trzeba nadążać. Co do stresu to okresy faktycznie bywają różne, raz mniej raz bardziej stresujące - jak to w IT. Dziękujemy za szczerą opinię.

@DreamITeam HR Team

I długo długo nic więcej. Kolejna praca to jak awans :)

skuter

firma na początek, aby zacząć ogarnać się i uciekać. Dużo mówią i obiecują a mało robią. Fatalna organizacja oraz cudowna Pani D wprowadzająca wiecej zamieszania niż cieć na miejscowym parkingu. Szkoda biednego L, który zarabia i utrzymuje sam tę firmę :) Cieszę się że to już tylko przeszłość. Jeśli chcesz poznać warszawski rynek IT od najgorszej strony to "no Dream I no Team" jest idealnym miejscem. 1) Nowa osoba z kilkuletnim dośw. nie dostała nawet 2k na rękę :) 2) osoba pracująca tam kilka lat nie miała nawet 3k na rękę :) 3) Milion niepłatnych nadgodzin. Myślę że to wystarczające argumenty na to że osoba kryjąca się pod nickiem DreamITeam HR Team KŁAMIE.

nieinfomagik

naszczescie nieinfomagik. Zeby Cie zauwazano charuj po 12 godzin nie upominajac sie o swoje. Kazdy chce byc tam liderem szczegolnie D, wpada do firmy i robi zamieszanie. Warczy prycha i jest bezbledna. M nawet sie nie stara firmy poprowadzic wszystko zwala na biednego L. Dreamiteam ? This is nightmare. Nikt nie wytrzymal jak bylem powyzej roku rotacja jak w carrefour

Zostaw merytoryczną opinię o Dreamiteam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dreamiteam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dreamiteam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Dreamiteam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Posag 7 Panien 10
    02-495 Warszawa